Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Zīmols
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Svars, kg
Vienību skaits iepakojumā
Produkts paredzēts
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Ar smidzinātāju
Antistatisks efekts
Rāda: 1 - 48 no 1055
Kārtot pēc:
Kapu pieminekļu tīrītājs, kapu pieminekļu tīrīšanai Thema Lux, 0.5 l
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
3,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
3,19 € / 1 gab.
Kapu pieminekļu tīrītājs, kapu pieminekļu tīrīšanai Thema Lux, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Svars: 0.5 kg
  • Produkts paredzēts: Kapu pieminekļu tīrīšanai
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas pasta, roku mazgāšanai Thema Lux, 0.5 l
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
3,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,39 €
3,39 € / 1 gab.
Tīrīšanas pasta, roku mazgāšanai Thema Lux, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Roku mazgāšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, poliuretāna putas Briko Pu Foam Cleaner, 0.5 l
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,09 €
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,93 €
6,29 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, poliuretāna putas Briko Pu Foam Cleaner, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Svars: 0.5 kg
  • Produkts paredzēts: Poliuretāna putas
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Attaukotāji, tauku un traipu tīrīšanai Thema Lux, 0.5 l
2,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,39 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
3,49 € / 1 gab.
Attaukotāji, tauku un traipu tīrīšanai Thema Lux, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Tauku un traipu tīrīšanai
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, virtuves tīrīšanai Thema Lux, 0.5 l
2,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
3,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
3,19 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, virtuves tīrīšanai Thema Lux, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Virtuves tīrīšanai
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, kaļķakmens/rūsa Thema Lux, 0.5 l
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,69 €
3,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
3,89 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, kaļķakmens/rūsa Thema Lux, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Kaļķakmens, Rūsa
  • Ar smidzinātāju: Jā
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, flīzēm Thema Lux, 0.5 l
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
4,59 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, flīzēm Thema Lux, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Flīzēm
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Kärcher RM 519, 1 l
10,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,89 €
15,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,59 €
Pieejama noliktavā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Kärcher RM 519, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Paklāji
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sāls ūdens mīkstināšanas filtriem, tabletes ASOO, 25 kg
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
11,99 € / 1 gab.
Sāls ūdens mīkstināšanas filtriem, tabletes ASOO, 25 kg
  • Svars: 25 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gaisa pūtējs, datoram IT Dusters CompuCleaner EG-2000
75,90 € / gab.
-10% AR KODU
Pieejama noliktavā
Gaisa pūtējs, datoram IT Dusters CompuCleaner EG-2000
  • Produkts paredzēts: Datoram
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Bissell Wash and Protect, 1.5 l
18,82 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,90 €
24,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,29 €
Pieejama noliktavā
TOP prece
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Bissell Wash and Protect, 1.5 l
  • Tilpums: 1.5 l
  • Produkts paredzēts: Paklāji, Paklāju un mēbeļu kopšanai, Smaržu dzēsējs/neitralizētājs, Traipu likvidēšanai, Tīrīšanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Saspiests gaiss, klaviatūrām Gembird Compressed Air Duster CK-CAD-FL600-01, 0.6 l
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,91 €
10,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
10,00 € / 1 gab.
TOP prece
Saspiests gaiss, klaviatūrām Gembird Compressed Air Duster CK-CAD-FL600-01, 0.6 l
  • Tilpums: 0.6 l
  • Produkts paredzēts: Klaviatūrām
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Bissell Wash & Refresh, 1.5 l
24,29 € / gab.
Pieejama noliktavā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Bissell Wash & Refresh, 1.5 l
  • Tilpums: 1.5 l
  • Produkts paredzēts: Paklāji, Paklāju un mēbeļu kopšanai, Smaržu dzēsējs/neitralizētājs, Traipu likvidēšanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 1 l
10,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
15,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,39 €
1.0 l / 1 gab.
15,39 € / 1 l
TOP prece
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Dažādām virsmām
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Salvetes, ekrāniem Colorway, 100 gab.
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
12,99 € / 1 gab.
Salvetes, ekrāniem Colorway, 100 gab.
  • Produkts paredzēts: Ekrāniem
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Kärcher RM 760, 0.8 l
19,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
26,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,65 €
26,65 € / 1 gab.
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Kärcher RM 760, 0.8 l
  • Tilpums: 0.8 l
  • Svars: 0.8 kg
  • Produkts paredzēts: Paklāji
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mellerud Pelējuma iznīcinātājs, aktīvais hlors, 0.5 l, LV/EE
9,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,69 €
14,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,59 €
14,59 € / 1 gab.
Mellerud Pelējuma iznīcinātājs, aktīvais hlors, 0.5 l, LV/EE
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Pelējuma un sēnīšu
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Vanish, 0.5 l
10,49 € / gab.
10,49 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Paklāju un mēbeļu tīrīšanas līdzeklis Vanish, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Paklāji
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, ekrāniem Platinet PFS-PCK05
5,99 € / gab.
5,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
TOP prece
Tīrīšanas līdzeklis, ekrāniem Platinet PFS-PCK05
  • Produkts paredzēts: Ekrāniem
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Salvetes, dažādām virsmām/ekrāniem Tracer
4,50 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,50 €
11,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,00 €
100.0 gab. / 1 pak.
0,11 € / 1 gab.
Salvetes, dažādām virsmām/ekrāniem Tracer
  • Produkts paredzēts: Dažādām virsmām, Ekrāniem
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, līmei Tesa, 0.2 l
11,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,49 €
13,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,59 €
13,59 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, līmei Tesa, 0.2 l
  • Tilpums: 0.2 l
  • Produkts paredzēts: Līmei
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Atkaļķošanas līdzeklis, kafijas aparātiem Kvadro Coffee Machines
5,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,29 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.7 l / 1 gab.
14,27 € / 1 l
TOP prece
Atkaļķošanas līdzeklis, kafijas aparātiem Kvadro Coffee Machines
  • Produkts paredzēts: Kafijas aparātiem
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Cillit Bang, 0.75 l
7,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,33 €
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
11,59 € / 1 gab.
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Cillit Bang, 0.75 l
  • Tilpums: 0.75 l
  • Produkts paredzēts: Pelējuma un sēnīšu
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, kaļķakmens HG, 0.5 l
5,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.5 l / 1 gab.
19,98 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis, kaļķakmens HG, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Kaļķakmens
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, silikons Soudal For Cured Silicone, 0.1 l
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.1 l / 1 gab.
99,90 € / 1 l
TOP prece
Tīrīšanas līdzeklis, silikons Soudal For Cured Silicone, 0.1 l
  • Tilpums: 0.1 l
  • Produkts paredzēts: Silikons
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, putas Penosil Foam Cleaner 929, 0.5 l
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
6,66 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,66 €
6,66 € / 1 gab.
TOP prece
Tīrīšanas līdzeklis, putas Penosil Foam Cleaner 929, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Putas
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mēbeļu tīrītājs Dr. Beckmann, 0.4 l
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,19 €
7,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,49 €
Pieejama noliktavā
TOP prece
Mēbeļu tīrītājs Dr. Beckmann, 0.4 l
  • Tilpums: 0.4 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smakas noņemšanas līdzekļis, smaržu dzēsējs/neitralizētājs/traipu likvidēšanai Tri-Bio 0180, 0.42 l
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Smakas noņemšanas līdzekļis, smaržu dzēsējs/neitralizētājs/traipu likvidēšanai Tri-Bio 0180, 0.42 l
  • Tilpums: 0.42 l
  • Produkts paredzēts: Smaržu dzēsējs/neitralizētājs, Traipu likvidēšanai
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Komplekts, grili/kanalizācijai/cepeškrāsnīm HG 481100141SET2, 1.5 l, 2 gab.
7,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
11,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
1.0 kompl. / 1 pak.
11,99 € / 1 kompl.
Komplekts, grili/kanalizācijai/cepeškrāsnīm HG 481100141SET2, 1.5 l, 2 gab.
  • Tilpums: 1.5 l
  • Produkts paredzēts: Cepeškrāsnīm, Grili, Kanalizācijai
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Kvadro
4,51 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,51 €
7,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,19 €
0.7 l / 1 gab.
10,27 € / 1 l
TOP prece
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Kvadro
  • Produkts paredzēts: Pelējuma un sēnīšu
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ūdens mīkstināšanas līdzeklis, veļas mazgāšanai/veļas mazgājamām mašīnām Calgon, 0.5 kg
3,61 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,55 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
11,99 € / 1 gab.
Ūdens mīkstināšanas līdzeklis, veļas mazgāšanai/veļas mazgājamām mašīnām Calgon, 0.5 kg
  • Svars: 0.5 kg
  • Produkts paredzēts: Veļas mazgājamām mašīnām, Veļas mazgāšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, akmens virsmām Kärcher Stone & Facade, 1 l
18,89 € / gab.
Pieejama noliktavā
Tīrīšanas līdzeklis, akmens virsmām Kärcher Stone & Facade, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Akmens virsmām
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, ekrāniem Tracer LCD Liquid Cleaner
2,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,21 €
11,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,00 €
11,00 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, ekrāniem Tracer LCD Liquid Cleaner
  • Produkts paredzēts: Ekrāniem
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sadzīves tehnikas tīrīšanas līdzeklis, veļas mazgājamām mašīnām Miele TwinDosCare 11787770, 1.44 l
23,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,39 €
37,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,39 €
37,39 € / 1 gab.
Sadzīves tehnikas tīrīšanas līdzeklis, veļas mazgājamām mašīnām Miele TwinDosCare 11787770, 1.44 l
  • Tilpums: 1.44 l
  • Produkts paredzēts: Veļas mazgājamām mašīnām
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas mazgājamo mašīnu tīrītājs K2R 5in1
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,89 €
13,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,29 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
13,99 € / 1 iepakojums
Veļas mazgājamo mašīnu tīrītājs K2R 5in1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 0.5 l
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.5 l / 1 gab.
19,98 € / 1 l
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Dažādām virsmām
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Mellerud LV/EE, 0.5 l, LV/EE
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
14,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,39 €
14,39 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Mellerud LV/EE, 0.5 l, LV/EE
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Pelējuma un sēnīšu
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas pulveris, skurstenis HG 5912, 0.6 kg
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
0.6 kg / 1 gab.
21,65 € / 1 kg
Tīrīšanas pulveris, skurstenis HG 5912, 0.6 kg
  • Svars: 0.6 kg
  • Produkts paredzēts: Skurstenis
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis, pielietojums: trauku mazgāšanai Kvadro Eco
2,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,39 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
0.52 l / 1 gab.
8,25 € / 1 l
Trauku mazgāšanas līdzeklis, pielietojums: trauku mazgāšanai Kvadro Eco
  • Produkts paredzēts: Pielietojums: Trauku mazgāšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, kaļķakmens/rūsa Mellerud, 0.5 l
5,57 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,57 €
7,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,95 €
7,95 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, kaļķakmens/rūsa Mellerud, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Kaļķakmens, Rūsa
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Vincents Polyline Fungi, 0.75 l
3,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,89 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Vincents Polyline Fungi, 0.75 l
  • Tilpums: 0.75 l
  • Produkts paredzēts: Pelējuma un sēnīšu
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Paklāju un polsterējuma tīrīšanas līdzeklis Vanish Carpet Care, 0.6 l
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
0.6 l / 1 gab.
33,32 € / 1 l
Paklāju un polsterējuma tīrīšanas līdzeklis Vanish Carpet Care, 0.6 l
  • Tilpums: 0.6 l
  • Produkts paredzēts: Paklāji
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas noņēmējs, krāsa/laka Rilak, 1 l
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
24,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,79 €
24,79 € / 1 gab.
Krāsas noņēmējs, krāsa/laka Rilak, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Krāsa, Laka
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas noņēmējs Inter-Troton, krāsa, 0.5 l
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Krāsas noņēmējs Inter-Troton, krāsa, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Krāsa
  • Ar smidzinātāju: Jā
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 10 l
45,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,99 €
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
10.0 l / 1 gab.
7,00 € / 1 l
Pretpelējumu līdzeklis, dažādām virsmām Ceresit CT99, 10 l
  • Tilpums: 10 l
  • Produkts paredzēts: Dažādām virsmām
  • Ar smidzinātāju: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sāls ūdens mīkstināšanas filtriem, granulas Soft-Sel, 25 kg
14,05 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,05 €
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
17,99 € / 1 gab.
Sāls ūdens mīkstināšanas filtriem, granulas Soft-Sel, 25 kg
  • Svars: 25 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 1055