Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель HTC
Тип

Ir četru veidu mobilie telefoni - izbīdāmais, klasiskais, saliekamais un sensoru.

Cенсорный
Модель U Play
Цвет Белый
Материал корпуса Нет информации
Поддержка SIM-карт

Šis rādītājs nosaka, cik SIM kartes iespējams ievietot telefonā.

Piemēram, telefonas, kas atbalsta divu SIM karšu ievietošanu, ir ērts lietotājam, kuram ir pieslēgumi pie diviem dažādiem operatoriem.

Tas lieliski noder gadījumā, ja lietotājs vēlas izmantot divus telefona numurus – piemēram, vienu darbam, bet otru privātiem nolūkiem.

2
Тип SIM-карты Nano SIM
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

Mobilo telefonu operētājsistēma (OS) ir speciāli radīta programmatūra, kas paredzēta, lai darbotos ar mobilajiem tālruņiem.

Android
Версия операционной системы 6.0 (Marshmallow)
ЭКРАН
Размер основного дисплея (дюймы)

Šis rādītājs nosaka ekrāna izmēru collās.

5.2
Разрешение основного дисплея

Jo lielāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.

1080 x 1920
Тип основного дисплея Super LCD
Экраны с повышенной прочностью Да (Corning® Gorilla® Glass)
ПРОЦЕССОР И ВИДЕОКАРТА
Процессор

Procesors ir ierīces “smadzenes”. Jo jaudīgāks procesors, jo daudz ātrāk iespējams darbināt programmatūras aplikācijas telefonā.

Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 + Quad-core 1.1 GHz Cortex-A53
Количество ядер процессора

Jo vairāk procesoru kodoli, jo jaudīgāks procesors.

восьмиядерный
Видеокарта (GPU) ARM Mali-T860MP2
ПАМЯТЬ
Оперативная память

Jo lielāka operatīvā atmiņa, jo iespējams izmantot vairākas programmas vienlaicīgi, neuztraucoties, ka telefons sāks darboties lēnāk.

3 ГБ
Встроеная память

Jo lielāka iebūvētā atmiņa, jo vairāk informācijas ( piem. attēlus, video, skaņas ierakstus u.c.) telefonā var saglabāt.

32 ГБ
Flash память

Atmiņas karte ir papildus atmiņas apjoms, ko var ievietot telefonā. Jo lielāka ietilpība, jo vairāk datus var saglabāt.

Поддерживает до 256 ГБ (Micro SD)
ФОТО И ВИДЕО КАМЕРА
Встроенная цифровая камера (сзади)

Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.

16 Mpix
Спецификация фотокамеры f/2.0, 28мм, OIS
Автофокусировка с определением фазы
Dual LED Вспышка
Geotagging
Сенсорная фокусировка
Распознавание лиц
Стабилизация изображения
HDR
Sweep панорама
Фотокамера спереди Да (16 Mpix)
Встроенная видеокамера

Šis parametrs nosaka videokameras maksimālo izšķirtspēju, ar kādu iespējams uzņemt video. Jo augstāks rādītājs, jo labāka video kvalitāte.

1080p@30fps
Спецификация видеокамеры Нет информации
ИНТЕРНЕТ И БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ
Беспроводной интернет (Wi-Fi)

Šī tehnoloģija sniedz iespēju pieslēgties bezvadu internetam no telefona ne tikai mājas apstākļos, bet arī daudzās sabiedriskās vietās (kafejnīcās, viesnīcās, bibliotēkās, lidostās u.c.), kur pieejams publiskais Wi-Fi.

Да (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi Direct

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

Да
Поддержка 3G

3G atbalsts ir iespēja pieslēgties mobilajam internetam, kura maksimālais ātrums ir 3,6 Mbit/s.

Да
Поддержка 4G

4G ir jaunākās paaudzes platjoslas interneta tīkls, kas nodrošina zibenīgu un stabilu internetu ar maksimālo ātrumu līdz pat 150 Mbit/s.

Да
Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Да (4.2)
Беспроводная зарядка

Bezvadu uzlāde ļauj telefonu uzlādēt neizmantojot vadus - vienkārši telefons jānovieto uz speciāla lādētāja paliktņa.

Нет
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

Да
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standarts kur ierīci var savienot bezvadu tīklā ar cītām DLNA apstiprinātām ierīcēm.

Да
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
USB

Datu pārraides interfeiss, kas ļauj nosūtīt mūziku, attēlus, video u.c. no mobilā telefona uz datoru un otrādi.

USB Type-C
HDMI

HDMI ir audio/video interfeiss (ciparu savienotājs), lai nosūtītu video un digitālos audio datus no HDMI atbalstošas ierīces ar saderīgu datora monitoru, video projektoru, digitālo televīziju vai digitālo audio ierīci.

Нет
MHL

MHL jeb mobilais augstas izšķirtspējas savienojums ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem.

Papildu MHL kabelis sniedz iespēju vienkārši pievienot mobilo ierīci ar MHL iespēju un skatīties HD videoklipus ar digitālo skaņu.

Varat baudīt mobilās spēles, fotoattēlus, filmas vai citas aplikācijas lielajā ekrānā, bet vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci, lai darbības laikā nekad neizbeigtos enerģija.

Нет
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Встроеный GPS (Навигация)

GPS navigators ir globāla satelīta sistēma, kura ļauj noteikt jūsu atrašanās vietu un attēlo to uz planšetdatora vai telefona ekrāna ar jūsu norādītām koordinātēm kartē.

Да
Встроенный FM радио Нет информации
Гнездо для наушников Да (3.5 мм)
БАТАРЕЯ
Аккумулятор Non-removable Li-Ion 2500 мАч
Время работы в режиме разговора, ч

Šis rādītājs nosaka maksimālo telefona darbošanās laiku nepārtrauktas sarunas režīmā līdz pilnīgai akumulatora izlādei.

До 15 часов!
Время работы в режиме ожидания, ч

Šis rādītājs nosaka, cik ilgi var strādāt telefons ar pilnīgi pielādētu bateriju, ja nenotiek neviena saruna.

До 427 часов!
Быстрая зарядка аккумулятора

Ātra uzlāde ļauj uzlādēt ierīci krietni ātrāk nekā tas ir ierasts ar vecākām ierīcēm. Bet ne visas ierīces atbalsta ātras uzlādes funkciju, un ne visi lādētāji atbalsta ātro uzlādi.

Ātrās uzlādes tehnoloģijai lielākā daļa ražotāju palielina strāvas stiprumu vai izmaina spriegumu, lai palielinātu potenciālās enerģijas daudzumu, kas tiek nodota ierīcei.

Нет информации
ГАБАРИТЫ И ВЕС
Размеры, мм

Augstums x platums x dziļums

146 x 72.9 x 8
Вес c aккумуляторoм, г 145
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Особая защита Нет
Датчики Акселерометр
Датчик близости
Гироскоп
Считыватель отпечатков пальцев

Pirkstu nospiedumu nolasīšanas tehnoloģija atbloķē telefonu, nolasot īpašnieka pirkstu nospiedumu. Šī funkcija var tikt izmantota arī, lai autorizētu pirkumus un atbloķētu konkrētas lietotnes.

Да
Распознавание лиц

Ātrs un vienkāršs telefona atbloķēšanas veids, kad īpašnieks tiek atpazīts pēc sejas. Lai izmantotu sejas atpazīšanu, telefons jāpaceļ kā pašbildei.

Нет
Регион EU
Языки Английский
Латышский
Русский
Форматы аудио файлов eAAC+
MP3
WAV
Форматы видео файлов H.264
MP4
Стандарт связи

Dažādi mobilo telefonu tīkli dažādās valstīs darbojas atšķirīgās frekvencēs. Tas nozīmē - ja jūs vēlaties izmantot savu mobilo tālruni ārpus savas valsts robežām, tad jums būs nepieciešams tālrunis, kas atbalsta vairākas frekvenču joslas.

Duālie tālruņi darbojas divās frekvenču joslās - 900Mhz un 1,800Mhz, kas nodrošina mobilā tālruņa darbību Apvienotajā Karalistē un Eiropā, savukārt trīsjoslu tālruņi darbojas trīs frekvenču joslās - GSM900, GSM1800 un GSM1900, kas nodrošina mobilā tālruņa darbību Eiropā, Āfrikā, Āzijā , Ziemeļamerikā un Austrālijā.

WCDMA Wideband CDMA (code division multiple access) - radiointerfeisa tehnoloģija, ko atbalstīja lielākā daļa mobilo sakaru operatoru Japānā (1998. gada janvārī) un ETSI institūts, lai nodrošinātu trešās mobilo sakaru paaudzes pakalpojumus.

Šī tehnoloģija piedāvā ātrgaitas multimediju pakalpojumus - video, pieeju internetam un videokonferences.

GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
LTE 700 / 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2300 / 2600
Специальные отметки MicroSD карта занимает второй слот SIM-карты
Chipset: Mediatek MT6755 Helio P10
Считыватель отпечатков пальцев
Акселерометр
Датчик близости
Компас
Гироскоп

Описание модели

HTC U Play
Описание товара на английском языке:
This is HTC U Play. The playful 5.2” phone that fits perfectly in your hand. It reflects U, with a sophisticated new liquid surface. It listens to U, adapting sound to your unique hearing. It captures the best U with its Ultra Selfie cameras. And it even learns from U, becoming a companion that evolves and gets to know you better over time.

Reflects U
HTC U Play introduces a new, beautifully contoured, liquid surface that’s designed to reflect the best you. Hold it up and you’ll appreciate the phone’s symmetrical construction, and the way it transforms light as you turn it. To achieve this extraordinary look, we developed an entirely new process where colors bond to the glass in multiple layers to reflect light beautifully - adding brilliance and depth from every angle. Then we mould the glass evenly around the sides and edges, using extreme pressure and heat to mimic the natural surface tension of liquid; folding and bending the surface to create a perfect blend between metal and glass.

Learns from U
Introducing HTC Sense Companion[1]. The personal companion who is always learning from you, and the things you do every day. It can suggest that you dress warmer and leave a little earlier for work if snow is forecast; remind you to take a power bank on longer trips; and even recommend a restaurant when you’re away for the weekend and then book seats for you[2]. Best of all, it’s made to evolve and get to know you better over time.
HTC U Play comes with voice recognition built-in. So it’s able to recognize your voice and respond. Just say the word to unlock your phone, send messages and even begin hands-free navigation.

1 Feature available for download in early 2017 and may not be pre-installed on HTC U Play. Feature installation requires an internet connection and download and acceptance of an HTC system update.
2 HTC Sense Companion retrieves information from third party websites and databases, HTC is not responsible for the accuracy of such third party content.

Listens to U
Every person’s inner ear is as unique as their fingerprint. We all experience sound differently. HTC USonic* analyzes your inner ears with a sonic pulse, and then adapts to you. It’s like having a sound engineer in your phone; now you can hear the details you were missing.
* Inbox accessories may vary from country to country. Please check with an authorized retailer or operator for availability.
** HTC USonic compatible with USB-C connection only.

Captures U
HTC U Play has more features that add ‘wow’ to your photos and video. You get Optical Image Stabilization (OIS) for twice the shutter time with less blur. PDAF speeds up auto focus times so you don’t miss a moment. Plus Auto HDR makes taking difficult back-lit shots surprisingly easy.

Pick the best U
Take brilliant selfies anyway you like. The new selfie camera on HTC U Play lets you easily switch between 16MP and UltraPixel™. Now you can choose between the unparalleled 4x light sensitivity* that UltraPixel offers (perfect for candlelit dinners), and the high resolution detail that 16MP provides.
* UltraPixel mode is four times more sensitive to light than standard mode.

Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
HTC HTC U Play 32GB Dual Ice White HTC U Play
Описание товара на английском языке:
This is HTC U Play. The playful 5.2” phone that fits perfectly in your hand. It reflects U, with a sophisticated new liquid surface. It listens to U, adapting sound to your unique hearing. It captures the best U with its Ultra Selfie cameras. And it even learns from U, becoming a companion that evolves and gets to know you better over time.

Reflects U
HTC U Play introduces a new, beautifully contoured, liquid surface that’s designed to reflect the best you. Hold it up and you’ll appreciate the phone’s symmetrical construction, and the way it transforms light as you turn it. To achieve this extraordinary look, we developed an entirely new process where colors bond to the glass in multiple layers to reflect light beautifully - adding brilliance and depth from every angle. Then we mould the glass evenly around the sides and edges, using extreme pressure and heat to mimic the natural surface tension of liquid; folding and bending the surface to create a perfect blend between metal and glass.

Learns from U
Introducing HTC Sense Companion[1]. The personal companion who is always learning from you, and the things you do every day. It can suggest that you dress warmer and leave a little earlier for work if snow is forecast; remind you to take a power bank on longer trips; and even recommend a restaurant when you’re away for the weekend and then book seats for you[2]. Best of all, it’s made to evolve and get to know you better over time.
HTC U Play comes with voice recognition built-in. So it’s able to recognize your voice and respond. Just say the word to unlock your phone, send messages and even begin hands-free navigation.

1 Feature available for download in early 2017 and may not be pre-installed on HTC U Play. Feature installation requires an internet connection and download and acceptance of an HTC system update.
2 HTC Sense Companion retrieves information from third party websites and databases, HTC is not responsible for the accuracy of such third party content.

Listens to U
Every person’s inner ear is as unique as their fingerprint. We all experience sound differently. HTC USonic* analyzes your inner ears with a sonic pulse, and then adapts to you. It’s like having a sound engineer in your phone; now you can hear the details you were missing.
* Inbox accessories may vary from country to country. Please check with an authorized retailer or operator for availability.
** HTC USonic compatible with USB-C connection only.

Captures U
HTC U Play has more features that add ‘wow’ to your photos and video. You get Optical Image Stabilization (OIS) for twice the shutter time with less blur. PDAF speeds up auto focus times so you don’t miss a moment. Plus Auto HDR makes taking difficult back-lit shots surprisingly easy.

Pick the best U
Take brilliant selfies anyway you like. The new selfie camera on HTC U Play lets you easily switch between 16MP and UltraPixel™. Now you can choose between the unparalleled 4x light sensitivity* that UltraPixel offers (perfect for candlelit dinners), and the high resolution detail that 16MP provides.
* UltraPixel mode is four times more sensitive to light than standard mode.
5 0
Задать вопрос

captcha
Bверх