Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Rāda: 1 - 48 no 307
Kārtot pēc:
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 4.5 kg, balta krās.
17,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,29 €
25,07 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,07 €
25,07 € / 1 gab.
TOP prece
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 4.5 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Grīdas segumi
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme korķa segumi Briko Cork Basic, 5 kg
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
30,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,50 €
5.0 kg / 1 gab.
6,10 € / 1 kg
Līme korķa segumi Briko Cork Basic, 5 kg
  • Līmes veids: Korķa segumi
  • Paredzētais pielietojums: Korķa materiāla
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līme griestu segumi Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
4,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,77 €
4,77 € / 1 gab.
Līme griestu segumi Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
  • Līmes veids: Griestu segumi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme kontakti Ravus Multi-task, 0.03 l, dzeltena krās.
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,49 €
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,49 €
1,99 € / 1 gab.
Līme kontakti Ravus Multi-task, 0.03 l, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Kontakti
  • Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Keramikas, Koka, Marmora, Metāls, Papīrs/kartons, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme tūlītējs Ravus Super strong, 0.003 kg
0,42 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,42 €
0,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,60 €
0,60 € / 1 gab.
Līme tūlītējs Ravus Super strong, 0.003 kg
  • Līmes veids: Tūlītējs
  • Paredzētais pielietojums: Gumijas, Koka, Metāls, Plastmasas, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA, 1 kg, balta krās.
4,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
1.0 kg / 1 gab.
5,59 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Līme universālā līme Briko PVA, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA D3, 0.5 kg, balta krās.
2,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,79 €
4,05 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,05 €
4,05 € / 1 gab.
Līme universālā līme Briko PVA D3, 0.5 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme griestu segumi Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
10,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,59 €
15,36 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,36 €
15,36 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Līme griestu segumi Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
  • Līmes veids: Griestu segumi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme griestu segumi Briko Polyfix Ceiling, 4 kg
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
10,14 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,14 €
10,14 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Līme griestu segumi Briko Polyfix Ceiling, 4 kg
  • Līmes veids: Griestu segumi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme epoksīda Ravus Epoxy 5 min, 0.012 l, caurspīdīga krās.
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
3,49 € / 1 gab.
Līme epoksīda Ravus Epoxy 5 min, 0.012 l, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Epoksīda
  • Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Keramikas, Koka, Metāls, Plastmasas, Stikls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme tūlītējs Ravus Super strong, 0.003 kg
0,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,99 €
1,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,89 €
Min. pasūtījuma daudzums – 1 gab.
1,89 € / 1 gab.
Līme tūlītējs Ravus Super strong, 0.003 kg
  • Līmes veids: Tūlītējs
  • Paredzētais pielietojums: Gumijas, Koka, Metāls, Plastmasas, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme tūlītējs Ravus Super strong triple, 0.003 kg
0,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,99 €
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
Min. pasūtījuma daudzums – 1 gab.
1,69 € / 1 gab.
Līme tūlītējs Ravus Super strong triple, 0.003 kg
  • Līmes veids: Tūlītējs
  • Paredzētais pielietojums: Gumijas, Koka, Metāls, Plastmasas, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme korķa segumi Briko Cork Basic, 1 kg
8,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,29 €
11,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
11,89 € / 1 gab.
Līme korķa segumi Briko Cork Basic, 1 kg
  • Līmes veids: Korķa segumi
  • Paredzētais pielietojums: Korķa materiāla
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA D3, 3 kg, balta krās.
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
17,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,50 €
3.0 kg / 1 gab.
5,83 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Līme universālā līme Briko PVA D3, 3 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA D1, 0.5 kg, balta krās.
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
3,76 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,76 €
3,76 € / 1 gab.
Līme universālā līme Briko PVA D1, 0.5 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA, 3 kg, balta krās.
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
16,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,50 €
3.0 kg / 1 gab.
5,50 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Līme universālā līme Briko PVA, 3 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 3 kg, balta krās.
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
13,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,50 €
3.0 kg / 1 gab.
4,50 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Līme grīdas segumi Briko Cover-Lim, 3 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Grīdas segumi
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme grīdas segumi Briko Cover - Lim, 1 kg, balta krās.
2,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,89 €
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
4,19 € / 1 gab.
Līme grīdas segumi Briko Cover - Lim, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Grīdas segumi
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme parkets Briko, 10 kg, balta krās.
49,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
72,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,99 €
72,99 € / 1 gab.
Līme parkets Briko, 10 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Parkets
  • Paredzētais pielietojums: Cementa, Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme elastīga Ravus Flexy power, 0.29 l, balta krās.
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
9,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
9,49 € / 1 gab.
Līme elastīga Ravus Flexy power, 0.29 l, balta krās.
  • Līmes veids: Elastīga
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Ravus Furniture, 0.3 l, dzeltena krās.
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Ravus Furniture, 0.3 l, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme siltināšanas sistēmu Briko Polyfix, 0.75 l
6,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,49 €
9,41 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,41 €
9,41 € / 1 gab.
Līme siltināšanas sistēmu Briko Polyfix, 0.75 l
  • Līmes veids: Siltināšanas sistēmu
  • Paredzētais pielietojums: Polistirola
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Okko, 0.28 l, dzeltena krās.
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Okko, 0.28 l, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Ravus Metal, 0.3 l, dzeltena krās.
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,29 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Ravus Metal, 0.3 l, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme spoguļiem Ravus Mirror, 0.3 l, dzeltena krās.
5,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,39 €
7,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,69 €
7,69 € / 1 gab.
Līme spoguļiem Ravus Mirror, 0.3 l, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Spoguļiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Ravus Glass Clear, 0.3 l, caurspīdīga krās.
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
14,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,29 €
14,29 € / 1 gab.
Līme komplekti Ravus Glass Clear, 0.3 l, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Stikls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Briko Skystosios vinys, 0.3 l, dzeltena krās.
2,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,44 €
3,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,59 €
3,59 € / 1 gab.
Līme komplekti Briko Skystosios vinys, 0.3 l, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme parkets Briko, 1 kg, balta krās.
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Līme parkets Briko, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Parkets
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Okko, 0.28 l, balta krās.
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
2,29 € / 1 gab.
Līme komplekti Okko, 0.28 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Ravus Ultimate, 0.29 l, balta krās.
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
9,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
9,49 € / 1 gab.
Līme komplekti Ravus Ultimate, 0.29 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Ravus Styro-PS, 0.3 l, balta krās.
3,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
4,49 € / 1 gab.
Līme komplekti Ravus Styro-PS, 0.3 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Ravus Multi-Bond, 0.3 l, balta krās.
4,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Līme universālā līme Ravus Multi-Bond, 0.3 l, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Ravus Universal, 0.3 l, balta krās.
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Līme universālā līme Ravus Universal, 0.3 l, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA D3, 1 kg, balta krās.
4,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
7,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,09 €
7,09 € / 1 gab.
Līme universālā līme Briko PVA D3, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Briko PVA D2, 1 kg, balta krās.
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
8,49 € / 1 gab.
Līme universālā līme Briko PVA D2, 1 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Briko Express, 0.3 l, balta krās.
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,34 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,34 €
4,34 € / 1 gab.
Līme komplekti Briko Express, 0.3 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Briko Universal Strong, 0.3 l, balta krās.
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,79 €
5,79 € / 1 gab.
Līme komplekti Briko Universal Strong, 0.3 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme parkets Briko, 5 kg, balta krās.
19,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,44 €
28,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,19 €
28,19 € / 1 gab.
Līme parkets Briko, 5 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Parkets
  • Paredzētais pielietojums: Cementa, Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais mūrēšanas maisījums bloku Briko B-F, 25 kg
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
6,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,00 €
6,00 € / 1 gab.
Sausais mūrēšanas maisījums bloku Briko B-F, 25 kg
  • Līmes veids: Bloku
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Moment Classic, 0.12 l
3,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,79 €
5,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
5,39 € / 1 gab.
Līme universālā līme Moment Classic, 0.12 l
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Dabīgas un mākslīgas ādas, Gumijas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Papīrs/kartons, Plastmasas
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 50 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme izsmidzināms Moment Power Spray, 0.4 l, caurspīdīga krās.
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
22,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,69 €
22,69 € / 1 gab.
Līme izsmidzināms Moment Power Spray, 0.4 l, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Izsmidzināms
  • Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Gumijas, Koka, Metāls, Papīrs/kartons, Polistirola, Tekstila
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 50 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Moment Gel, 0.002 kg
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,59 €
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
1,99 € / 1 gab.
Līme universālā līme Moment Gel, 0.002 kg
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Gumijas, Keramikas, Koka, Metāls, Papīrs/kartons, Plastmasas, Stikls, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Moment 100 % Gel, 0.008 kg, caurspīdīga krās.
3,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,39 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
4,29 € / 1 gab.
TOP prece
Līme universālā līme Moment 100 % Gel, 0.008 kg, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Dabīgas un mākslīgas ādas, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Papīrs/kartons, Plastmasas, Polistirola, Stikls, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme kontakti Moment Pattex Fabric, 0.02 kg, caurspīdīga krās.
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,79 €
5,79 € / 1 gab.
Līme kontakti Moment Pattex Fabric, 0.02 kg, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Kontakti
  • Paredzētais pielietojums: Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme gatavs lietošanai Moment
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,59 €
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
0.003 kg / 1 gab.
663,33 € / 1 kg
Līme gatavs lietošanai Moment
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Foam-glue FLEX60, dzeltena krās.
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
12,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,79 €
Līme universālā līme Foam-glue FLEX60, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme kontakti Moment Pattex Repair Special Plastic, 0.03 kg
4,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,39 €
6,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,09 €
6,09 € / 1 gab.
Līme kontakti Moment Pattex Repair Special Plastic, 0.03 kg
  • Līmes veids: Kontakti
  • Uzglabāšanas temperatūra: -20 - 30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Moment One For All High Tack, 0.44 kg, balta krās.
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
11,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Moment One For All High Tack, 0.44 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Metāls, Plastmasas, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 10 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 7
Rāda: 1 - 48 no 307