Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs HP
Krāsa Pelēka
OPERĒTĀJSISTĒMA
Operētājsistēma

Rādītājs “operētājsistēma” nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta ierīces komplektā.

Tas ir kontroles un apstrādes programmu komplekss, kas domāts datoru ierīču, mobilo iekārtu un skaitļošanas procesu vadībai.

Android ir operētājsistēma mobilajām iekārtām (viedtālruņiem un planšetdatoriem), kas darbojas uz Linux kodola bāzes.

iOS ir Apple mobilā operētājsistēma.

Windows Phone ir Microsoft mobilo operētājsistēmu sērija.

Android
Operētājsistēmas versija 4.4 (Kitkat)
EKRĀNS
Ekrāna izmērs Nav informācijas
Ekrāna tips Kapacitatīvs
Multi-Touch
Izšķirtspēja

Jo lielāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.

2048 x 1536
Ekrāns ar paaugstinātu izturību Jā (Corning® Gorilla® Glass 4)
PROCESORS UN VIDEOKARTE
Procesora ražotājs Qualcomm
Procesors (CPU)

Centrālais procesors ( angļu val.: Central Procesor Unit – CPU) ir jaudīgs mikroprocesors. Tas veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Quad-Core Krait 400, 2.3 GHz
Procesora kodolu skaits

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

Četrkodolu
Videokarte (GPU)

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā.

GPU (angļu val.: Graphic Processing Unit) ir atsevišķš (realizēts videokartē) vai integrēts (iebūvēts mātes platē) grafiskais procesors. Tie ir daudz efektīvāki grafiskās informācijas apstrādē nekā centrālais procesors (CPU).

Adreno 330
ATMIŅA
Operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati.

Jo augstāks rādītājs, jo planšetdators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.

2 GB
Iebūvēta atmiņa

Jo lielāks iekšējās atmiņas apjoms, jo vairāk spēles, filmas, mūziku un programmas jūs varat ierakstīt sava datora cietajā diskā.

32 GB
Papildus atmiņa

Šis rādītājs nosaka, kāds ir jūsu datora maksimālais iespējamais atmiņas apjoms. Jo lielāks, jo vairāk datus iespējams saglabāt.

Līdz 32 GB (Micro SD)
INTERNETS UN BEZVADU SAVIENOJUMI
WiFi (bezvadu internets)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 -300 Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Jā (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi Direct

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

3G atbalsts

3G ir ātrgaitas mobilā piekļuve tīkla pakalpojumiem, izmantojot SIM-karti.

4G atbalsts

4G ir jaunākās paaudzes platjoslas mobilais interneta tīkls, kas nodrošina zibenīgu un stabilu internetu ar maksimālo ātrumu līdz pat 150 Mbit/s.

Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Jā (4.0)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standarts kur ierīci var savienot bezvadu tīklā ar cītām DLNA apstiprinātām ierīcēm.

FIZISKIE SAVIENOJUMI
USB porti

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram. Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

Micro USB x 1
HDMI

Tas ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

MHL

MHL jeb mobilais augstas izšķirtspējas savienojums ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem.

FOTO UN VIDEO KAMERA
Iebūvēta kamera (aizmugurē)

Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.

8 Megapikseļi
Iebūvēta kamera (priekšā)

Digitālā kamera (WEB kamera) nodrošina attēla pārraidīšanu, ļaujot sazināties, piemēram, skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas piedāvātās interneta pasaules iespējas.

2 Megapikseļi
Videokamera

Šis parametrs nosaka videokameras maksimālo izšķirtspēju, ar kādu iespējams uzņemt video. Jo augstāks rādītājs, jo labāka video kvalitāte.

IEBŪVĒTAS PAPILDUS IERĪCES
Iebūvēts GPS

GPS navigators ir globāla satelīta sistēma, kura ļauj noteikt jūsu atrašanās vietu un attēlo to uz planšetdatora vai telefona ekrāna ar jūsu norādītām koordinātēm kartē.

Iebūvēts mikrofons

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Iebūvēti skaļruņi
Ligzda austiņām
BATERIJA
Baterija

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

Lithium Polymer
Baterijas darbības laiks

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

Līdz 13 stundām!
PAPILDUS
Komplektā klaviatūra
Īpaša aizsardzība
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

207 x 136.9 x 8 mm
Svars (g) 350
Īpašas atzīmes Wi-Fi Miracast
Kamera ar HDR (High Dynamic Range)
Stereo skaļruņi
Nano-SIM
Akselerometrs
Barometrs
Žiroskops
Kompass
Gaismas sensors

Preces apraksts

HP Pro Slate 8
Preces apraksts angļu valodā:Work seamlessly in and out of the office with the highly portable HP Pro Slate 8, a full HD commercial-grade Android™ tablet with hardware-enabled security, a Qualcomm Snapdragon 800 series processor,[1] and an included HP Duet Pen.[2]

Hardened data protection
Stay lock-tight secure and in control with a commercial-grade Android™ tablet that uses business-class hardware security managed by HP Touchpoint Manager,[6] HP Managed Mobility Services,[3] and optional third-party Enterprise Mobility Management suites.[4]

Create content on the go
Be more productive than ever by instantly digitizing the notes you write on paper.[2] The included high-fidelity HP Duet Pen, integrated suite of productivity apps, and range of available apps on Google Play™ give you the flexibility to write on paper or your tablet.

Form and function
Be business-ready anywhere, anytime with a business-class tablet that delivers a long battery life, more natural reading experience from the 4:3 aspect ratio, and a suite of optional, convenient accessories.[4]

Presentations unplugged
Run meetings without wires when you share your screen on a projector or monitor using a secure business-ready wireless display link over Miracast with easy set-up, live markers, and annotations.[5]

Featuring
Designed to defend
Help protect your tablet with device authentication and tamper-resistant features.

Enterprise-friendly
Customize your enterprise mobility solution with HP Managed Mobility Services.[3]

Cloud-based IT management made simple
Manage data, security, and a wide array of branded devices from the cloud with HP Touchpoint Manager.[6] Use Locate Device to remotely locate, lock, and wipe your tablet.[6]

Ready for your environment
Easily integrate your devices with optional, leading EMM solutions.[4]

Speed, mobility, and style
Get quick app responsiveness and pristine graphics from a Qualcomm processor.[1]

Easy on the eyes
Enjoy stunning full HD ultra-high 2048 x 1536 resolution on a 20 cm (7.9") diagonal Corning® Gorilla® Glass screen.

Fast connectivity
Access your data, network, and devices with wireless connectivity options.

Excel with built-in extras
Do more with up to 32 GB storage,[8] micro USB connectivity, and integrated communication tools.

Functional for busines
Go business-class all the way with innovative optional accessories[4] that connect easily with a zero-force, Pogo pin connector. Make it yours with a choice of adapters, HP Bluetooth Keyboard Folio or HP Paper Folio for use with the HP Duet Pen.[2]

Get help when you need it
Rely on support you can trust with HP’s world-class limited warranty and optional HP Care Services.[7]

Protect against accidents
Cover spills, drops, falls, and more with HP Accidental Damage Protection.[7]

1 Multi-Core is designed to improve performance of certain software products. Not all customers or software applications will necessarily benefit from use of this technology. 64-bit computing system required. Performance will vary depending on your hardware and software configurations. Qualcomm’s numbering is not a measurement of clock speed.
2 Designed for use with HP Paper Folio, sold separately, and planned to be available Spring 2015.
3 Select features are available only with purchase.
4 Sold separately.
5 A Miracast dongle (sold separately) is required if the projector or monitor is not Miracast-enabled.
6 HP Touchpoint Manager supports Android™, iOS, and Windows® operating systems, and PCs, notebooks, tablets, and smartphones from various manufacturers. Not available in all countries. See www.hp.com/touchpoint for availability information. HP Touchpoint Manager requires purchase of a subscription.
7 Service levels and response times for HP Care Packs may vary depending on your geographic location. Service starts on date of hardware purchase. Restrictions and limitations apply. For details, visit www.hp.com/go/cpc. HP services are governed by the applicable HP terms and conditions of service provided or indicated to Customer at the time of purchase. Customer may have additional statutory rights according to applicable local laws, and such rights are not in any way affected by the HP terms and conditions of service or the HP Limited Warranty provided with your HP Product.
8 For storage drives, GB = 1 billion bytes. Actual formatted capacity is less. Up to 6 GB of system disk is reserved for system software.

Atsauksmes

4.3 no 5 zvaigznēm (Kopā 3 vērtējumi)

5★
2
4★
0
3★
1
2★
0
1★
0
HP HP Pro Slate 8 32GB 4G Grey HP Pro Slate 8
Preces apraksts angļu valodā:Work seamlessly in and out of the office with the highly portable HP Pro Slate 8, a full HD commercial-grade Android™ tablet with hardware-enabled security, a Qualcomm Snapdragon 800 series processor,[1] and an included HP Duet Pen.[2]

Hardened data protection
Stay lock-tight secure and in control with a commercial-grade Android™ tablet that uses business-class hardware security managed by HP Touchpoint Manager,[6] HP Managed Mobility Services,[3] and optional third-party Enterprise Mobility Management suites.[4]

Create content on the go
Be more productive than ever by instantly digitizing the notes you write on paper.[2] The included high-fidelity HP Duet Pen, integrated suite of productivity apps, and range of available apps on Google Play™ give you the flexibility to write on paper or your tablet.

Form and function
Be business-ready anywhere, anytime with a business-class tablet that delivers a long battery life, more natural reading experience from the 4:3 aspect ratio, and a suite of optional, convenient accessories.[4]

Presentations unplugged
Run meetings without wires when you share your screen on a projector or monitor using a secure business-ready wireless display link over Miracast with easy set-up, live markers, and annotations.[5]

Featuring
Designed to defend
Help protect your tablet with device authentication and tamper-resistant features.

Enterprise-friendly
Customize your enterprise mobility solution with HP Managed Mobility Services.[3]

Cloud-based IT management made simple
Manage data, security, and a wide array of branded devices from the cloud with HP Touchpoint Manager.[6] Use Locate Device to remotely locate, lock, and wipe your tablet.[6]

Ready for your environment
Easily integrate your devices with optional, leading EMM solutions.[4]

Speed, mobility, and style
Get quick app responsiveness and pristine graphics from a Qualcomm processor.[1]

Easy on the eyes
Enjoy stunning full HD ultra-high 2048 x 1536 resolution on a 20 cm (7.9") diagonal Corning® Gorilla® Glass screen.

Fast connectivity
Access your data, network, and devices with wireless connectivity options.

Excel with built-in extras
Do more with up to 32 GB storage,[8] micro USB connectivity, and integrated communication tools.

Functional for busines
Go business-class all the way with innovative optional accessories[4] that connect easily with a zero-force, Pogo pin connector. Make it yours with a choice of adapters, HP Bluetooth Keyboard Folio or HP Paper Folio for use with the HP Duet Pen.[2]

Get help when you need it
Rely on support you can trust with HP’s world-class limited warranty and optional HP Care Services.[7]

Protect against accidents
Cover spills, drops, falls, and more with HP Accidental Damage Protection.[7]

1 Multi-Core is designed to improve performance of certain software products. Not all customers or software applications will necessarily benefit from use of this technology. 64-bit computing system required. Performance will vary depending on your hardware and software configurations. Qualcomm’s numbering is not a measurement of clock speed.
2 Designed for use with HP Paper Folio, sold separately, and planned to be available Spring 2015.
3 Select features are available only with purchase.
4 Sold separately.
5 A Miracast dongle (sold separately) is required if the projector or monitor is not Miracast-enabled.
6 HP Touchpoint Manager supports Android™, iOS, and Windows® operating systems, and PCs, notebooks, tablets, and smartphones from various manufacturers. Not available in all countries. See www.hp.com/touchpoint for availability information. HP Touchpoint Manager requires purchase of a subscription.
7 Service levels and response times for HP Care Packs may vary depending on your geographic location. Service starts on date of hardware purchase. Restrictions and limitations apply. For details, visit www.hp.com/go/cpc. HP services are governed by the applicable HP terms and conditions of service provided or indicated to Customer at the time of purchase. Customer may have additional statutory rights according to applicable local laws, and such rights are not in any way affected by the HP terms and conditions of service or the HP Limited Warranty provided with your HP Product.
8 For storage drives, GB = 1 billion bytes. Actual formatted capacity is less. Up to 6 GB of system disk is reserved for system software.
K7X64AA#ABB 4.3 3 5 0.5
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu