Visas kategorijas
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama

Detalizēta informācija

KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Prestigio
Krāsa Brūna
Sarkana
OPERĒTĀJSISTĒMA
Operētājsistēma

Rādītājs “operētājsistēma” nosaka, kāda legāla operētājsistēmas licence ir iekļauta ierīces komplektā.

Tas ir kontroles un apstrādes programmu komplekss, kas domāts datoru ierīču, mobilo iekārtu un skaitļošanas procesu vadībai.

Android ir operētājsistēma mobilajām iekārtām (viedtālruņiem un planšetdatoriem), kas darbojas uz Linux kodola bāzes.

iOS ir Apple mobilā operētājsistēma.

Windows Phone ir Microsoft mobilo operētājsistēmu sērija.

Microsoft Windows
Operētājsistēmas versija 10 Home 32-bit
EKRĀNS
Ekrāna izmērs 10.1" / 25.65 cm
Ekrāna tips IPS
Izšķirtspēja

Jo lielāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.

1280 x 800
Ekrāns ar paaugstinātu izturību
PROCESORS UN VIDEOKARTE
Procesora ražotājs Intel
Procesors (CPU)

Centrālais procesors ( angļu val.: Central Procesor Unit – CPU) ir jaudīgs mikroprocesors. Tas veic datu apstrādi un ļauj datoram darboties.

Intel® Atom™ Processor Z3735F, 1.33 GHz
Procesora kodolu skaits

Jo vairāk kodolu, jo jaudīgāks procesors.

Četrkodolu
Videokarte (GPU)

Video kartes (dēvētas arī par grafikas adapteri) pamatā ir grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā.

GPU (angļu val.: Graphic Processing Unit) ir atsevišķš (realizēts videokartē) vai integrēts (iebūvēts mātes platē) grafiskais procesors. Tie ir daudz efektīvāki grafiskās informācijas apstrādē nekā centrālais procesors (CPU).

Intel HD Graphics
ATMIŅA
Operatīvā atmiņa

Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati.

Jo augstāks rādītājs, jo planšetdators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.

2 GB
Iebūvēta atmiņa

Jo lielāks iekšējās atmiņas apjoms, jo vairāk spēles, filmas, mūziku un programmas jūs varat ierakstīt sava datora cietajā diskā.

32 GB
Papildus atmiņa

Šis rādītājs nosaka, kāds ir jūsu datora maksimālais iespējamais atmiņas apjoms. Jo lielāks, jo vairāk datus iespējams saglabāt.

Līdz 64 GB (Micro SD)
INTERNETS UN BEZVADU SAVIENOJUMI
WiFi (bezvadu internets)

WiFi ir bezvadu ierīce savienojumam ar tīklu.

Mūsdienās jaunākais ir 802.11 B/G/N pieslēgums, kuram ir augstākā ātrdarbība (150 -300 Mb/s) un drošība.

Ar 802.11 B/G arī var pieslēgties praktiski visiem tīkliem, tikai maksimālā ātrdarbība pieslēdzoties N tipa tīklam būs 54 Mb/s.

Jā (802.11 b/g/n)
Wi-Fi Direct

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

3G atbalsts

3G ir ātrgaitas mobilā piekļuve tīkla pakalpojumiem, izmantojot SIM-karti.

4G atbalsts

4G ir jaunākās paaudzes platjoslas mobilais interneta tīkls, kas nodrošina zibenīgu un stabilu internetu ar maksimālo ātrumu līdz pat 150 Mbit/s.

Bluetooth

Bluetooth ir bezvadu tīkls datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm un to piederumiem (telefoniem, bezvadu austiņām u.c.), kā arī tas ļauj nosūtīt datus no mobilās ierīces uz datoru un otrādi.

Jā (4.0)
NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standarts kur ierīci var savienot bezvadu tīklā ar cītām DLNA apstiprinātām ierīcēm.

FIZISKIE SAVIENOJUMI
USB porti

USB ir visbiežāk izplatītais aparatūras interfeiss, lai pievienotu perifēriskās ierīces datoram. Parasti ir vismaz divi USB porti (pieslēgvietas) portatīvajam datoram un četri - personālajajam datoram.

Jo vairāk USB porti, jo vairāk ierīces vienlaicīgi var pieslēgt datoram.

USB 2.0 ir izplatītākā datora perifērijas ierīču pieslēgvieta. Pateicoties šai pieslēgvietai datoram iespējams pievienot peles, klaviatūras, interneta kameras, printerus, USB zibatmiņas, ārējos cietos diskus un neskaitāmas citas ierīces.

USB 3.0 ir jaunākais un ātrākais USB standarts, kas ļauj pieslēgt visas iepriekšējās paaudzes USB 2.0 un jaunās paaudzes USB3.0 iekārtas.

Micro USB x 1
USB 2.0 x 2
HDMI

Tas ir ciparu savienotājs, ar kura palīdzību var pieslēgt televizoru, projektoru un citas ierīces, kas nodod attēlu portatīvajam datoram. Atšķirībā no VGA, HDMI nodod skaņu un attēlu bez traucējumiem un augstā izšķirtspējā ( HD, Full HD – ja ir pieejams).

Jā (Micro HDMI)
MHL

MHL jeb mobilais augstas izšķirtspējas savienojums ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem.

FOTO UN VIDEO KAMERA
Iebūvēta kamera (aizmugurē)

Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.

2 Megapikseļi
Iebūvēta kamera (priekšā)

Digitālā kamera (WEB kamera) nodrošina attēla pārraidīšanu, ļaujot sazināties, piemēram, skype, piedalīties video konferencēs, kā arī izmantot citas piedāvātās interneta pasaules iespējas.

2 Megapikseļi
Videokamera

Šis parametrs nosaka videokameras maksimālo izšķirtspēju, ar kādu iespējams uzņemt video. Jo augstāks rādītājs, jo labāka video kvalitāte.

IEBŪVĒTAS PAPILDUS IERĪCES
Iebūvēts GPS

GPS navigators ir globāla satelīta sistēma, kura ļauj noteikt jūsu atrašanās vietu un attēlo to uz planšetdatora vai telefona ekrāna ar jūsu norādītām koordinātēm kartē.

Iebūvēts mikrofons

Var lietot komunikācijai skype, google talk un citās programmās.

Iebūvēti skaļruņi
Ligzda austiņām
BATERIJA
Baterija

Mēdz būt divu veidu baterijas jeb akumulators – litija - jonu (Li-ion), kas tiek izmantots lielākajā daļā portatīvo datoru, un litija – polimēra (Li-poly).

6500 mAh
Baterijas darbības laiks

Baterijas darbības laiks nosaka aptuvenu laiku, cik ilgi jūsu portatīvais dators spēs darboties pēc atslēgšanas no elektrības tīkla ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Mūsdienu portatīvajos datoros iebūvētas litija baterijas parasti nodrošina no 3 līdz 5 stundu garu darbības laiku, kas ir atkarīgs arī no datora lietojuma un konfigurācijas.

Līdz 7 stundām!
PAPILDUS
Komplektā klaviatūra
Īpaša aizsardzība
Izmēri

Platums x augstums x dziļums

Nav informācijas
Svars (g) Nav informācijas
Īpašas atzīmes Klaviatūra - ENG
Iekļautā programmatūra: Office Universal (Word, Excel, PowerPoint and OneNote)

Premium abonements spēlei World of Tanks Blitz (7 dienas) un premium tanks Т-127!

Preces apraksts

Prestigio Multipad Visconte V
Preces apraksts angļu valodā:

Your game teammate
Visconte V is high performance while elegant and exquisite 2-in-1 (tablet and laptop) solution. It is desirable for gamers not only due to its highly productive hardware and software (outstanding Intel® Atom Quad Core Processor Z3735F, 2 GB RAM and Windows 10 on board) but also thanks to spectacular while aggressive appearance. Wide 10,1 inches IPS display allows to get full enjoyment when watching video, playing games or even surfing the Internet. The tablet will be without any doubt loved all over the world thanks to pleasant presents made to the users as a result of Prestigio and Wargaming cooperation.

10,1 inches of beauty
The length of the Prestigio® MultiPad Visconte V screen diagonal is a golden mean for a tablet. 10,1 inches is perfect for watching movies and playing games but still compact to be taken anywhere even in a small bag. LCD and IPS technologies used in a display make picture true to life, bright and clear, while high definition (1280 x 800) wont let you to miss a thing. The screen support multitouching (up to 10 dots) so you have all the needed abilities to control gaming and to manage other complicated tasks.

Premium gifts
If you love gaming you have definitely heard about one of the most popular online multiplayer MMO games – World of Tanks Blitz. Together with a perfect device every Prestigio® MultiPad Visconte V owner gets a premium account for 7 days and the premium Т-127 tank in the game.* So you will start with the dreamboat of millions of users to get the full enjoyment of the game and to love your new device even more then you exрected.
*User of Prestigio device can receive bonuses only one time when new account is created

An ‘adult’ OS
MultiPad Visconte V is a serious device for resourceful tasks, so Prestigio® decided to implement the full-sized operational system – Windows 10, that is known as the best Microsoft OS ever. It is the ideal combination of the Windows which you already know, plus lots of great improvements you’ll love having. As a bonus, enjoy licensed Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint and OneNote Apps) for your everyday needs.Not only the gaming

Visconte V is perfect not only for gaming. It is also a perfect device for work. Just engage the keyboard – and get all the benefits of a real laptop. Due to different connectors it has, organizing your mobile office is a snap with this device! Micro HDMI ports and a full-size USB 2.0 connection make it easy to connect to a large screen, mouse, printer, or scanner, and Wi-Fi Direct provides a useful option for connecting wirelessly to a TV, plasma panel, or projector. So you can use the tablet for work as well as for entertainment.

Long-liver
Prestigio® team understands that gaming needs a lot of battery resources. That is why Prestigio® MultiPad Visconte V features a powerful 6500 mAh battery that allows to enjoy long working hours in any circumstances. Never worry about the presence of a receptacle – the tablet will work all day long even if you use it from early morning to late evening playing resourceful games.

Atsauksmes

4.2 no 5 zvaigznēm (Kopā 12 vērtējumi)

5★
6
4★
4
3★
2
2★
0
1★
0

Viktorija - 12.03.2018

Verificēts pirkums

.

PRESTIGIO Prestigio Multipad Visconte V 10.1 32GB Red/Brown ENG Prestigio Multipad Visconte V
Preces apraksts angļu valodā:

Your game teammate
Visconte V is high performance while elegant and exquisite 2-in-1 (tablet and laptop) solution. It is desirable for gamers not only due to its highly productive hardware and software (outstanding Intel® Atom Quad Core Processor Z3735F, 2 GB RAM and Windows 10 on board) but also thanks to spectacular while aggressive appearance. Wide 10,1 inches IPS display allows to get full enjoyment when watching video, playing games or even surfing the Internet. The tablet will be without any doubt loved all over the world thanks to pleasant presents made to the users as a result of Prestigio and Wargaming cooperation.

10,1 inches of beauty
The length of the Prestigio® MultiPad Visconte V screen diagonal is a golden mean for a tablet. 10,1 inches is perfect for watching movies and playing games but still compact to be taken anywhere even in a small bag. LCD and IPS technologies used in a display make picture true to life, bright and clear, while high definition (1280 x 800) wont let you to miss a thing. The screen support multitouching (up to 10 dots) so you have all the needed abilities to control gaming and to manage other complicated tasks.

Premium gifts
If you love gaming you have definitely heard about one of the most popular online multiplayer MMO games – World of Tanks Blitz. Together with a perfect device every Prestigio® MultiPad Visconte V owner gets a premium account for 7 days and the premium Т-127 tank in the game.* So you will start with the dreamboat of millions of users to get the full enjoyment of the game and to love your new device even more then you exрected.
*User of Prestigio device can receive bonuses only one time when new account is created

An ‘adult’ OS
MultiPad Visconte V is a serious device for resourceful tasks, so Prestigio® decided to implement the full-sized operational system – Windows 10, that is known as the best Microsoft OS ever. It is the ideal combination of the Windows which you already know, plus lots of great improvements you’ll love having. As a bonus, enjoy licensed Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint and OneNote Apps) for your everyday needs.Not only the gaming

Visconte V is perfect not only for gaming. It is also a perfect device for work. Just engage the keyboard – and get all the benefits of a real laptop. Due to different connectors it has, organizing your mobile office is a snap with this device! Micro HDMI ports and a full-size USB 2.0 connection make it easy to connect to a large screen, mouse, printer, or scanner, and Wi-Fi Direct provides a useful option for connecting wirelessly to a TV, plasma panel, or projector. So you can use the tablet for work as well as for entertainment.

Long-liver
Prestigio® team understands that gaming needs a lot of battery resources. That is why Prestigio® MultiPad Visconte V features a powerful 6500 mAh battery that allows to enjoy long working hours in any circumstances. Never worry about the presence of a receptacle – the tablet will work all day long even if you use it from early morning to late evening playing resourceful games.
PMP1012TERDUS 4.2 12 5 0.5
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu