Visas kategorijas

Esperanza EBC002

(1)
5.0 no 5 zvaigznēm
5★
1
4★
3★
2★
1★

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Garantija:  24 mēneši
Cena
5.61 €

Ir noliktavā

Ielikt grozā Daudzums:
DĀVANA:

Ar kodu "HOME50" piegāde uz mājām par PUSCENU!

Piegādes veidi:

Saņem 1a.lv klientu centrā
23.11.2017
Saņem piegādes punktos
23.11.2017
Saņem piegādi uz adresi
23.11.2017

Preces galvenie parametri:

 • Kategorija: Matiem
 • Uzgaļu skaits: 1
 • Barošanas sistēma: No tīkla
 • Akumulatora darbības laiks bez elektrotīkla (min):
Vairāk par šo preci

Līzinga kalkulators:

Ikmēneša maksājums: 0.31
KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Esperanza
Kategorija

Ierīces tiek iedalītas kategorijās pēc to lietošanas mērķa (matiem, matiem un bārdai, bārdai un ūsām, degunam un ausīm, ķermenim). Pieejami arī komplekti, kuri var sastāvēt no dažādām papildus ierīcēm un aksesuāriem.

Matiem
Uzgaļu skaits 1
Uzgaļu veidi Pilna izmēra trimmeris
Ķemmes uzgalis
TRIMMERA SPECIFIKĀCIJA
Trimmera platums (mm)

Norāda cik plašu laukumu iespējams skūt.

Nav informācijas
Garuma iestatījumu skaits

Iespēja izvēlēties fiksētu garuma iestatījumu skūšanai, vai griešanai.

5
BAROŠANA
Barošanas sistēma

Matu un bārdas trimmeri var baroties no tīkla, ar baterijām vai uzlādējamu akumulatoru. Populārākie ir trimmeri, kam ir gan akumulators, gan opcija pieslēgšanai pie tīkla.

No tīkla
Akumulatora uzlādes laiks (min)
Akumulatora darbības laiks bez elektrotīkla (min)
INDIKATORI
Lādēšanas procesa indikators

Lampiņa, kas brīdina par notiekošo uzlādi.

Akumulatora uzlādes pabeigšanas indikators

Lampiņa, kas norāda par uzlādes procesa beigām.

PAPILDUS
Ūdensdrošs

Nodrošina iespēju trimmeri mazgāt tekošā ūdenī.

Īpašas atzīmes Garuma iestatījumi no 1.2 līdz 12 mm

Kā izvēlēties matu trimeri?

 

Šis ceļvedis Tev palīdzēs piemeklēt vēlamo matu trimera modeli! Lasi tālāk, iepazīsties ar būtiskākajām atšķirībām un parametriem!

Kopējie parametri
 • Kategorija – pirms izvēlies matu trimeri, iesakām pārdomāt, uz kurām ķermeņu daļām trimeri grasies lietot, jo tie atkarībā no modeļa, ir paredzēti bārdai, ūsām, degunam, ausīm, matiem. Ir pieejami modeļi ar universālu pielietojumu.
 • Uzgaļu skaits – visbiežāk matu trimera komplektācijā būs iekļauti 1 – 2 uzgaļi, bet ir pieejami modeļi pat ar 8 dažādiem uzgaļiem. Jo vairāk uzgaļi, jo precīzāku rezultātu varēsi sasniegt, kā arī izmantot trimeri dažādām zonām, piemēram, bārdai un galvas matiem.
 • Uzgaļu veidi – uzgaļu veids lielā mērā nosaka matu trimera kategoriju, jo ir pieejami dažādi trimeri, speciālas ķemmes, kā arī minisietiņa skuveklis. Izvēlies matu trimeri ar plašāko uzgaļu veidu komplektāciju un, iespējams, nebūs vajadzība doties pie friziera.

 

Trimera specifikācija

 • Trimera platums – norādīts milimetros (mm) un informē par griešanas virsmas platumu. Visbiežāk tas ir aptuveni 40 mm matu un bārdas trimeriem. Atceries, ka izmantojot trimeri, piemēram, deguna matu griešanai, parocīgāki būs trimeri ar mazāku platumu;
 • Garuma iestatījumu skaits – iespēja trimeri nofiksēt dažādās pozīcijās, lai panāktu konkrētu matu griešanas garumu. Jo lielāks garuma iestatījumu skaits, jo ar lielāku precizitāti varēsi noregulēt to. Piemēram, ja trimerim var iestatīt 50 dažādus garumus, tad precizitāte ir aptuveni 0,5 mm.

 

Trimera uzlāde


 • Barošanas sistēma – mūsdienās visbiežāk matu trimeri ir aprīkoti ar akumulatoru, ko var uzlādēt pie strāvas tīkla. Ir pieejami arī modeļi ar baterijām. Ja plāno trimeri izmantot regulāri, iesakām izvēlēties modeli ar akumulatoru, jo tādā veidā ieekonomēsi līdzekļus, bet, ja grasies trimeri ņemt līdzi ceļojumos vai pārbraucienos, modeļi ar baterijām būs ērtāk izmantojami.
 • Akumulatora uzlādes laiks – norādīts minūtēs (min). Vidēji jārēķinās ar 60 minūtēm, uzlādējot akumulatoru pie strāvas vai tīklā.
 • Akumulatora darbības laiks bez elektrotīkla – norādīts minūtēs (min). Visbiežāk tās būs 35 – 45 minūtes, tomēr ir atsevišķi modeļi, kuru baterija darbosies līdz pat 2 stundām.

 

Indikatori


 Papildus informācija
 • Ūdensdrošs – īpaši veidota konstrukcija, kas ļauj skalot matu trimeri zem tekoša ūdens, nekaitējot tā mehānismam;
 • Īpašas atzīmes – ir matu trimeru modeļi, kas patur atmiņā pēdējo izmantoto garuma iestatījumu, kā arī ir aprīkoti ar daudzfunkcionālu displeju ērtākai lietošanai.

 

Salīdzini un jautā!

Izvēloties matu trimeri, izmanto 1a.lv iespēju salīdzināt produktus pēc jebkuriem parametriem un uzdod jautājumu mūsu speciālistiem – 1a.lv palīdzēs atrast Tavu jauno matu trimeri!

5.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 1 vērtējumi)

5★
1
4★
3★
2★
1★
Esperanza Esperanza EBC002 EBC002 - 5901299931974 5 1 5.61
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu