Все категории
Товар на данный момент не доступен
Товар на данный момент не доступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Prestigio
Цвет Коричневый
Красный
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

Rādītājs “operētājsistēma” nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta ierīces komplektā.

Tas ir kontroles un apstrādes programmu komplekss, kas domāts datoru ierīču, mobilo iekārtu un skaitļošanas procesu vadībai.

Android ir operētājsistēma mobilajām iekārtām (viedtālruņiem un planšetdatoriem), kas darbojas uz Linux kodola bāzes.

iOS ir Apple mobilā operētājsistēma.

Windows Phone ir Microsoft mobilo operētājsistēmu sērija.

Microsoft Windows
Версия операционной системы 10 Home 32-bit
ЭКРАН
Размер экрана 10.1" / 25.65 см
Тип экрана IPS
Разрешение

Jo lielāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.

1280 x 800
Экраны с повышенной прочностью Нет
ПРОЦЕССОР И ВИДЕОКАРТА
Производитель процессора Intel
Процессор (CPU)

Centrālais procesors ( angļu val.: Central Procesor Unit – CPU) ir jaudīgs mikroprocesors. Tas veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Intel® Atom™ Processor Z3735F, 1.33 ГГц
Количество ядер процессора

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

Четырехъядерный
Видеокарта (GPU)

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā.

GPU (angļu val.: Graphic Processing Unit) ir atsevišķš (realizēts videokartē) vai integrēts (iebūvēts mātes platē) grafiskais procesors. Tie ir daudz efektīvāki grafiskās informācijas apstrādē nekā centrālais procesors (CPU).

Intel HD Graphics
ПАМЯТЬ
Оперативная память

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati.

Jo augstāks rādītājs, jo planšetdators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.

2 ГБ
Встроенная память

Jo lielāks iekšējās atmiņas apjoms, jo vairāk spēles, filmas, mūziku un programmas jūs varat ierakstīt sava datora cietajā diskā.

32 ГБ
Дополнительная память

Šis rādītājs nosaka, kāds ir jūsu datora maksimālais iespējamais atmiņas apjoms. Jo lielāks, jo vairāk datus iespējams saglabāt.

До 64 ГБ (Micro SD)
ИНТЕРНЕТ И БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ
WiFi (беспроводной интернет)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 -300 Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Да (802.11 b/g/n)
Wi-Fi Direct

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

Да
3G поддержка

3G ir ātrgaitas mobilā piekļuve tīkla pakalpojumiem, izmantojot SIM-karti.

Нет
4G поддержка

4G ir jaunākās paaudzes platjoslas mobilais interneta tīkls, kas nodrošina zibenīgu un stabilu internetu ar maksimālo ātrumu līdz pat 150 Mbit/s.

Нет
Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Да (4.0)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

Нет
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standarts kur ierīci var savienot bezvadu tīklā ar cītām DLNA apstiprinātām ierīcēm.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
USB порты

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram. Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

Micro USB x 1
USB 2.0 x 2
HDMI

Tas ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

Да (Micro HDMI)
MHL

MHL jeb mobilais augstas izšķirtspējas savienojums ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem.

Нет
ФОТО И ВИДЕО КАМЕРА
Встроенная камера (сзади)

Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.

2 Мегапикселя
Встроенная камера (cпереди)

Digitālā kamera (WEB kamera) nodrošina attēla pārraidīšanu, ļaujot sazināties, piemēram, skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas piedāvātās interneta pasaules iespējas.

2 Мегапикселя
Видеокамера

Šis parametrs nosaka videokameras maksimālo izšķirtspēju, ar kādu iespējams uzņemt video. Jo augstāks rādītājs, jo labāka video kvalitāte.

Да
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Встроенный GPS

GPS navigators ir globāla satelīta sistēma, kura ļauj noteikt jūsu atrašanās vietu un attēlo to uz planšetdatora vai telefona ekrāna ar jūsu norādītām koordinātēm kartē.

Нет
Встроенный микрофон

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Да
Встроенные динамики Да
Гнездо для наушников Да
БАТАРЕЯ
Батарея

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

6500 мАч
Время работы батареи

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

До 7 часов!
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Клавиатура в комплекте Да
Особая защита Нет
Габариты

Platums x augstums x dziļums

Нет информации
Вес (г) Нет информации
Специальные отметки Клавиатура - ENG
Программное обеспечение включает: Office Universal (Word, Excel, PowerPoint and OneNote)

Премиум подписка игры World of Tanks Blitz (7 дней) и премиум танк Т-127!

Описание модели

Prestigio Multipad Visconte V

Твой соратник в играх
Visconte V – высокопроизводительное и при этом изысканное устройство 2-в-1 (планшет и ноутбук). Это мечта геймеров, и не только потому что девайс оснащен мощными аппаратными свойствами и программным обеспечением, но и благодаря его эффектному и впечатляющему внешнему виду. Еще больше удовольствия от просмотра видео, игр и даже обычного браузинга дарит широкий 10,1-дюймовый IPS-дисплей. Планшет без сомнения полюбят во всем мире, ведь вместе с ним пользователи получат приятные сюрпризы, ставшие результатом сотрудничества Prestigio и Wargaming.

10,1 дюймов красоты
Диагональ экрана Prestigio® MultiPad Visconte V – золотая середина для планшетных ПК. Устройство с 10,1-дюймовым дисплеем идеально подходит для фильмов и игр, но все же достаточно компактно, чтобы носить его с собой везде даже в небольшой сумке. Используемые в экране технологии LCD и IPS делают картинку живой, яркой и четкой, в то время как HD-разрешение (1280 x 800) гарантирует, что от вас не ускользнет ни одна деталь. Экран поддерживает множественные касания (до 10 точек), так что играть и реализовывать другие сложные задачи теперь просто, как никогда.

Премиум-подарки
Если вы любите игры, вы определенно слышали об одной из самых популярных многопользовательских онлайн MMO-игр - World of Tanks Blitz. Вместе с совершенным устройством каждый владелец Prestigio® Visconte V получает премиум-аккаунт на 7 дней и премиум-танк Т-127.* Таким образом, вы со старта будете иметь то, о чем мечтают миллионы пользователей, и сможете получить полноценное удовольствие от игры. А значит, ваше новое устройство понравится еще больше, чем вы рассчитывали.
*бонусный пакет начисляется один раз на новый игровой аккаунт, который первым вошел в игру с устройства Prestigio

«Взрослая» ОС
Visconte V - серьезное устройство для ресурсоемких задач, поэтому Prestigio® снабдили его полноразмерной операционной системой - Windows 10, самой популярной ОС от Microsoft. Это идеальное сочетание знакомой Windows с множеством существенных улучшений, которые вам обязательно понравятся. В качестве бонуса вы получите лицензированный Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint и OneNote Apps) для ваших повседневных нужд.

Не только игры
Visconte V идеально подходит не только для игр. Он также является идеальным устройством для работы. Просто включите клавиатуру - и получите все преимущества настоящего ноутбука. Разнообразие разъемов позволяет с легкостью организовать мобильный офис! С помощью порта Micro HDMI и полноразмерного USB 2.0 можно без проблем подключить большой экран, мышь, принтер или сканер, а Wi-Fi Direct обеспечивает полезную опцию беспроводного подключения к телевизору, плазменной панели или проектору. Таким образом, вы можете использовать планшетный компьютер как для работы, так и для развлечения.
 
Долгожитель
Просматривайте веб-страницы, запускайте различные приложения, играйте и смотрите фильмы на одном заряде аккумулятора. Мощность 6500 мАч позволяет работать длительное время без подзарядки.

Отзывы

4.2 из 5 звездочек (Всего 12 оценок)

5★
6
4★
4
3★
2
2★
0
1★
0

Viktorija - 12.03.2018

Верифицированная покупка

.

PRESTIGIO Prestigio Multipad Visconte V 10.1 32GB Red/Brown ENG Prestigio Multipad Visconte V

Твой соратник в играх
Visconte V – высокопроизводительное и при этом изысканное устройство 2-в-1 (планшет и ноутбук). Это мечта геймеров, и не только потому что девайс оснащен мощными аппаратными свойствами и программным обеспечением, но и благодаря его эффектному и впечатляющему внешнему виду. Еще больше удовольствия от просмотра видео, игр и даже обычного браузинга дарит широкий 10,1-дюймовый IPS-дисплей. Планшет без сомнения полюбят во всем мире, ведь вместе с ним пользователи получат приятные сюрпризы, ставшие результатом сотрудничества Prestigio и Wargaming.

10,1 дюймов красоты
Диагональ экрана Prestigio® MultiPad Visconte V – золотая середина для планшетных ПК. Устройство с 10,1-дюймовым дисплеем идеально подходит для фильмов и игр, но все же достаточно компактно, чтобы носить его с собой везде даже в небольшой сумке. Используемые в экране технологии LCD и IPS делают картинку живой, яркой и четкой, в то время как HD-разрешение (1280 x 800) гарантирует, что от вас не ускользнет ни одна деталь. Экран поддерживает множественные касания (до 10 точек), так что играть и реализовывать другие сложные задачи теперь просто, как никогда.

Премиум-подарки
Если вы любите игры, вы определенно слышали об одной из самых популярных многопользовательских онлайн MMO-игр - World of Tanks Blitz. Вместе с совершенным устройством каждый владелец Prestigio® Visconte V получает премиум-аккаунт на 7 дней и премиум-танк Т-127.* Таким образом, вы со старта будете иметь то, о чем мечтают миллионы пользователей, и сможете получить полноценное удовольствие от игры. А значит, ваше новое устройство понравится еще больше, чем вы рассчитывали.
*бонусный пакет начисляется один раз на новый игровой аккаунт, который первым вошел в игру с устройства Prestigio

«Взрослая» ОС
Visconte V - серьезное устройство для ресурсоемких задач, поэтому Prestigio® снабдили его полноразмерной операционной системой - Windows 10, самой популярной ОС от Microsoft. Это идеальное сочетание знакомой Windows с множеством существенных улучшений, которые вам обязательно понравятся. В качестве бонуса вы получите лицензированный Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint и OneNote Apps) для ваших повседневных нужд.

Не только игры
Visconte V идеально подходит не только для игр. Он также является идеальным устройством для работы. Просто включите клавиатуру - и получите все преимущества настоящего ноутбука. Разнообразие разъемов позволяет с легкостью организовать мобильный офис! С помощью порта Micro HDMI и полноразмерного USB 2.0 можно без проблем подключить большой экран, мышь, принтер или сканер, а Wi-Fi Direct обеспечивает полезную опцию беспроводного подключения к телевизору, плазменной панели или проектору. Таким образом, вы можете использовать планшетный компьютер как для работы, так и для развлечения.
 
Долгожитель
Просматривайте веб-страницы, запускайте различные приложения, играйте и смотрите фильмы на одном заряде аккумулятора. Мощность 6500 мАч позволяет работать длительное время без подзарядки.
PMP1012TERDUS 4.2 12
Задать вопрос

captcha
Bверх