Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Microsoft
Krāsa Pelēka
OPERĒTĀJSISTĒMA
Operētājsistēma

Rādītājs “operētājsistēma” nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta ierīces komplektā.

Tas ir kontroles un apstrādes programmu komplekss, kas domāts datoru ierīču, mobilo iekārtu un skaitļošanas procesu vadībai.

Android ir operētājsistēma mobilajām iekārtām (viedtālruņiem un planšetdatoriem), kas darbojas uz Linux kodola bāzes.

iOS ir Apple mobilā operētājsistēma.

Windows Phone ir Microsoft mobilo operētājsistēmu sērija.

Microsoft Windows
Operētājsistēmas versija 10 Home 64-bit
EKRĀNS
Ekrāna izmērs 12.3" / 31.24 cm
Ekrāna tips PixelSense
Izšķirtspēja

Jo lielāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.

2736 x 1824
Ekrāns ar paaugstinātu izturību
PROCESORS UN VIDEOKARTE
Procesora ražotājs Intel
Procesors (CPU)

Centrālais procesors ( angļu val.: Central Procesor Unit – CPU) ir jaudīgs mikroprocesors. Tas veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Intel® Core™ i7-8650U Processor (8MB Cache, 1.90 GHz)
Procesora kodolu skaits

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

Četrkodolu
Videokarte (GPU)

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā.

GPU (angļu val.: Graphic Processing Unit) ir atsevišķš (realizēts videokartē) vai integrēts (iebūvēts mātes platē) grafiskais procesors. Tie ir daudz efektīvāki grafiskās informācijas apstrādē nekā centrālais procesors (CPU).

Intel® UHD Graphics 620
ATMIŅA
Operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati.

Jo augstāks rādītājs, jo planšetdators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.

8 GB
Iebūvēta atmiņa

Jo lielāks iekšējās atmiņas apjoms, jo vairāk spēles, filmas, mūziku un programmas jūs varat ierakstīt sava datora cietajā diskā.

256 GB
Papildus atmiņa

Šis rādītājs nosaka, kāds ir jūsu datora maksimālais iespējamais atmiņas apjoms. Jo lielāks, jo vairāk datus iespējams saglabāt.

Līdz 32 GB (Micro SDHC, Micro SDXC)
INTERNETS UN BEZVADU SAVIENOJUMI
WiFi (bezvadu internets)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 -300 Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Jā (802.11 a/b/g/n/ac)
Wi-Fi Direct

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

3G atbalsts

3G ir ātrgaitas mobilā piekļuve tīkla pakalpojumiem, izmantojot SIM-karti.

4G atbalsts

4G ir jaunākās paaudzes platjoslas mobilais interneta tīkls, kas nodrošina zibenīgu un stabilu internetu ar maksimālo ātrumu līdz pat 150 Mbit/s.

Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Jā (4.1)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standarts kur ierīci var savienot bezvadu tīklā ar cītām DLNA apstiprinātām ierīcēm.

FIZISKIE SAVIENOJUMI
USB porti

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram. Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

USB 3.0 x 1
HDMI

Tas ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

MHL

MHL jeb mobilais augstas izšķirtspējas savienojums ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem.

FOTO UN VIDEO KAMERA
Iebūvēta kamera (aizmugurē)

Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.

8 Megapikseļi
Iebūvēta kamera (priekšā)

Digitālā kamera (WEB kamera) nodrošina attēla pārraidīšanu, ļaujot sazināties, piemēram, skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas piedāvātās interneta pasaules iespējas.

5 Megapikseļi
Videokamera

Šis parametrs nosaka videokameras maksimālo izšķirtspēju, ar kādu iespējams uzņemt video. Jo augstāks rādītājs, jo labāka video kvalitāte.

IEBŪVĒTAS PAPILDUS IERĪCES
Iebūvēts GPS

GPS navigators ir globāla satelīta sistēma, kura ļauj noteikt jūsu atrašanās vietu un attēlo to uz planšetdatora vai telefona ekrāna ar jūsu norādītām koordinātēm kartē.

Iebūvēts mikrofons

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Iebūvēti skaļruņi
Ligzda austiņām
BATERIJA
Baterija

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

Nav informācijas
Baterijas darbības laiks

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

Līdz 13.5 stundām!
PAPILDUS
Komplektā klaviatūra
Īpaša aizsardzība
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

292 x 201 x 8.5 mm
Svars (g) 770
Īpašas atzīmes 1 x Mini DisplayPort
Dolby Audio Premium stereo skaļruņi
Surface Connect dokstacijas konektors
Akselerometrs
Žiroskops

Preces apraksts

Preces apraksts angļu valodā:

 

Laptop Mode
Transform Surface Pro into Laptop Mode by opening the built-in Kickstand and adding our new Surface Pro Signature Type Cover,* featuring luxurious Alcantara® material and an exceptionally responsive, full keyboard experience.

Studio Mode
Lower the Kickstand — now featuring a deeper, next-generation hinge — to place Surface Pro in Studio Mode for the perfect writing and drawing angle with the new Surface Pen.*


Tablet Mode
Close the Kickstand, and remove or fold Surface Pro Signature Type Cover* back for a powerful, stand-alone Intel® tablet.

Uncompromising mobility.
Create, study, work, and play virtually anywhere. Better than ever, ultra-light Surface Pro gives you total mobile productivity, all-day battery life,1 plus a softer, ultra-portable design with rounded edges.

Exceptional power and performance.
Surface Pro delivers even more speed and performance thanks to a powerful Intel® Core™ processor — with up to 50% more battery life1 than Surface Pro 4 and 2.5x more performance than Surface Pro 3.


A vibrant display that inspires creativity.
Watch your ideas come to life in brilliant color and razor-sharp resolution on the 12.3” PixelSense™ Display with a stunning screen that responds to the new Surface Pen* and touch.

Whisper quiet.
Surface Pro m3 and i5 models feature a new fanless cooling system, plus improved hybrid cooling on the i7 model, so you can work or stream your favorite shows in peace.2

The best of Microsoft at your fingertips.
Surface Pro works perfectly with Surface Pen,* Surface Dial* and Office*, and runs the full Windows experience, including 3D creation tools. Enjoy fast, secured, password-free sign-in with Windows Hello.OneNote
OneNote is your digital notebook for capturing and organizing everything across devices. Jot down ideas, keep track of meeting notes, clip from the web, or make a to-do list.

Create in new ways.
Designed for Windows 10 Creators Update and the latest version of Microsoft Office,* Surface takes full advantage of every innovation — including new 3D experiences, Windows Ink workspace, and comprehensive security features.

Make it your own.
Personalize Surface Pro and express yourself with next-generation tools in rich colors,3 including new Surface Arc Mouse,* Surface Pro Signature Type Cover,* and Surface Pen* — with real-time writing and tilt4 for shading — plus on-screen support for Surface Dial.*

* Type Cover, Surface Dial, Surface Pen, Microsoft Office and some software sold separately.
1 Up to 13.5 hours of video playback. Testing conducted by Microsoft in April 2017 using preproduction Intel Core i5, 256GB, 8 GB RAM device. Testing consisted of full battery discharge during video playback. All settings were default except: Wi-Fi was associated with a network and Auto-Brightness disabled. Battery life varies significantly with settings, usage, and other factors.
2 Fanless cooling system included with Surface Pro m3 and i5 models only.
3 Available colors vary in some markets.
4 Surface Pen tilt functionality is available now with Surface Pro. Available with other Surface devices via Windows Update.
5 Requires active Office 365 subscription.

Atsauksmes

0.0 no 5 zvaigznēm (Kopā 0 vērtējumi)

5★
4★
3★
2★
1★
MICROSOFT Microsoft Surface Pro 6 LQH-00004 Preces apraksts angļu valodā:

 

Laptop Mode
Transform Surface Pro into Laptop Mode by opening the built-in Kickstand and adding our new Surface Pro Signature Type Cover,* featuring luxurious Alcantara® material and an exceptionally responsive, full keyboard experience.

Studio Mode
Lower the Kickstand — now featuring a deeper, next-generation hinge — to place Surface Pro in Studio Mode for the perfect writing and drawing angle with the new Surface Pen.*


Tablet Mode
Close the Kickstand, and remove or fold Surface Pro Signature Type Cover* back for a powerful, stand-alone Intel® tablet.

Uncompromising mobility.
Create, study, work, and play virtually anywhere. Better than ever, ultra-light Surface Pro gives you total mobile productivity, all-day battery life,1 plus a softer, ultra-portable design with rounded edges.

Exceptional power and performance.
Surface Pro delivers even more speed and performance thanks to a powerful Intel® Core™ processor — with up to 50% more battery life1 than Surface Pro 4 and 2.5x more performance than Surface Pro 3.


A vibrant display that inspires creativity.
Watch your ideas come to life in brilliant color and razor-sharp resolution on the 12.3” PixelSense™ Display with a stunning screen that responds to the new Surface Pen* and touch.

Whisper quiet.
Surface Pro m3 and i5 models feature a new fanless cooling system, plus improved hybrid cooling on the i7 model, so you can work or stream your favorite shows in peace.2

The best of Microsoft at your fingertips.
Surface Pro works perfectly with Surface Pen,* Surface Dial* and Office*, and runs the full Windows experience, including 3D creation tools. Enjoy fast, secured, password-free sign-in with Windows Hello.OneNote
OneNote is your digital notebook for capturing and organizing everything across devices. Jot down ideas, keep track of meeting notes, clip from the web, or make a to-do list.

Create in new ways.
Designed for Windows 10 Creators Update and the latest version of Microsoft Office,* Surface takes full advantage of every innovation — including new 3D experiences, Windows Ink workspace, and comprehensive security features.

Make it your own.
Personalize Surface Pro and express yourself with next-generation tools in rich colors,3 including new Surface Arc Mouse,* Surface Pro Signature Type Cover,* and Surface Pen* — with real-time writing and tilt4 for shading — plus on-screen support for Surface Dial.*

* Type Cover, Surface Dial, Surface Pen, Microsoft Office and some software sold separately.
1 Up to 13.5 hours of video playback. Testing conducted by Microsoft in April 2017 using preproduction Intel Core i5, 256GB, 8 GB RAM device. Testing consisted of full battery discharge during video playback. All settings were default except: Wi-Fi was associated with a network and Auto-Brightness disabled. Battery life varies significantly with settings, usage, and other factors.
2 Fanless cooling system included with Surface Pro m3 and i5 models only.
3 Available colors vary in some markets.
4 Surface Pen tilt functionality is available now with Surface Pro. Available with other Surface devices via Windows Update.
5 Requires active Office 365 subscription.
LQH-00004
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu