"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

Kategorijā "MacBook" nekas nav atrasts

Meklēt vēlreiz

Apple Macbook – izcila kvalitāte un dizains

Nav jābūt hipsterim, lai izvēlētos izcilos Apple Macbook datorus izklaidei, bilžu apstrādei un darbam ar dažādām lietojumprogrammām. Ja arī sev esi nolūkojies vienu no tiem, seko mūsu ieteikumiem un izvēlies piemērotāko!
Cietais disks
Apple ierīces izceļas ar ātru darbību, kas mūsdienās ir nozīmīgs faktors. Tieši tādēļ kā pirmo kritēriju iesakām apskatīt tieši cietā diska (SSD) ietilpību. Ja portatīvo datoru intensīvi izmantosi dažādu smagu failu aptrādei, kā arī plāno uzglabāt daudz datu, izvēlies 512GB cieto disku. Ja dators būs paredzēts tikai sērfošanai internetā, pietiks ar 256GB.
SSD cieto disku priekšrocības ir:
● klusa darbība;
● tikpat kā neuzkarst;
● vieglais svars, tādēļ arī paši datori sver nepilnu 1kg;
● lielāks darbības ātrums;
● patērē mazāk jaudas, tādēļ dators ilgāk darbosies bez strāvas pieslēguma.
Lai gan nelieli un viegli, Macbook portatīvie datori ir jaudīgi – tos iecienījuši biznesmeņi, video montētāji, fotogrāfi un citi profesiju pārstāvji, kas ikdienā strādā ar liela apjoma datiem.
Video karte
Video karte jeb grafiskais adapteris, kas ģenerē tekstu un attēlu redzamību datora displejā. Tām ir divi veidi:
● integrētā jeb iebūvētā – tā savai darbībai izmanto daļu no datora pamata atmiņas. Šī būs piemērota, ja datorā neuzglabāsi liela apjoma datus un neskaitāmi daudzas programmas;
● atsevišķas jeb neiebūvētā – daudz jaudīgākas, tādēļ ieteicamas datorspēļu faniem un tiem, kas regulāri strādā ar dažādām programmām.
Ekrāna tips
Līdzīgi kā ar video karti, arī ekrāna tips jāizvēlas atkarībā no datora izmantošanas biežuma un mērķa.
● Glare jeb glancēts – perfektas krāsas un asums. Labākā izvēle tiem, kuriem ir svarīgs kontrasts un katra toņu nianse.
● AntiGlare jeb matēts – novērš gaismas atspīdēšanu ekrānā, tādēļ noderēs tiem, kas pie datora pavada vairākas stundas, koncentrējoties arī uz sīkām detaļām, piemēram, arhitekti, grāmatveži, loģistikas speciālisti, vadītāji u.c.
Nedomā ilgi – ķer ciet savu jauno Apple Macbook!