Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Cube
Izlaiduma gads 2019
Velosipēda tips Vīriešu
Velosipēda veids

Kalnu (MTB) – Velosipēdi, kas paredzēti priekš pārvietošanās pa bezceļu apstākļiem vai zemes ceļiem. Šosejas / Sacīkšu – Īpaši veidoti velosipēdi priekš sacensībām pa asfaltu, raksturīgākās pazīmes ir stūre, kas ir zemāka pa sēdekli un mazāks svars.

Tūrisma – Velosipēdi, kuri tiek veidoti tā, lai varētu piestiprināt velosipēdu somas vai piekabi, atvieglotu pārvietošanos pa jebkāda veida segumiem. Parasti ir vairāki ātrumi un visbiežāk ir 36-48 spieķi.

Pilsētas – Smagi velosipēdi, kas paredzēti priekš pilsētas apstākļiem. Parasti iekļauj no 3 līdz 11 ātrumiem, dubļusargus un ķēdes aizsargu.

Krosa – Velosipēdi, kuri atgādina sacīkšu velosipēdus, bet atšķirībā no sacīkšu velosipēdiem, krosa velosipēdiem ir nedaudz piemērotāki braukšanai bezceļa apstākļos un atšķirībā no kalnu velosipēdiem, krosa velosipēdi ir daudz vieglāki.

Fixie – Velosipēdi, kuriem ir viens ātrums, zobrats ir pieskrūvēts pie rumbas, tā lai velosipēds varētu braukt arī atmuguriski, kas daudziem šī veida velosipēdiem kalpo arī kā bremzes.

BMX – Velosipēdi, kas paredzēti sportam un ir viegli pielāgojami.

Izbraukumu – Apvieno tūrisma, kalnu un pilsētas velosipēdu īpašības, ar kalnu velosipēdu riepu platumu, stūri, ar pilsētas velosipēda rāmi un ar iespēju piestiprināt velosomas un bagāžnieku.

Saliekamie – Velosipēdu veids, ko var padarīt mazāku izmēru ziņā, lai to varētu ērtāk uzglabāt vai pārvadāt ar citiem transportu veidiem.

Elektriskie – Velosipēdu veids, kam mīšanos atvieglo elektriskais motors, ļaujot velosipēda vadītājam pielietot mazāku piepūli velosipēda izmantošanā. Maksimālais ātrums, ko šis velosipēdu veids var sasniegt ar elektriskā motora palīdzību ir 25 km/h un, kad šis ātrums tiek sasniegts, motors atslēdzas, atkarībā no ražotāja iestatījumiem šis ātrums var arī būt mazāks.

Krosa
Minimālais cilvēka garums (cm) Nav informācijas
Maksimālais cilvēka garums (cm) Nav informācijas
Krāsa Pelēka
Zaļa
Svars (kg) 12.4
Komplektācija Velosipēds
RĀMIS UN KONSTRUKCIJA
Rāmja izmērs

Ir vairāki veidi kā nosaka rāmja izmēru.

No rāmja ass līdz sēdekļa stutei.
No pedāļu ass līdz sēdekļa stutei.

58 cm
Rāmja materiāls Aluminium Superlite Trekking Cross Taper Double Butted
Dakša

Velosipēda sastāvdaļa pie kuras starp divām caurulēm ir piestiprānts ritenis.

Ir gan priekšējā, gan aizmugurējā dakša, kur aizmugurējā dakša parasti tiek iekļauta rāmī.

RockShox Paragon Gold Taper, 65mm, Lockout
Amortizators priekšā

Norāda vai pie velosipēda priekšējās dakšas ir iebūvēta amortizācija.

Amortizators aizmugurē

Norāda vai velosipēda aizmugurējai daļai ir amortizācija un, ja ir aizmugurējā amortizācija, tad parasti ir arī priekšējā.

Pedāļi Nav
Sēdeklis

Nostiprināts uz sēdekļa stutes un paredzēts atbalstīt tikai daļu ķermeņa svara.

Sēdekļi atšķiras ar materiāliem un izmēriem, kā arī ar to, vai tie ir mīkstāki vai cietāki.

Katram velosipēdu veidam būs piemērotāki savādāka veida sēdekļi, kā arī katram velosipēda lietotājam liksies ērtaks cits modelis.

Selle Royal Ariel
RIEPAS UN RITEŅI
Riteņu diametrs

Riteņa diametrs collās.

28''
Riepas Schwalbe Smart Sam, Performance Kevlar, 44 x 622
Aploki

Riteņa ārējā metāliskā daļa, kas neiekļauj spieķus un rumbu.

CUBE EX21, 32H, Disc, Tubeless Ready
Spieķi

Atrodas starp rumbu un aploku, atkarībā no spieķos izmantotā materiāla mainās spieķu izturība un svars.

Nav informācijas
VADĪBA UN TRANSMISIJA
Ātrumu skaits

Norāda iespējamo velosipēdu ātrumu skaitu, kas atvieglo vai padara grūtāku mīšanos.

10
Ātrumu pārslēdzēji priekšā Shimano XT FD-T8000, Top Swing, 31.8mm
Ātrumu pārslēdzēji aizmugurē

Ļauj pārslēgties starp aizmugures riteņa zobratiem.

Shimano XT RD-T8000, 10-Speed
Bremzes Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/160)
Stūre

Norāda kāda veida stūre ir velosipēdam.

Stūres mēdz būt sākot no pavisam taisnām, beidzot ar dažāda veida izliekumiem, kur katram velosipēdu veidam būs piemērotāka sava veida stūre.

CUBE Rise Trail Bar, 680mm
Stūres iznesums

Sastiprina stūri ar stūres cauruli vai dakšu.

CUBE Performance Stem Pro, 31.8 mm
Rumbas

Centrālā riteņa daļa pie kuras ir piestiprināti spieķi, kas tālāk ir piestiprināti pie aploka.

Rumbā tiek iekļauti vairāki bremzēšanas veidi, kā arī pie aizmugurējās rumbas ass tiek piestiprināts zobratu bloks.

Shimano Alivio HB-M4050/Shimano Alivio FH-M4050
Zobratu kasete

Zobratu apkopojums, kas iedalās brīvrumbas un zobratu kasetēs, kas savukārt nav maināmi viens ar otru.

Zobratu kasete – Vairāku zobratu apvienojums, kas tiek pieskrūvēts pie rumbas, ja nodilis ir viens zobrats tad var nomainīt tikai to zobratu.

Brīvrumba – Viena vai vairāku zobratu apvienojums, kas tiek pieskrūvēts pie rumbas, ja nodilis ir viens zobrats ir jāmaina viss bloks.

Shimano CS-HG500, 11-34T
Ķēde KMC X10

Preces apraksts

Preces apraksts angļu valodā:The whole point of a bike, as far as we're concerned, is to inspire adventure. The Cross Pro's rugged design and versatile equipment means that you won't have to turn around in a dead-end street if the way ahead is a dirt road - and isn't that kind of thing what adventure is all about? With a redesigned frame for 2019 featuring a tapered head tube, smooth welds and incredibly neat luggage carrier and mudguard mounts for an integrated look, it's got everything you need to take you off the beaten path. The easily adjustable, air sprung RockShox fork smooths out the lumps and bumps of adventurous travel, while powerful Shimano hydraulic disc brakes ensure you're always in control. And, of course, we selected Shimano's super-reliable, easy to use Deore 10 speed components for a wide range of gears to tackle any situation. If you're up for it, the Cross Pro is too.

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Cube Cube Cross Pro 58cm Iridium/Green 2019 Preces apraksts angļu valodā:The whole point of a bike, as far as we're concerned, is to inspire adventure. The Cross Pro's rugged design and versatile equipment means that you won't have to turn around in a dead-end street if the way ahead is a dirt road - and isn't that kind of thing what adventure is all about? With a redesigned frame for 2019 featuring a tapered head tube, smooth welds and incredibly neat luggage carrier and mudguard mounts for an integrated look, it's got everything you need to take you off the beaten path. The easily adjustable, air sprung RockShox fork smooths out the lumps and bumps of adventurous travel, while powerful Shimano hydraulic disc brakes ensure you're always in control. And, of course, we selected Shimano's super-reliable, easy to use Deore 10 speed components for a wide range of gears to tackle any situation. If you're up for it, the Cross Pro is too.

C 245350 58
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu