Visas kategorijas

Philips 4900 Series 4K UHD Slim 55PUT4900/12

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vērtēt iespējams reģistrētiem klientiem, kuri izdarījuši kaut vienu veiksmīgu pirkumu

Garantija:  24 mēneši
Prece šobrīd nav pieejama
Prece šobrīd nav pieejama
KOPĒJIE PARAMETRI
Ražotājs Philips
Elektroenerģijas patēriņa klase

Produkta iedalījums pēc energoefektivitātes skalā no G līdz A+++, kur A+++ (zaļā krāsā) patērēs mazāk elektroenerģijas un G klase (sarkanā) patērēs vairāk elektroenerģijas.

A
Enerģijas gada patēriņa novērtējums (kWh)

Televizora vidējais elektroenerģijas patērētais daudzums gadā, pieņemot, ka to izmanto 200 reižu gadā.

148
Aktīvā režīma elektroenerģijas patēriņš (W) 101
Procesors

Grafiskais procesors, kas nodrošina vizuālo attēlojumu displejā.

Deca Core
Krāsa Melna
EKRĀNS
Ekrāna izmērs (collas) 55
Ekrāna izmērs (cm) 139
Izšķirtspēja

Ekrāna izšķirtspēja attiecas uz ekrānā redzamā teksta un attēlu skaidrumu. Jo lielāka ekrāna izšķirtspēja, jo kvalitatīvāks (precīzāks) attēls.

3840 x 2160 (Ultra HD)
Ekrāna formāts

Ekrāna malu attiecība starp ekrāna platumu un augstumu.

16:9
Kontrasta attiecība

Ekrāna kontrasts nosaka attēla asumu. Tā ir atšķirība starp vistumšāko (pilnīgi melnu) un visgaišāko (pilnīgi baltu) pikseli. Jo lielāks kontrasts, jo skaidrāk salasāms teksts uz ekrāna.

Kontrasts arī nosaka, cik izteiksmīgas līnijas būs redzamas monitora attēlā.

Dynamic Contrast
Herci (Hz)

Skaitlis kas norāda cik reizes sekundē ekrāns attēlos kadru, piemēram, 60 hercu ekrāns attēlos 60 kadrus sekundē.

60
3D funkcija

Funkcija, kas ļauj veidot trīs dimensiju attēlu televizora ekrānā.

3D brilles komplektā
Attēls attēlā (Picture-In-Picture)

Funkcija ar kuras palīdzību var skatīties televizorā divus televīzijas kanālus vienlaicīgi.

Ieliekts ekrāns
SMART TV UN INTERNETS
Smart TV

Smart TV funkcija ļauj Jums izmantot dažādas programmas un aplikācijas, kas uzstādītas televizorā, kā arī iespēju lejupielādēt jaunas, tāpat arī piekļūt citiem interneta resursiem.

Piemēram, Jūs varat izmantot sociālos tīklus (Facebook, Twitter u.c.) vai sazināties caur Skype, izmantot aplikācijas, kas ļauj Jums skatīties raidījumus vai filmas, spēlēt spēles un lasīt jaunākās ziņas un izmantot citus pakalpojumus, ko nodrošina konkrētais televizors.

Smart TV funkcijas Nav
Android TV

Televizori ar šo funkciju ļauj sērfot internetā, izmantot aplikācijas un darīt visu pārējo, ko piedāvā Android operētājsistēma.

Interneta pārlūks

Interneta pārlūks ļauj televizora lietotājiem aplūkot internetā pieejamās web lapas.

VADĪBA UN AUDIO
Vadība Tālvadības pults (Standarta)
Skaņas jauda

Jo lielāka jauda, jo labāka skaņas kvalitāte.

2 x 8 W
Skaņas tips

Tehnoloģiju veidi ar kuru palīdzību atskaņo skaņu televizorā, atkarībā no izmantotās tehnoloģijas mainās skaņas kvalitāte.

Incredible Surround
FIZISKIE SAVIENOJUMI
HDMI

Ciparu savienotājs ar kura palīdzību televizoram var pieslēgt DVD vai Blu-ray atskaņotāju vai kādu citu ierīci kas atbalsta HDMI.

HDMI nodod skaņu un attēlu.

3
MHL

MHL jeb mobilais augstas izšķirtspējas savienojums ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem.

Papildu MHL kabelis sniedz iespēju vienkārši pievienot mobilo ierīci ar MHL iespēju un skatīties HD videoklipus ar digitālo skaņu.

Varat baudīt mobilās spēles, fotoattēlus, filmas vai citas aplikācijas lielajā ekrānā, bet vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci, lai darbības laikā nekad neizbeigtos enerģija.

USB termināls

Ļauj televizoram pievienot USB atmiņas karti no kuras, piemēram, var skatīties kādu filmu. Vai pieslēgt wifi adepteri.

2
USB atbalstāmie formāti

Failu formāti kādus ierīce spēj atskaņot.

Atkarībā no izvēlētā faila formāta, mainās faila izmērs un skaņas kvalitāte.

AAC
ASS
AVI
BMP
BMS
GIF
H264/MPEG-4 AVC
HEVC
JPEG
JPS
MKV
MP3
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
MPO
PNG
PNS
SMI
SRT
SSA
SUB
TXT
WAV
WMA
WMA Pro
WMV9/VC1
Euro-SCART termināls

Savienotājs ar kura palīdzību televizoram var pieslēgt kādu citu ierīci, kas atbalsta SCART savienojumu.

SCART nodod skaņu un attēlu.

Nav
PC ieeja (D-Sub)

Savienojums ar kura palīdzību televizoru var izmantot monitora vietā. Pazīstams arī kā VGA savienojums un tas nodod tikai attēlu.

Pārējās pieslēgvietas 1 x Audio ieeja
1 x Digitālā optiskā audio izeja
1 x DVI audio ieeja
1 x Komponentā (Y/Pb/Pr) ieeja
Common Interface Plus
IEC75
Ligzda austiņām
BEZVADU SAVIENOJUMI
WiFi

WiFi ir bezvadu savienojums ar tīklu.

Wi-Fi Direct / Miracast

WiFi Direct (agrāk pazīstama kā WiFi Peer-to-peer) - standarts, kas ļauj divām vai vairākām Wi-Fi ierīcēm savienoties bez piekļuves punktu vai maršrutētāja izmantošanas.

WiFi Direct nodrošinās bezvadu savienojuma izveidi ar vienas pogas spiedienu, bez vajadzības pēc sarežģītām konfigurācijām. Un, pateicoties šai funkcijai, Jums būs iespēja pārsūtīt datus no vienas ierīces uz otru (piemēram, attēlus, mūziku u.c.).

WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display), ļauj savienot dažādas ierīces ar jūsu televizoru bezvadu tīklā, kas ļauj skatīties, piemēram, to pašu attēlu televizora ekrānā ko ir iespējams redzēt portatīvā datorā.

DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) standarts kur ierīci var savienot bezvadu tīklā ar cītām DLNA apstiprinātām ierīcēm.

NFC

NFC (angļu val.: Near Field Communication) ir tehnoloģiju kopums, kas nodrošina īsa rādiusa bezvadu savienojumu.

Piemēram, Jums ir iespēja veikt pakalpojumu apmaksu, vai pārsūtīt datus starp ierīcēm (piemēram, viedtelefonu un planšetdatoru) kas atbalsta NFC!

IZMĒRI UN SVARS
Izmēri bez statīva (mm)

Platums x Augstums x Dziļums

1239 x 725 x 79
Izmēri ar statīvu (mm)

Platums x Augstums x Dziļums

1239 x 764 x 211
Svars bez statīva (kg) 15.3
Svars ar statīvu (kg) 15.6
PAPILDUS
Iebūvēts digitālais TV uztvērējs

Digitālo uztvērēju veidi:

DVB-T - virszemes digitālajai televīzijai

DVB-C - kabeļtelevīzijas lietotājiem

DVB-S - Satelīta televīzijai (parasti SD formātam)

DVB-S2 - Satelīta televīzijai (SD/HD formātam)

DVB-C
DVB-T
DVB-T2
Ambilight aizmugures apgaismojums

Ambilight tehnoloģija projicē gaismu uz sienas, kas atrodas aiz televizora, pielāgojot krāsas un spilgtumu televizora ekrānā attēlotajam.

Iespēja montēt pie sienas Jā; (400 x 200 mm)
Īpašas atzīmes Spilgtums: 300 cd/m²
Philips 4900 Series 4K UHD Slim 55PUT4900/12

4K Ultra HD Slim LED televizors
ar Pixel Plus Ultra HD
139 cm (55 collu)
4K Ultra HD LED TV
Dual Core
DVB-T/T2/C4K Ultra HD: izšķirtspēja, kādu vēl neesat redzējis


Ultra HD televizoram ir 4 reizes lielāka izšķirtspēja nekā standarta Full HD televizoram. Ar vairāk nekā 8 miljoniem pikseļu un mūsu unikālo Ultra Resolution mērogošanas tehnoloģiju varēsiet baudīt uzlabotus attēlus neatkarīgi no oriģinālā satura. Izbaudiet uzlabotu asumu, palielinātu dziļuma uztveršanu, satriecošu kontrastu, vienmērīgu, dabisku kustību un nevainojamas detaļas.
Ultra Resolution pārvērš jebkuru saturu dzidrā Ultra HD


Ultra Resolution pārvērš jebkuru saturu asākā Ultra HD attēlā ekrānā. Mūsdienīga mērogošana apvienojumā ar Philips unikālajiem līniju sašaurināšanas algoritmiem pārveidot sākotnējos pikseļus labākos pikseļos. Rezultāts ir smalkāks attēls ar precīzākām līnijām un izteiksmīgākām detaļām.Edge kājiņu koncepcija rada "peldošu" efektu


Sākot darbu pie jauna televizora, mūsu komandas apsver katru aspektu: no tehnoloģijas līdz dizainam. Mūsu jaunās Edge kājiņas tika izstrādātas, lai nodrošinātu vietu aiz jūsu televizora, kur ierasti būtu statīvs - sniedzot aizraujošāku skatīšanās pieredzi. Efekts? Stabili novietots televizors, kas izskatās pēc nākotnes produkta.
Micro Dimming optimizē televizora kontrastu


Pateicoties mūsu īpašajai programmatūrai, kas analizē attēlu 6400 dažādās zonās un attiecīgi pielāgo, jūs iegūsiet neticamu kontrastu un attēla kvalitāti patiesi spilgtam vizuālam baudījumam.Trīs HDMI ieejas un Easylink savienojamības nodrošināšanai


Novērsiet vadu radīto jucekli, izmantojot vienu vadu, pa kuru pārraida gan attēla, gan audio signālu no ierīcēm uz televizoru. HDMI izmanto nesaspiestus signālus, nodrošinot visaugstākās kvalitātes savienojumu starp avotu un ekrānu. Izmantojot kopā ar Philips Easylink, nepieciešama tikai viena tālvadības pults, lai izpildītu lielāko daļu darbību televizorā, DVD vai Blu-ray atskaņotājā, televizora pierīcē vai mājas kinozāles sistēmā.


USB ports multivides atskaņošanai


Dalieties jautrībā. Pievienojiet savu USB atmiņas karti, digitālo kameru, MP3 atskaņotāju vai citu multivides ierīci pie televizora USB porta, lai skatītos fotoattēlus, videoklipus un klausītos mūziku, izmantojot ērtu ekrāna satura pārlūku.
Pixel Plus Ultra HD: atklājiet Ultra HD attēlu kvalitāti
Izbaudiet 4K Ultra HD attēlu asumu, ko sniedz Philips. Philips Pixel Plus Ultra HD dzinis optimizē attēla kvalitāti, lai iegūtu vienmērīgus, plūstošus attēlus ar satriecošām detaļām un dziļumu. Neatkarīgi no tā, vai straumējat tiešsaistē, vai skatāties DVD disku, iegūsiet asākus 4K attēlus ar spilgtākiem baltajiem un tumšākiem melnajiem toņiem — jebkurā laikā, no jebkura avota.

Kā izvēlēties LED televizoru?

Šis ceļvedis Tev palīdzēs piemeklēt vēlamo LED TV modeli! Lasi tālāk, iepazīsties ar būtiskākajām atšķirībām un parametriem!

 

-Ekrāna izmērs
TV ekrānu mēra collās pa diagonāli – jo lielāks skaitlis, jo lielāks ekrāns un visbiežāk arī augstāka ekrāna izšķirtspēja. Visoptimālākais TV ekrāna lielums dzīvojamai istabai ir 32 collas un vairāk, bet guļamistabām vai bērnistabām līdz 32 collām. Izvēloties modeli, atceries, ka minimālais skatīšanās attālums ir Tava izvēlētā TV ekrāna diagonāles garums sareizināts ar 2.

 

-Izšķirtspēja

Ekrāna attēlu veido tūkstošiem mazu punktu, kurus sauc par pikseļiem. Jo lielāks pikseļu skaits, jo spēcīgāka ekrāna izšķirtspēja un no tuvākas distances varēsi skatīties TV. Lai nodrošinātu augstākās kvalitātes skatīšanās iespējas nākotnei, iesakām izvēlēties LED TV ar Ultra HD izšķirtspējas kvalitāti.

 

-Smart TV un interneta pārlūks televizorā

  • Smart TV ir platforma, kura Tev sniegs daudz plašākas un interaktīvākas TV izmantošanas iespējas, nekā televizori bez šīs funkcijas.
  • Facebook, Youtube, Skype – šīs ir tikai dažas no daudzām noderīgām aplikācijām, kuras būs uzstādītas jau sākotnēji. Smart TV platformai, līdzīgi kā Android un Apple, ir aplikāciju veikals, kurā varēsi piemeklēt papildinājumus un lieliskus izklaides rīkus savai gaumei.


Daudziem modeļiem ir iebūvēts arī interneta pārlūks – tātad visi Tavi iecienītie interneta portāli arī Tavā TV ekrānā. Ideāls rīks, kuru izmantot reklāmas pauzēs!

 

-Herci (Hz)

Herci norāda, cik reizes ekrāns sekundē attēlos kadru. Piemēram, 60 Hz ekrāns attēlos 60 kadrus sekundē. Jo lielāks skaitlis, jo plūstošāks, skaidrāks un asāks attēls.

 

-3D funkcija
Ar 3D atbalstu televizoram ir iespējama trīsdimensionāla pārraidīšana. Uzvelc 3D skatīšanās brilles un Tev būs sava 3D mājas kinozāle!

 

-Ieliekts ekrāns
Šis ekrāna tips ir radīts, lai baudītu sporta raidījumus, spēles un citas pārraides ar sajūtu, ka atrodies otrpus ekrānam, notikumu centrā, turklāt bez citu aksesuāru nepieciešamības.

 

-Savienošana ar papildierīcēm un TV bezvadu tīkls

Savienošanu izmanto, lai saslēgtu TV ar saderīgām ierīcēm, piemēram, atmiņas karti, modernu viedtelefonu, planšetdatoru, fotokameru, mājas kinozāli vai spēļu konsolēm.
Katrs savienošanas veids ir ar savu specifiku, piemēram, populārākais variants, lai televizoram nodrošinātu digitālu attēlu un skaņu, šobrīd ir HDMI, tāpēc svarīga ir ne tikai tā esamība, bet arī portu skaits. Tāpat ļoti populārs ir USB, ar ko mūsdienās ir aprīkota gandrīz ikviena moderna ierīce. Protams, visērtākie mūsdienās ir bezvadu savienojumi, kuri, atkarībā no to veida, nodrošina piekļuvi internetam, iespēju bez vadiem straumēt video vai foto no Jūsu viedierīcēm, kā arī savienot visas mājas ierīces vienā bezvadu tīklā.

 

-Iebūvēts digitālais TV uztvērējs

Mūsdienās vairumam televizoru jau ir iebūvēts televīzijas signāla uztvērējs. Ja iegādāsies televizoru ar, piemēram, DVB-T iebūvēto TV uztvērēju, varēsi skatīties virszemes TV bez papildus ārējā dekodera.

 

-Iespēja montēt televizoru pie sienas

Ir svarīgi, kur grasies novietot savu jauno televizoru. Ja plāno to izmantot, piemēram, guļamistabā, pretim gultai pie sienas, tad atceries arī par šī kritērija atlasi!
Izvēloties labāko LED televizoru, izmanto 1a.lv iespēju salīdzināt produktus pēc jebkuriem parametriem un droši uzdod jautājumu mūsu speciālistiem – 1a.lv palīdzēs atrast Tavu jauno LED TV!

PHILIPS Philips 4900 Series 4K UHD Slim 55PUT4900/12 Philips 4900 Series 4K UHD Slim 55PUT4900/12

4K Ultra HD Slim LED televizors
ar Pixel Plus Ultra HD
139 cm (55 collu)
4K Ultra HD LED TV
Dual Core
DVB-T/T2/C4K Ultra HD: izšķirtspēja, kādu vēl neesat redzējis


Ultra HD televizoram ir 4 reizes lielāka izšķirtspēja nekā standarta Full HD televizoram. Ar vairāk nekā 8 miljoniem pikseļu un mūsu unikālo Ultra Resolution mērogošanas tehnoloģiju varēsiet baudīt uzlabotus attēlus neatkarīgi no oriģinālā satura. Izbaudiet uzlabotu asumu, palielinātu dziļuma uztveršanu, satriecošu kontrastu, vienmērīgu, dabisku kustību un nevainojamas detaļas.
Ultra Resolution pārvērš jebkuru saturu dzidrā Ultra HD


Ultra Resolution pārvērš jebkuru saturu asākā Ultra HD attēlā ekrānā. Mūsdienīga mērogošana apvienojumā ar Philips unikālajiem līniju sašaurināšanas algoritmiem pārveidot sākotnējos pikseļus labākos pikseļos. Rezultāts ir smalkāks attēls ar precīzākām līnijām un izteiksmīgākām detaļām.Edge kājiņu koncepcija rada "peldošu" efektu


Sākot darbu pie jauna televizora, mūsu komandas apsver katru aspektu: no tehnoloģijas līdz dizainam. Mūsu jaunās Edge kājiņas tika izstrādātas, lai nodrošinātu vietu aiz jūsu televizora, kur ierasti būtu statīvs - sniedzot aizraujošāku skatīšanās pieredzi. Efekts? Stabili novietots televizors, kas izskatās pēc nākotnes produkta.
Micro Dimming optimizē televizora kontrastu


Pateicoties mūsu īpašajai programmatūrai, kas analizē attēlu 6400 dažādās zonās un attiecīgi pielāgo, jūs iegūsiet neticamu kontrastu un attēla kvalitāti patiesi spilgtam vizuālam baudījumam.Trīs HDMI ieejas un Easylink savienojamības nodrošināšanai


Novērsiet vadu radīto jucekli, izmantojot vienu vadu, pa kuru pārraida gan attēla, gan audio signālu no ierīcēm uz televizoru. HDMI izmanto nesaspiestus signālus, nodrošinot visaugstākās kvalitātes savienojumu starp avotu un ekrānu. Izmantojot kopā ar Philips Easylink, nepieciešama tikai viena tālvadības pults, lai izpildītu lielāko daļu darbību televizorā, DVD vai Blu-ray atskaņotājā, televizora pierīcē vai mājas kinozāles sistēmā.


USB ports multivides atskaņošanai


Dalieties jautrībā. Pievienojiet savu USB atmiņas karti, digitālo kameru, MP3 atskaņotāju vai citu multivides ierīci pie televizora USB porta, lai skatītos fotoattēlus, videoklipus un klausītos mūziku, izmantojot ērtu ekrāna satura pārlūku.
Pixel Plus Ultra HD: atklājiet Ultra HD attēlu kvalitāti
Izbaudiet 4K Ultra HD attēlu asumu, ko sniedz Philips. Philips Pixel Plus Ultra HD dzinis optimizē attēla kvalitāti, lai iegūtu vienmērīgus, plūstošus attēlus ar satriecošām detaļām un dziļumu. Neatkarīgi no tā, vai straumējat tiešsaistē, vai skatāties DVD disku, iegūsiet asākus 4K attēlus ar spilgtākiem baltajiem un tumšākiem melnajiem toņiem — jebkurā laikā, no jebkura avota.
Uzdot jautājumu

captcha
Uz augšu