Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Diametrs, mm
Garums, mm
Ieteicamais strāvas stiprums, A
Rāda: 1 - 48 no 551
Kārtot pēc:
Elektrodu turētājs Telwin 400A, 400 A
15,09 € / gab.
Pieejama noliktavā
Elektrodu turētājs Telwin 400A, 400 A
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes lodlampa, ar piederumiem Dichel 698187
20,29 € / gab.
Pieejama noliktavā
Gāzes lodlampa, ar piederumiem Dichel 698187
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Magnētiskais turētājs Okko 101003
7,70 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,70 €
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
10,99 € / 1 gab.
Magnētiskais turētājs Okko 101003
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Magnētiskais turētājs Okko 101006
7,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,00 €
9,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
9,99 € / 1 iepakojums
Magnētiskais turētājs Okko 101006
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Lincoln Electric Omnia 46 800358-1, metināšanas tērauds, 2.5 mm, 110 gab., 2.1
23,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,69 €
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
Pieejama noliktavā
Elektrods Lincoln Electric Omnia 46 800358-1, metināšanas tērauds, 2.5 mm, 110 gab., 2.1
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila
  • Garums: 350 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 70 - 90 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis ar gāzes kasetni Specialist+ 68-003KIT
18,46 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,13 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
Pieejama noliktavā
Deglis ar gāzes kasetni Specialist+ 68-003KIT
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes reduktors Kemper 10/2-170312, 1 - 4 Bar
18,43 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,43 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
39,90 € / 1 gab.
Gāzes reduktors Kemper 10/2-170312, 1 - 4 Bar
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.0 mm, 1.0
5,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,60 €
7,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,50 €
7,50 € / 1 gab.
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.0 mm, 1.0
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes
  • Garums: 300 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 50 - 80 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Specialist+ Multi-functional 68-8998
6,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,79 €
9,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,39 €
9,39 € / 1 gab.
Deglis Specialist+ Multi-functional 68-8998
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple Deca, 0.9 mm, 0.7
19,18 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,18 €
26,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,59 €
0.7 kg / 1 pak.
37,99 € / 1 kg
Stieple Deca, 0.9 mm, 0.7
  • Metināšanas stieples tips: Spole
  • Diametrs: 0.9 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
25,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,00 €
45,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,00 €
1.0 spole / 1 gab.
45,00 € / 1 spole
Stieple Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Metināšanas stieples tips: Nerūsējošais tērauds
  • Diametrs: 0.8 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodāmurs Dremel 2000-7 VERSATIP HOBBY, 190 mm, 0.135 kg
42,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,99 €
60,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,00 €
60,00 € / 1 gab.
Lodāmurs Dremel 2000-7 VERSATIP HOBBY, 190 mm, 0.135 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-T1062E
59,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,00 €
87,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 87,00 €
87,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-T1062E
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Supergas 1060
36,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,99 €
65,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,00 €
1.0 ct / 1 gab.
65,00 € / 1 ct
Deglis Kemper Supergas 1060
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods ESAB, nerūsējošais tērauds, 2.0 mm, 5 gab.
4,80 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,80 €
6,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,90 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
6,90 € / 1 iepakojums
Elektrods ESAB, nerūsējošais tērauds, 2.0 mm, 5 gab.
  • Elektrodu tips: Nerūsējošais tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila
  • Garums: 300 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 35 - 65 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Metināšanas priekšauts Deca 60x90, 0.57 kg
36,40 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,40 €
52,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,00 €
52,00 € / 1 gab.
Metināšanas priekšauts Deca 60x90, 0.57 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Metināšanas uzgalis Deca 10252, 2 gab.
6,30 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,30 €
9,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,00 €
1.0 komplekts / 1 pak.
9,00 € / 1 komplekts
Metināšanas uzgalis Deca 10252, 2 gab.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
14,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,90 €
26,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,00 €
1.0 spole / 1 gab.
26,00 € / 1 spole
Stieple Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
  • Metināšanas stieples tips: Alumīnijs
  • Diametrs: 0.8 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
15,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,00 €
1.0 spole / 1 gab.
15,00 € / 1 spole
Stieple Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Metināšanas stieples tips: Ar vara apvalku
  • Diametrs: 0.8 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Metināšanas brilles ESAB Warrior Shade 5
18,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,95 €
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,50 €
29,99 € / 1 gab.
Metināšanas brilles ESAB Warrior Shade 5
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretšļakatu aerosols Abicor Binzel
3,26 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,26 €
4,66 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,66 €
0.4 l / 1 gab.
11,65 € / 1 l
Pretšļakatu aerosols Abicor Binzel
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrodu turētājs Stanley ELITE 300A 88301
9,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,00 €
13,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,00 €
13,00 € / 1 gab.
Elektrodu turētājs Stanley ELITE 300A 88301
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Metināšanas birste ar āmuru Stanley 90301
0,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,99 €
1,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,49 €
1,49 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Metināšanas birste ar āmuru Stanley 90301
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrodu turētājs Stanley ELITE 500A 88501
13,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
19,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,95 €
19,90 € / 1 gab.
Elektrodu turētājs Stanley ELITE 500A 88501
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Plazmas griešanas mašīnas piederumu komplekts Scheppach PLC 40, 14 gab.
25,20 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,20 €
42,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,00 €
Plazmas griešanas mašīnas piederumu komplekts Scheppach PLC 40, 14 gab.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Burner 10/2-1062EKI
109,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,00 €
163,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 163,00 €
163,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper Burner 10/2-1062EKI
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Specialist+ piezo, 7/16
10,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,29 €
14,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,29 €
14,29 € / 1 gab.
Deglis Specialist+ piezo, 7/16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Burner 10/2-1047SC
20,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,90 €
30,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,90 €
30,90 € / 1 gab.
Deglis Kemper Burner 10/2-1047SC
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-T2019
20,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,49 €
34,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,00 €
34,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-T2019
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple, 0.8 mm, 5 kg
25,58 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,58 €
35,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,49 €
5.0 kg / 1 pak.
7,10 € / 1 kg
Stieple, 0.8 mm, 5 kg
  • Metināšanas stieples tips: Ar vara apvalku
  • Diametrs: 0.8 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 12000, 260 mm, 0.26 kg
41,36 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,36 €
69,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,00 €
Deglis Kemper 12000, 260 mm, 0.26 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Specialist+ Metal torch
18,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,90 €
33,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
Deglis Specialist+ Metal torch
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Set 10/2-T1047
27,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,00 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
41,90 € / 1 gab.
Deglis Kemper Set 10/2-T1047
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple, 0.8 mm, 15 kg
52,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,00 €
69,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,00 €
15.0 kg / 1 pak.
4,60 € / 1 kg
Stieple, 0.8 mm, 15 kg
  • Metināšanas stieples tips: Ar vara apvalku
  • Diametrs: 0.8 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Komplekts Kemper 10/2-1058KIT, 58 mm, 0.06 kg
26,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,63 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Komplekts Kemper 10/2-1058KIT, 58 mm, 0.06 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 4.0 mm, 1.0
6,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,60 €
9,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,50 €
9,50 € / 1 gab.
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 4.0 mm, 1.0
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes
  • Garums: 400 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 130 - 170 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods ESAB, nerūsējošais tērauds, 2.5 mm, 5 gab.
5,60 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,60 €
8,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,00 € / 1 iepakojums
Elektrods ESAB, nerūsējošais tērauds, 2.5 mm, 5 gab.
  • Elektrodu tips: Nerūsējošais tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila
  • Garums: 300 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 50 - 90 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods ESAB, nerūsējošais tērauds, 3.2 mm, 5 gab.
8,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
11,50 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,50 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
11,50 € / 1 iepakojums
Elektrods ESAB, nerūsējošais tērauds, 3.2 mm, 5 gab.
  • Elektrodu tips: Nerūsējošais tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila
  • Garums: 300 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 70 - 130 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 3.2 mm, 1.0
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
10,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,19 €
10,19 € / 1 gab.
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 3.2 mm, 1.0
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes
  • Garums: 350 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 80 - 110 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.5 mm, 1.0
5,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,86 €
8,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
8,00 € / 1 gab.
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.5 mm, 1.0
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes
  • Garums: 350 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 50 - 80 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple Stanley, 0.9 mm, 0.2 kg
9,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,00 €
12,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,00 €
0.2 kg / 1 pak.
60,00 € / 1 kg
Stieple Stanley, 0.9 mm, 0.2 kg
  • Metināšanas stieples tips: Spole
  • Diametrs: 0.9 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 3.2 mm, 3.0
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
18,99 € / 1 gab.
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 3.2 mm, 3.0
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes
  • Garums: 350 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 80 - 110 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.5 mm, 3.0
14,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,30 €
20,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,50 €
20,50 € / 1 gab.
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.5 mm, 3.0
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes
  • Garums: 350 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 50 - 80 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Metināšanas cimdi Deca Leather, 0.37 kg
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
22,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,00 €
22,00 € / 1 gab.
Metināšanas cimdi Deca Leather, 0.37 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.0 mm, 5.0
21,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,80 €
29,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,00 €
29,00 € / 1 gab.
Elektrods Atlantic, metināšanas tērauds, 2.0 mm, 5.0
  • Elektrodu tips: Metināšanas tērauds
  • Elektrodu tepe/pinums: Rutila-celulozes
  • Garums: 300 mm
  • Ieteicamais strāvas stiprums: 50 - 80 A
  • Metināšanas strāvas tips: Mainīgs/nemainīgs
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Stieple, 1.2 mm, 5.0 kg
18,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,90 €
27,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,00 €
27,00 € / 1 gab.
Stieple, 1.2 mm, 5.0 kg
  • Metināšanas stieples tips: Ar vara apvalku
  • Diametrs: 1.2 mm
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Stieple, 0.6 mm, 5.0 kg
28,70 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,70 €
41,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,00 €
41,00 € / 1 gab.
Stieple, 0.6 mm, 5.0 kg
  • Metināšanas stieples tips: Ar vara apvalku
  • Diametrs: 0.6 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stieple, 0.8 mm, 1.0 kg
21,70 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,50 €
31,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,50 €
31,00 € / 1 gab.
Stieple, 0.8 mm, 1.0 kg
  • Metināšanas stieples tips: Spole
  • Diametrs: 0.8 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 551