Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Zīmols
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Tilpums, l
Kaloritāte, kWh/kg
Mitrums līdz, %
Pelnu daudzums, %
Izturīgs pret mitrumu
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 1 - 48 no 1988
Kārtot pēc:
 Kūpināšanas kaste Mustang 265553, 18.5 cm x 17 cm x 5 cm
16,69 € / gab.
16,69 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Kūpināšanas kaste Mustang 265553, 18.5 cm x 17 cm x 5 cm
  • Krāsa: Sudraba krās.
  • Materiāls: Tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Malka FLAMMIFERA, 10 l
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,35 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,35 €
4,35 € / 1 gab.
Malka FLAMMIFERA, 10 l
  • Kaloritāte, kWh/kg: 3500
  • Mitrums līdz: 10 %
  • Pelnu daudzums: 1 - 3 %
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Ēdiena termometrs Mustang Digital thermometer, 13.5 cm
22,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,29 €
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Ēdiena termometrs Mustang Digital thermometer, 13.5 cm
  • Krāsa: Melna krās., Pelēka krās.
  • Materiāls: Metāls, Plastmasa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila pārsegs Mustang 602303, 180 cm x 100 cm
42,01 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,11 €
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
Pieejama noliktavā
Grila pārsegs Mustang 602303, 180 cm x 100 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Poliesters, Polivinilhlorīds (PVC)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Karstumizturīgs cimds Mustang 603430, 0.1 cm x 0.1 cm
5,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,98 €
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
12,49 € / 1 gab.
Laba cena
Pieejama noliktavā
Karstumizturīgs cimds Mustang 603430, 0.1 cm x 0.1 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Dabīgā āda, Kokvilna
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila pārsegs Mustang 250968, 85 cm x 64 cm
6,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,79 €
13,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,49 €
13,49 € / 1 gab.
Laba cena
Pieejama noliktavā
Grila pārsegs Mustang 250968, 85 cm x 64 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Poliesters, Polivinilhlorīds (PVC)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Picas lāpsta Brunbeste Pizza Tray Round, 55.5 cm x 30.5 cm
16,59 € / gab.
Pieejama noliktavā
Picas lāpsta Brunbeste Pizza Tray Round, 55.5 cm x 30.5 cm
  • Krāsa: Brūna krās., Sudraba krās.
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Iesms Flammifera, 70 cm
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,59 €
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
2,29 € / 1 gab.
Iesms Flammifera, 70 cm
  • Garums: 70 cm
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Iesms Flammifera, 60 cm
1,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,39 €
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
1,99 € / 1 gab.
Iesms Flammifera, 60 cm
  • Garums: 60 cm
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila instrumentu komplekts Mustang 303314, 28 cm x 4 cm
16,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Grila instrumentu komplekts Mustang 303314, 28 cm x 4 cm
  • Krāsa: Melna krās., Pelēka krās.
  • Materiāls: Metāls, Neilons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Degšķidrums Flammifera, 1 l
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
4,99 € / 1 gab.
Degšķidrums Flammifera, 1 l
  • Piemērots lietošanai: Grili, Grilēšanas piederumi, Ugunskurs
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Degšķidrums Flammifera, 1 l
2,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,89 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
4,29 € / 1 gab.
Degšķidrums Flammifera, 1 l
  • Piemērots lietošanai: Grili
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Degšķidrums Flammifera, 0.5 l
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
3,49 € / 1 gab.
Degšķidrums Flammifera, 0.5 l
  • Piemērots lietošanai: Lampas
  • Tilpums: 0.5 l
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Degšķidrums Flammifera, 1 l
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Degšķidrums Flammifera, 1 l
  • Piemērots lietošanai: Lampas
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Sviestmaižu panna grilam Mustang 250726, 450 cm x 120 cm
12,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,89 €
19,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,49 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Sviestmaižu panna grilam Mustang 250726, 450 cm x 120 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila instrumentu komplekts Cattara Line 11, 44 cm x 24 cm x 8.5 cm
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
Pieejama noliktavā
Grila instrumentu komplekts Cattara Line 11, 44 cm x 24 cm x 8.5 cm
  • Krāsa: Sudraba krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kokogles Flammifera Kamado, 10 kg
14,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,69 €
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
20,99 € / 1 gab.
Kokogles Flammifera Kamado, 10 kg
  • Ogles no: Jaukta koka
  • Svars: 10 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila pārsegs Mustang Kamado Cover, 79 cm x 63 cm x 79 cm
14,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,29 €
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
36,90 € / 1 gab.
Laba cena
Pieejama noliktavā
Grila pārsegs Mustang Kamado Cover, 79 cm x 63 cm x 79 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Degšķidrums Okko 3058/3090, 1 l
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
3,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,59 €
3,59 € / 1 gab.
Degšķidrums Okko 3058/3090, 1 l
  • Piemērots lietošanai: Grilēšanas piederumi, Kamīni, Ugunskurs
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lavas akmeņi Campingaz, 3 kg
25,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,39 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
40,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Lavas akmeņi Campingaz, 3 kg
  • Svars: 3 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Kūpināšanas kaste Flammifera KY2209, 23 cm x 9.5 cm x 4 cm
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,29 €
6,29 € / 1 gab.
Kūpināšanas kaste Flammifera KY2209, 23 cm x 9.5 cm x 4 cm
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila tīrīšanas birste Flammifera ky46b, 45 cm x 17 cm
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
2,59 € / 1 gab.
Grila tīrīšanas birste Flammifera ky46b, 45 cm x 17 cm
  • Krāsa: Dzeltena krās., Pelēka krās.
  • Materiāls: Tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Briketes Weber 18450, kokosriekstu čaumalas, 2 kg, melna krās.
10,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,69 €
15,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,49 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Briketes Weber 18450, kokosriekstu čaumalas, 2 kg, melna krās.
  • Svars: 2 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Dzērienu turētājs Enders Grill Mags, 10 cm x 10.5 cm x 10.5 cm
15,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,39 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Dzērienu turētājs Enders Grill Mags, 10 cm x 10.5 cm x 10.5 cm
  • Krāsa: Melna krās., Sudraba krās.
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila knaibles Kamado Joe Grill Gripper, 19 cm x 3.8 cm x 11.4 cm
20,49 € / gab.
Pieejama noliktavā
Grila knaibles Kamado Joe Grill Gripper, 19 cm x 3.8 cm x 11.4 cm
  • Krāsa: Sudraba krās.
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Iedegšanas ierīce Flamax Paraffin ignition cubes, 100 gab.
8,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Iedegšanas ierīce Flamax Paraffin ignition cubes, 100 gab.
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila tīrīšanas birste Enders Premium BBQ Brush, 47 cm x 7.5 cm x 10 cm
11,79 € / gab.
11,79 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Grila tīrīšanas birste Enders Premium BBQ Brush, 47 cm x 7.5 cm x 10 cm
  • Krāsa: Melna krās., Pelēka krās., Sudraba krās.
  • Materiāls: Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Kokogļu aizdedzes trauks Blaupunkt GCA01, 16 cm x 16 cm x 27.5 cm
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,49 €
31,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,49 €
Pieejama noliktavā
Kokogļu aizdedzes trauks Blaupunkt GCA01, 16 cm x 16 cm x 27.5 cm
  • Krāsa: Sudraba krās.
  • Materiāls: Koks, Nerūsējošais tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Picas cepšanas akmens Mustang 316871, 30.5 cm x 30.5 cm
11,49 € / gab.
11,49 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Picas cepšanas akmens Mustang 316871, 30.5 cm x 30.5 cm
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Materiāls: Keramika
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila instrumentu komplekts Cattara 315615, 47 cm x 28 cm x 8.5 cm
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,90 €
66,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,90 €
Pieejama noliktavā
Grila instrumentu komplekts Cattara 315615, 47 cm x 28 cm x 8.5 cm
  • Krāsa: Sudraba krās.
  • Materiāls: Tērauds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Grila tīrīšanas birste Mustang 183943, 22 cm x 5 cm x 2 cm
1,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,77 €
2,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Grila tīrīšanas birste Mustang 183943, 22 cm x 5 cm x 2 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Misiņš
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bioetanols kamīniem, 5 l
21,17 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,17 €
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
27,99 € / 1 gab.
TOP prece
Bioetanols kamīniem, 5 l
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes zāģu skaidas granulas, 6 mm, 15 kg (ražotājs/iepakojums tiek izvēlēts nejauši)
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
15.0 kg / 1 gab.
0,47 € / 1 kg
Koksnes zāģu skaidas granulas, 6 mm, 15 kg (ražotājs/iepakojums tiek izvēlēts nejauši)
  • Svars: 15 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 5
  • Mitrums līdz: 6 - 8 %
  • Pelnu daudzums: 0.3 - 0.5 %
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kokogles „Texas Club“, 10 kg
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
15,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,50 €
15,50 € / 1 gab.
Kokogles „Texas Club“, 10 kg
  • Ogles no: Ozols
  • Svars: 10 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Ēdiena termometrs Mustang 639609, 17 cm
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
30,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,39 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Ēdiena termometrs Mustang 639609, 17 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds, Plastmasa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Zāģu skaidu brikete, 8.5 kg
3,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,09 €
5,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
8.5 kg / 1 pak.
0,70 € / 1 kg
Zāģu skaidu brikete, 8.5 kg
  • Svars: 8.5 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 4385 - 5270
  • Mitrums līdz: 10 %
  • Pelnu daudzums: 1.8 %
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
 Čuguna panna „Texas Club“ FRYP20, 20 cm x 20 cm
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Čuguna panna „Texas Club“ FRYP20, 20 cm x 20 cm
  • Krāsa: Melna krās.
  • Materiāls: Čuguns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Zāģu skaidu brikete Rettenmeier, 10 kg
3,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
5,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
10.0 kg / 1 pak.
0,60 € / 1 kg
Zāģu skaidu brikete Rettenmeier, 10 kg
  • Svars: 10 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 4538
  • Mitrums līdz: 10 %
  • Pelnu daudzums: 0.5 %
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Granulas, 6 mm, 15 kg
6,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,49 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
15.0 kg / 1 gab.
0,47 € / 1 kg
Granulas, 6 mm, 15 kg
  • Svars: 15 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 41300.2
  • Mitrums līdz: 8 %
  • Pelnu daudzums: 0.6 %
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kokogles Marienburg 018035, 30 l
7,57 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,57 €
11,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
30.0 l / 1 gab.
0,39 € / 1 l
Kokogles Marienburg 018035, 30 l
  • Tilpums: 30 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Zāģu skaidu brikete lapu koki, 10 kg
3,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
10.0 kg / 1 gab.
0,60 € / 1 kg
Zāģu skaidu brikete lapu koki, 10 kg
  • Svars: 10 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 4164 - 4707
  • Mitrums līdz: 4 - 8 %
  • Pelnu daudzums: 0.33 - 0.35 %
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Malka Flammifera alksnis, 20 l
3,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
3,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Malka Flammifera alksnis, 20 l
  • Svars: 7.5 - 8 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 1500 - 1700
  • Mitrums līdz: 10 - 20 %
  • Pelnu daudzums: 1 - 3 %
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Malka alksnis, 2 kg
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
2.0 kg / 1 gab.
1,50 € / 1 kg
Malka alksnis, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 3600
  • Mitrums līdz: 14 %
  • Pelnu daudzums: 1 %
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Zāģu skaidu ganulas, 6 mm, 15 kg
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
15.0 kg / 1 gab.
0,47 € / 1 kg
Zāģu skaidu ganulas, 6 mm, 15 kg
  • Svars: 15 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 5.0
  • Mitrums līdz: 10 %
  • Pelnu daudzums: 0.7 %
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
 Picas cepšanas akmens Mustang Pizza Stone 612093, 42 cm x 42 cm x 1.5 cm
19,99 € / gab.
Pieejama noliktavā
Picas cepšanas akmens Mustang Pizza Stone 612093, 42 cm x 42 cm x 1.5 cm
  • Krāsa: Brūna krās.
  • Materiāls: Kordierīts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
 Ēdiena termometrs Mustang 324171, 2 cm x 4.5 cm x 18.5 cm
7,33 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,33 €
12,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,19 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Ēdiena termometrs Mustang 324171, 2 cm x 4.5 cm x 18.5 cm
  • Krāsa: Melna krās., Pelēka krās.
  • Materiāls: Plastmasa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koka klucīši, 2 kg
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,59 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
2.0 kg / 1 gab.
2,00 € / 1 kg
Koka klucīši, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Kaloritāte, kWh/kg: 100
  • Mitrums līdz: 25 %
  • Pelnu daudzums: 5 %
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 1988