Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Tilpums, l
Rāda: 1 - 48 no 150
Kārtot pēc:
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
14,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,90 €
0.9 l / 1 gab.
16,10 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Pentacolor Yacht, 0.75 l, Bezkrāsains
7,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,89 €
11,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,44 €
11,44 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Pentacolor Yacht, 0.75 l, Bezkrāsains
  • Tilpums: 0.75 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,19 €
13,33 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,33 €
13,33 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Pentacolor Aqua Lack, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Sauna, 1 l, Caurspīdīga krās.
9,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,39 €
13,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,59 €
13,59 € / 1 gab.
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Sauna, 1 l, Caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Sauna, 3 l, Caurspīdīga krās.
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
33,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,39 €
33,39 € / 1 gab.
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Sauna, 3 l, Caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 3 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Pentacolor Parquet, 0.9 l
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
17,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,39 €
17,39 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Pentacolor Parquet, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,25 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,50 €
2.7 l / 1 gab.
12,56 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Laka, pus-spīdīgs Pentacolor Aqua Lack, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Pentacolor Yacht, 2.5 l, Bezkrāsains
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
33,34 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,34 €
33,34 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Pentacolor Yacht, 2.5 l, Bezkrāsains
  • Tilpums: 2.5 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Pentacolor Parquet, 2.7 l
37,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,99 €
55,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,09 €
55,09 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Pentacolor Parquet, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Pentacolor Parquet, 0.9 l
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
17,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,39 €
17,39 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Pentacolor Parquet, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Okko, 5 l
19,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,50 €
23,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,50 €
23,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Jaunums
Laka, matēts Okko, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Okko, 3 l
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
15,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,90 €
15,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Jaunums
Laka, matēts Okko, 3 l
  • Tilpums: 3 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Okko, 1 l
5,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,29 €
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
6,69 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Jaunums
Laka, matēts Okko, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Okko, 5 l
19,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,50 €
23,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,50 €
23,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Jaunums
Laka, spīdīga Okko, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Tikkurila Unica Super 90, 0.9 l
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
21,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,09 €
21,09 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Tikkurila Unica Super 90, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Speciāla krāsa, matēts Tikkurila, 0.33 l
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
49,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,49 €
0.33 l / 1 gab.
149,97 € / 1 l
Speciāla krāsa, matēts Tikkurila, 0.33 l
  • Tilpums: 0.33 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Beiču laka, matēts Tikkurila Kiva 10, 0.9 l
19,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,59 €
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
0.9 l / 1 gab.
24,43 € / 1 l
Beiču laka, matēts Tikkurila Kiva 10, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Tikkurila Paneeli-Assa 20, 2.7 l
29,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,19 €
40,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,39 €
40,39 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Tikkurila Paneeli-Assa 20, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Unica Super 60, 2.7 l
44,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,99 €
53,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,99 €
53,99 € / 1 gab.
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Unica Super 60, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Tikkurila Unica Super 90, 2.7 l
48,87 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 48,87 €
67,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,99 €
67,99 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Tikkurila Unica Super 90, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga V33 Bateau, 0.75 l, Dzintara krās.
10,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,59 €
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
12,49 € / 1 gab.
Laka, spīdīga V33 Bateau, 0.75 l, Dzintara krās.
  • Tilpums: 0.75 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Master Team Lacquer Outside, 1 l, Dzeltenīga krās.
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,29 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Master Team Lacquer Outside, 1 l, Dzeltenīga krās.
  • Tilpums: 1 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 0.9 l
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
13,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,59 €
13,59 € / 1 gab.
Laka, matēts Rilak Nitro Laka, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: 646
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Rilak Duokron, 2.7 kg
36,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,99 €
52,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,79 €
52,99 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Rilak Duokron, 2.7 kg
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: 646, Vaitspirts
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 0.9 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
11,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
11,69 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Terpentīns, Vaitspirts, Šķīdinātājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 2.7 l
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
35,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,49 €
35,49 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Rilak Parketa Laka, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Terpentīns, Vaitspirts, Šķīdinātājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Sadolin Celco, 2.5 l
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
29,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Laka, matēts Sadolin Celco, 2.5 l
  • Tilpums: 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Beiču laka, pus-matēts Tikkurila Kiva 30, 2.7 l
51,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,99 €
71,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,99 €
2.7 l / 1 gab.
26,66 € / 1 l
Beiču laka, pus-matēts Tikkurila Kiva 30, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Sadolin Celco Terra, 10 l
99,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,99 €
125,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 125,99 €
10.0 l / 1 gab.
12,60 € / 1 l
Laka, pus-matēts Sadolin Celco Terra, 10 l
  • Tilpums: 10 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Vivacolor, 1 l
24,01 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,01 €
33,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,99 €
33,99 € / 1 gab.
Laka, matēts Vivacolor, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Beiču laka, matēts Tikkurila Kiva 10, 2.7 l
51,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,99 €
71,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,99 €
2.7 l / 1 gab.
26,66 € / 1 l
Beiču laka, matēts Tikkurila Kiva 10, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Tikkurila Unica Super 20, 0.9 l
19,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,59 €
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
25,99 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Tikkurila Unica Super 20, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Tikkurila Unica Super 20, 2.7 l
50,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,99 €
60,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
60,99 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Tikkurila Unica Super 20, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Tikkurila Unica Super 60, 0.225 l
7,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,89 €
11,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,09 €
11,09 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Tikkurila Unica Super 60, 0.225 l
  • Tilpums: 0.225 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Tikkurila Paneeli-Assa 10, 0.9 l
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,90 €
17,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Laka, matēts Tikkurila Paneeli-Assa 10, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Tikkurila Paneeli-Assa 20, 0.9 l
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Tikkurila Paneeli-Assa 20, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Unica Super 60, 0.9 l
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
23,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,99 €
23,99 € / 1 gab.
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Unica Super 60, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka mēbelēm, pus-matēts V33 Tons Bois, 1 l, Tumša ozola krās.
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Laka mēbelēm, pus-matēts V33 Tons Bois, 1 l, Tumša ozola krās.
  • Tilpums: 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Tikkurila Paneeli-Assa 10, 2.7 l
29,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,59 €
40,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,99 €
40,99 € / 1 gab.
Laka, matēts Tikkurila Paneeli-Assa 10, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Sadolin Celco, 1 l, Caurspīdīga krās.
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Sadolin Celco, 1 l, Caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-matēts Sadolin Celco, 2.5 l, Caurspīdīga krās.
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
35,99 € / 1 gab.
Laka, pus-matēts Sadolin Celco, 2.5 l, Caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Sadolin Celco, 2.5 l
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
35,99 € / 1 gab.
Laka, pus-spīdīgs Sadolin Celco, 2.5 l
  • Tilpums: 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga V33 Bateau, 2.5 l, Dzintara krās.
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
34,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,99 €
34,99 € / 1 gab.
Laka, spīdīga V33 Bateau, 2.5 l, Dzintara krās.
  • Tilpums: 2.5 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga V33 Bateau, 2.5 l, Bezkrāsains
26,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
39,14 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,14 €
39,14 € / 1 gab.
Laka, spīdīga V33 Bateau, 2.5 l, Bezkrāsains
  • Tilpums: 2.5 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Belton Spectral, 0.4 l, Caurspīdīga krās.
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,39 €
12,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,69 €
12,69 € / 1 gab.
Laka, matēts Belton Spectral, 0.4 l, Caurspīdīga krās.
  • Tilpums: 0.4 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, spīdīga Belton Spectral, 0.4 l
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,79 €
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
11,59 € / 1 gab.
Laka, spīdīga Belton Spectral, 0.4 l
  • Tilpums: 0.4 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Spīdums: Spīdīga
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Sadolin Celco, 1 l
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
16,99 € / 1 gab.
Laka, pus-spīdīgs Sadolin Celco, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Vaitspirts
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, matēts Master Team Lacquer Inside, 5 l
14,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,49 €
17,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,50 €
5.0 l / 1 gab.
3,50 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Laka, matēts Master Team Lacquer Inside, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 4
Rāda: 1 - 48 no 150

Populāri meklējumi