Visas kategorijas

Tempish Neo-X Black/Orange 29-32

(4)
4.4 no 5 zvaigznēm
5★
3
4★
1
3★
2★
1★

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Garantija:  24 mēneši
Cena
20.00 €
Saņem OTRDIEN
Ielikt grozā Daudzums:

Piegādes veidi:

Saņem 1a.lv klientu centrā
Otrdien (19.12) pēc 12:00
Saņem piegādes punktos
Otrdien (19.12) pēc 14:00
Saņem piegādi uz adresi
Pirmdien (18.12) pēc 18:00

Preces galvenie parametri:

  • Stils: Brīvā laika, fitnesa skrituļslidas
  • Tips: Bērnu
  • Izmērs: 29-32
  • Rāmis: Alumīnija
  • Zābaka materiāls: Neilons
  • Riteņa diametrs: 64 mm
Vairāk par šo preci
 
Atliec maksājumu līdz 30 dienām bez %

Piedāvājums spēkā klientiem, kuriem nav aktīvs Credit24 Kredītlīnijas līgums. Aizņemoties 300€ uz 30 dienām, aizņēmuma likme 0%, GPL 0%, kopējā atmaksājamā summa 300€. Pēc 30 dienām tiek piemērota līgumā noteiktā individuālā procentu likme no 0,20% dienā, GPL no 103,18%.

Sadali maksājumus, kā Tev ērtāk!

Izvēlies atmaksas termiņu un ikmēneša maksājumu atbilstoši savām vēlmēm un iespējām. Slēdzot Aizdevuma līgumu: 200€ uz 36 mēnešiem, aizņēmuma likme gadā sastāda no 63%. Mēneša maksājums no 12,48€ un atmaksājamā summa visā periodā sastādīs no 449,19€.

Sākot no:  € /mēn.
Saņemt piedāvājumu

Līzinga kalkulators:

Ikmēneša maksājums: 1.36
KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Tempish
Stils

Pastāv vairāki skrituļslidu veidi:
Brīvā laika, fitnesa skrituļslidas – skrituļslidas, kas paredzētas priekš ikdienas vai vienkārši izklaides, bez stingri noteiktiem standartiem un var apvienot detaļas no visiem iepriekšs minētajiem stiliem. Riteņu izmēri parasti ir no 72 līdz 90 mm. Ekstrēmās skrituļslidas – Īpaši izgatavotas skrituļslidas, lai tās būtu izturīgākas un stiprākas, galvenās atšķirības ir rāmju un riteņu izvietojumā, parasti tiek izmantoti 2 līdz 4 riteņi. Ekstrēmo skrituļslidu riteņu izmēri ir no 54 mm līdz 60 mm un iekšējie riteņi, ne visiem modeļiem, mēdz būt no 40 mm līdz 47 mm, kas tiek gatavoti no plastmasas un bez gultņiem vai parastajiem materiāliem un ar papildus gultņiem.

Freeskate, slaloma skrituļslidas – Skrituļslidas ar īsu rāmi un atšķirībā no ekstrēmajām skrituļslidām, divi lielākie riteņi tiek novietoti rāmja vidusdaļā un divi mazākie rāmja priekšpusē un aizmugurē. Freeskate, slaloma skrituļslidu riteņu izmēri ir no 72 mm līdz 80 mm.

Ātruma skrituļslidas - Zema profila skrituļslidas ar trīs, ķetriem vai pieciem riteņiem, un riteņu cietība un izmērs ir atkarīgs no tā vai skrituļslidas izmantos iekštelpās vai ārā. Ātruma skrituļslidām riteņu izmēri ir no 84 mm līdz 110 mm.

Hokeja skrituļslidas – Parasti zābaka materiāls gatavots no ādas, savilcēji, lai pielāgotu izmēru un ritentiņi, kas īpaši veidoti priekš ātras pagriešanās un bremzēšanas. Hokeja skrituļslidām riteņu izmēri ir no 47 mm līdz 80 mm

Apvidus skrituļslidas – Īpaši pielāgotas skrituļslidas apvidus apstākļiem ar lielākiem riteņiem un cita materiāla riteņiem un stipri garākiem rāmjiem. Parasti ir divi lieli riteņi un nav svarīga virsma, kur šīs skrituļslidas izmanto.

Brīvā laika, fitnesa skrituļslidas
Tips Bērnu
Izmērs 29-32
Krāsa Nav informācijas
Komplektācija 2 skrituļslidas
RĀMIS UN MATERIĀLS
Rāmis

Atkarībā no izvēlētā rāmja veida var mainīties skrituļslidu svars riteņu izmēri, un skrituļslidu pielietojums, pastāv rāmji, kuriem var izvēlēties kādu zābaku riteņu veidus un pārējās detaļas var pievienot klāt.

Rāmjus izgatavo no alumīnija stiklašķiedras un poliuretāna (plastmasas).

Alumīnija
Rāmja materiāls

Atkarībā no izvēlētā rāmja materiāla, mainīsies skrituļslidu parametri, kur skrituļslidām vajadzētu pēc iespējas vieglāku izturīgāku un stingrāku rāmi.

Polipropilēns
Korpusa materiāls

Norāda no kāda materiāla ir veidots korpuss, korpusam vajadzētu būt stingram, lai tas spētu atbalstīt potīti.

Plastikāts
Zābaka materiāls

Atkarībā no izvēlētā materiāla būs atkarīgs ērtums un ventilācija.

Neilons
RITEŅI
Riteņa diametrs

Atkarībā no izvēlētajiem riteņu izmēriem, mainās skrituļslidu maksimālais iespējamais ātrums un to piemērotākais izmantošanas mērķis.
Ar lielākiem riteņiem būs iespējams sasniegt lielāku ātrumu nekā ar mazākiem, bet ar mazākiem riteņiem būs vieglāk uzņemt ātrumu, noturēt balansu un kontrolēt braukšanas virzienu.

44 mm – 59 mm Ekstrēmā Ekstrēmās skrituļslidas
68 mm – 72 mm Hokeja skrituļslidas
72 mm – 80 mm Freeskate, slaloma skrituļslidas
72 mm – 90 mm Brīvā laika, fitnesa skrituļslidas
84 mm – 110 mm Ātruma skrituļslidas

64 mm
Riteņa cietība

Sistēma ar kuru nosaka skrituļslidam riteņu cietības pakāpi, kur pie lielāka skaitļa būs cietāki riteņi.

82A
Gultņi

Pastāv vairākas gultņu salīdzināšanas metodes, kur atkarībā no metodes, pārbauda gultņu precizitāti, izturību un to veiktspēju.

ABEC – Pārbauda gultņu precizitāti un effektivitāti, kur pie lielāka skaitļa, gultnis ir labākas kvalitātes, nekā pie mazāka.

SG – Uz silikona bāzēti gultņi.
Jo lielāks skaitlis, jo kvalitatīvāki gultņi.

ILQ – Pārbauda gultņu precizitāti, efektivitāti, un augstākiem standartiem ņem vērā arī izmantotos materiālus, izturību un dizainu.
Jo lielāks skaitlis, jo kvalitatīvāki gultņi.

ABEC 5
PAPILDUS
Īpašas atzīmes Fiksācijas veids: šņores, klipši, lipekļi
Tempish Neo-X Black/Orange 29-32
Preces apraksts angļu valodā:


Very popular children's adjustable skates for recreational and fitness skating. Medium load for both beginners and advanced skaters. They are made of a hard plastic shell with fixed inner liner, which has a perfect ventilation system. The plastic chassis is fitted with wheels with a diameter of 64 mm and ABEC 5 bearings. Skates have simple and comfortable system for adjusting the size using the side button.

Kā izvēlēties skrituļslidas?

Ja esi nolēmis pievērsties aktīvai atpūtai un iegādāties skrituļslidas, taču nezini, kuras no visām būs Tev piemērotākās, iepazīsties ar informāciju ceļvedī!


-Tips
Skrituļslidas, ņemot vērā izmēru atšķirības, kā arī dažādo pēdas anatomiju, tiek iedalītas bērnu, sieviešu, vīriešu, kā arī unisex tipos.


-Stils

Bērnu skrituļslidas
- tās pieejamas ar maināmiem izmēriem, kas ļaus skrituļslidas izmantot vairākas sezonas.

                                                                                       

Brīvā laika jeb fitnesa skrituļslidas
ir vispopulārākās. Tās paredzētas ikdienas izmantošanai, un ir piemērotas arī iesācējiem. Brīvā laika skrituļslidu zābaks ir ērts un viegls. Aprīkojumā parasti ietilpst bremze, kā arī vidēji lieli (72 - 90 mm diametrā) ritentiņi, kas būs gan pietiekami stabili un manevrētspējīgi, gan arī ātri. Arī fitnesa skrituļslidām dažkārt iespējams nomainīt izmēru.

                                                                                       

Ekstrēmās skrituļslidas
ir izgatavotas vienam mērķim — triku izpildei. To zābaks ir cietāks un izturīgāks, kā arī pasargā no triecieniem, līdz ar to ir smagāks. Ritentiņi ir mazi (54 – 60 mm diametrā), turklāt vidējie divi ritentiņi nereti ir vēl mazāki (40 - 47 mm) un izgatavoti no plastmasas, lai ērtāk varētu veikt slaidus (triku veids).

                                                                                       

Hokeja skrituļslidas
ir paredzētas hokejam. Zābaka materiāls parasti veidots no ādas vai neilona, un to uzbūve ir līdzīga hokeja slidām. Hokeja skrituļslidu ritentiņi veidoti tā, lai ar tiem būtu ērti veikt ātru pagriešanos un strauju bremzēšanu, to izmērs ir 47 - 70 mm.-Izmērs
Ir ļoti svarīgi izvēlēties savam izmēram atbilstošas skrituļslidas, lai uz tām justos komfortabli un stabili, kā arī netiktu noberztas pēdas. 1a.lv klāstā pieejamas skrituļslidas plašā izmēru amplitūdā — no 26. līdz 46. izmēram. Dažiem skrituļslidu modeļiem izmēru iespējams mainīt.


-Rāmji
Rāmja veids ietekmē skrituļslidu svaru, pielietojumu, kā arī to, cik lielus ritentiņus tajā būs iespējams ievietot. Garāks rāmis nodrošinās lielāku ātrumu, savukārt īsāks — labāku manevrētspēju. Tāpat uzmanība jāpievērš materiālam, no kāda tas izgatavots — alumīnija rāmji ir viegli un izturīgi, savukārt plastmasas rāmji maksās lētāk.


Ritentiņi

-Ritentiņu diametrsSkrituļslidu ritentiņu diametrs tiek mērīts milimetros, un tas, atkarībā no skrituļslidu stila, mēdz mainīties no 40 – 90 un pat vairāk milimetriem. Mazākie ritentiņi ir stabilāki, kā arī manevrētspējīgāki, taču ar tiem ir sarežģīti attīstīt lielu ātrumu. Savukārt lielākie sniedz lieliskas ātruma īpašības, taču ar tiem ir grūtāk veikt pagriezienus.


-Ritentiņu cietība
Ritentiņu cietību apzīmē ar skaitli un burtu A. Jo lielāks skaitlis, jo ritentiņš cietāks. Piemēram, 78A ritentiņi ir ļoti mīksti, un ar tiem ir komfortabli pārvietoties arī pa salīdzinoši nelīdzenu segumu. Tie sniedz ļoti labu saķeri, taču ir lēnāki nekā cietākie ritentiņi un ātrāk nodilst. 90A un cietāki ritentiņi attīsta lielāku ātrumu, taču braukšanas ērtums un saķere tiem ir zemāka.


-Gultņi

Pastāv trīs gultņu apzīmējumi. ABEC ir sistēma, kurā, jo lielāks skaitlis pēc apzīmējuma, jo kvalitatīvāks tas ir. Parasti pieejami ABEC 3, ABEC 5, ABEC 7 un ABEC 9 gultņi. Arī SG gultņi tiek apzīmēti tāpat — jo lielāks skaitlis, jo kvalitatīvāki. Tie ir bāzēti uz silikona bāzes. ILQ gultņu kvalitāte tiek apzīmēta tāpat kā jau pieminētajiem gultņu veidiem, taču šie gultņi ir viskvalitatīvākie, jo to precizitāte, izmantotie materiāli un efektivitāte tiek īpaši pārbaudīta.


-Bremzes
Ja esi iesācējs, izvēlies skrituļslidas ar bremzi — ar to bremzēt ir vienkāršāk.


Sazinies ar mums!
Izmanto ērto salīdzināšanas formu un uzdod jautājumus 1a.lv atsaucīgajiem speciālistiem!

4.4 no 5 zvaigznēm (Kopā 4 vērtējumi)

5★
3
4★
1
3★
2★
1★

Tev varētu interesēt:

TEMPISH Tempish Neo-X Black/Orange 29-32 Tempish Neo-X Black/Orange 29-32
Preces apraksts angļu valodā:


Very popular children's adjustable skates for recreational and fitness skating. Medium load for both beginners and advanced skaters. They are made of a hard plastic shell with fixed inner liner, which has a perfect ventilation system. The plastic chassis is fitted with wheels with a diameter of 64 mm and ABEC 5 bearings. Skates have simple and comfortable system for adjusting the size using the side button.
4.4 4 20.00
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu