Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Lenovo
Krāsa Melna
OPERĒTĀJSISTĒMA
Operētājsistēma

Rādītājs “operētājsistēma” nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta ierīces komplektā.

Tas ir kontroles un apstrādes programmu komplekss, kas domāts datoru ierīču, mobilo iekārtu un skaitļošanas procesu vadībai.

Android ir operētājsistēma mobilajām iekārtām (viedtālruņiem un planšetdatoriem), kas darbojas uz Linux kodola bāzes.

iOS ir Apple mobilā operētājsistēma.

Windows Phone ir Microsoft mobilo operētājsistēmu sērija.

Microsoft Windows
Operētājsistēmas versija 10 Pro 64-bit
EKRĀNS
Ekrāna izmērs 10.1" / 25.65 cm
Ekrāna tips IPS
Izšķirtspēja

Jo lielāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.

1920 x 1080
Ekrāns ar paaugstinātu izturību
PROCESORS UN VIDEOKARTE
Procesora ražotājs Intel
Procesors (CPU)

Centrālais procesors ( angļu val.: Central Procesor Unit – CPU) ir jaudīgs mikroprocesors. Tas veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Intel Celeron N4100 (1.1 GHz, 2.4 GHz, 4 MB Cache)
Procesora kodolu skaits

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

Četrkodolu
Videokarte (GPU)

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā.

GPU (angļu val.: Graphic Processing Unit) ir atsevišķš (realizēts videokartē) vai integrēts (iebūvēts mātes platē) grafiskais procesors. Tie ir daudz efektīvāki grafiskās informācijas apstrādē nekā centrālais procesors (CPU).

Intel® UHD Graphics 600
ATMIŅA
Operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati.

Jo augstāks rādītājs, jo planšetdators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.

8 GB
Iebūvēta atmiņa

Jo lielāks iekšējās atmiņas apjoms, jo vairāk spēles, filmas, mūziku un programmas jūs varat ierakstīt sava datora cietajā diskā.

128 GB
Papildus atmiņa

Šis rādītājs nosaka, kāds ir jūsu datora maksimālais iespējamais atmiņas apjoms. Jo lielāks, jo vairāk datus iespējams saglabāt.

Līdz 128 GB (Micro SDXC)
INTERNETS UN BEZVADU SAVIENOJUMI
WiFi (bezvadu internets)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 -300 Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Jā (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi Direct

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

3G atbalsts

3G ir ātrgaitas mobilā piekļuve tīkla pakalpojumiem, izmantojot SIM-karti.

4G atbalsts

4G ir jaunākās paaudzes platjoslas mobilais interneta tīkls, kas nodrošina zibenīgu un stabilu internetu ar maksimālo ātrumu līdz pat 150 Mbit/s.

Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Jā (4.1)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standarts kur ierīci var savienot bezvadu tīklā ar cītām DLNA apstiprinātām ierīcēm.

FIZISKIE SAVIENOJUMI
USB porti

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram. Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

USB Type-C x 1
HDMI

Tas ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

Jā (HDMI 1.4)
MHL

MHL jeb mobilais augstas izšķirtspējas savienojums ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem.

FOTO UN VIDEO KAMERA
Iebūvēta kamera (aizmugurē)

Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.

5 Megapikseļi
Iebūvēta kamera (priekšā)

Digitālā kamera (WEB kamera) nodrošina attēla pārraidīšanu, ļaujot sazināties, piemēram, skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas piedāvātās interneta pasaules iespējas.

2 Megapikseļi
Videokamera

Šis parametrs nosaka videokameras maksimālo izšķirtspēju, ar kādu iespējams uzņemt video. Jo augstāks rādītājs, jo labāka video kvalitāte.

IEBŪVĒTAS PAPILDUS IERĪCES
Iebūvēts GPS

GPS navigators ir globāla satelīta sistēma, kura ļauj noteikt jūsu atrašanās vietu un attēlo to uz planšetdatora vai telefona ekrāna ar jūsu norādītām koordinātēm kartē.

Iebūvēts mikrofons

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Iebūvēti skaļruņi
Ligzda austiņām
BATERIJA
Baterija

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

Nav informācijas
Baterijas darbības laiks

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

Līdz 8.5 stundām!
PAPILDUS
Komplektā klaviatūra
Īpaša aizsardzība
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

261 x 10.6 x 178 mm
Svars (g) 664
Īpašas atzīmes Dolby® Enhanced audio
Kingston™ Lock Slot Ligzda drošības slēdzenei (fiksators nopērkams atsevišķi)

Preces apraksts

Preces apraksts angļu valodā:


Take your business anywhere
This sleek 10.1-inch tablet is ideal for flexible businesses that need to work on the go, and easily transforms into a PC with the optional keyboard or USB-C dock for use in the office place. Use the garaged Lenovo active pen for convenient input. All new Lenovo devices feature multiple levels of data and password security.

Keeps IT departments as happy as their users
Rugged. Versatile. Secure. Lenovo Tablet 10 will have the full confidence of your IT staff, with its reliability testing and quality engineering. Optional IP-certified cases offer additional protection, with an IP 54-rated rugged case and an IP 65-rated sealed case (sold separately). Your data is also protected, thanks to discrete TPM, Bitlocker (available on Windows 10 Pro), match-on-host touch fingerprint reader, and the physical security of a Kensington lock slot. To make your employees jobs even easier, you can add an optional keyboard and USB-C dock.
Of course, all of this is supported and protected by a comprehensive portfolio of services, including warranty upgrades (onsite and next-business-day), next-day repair service to maximize uptime and productivity, and warranty extensions (1- or 2-year base, up to 3 years total).

Power your business into the future
Featuring the latest Intel® Celeron® processors and power-efficient eMMC storage, Lenovo Tablet 10 was designed to run business apps with no lag. IT staff can access it remotely, saving time and improving efficiency.

Two ways to work
A thin and light tablet with all-day battery life, the Lenovo Tablet 10 is mobile enough to let you work anywhere. Then, when you return to your desk and are ready for a more traditional setup, simply snap it into its optional keyboard and USB-C dock for full PC capability and ecosystem productivity.

Designed for business, tested for life
Built with quality components and tested repeatedly for reliability, the Lenovo Tablet 10 has the durability to withstand all the rigors of your business. This tablet will endure daily stress and last through long-term usage, having undergone tests for shock, vibration, keyboard longevity, hinge life, fan reliability, panel scuffing, operating temperature, and pressure. Optional IP-certified cases are available (sold separately), for further protection. Different lasts better.

Stay connected, wherever you take it
To stay connected no matter where you go, you can configure your Lenovo Tablet 10 with an optional WWAN card for LTE global coverage. Its Wake-on-LAN (WoL) capability enables IT staff to turn it on via network message for remote troubleshooting. It also connects to a myriad of devices such as the external keyboard and optional USB-C docking station.

The Lenovo Active Pen puts precision in the palm of your hand
The Lenovo Active Pen features pin-point accuracy and palm-rejection technology, providing the natural feel of a pen-on-paper writing experience. Scribble, add notes, and enter information with ease. It’s the ideal solution for precise content and graphic input.

Secure device, secure business
the Lenovo Tablet 10 protects your business by protecting your data – in multiple ways. Its discrete Trusted Platform Module (dTPM) with Windows 10 Pro automatically encrypts the tablet’s data and passwords, Bitlocker encrypts all your passwords, and the match-on-host fingerprint reader provides an extra measure of security.

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
Lenovo Lenovo Tablet 10 (3rd Gen) 8/128GB Black Preces apraksts angļu valodā:


Take your business anywhere
This sleek 10.1-inch tablet is ideal for flexible businesses that need to work on the go, and easily transforms into a PC with the optional keyboard or USB-C dock for use in the office place. Use the garaged Lenovo active pen for convenient input. All new Lenovo devices feature multiple levels of data and password security.

Keeps IT departments as happy as their users
Rugged. Versatile. Secure. Lenovo Tablet 10 will have the full confidence of your IT staff, with its reliability testing and quality engineering. Optional IP-certified cases offer additional protection, with an IP 54-rated rugged case and an IP 65-rated sealed case (sold separately). Your data is also protected, thanks to discrete TPM, Bitlocker (available on Windows 10 Pro), match-on-host touch fingerprint reader, and the physical security of a Kensington lock slot. To make your employees jobs even easier, you can add an optional keyboard and USB-C dock.
Of course, all of this is supported and protected by a comprehensive portfolio of services, including warranty upgrades (onsite and next-business-day), next-day repair service to maximize uptime and productivity, and warranty extensions (1- or 2-year base, up to 3 years total).

Power your business into the future
Featuring the latest Intel® Celeron® processors and power-efficient eMMC storage, Lenovo Tablet 10 was designed to run business apps with no lag. IT staff can access it remotely, saving time and improving efficiency.

Two ways to work
A thin and light tablet with all-day battery life, the Lenovo Tablet 10 is mobile enough to let you work anywhere. Then, when you return to your desk and are ready for a more traditional setup, simply snap it into its optional keyboard and USB-C dock for full PC capability and ecosystem productivity.

Designed for business, tested for life
Built with quality components and tested repeatedly for reliability, the Lenovo Tablet 10 has the durability to withstand all the rigors of your business. This tablet will endure daily stress and last through long-term usage, having undergone tests for shock, vibration, keyboard longevity, hinge life, fan reliability, panel scuffing, operating temperature, and pressure. Optional IP-certified cases are available (sold separately), for further protection. Different lasts better.

Stay connected, wherever you take it
To stay connected no matter where you go, you can configure your Lenovo Tablet 10 with an optional WWAN card for LTE global coverage. Its Wake-on-LAN (WoL) capability enables IT staff to turn it on via network message for remote troubleshooting. It also connects to a myriad of devices such as the external keyboard and optional USB-C docking station.

The Lenovo Active Pen puts precision in the palm of your hand
The Lenovo Active Pen features pin-point accuracy and palm-rejection technology, providing the natural feel of a pen-on-paper writing experience. Scribble, add notes, and enter information with ease. It’s the ideal solution for precise content and graphic input.

Secure device, secure business
the Lenovo Tablet 10 protects your business by protecting your data – in multiple ways. Its discrete Trusted Platform Module (dTPM) with Windows 10 Pro automatically encrypts the tablet’s data and passwords, Bitlocker encrypts all your passwords, and the match-on-host fingerprint reader provides an extra measure of security.
20L3000MGE
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu