Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Zīmols
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Koncentrācija
Koncentrācija norāda smaržu stiprumu un noturību. • EDT jeb tualetes ūdens ir gan sieviešu, gan vīriešu smaržas, kuru aromāts ir ar vidēju un ilgstošu noturību. • EDP jeb parfimērijas ūdens ir sieviešu smaržas, kuras atšķiras ar izteiktu un ilgstošu noturību.
Rāda: 1 - 48 no 11521
Kārtot pēc:
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 160 ml
57,68 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 160 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 160 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum, 50 ml
117,90 € / gab.
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum, 50 ml
  • Zīmols: Yves Saint Laurent
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Black Opium, 30 ml
69,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
81,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 81,90 €
0.03 l / 1 gab.
2.730,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Black Opium, 30 ml
  • Zīmols: Yves Saint Laurent
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Chanel Coco Mademoiselle, 100 ml
219,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 195,86 €
273,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 273,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Chanel Coco Mademoiselle, 100 ml
  • Zīmols: Chanel
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, 80 ml
124,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,59 €
162,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 159,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute, 80 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 80 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween, 50 ml
28,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween, 50 ml
  • Zīmols: Jesus Del Pozo
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blue Femme, 100 ml
77,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Versace Dylan Blue Femme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Prada Paradoxe Intense, 50 ml
119,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 97,07 €
145,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 125,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Prada Paradoxe Intense, 50 ml
  • Zīmols: Prada
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 100 ml
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
108,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,90 €
0.01 l / 1 gab.
10.890,00 € / 1 l
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 100 ml
  • Zīmols: Dolce & Gabbana
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Women, 100 ml
44,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
0.1 l / 1 gab.
459,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Women, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Crystal Noir, 90 ml
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,50 €
129,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 129,90 €
Pieejama noliktavā
Smaržas Versace Crystal Noir, 90 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml
49,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
0.01 l / 1 gab.
5.490,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml
  • Zīmols: Dolce & Gabbana
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Nasomatto Black Afgano, 30 ml
145,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 125,90 €
185,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 166,90 €
Pieejama noliktavā
Smaržas Nasomatto Black Afgano, 30 ml
  • Zīmols: Nasomatto
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens DKNY Be Delicious, 100 ml
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,80 €
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
0.1 l / 1 gab.
619,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens DKNY Be Delicious, 100 ml
  • Zīmols: DKNY
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml
48,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml
  • Zīmols: Dolce & Gabbana
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Gisada Ambassadora, 100 ml
89,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Gisada Ambassadora, 100 ml
  • Zīmols: Gisada
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lanvin Éclat d’Arpège White Tea, 100 ml
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
Pieejama noliktavā
Jaunums
Parfimērijas ūdens Lanvin Éclat d’Arpège White Tea, 100 ml
  • Zīmols: Lanvin
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lanvin Eclat D´Arpege, 100 ml
41,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,66 €
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lanvin Eclat D´Arpege, 100 ml
  • Zīmols: Lanvin
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Femme, 75 ml
47,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
0.075 l / 1 gab.
905,33 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Femme, 75 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Versace Women, 100 ml
39,43 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
0.1 l / 1 gab.
409,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Versace Women, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Victoria's Secret Love Spell, 250 ml
17,79 € / gab.
Pieejama noliktavā
Smaržas Victoria's Secret Love Spell, 250 ml
  • Zīmols: Victoria's Secret
  • Koncentrācija: Ķermeņa sprejs
  • Tilpums: 250 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Guerlain Shalimar L'Essence, 30 ml
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Guerlain Shalimar L'Essence, 30 ml
  • Zīmols: Guerlain
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lacoste Pour Femme, 30 ml
30,92 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
31,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,29 €
0.03 l / 1 gab.
1.063,33 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lacoste Pour Femme, 30 ml
  • Zīmols: Lacoste
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Orange, 75 ml
27,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,69 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
0.075 l / 1 gab.
532,00 € / 1 l
Laba cena
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Orange, 75 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Versense, 100 ml
76,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,50 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 88,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Versace Versense, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Paco Rabanne Pure XS For Her, 50 ml
46,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Paco Rabanne Pure XS For Her, 50 ml
  • Zīmols: Paco Rabanne
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lacoste Pour Femme, 50 ml
39,68 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lacoste Pour Femme, 50 ml
  • Zīmols: Lacoste
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 50 ml
59,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
72,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Versace Bright Crystal, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 silver rose, 50 ml
39,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 silver rose, 50 ml
  • Zīmols: Lacoste
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Nina Ricci Premier Jour, 100 ml
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,90 €
0.1 l / 1 gab.
659,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Nina Ricci Premier Jour, 100 ml
  • Zīmols: Nina Ricci
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Libre, 90 ml
129,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 91,90 €
156,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 156,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Libre, 90 ml
  • Zīmols: Yves Saint Laurent
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 Rose, 50 ml
39,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,96 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 Rose, 50 ml
  • Zīmols: Lacoste
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Mon Paris, 30 ml
80,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Mon Paris, 30 ml
  • Zīmols: Yves Saint Laurent
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Zadig & Voltaire This is Her!, 30 ml
44,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,60 €
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Zadig & Voltaire This is Her!, 30 ml
  • Zīmols: Zadig & Voltaire
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 50 ml
16,10 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,20 €
16,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,69 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Giorgio Armani Emporio In Love With You, 50 ml
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
86,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Giorgio Armani Emporio In Love With You, 50 ml
  • Zīmols: Giorgio Armani
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Billie Eilish Eilish, 100 ml
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
91,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Billie Eilish Eilish, 100 ml
  • Zīmols: Billie Eilish
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Ma Vie Pour Femme, 50 ml
39,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,96 €
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
0.05 l / 1 gab.
878,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Ma Vie Pour Femme, 50 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Ma Vie Pour Femme, 75 ml
53,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,75 €
66,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
66,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Ma Vie Pour Femme, 75 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 50 ml
24,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,09 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Hugo Woman Extreme, 75 ml
41,67 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,30 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Hugo Woman Extreme, 75 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Elizabeth Arden Green Tea, 100 ml
17,29 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Elizabeth Arden Green Tea, 100 ml
  • Zīmols: Elizabeth Arden
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Sheer Beauty, 100 ml
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,90 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein Sheer Beauty, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Midnight Fantasy, 100 ml
28,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,16 €
29,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
0.01 l / 1 gab.
2.939,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Midnight Fantasy, 100 ml
  • Zīmols: Britney Spears
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lanvin Éclat d’Arpège White Tea, 50 ml
29,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,39 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Pieejama noliktavā
Jaunums
Parfimērijas ūdens Lanvin Éclat d’Arpège White Tea, 50 ml
  • Zīmols: Lanvin
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Ariana Grande Mod Blush, 100 ml
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,89 €
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Ariana Grande Mod Blush, 100 ml
  • Zīmols: Ariana Grande
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Femme, 30 ml
16,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,39 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Femme, 30 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Nino Cerruti 1881, 100 ml
31,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,39 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Nino Cerruti 1881, 100 ml
  • Zīmols: Nino Cerruti
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 11521

SIEVIEŠU SMARŽAS | 1a.lv

Oriģinālas, ikvienai gaumei un vajadzībām piemērotas smaržas ir lielisks personības papildinājums, kas izgaismos Tevi kā prožektoru gaismās un ļaus būt uzmanības centrā vai gluži otrādi – klusi noslēpsies Tavas ādas dziļumos un atklāsies tikai kādam cieši piekļaujoties. Smaržas ļaus Tev iejusties jebkurā tēlā, Tev tikai jāielūkojas 1a.lv Smaržu sadaļā un jāizdara sava izvēle, bet pārējo mēs paveiksim Tavā vietā.
1a.lv plašajā smaržu klāstā noteikti atradīsi tieši Tavai personībai un gaumei vispiemērotāko aromātu. Sortimentā ir vairāki simti sieviešu aromātu, kas ir pieejami dažādos tilpumos un koncentrācijās. Bet, ja vēlies kādu īpaši iepriecināt, iegādājies oriģinālu dāvanu komplektu - smaržas kopā ar dušas želeju, ķermeņa losjonu vai kādu citu ķermeņa kopšanas produktu. Bez tam, pērkot komplektā izdevīgāk!
Lai atrastu savām vēlmēm vispiemērotākās smaržas, izmanto Filtru, kas ir smaržu sadaļas labajā pusē. Tas palīdzēs atlasīt smaržas pēc cenas, koncentrācijas, tilpuma, gaumes, vajadzībām, vecuma un smaržu aromātu grupas. Filtra augšdaļā zem Cenas ir plašs zīmolu uzskaitījums, kas dod iespēju izvēlēties smaržas pēc konkrēta zīmola. Turpat ir norādīta arī smaržu koncentrācija, ar kuru tiek apzīmēts to stiprums un noturība, un tālāk norādīts arī to tilpums.
• EDT jeb tualetes ūdens ir gan sieviešu, gan vīriešu smaržas, kuru aromāts ir ar vidēju un ilgstošu noturību
• EDP jeb parfimērijas ūdens ir sieviešu smaržas, kuras atšķiras ar izteiktu un ilgstošu noturību
Filtra izvēlē Tips varēsi atrast tieši savai gaumei, videi un mērķim nepieciešamās smaržas, piemēram, šī gada jauno smaržu kolekciju aromātus, smaržas vakaram vai ikdienai, ballītei vai randiņam, klasiskās vai sportiskās. Smaržas var ērti atlasīt arī pēc to raksturiem un pielietojuma:
• 2014.gada jaunumi
• Svaigai vasarai
• Pavedinošās randiņam
• Vieglās ofisam un ikdienai
• Neaizmirstamai ballītei
• Svinīgam vakaram
• Siltai ziemai
• Atsvaidzinošās sportam
• Klasiskās vērtības
Ja palūkosies Filtra apakšdaļā, redzēsi iespēju smaržas atlasīt pēc vecuma iedalījuma un smaržu grupas. Smaržu grupā smaržas tiek iedalītas 7 apakšgrupās pēc to pamataromāta. Ja dod priekšroku kādai konkrētai grupai, piemēram, ambras, kas parasti atšķiras ar austrumniecisku un siltu aromātu, tad šī filtrēšanas iespēja Tev palīdzēs ietaupīt laiku un atvieglos perfektā aromāta meklēšanu.
Ja vēlies atrast dāvanu, bet veikalu izvēle un pārpilnie plaukti šķiet mulsinoši, šeit - 1a.lv - Filtra sadaļā atzīmē informāciju par personu, kurai smaržas ir paredzētas. Piemēram, Filtrā vari izvēlēties smaržas mammai un atzīmēt vecumu virs 25. Ja vēlies iegādāties smaržas ikdienas lietošanai, atzīmē arī to un, skat! No visa plašā klāsta tiek atlasītas Tevis meklētās smaržas, kas būs lieliski piemērota dāvana mammai. Pēc šāda paņēmiena vari atlasīt smaržas ne vien mammai vai tētim, bet arī māsai, brālim, draudzenei, draugam un pat mīļotajam. Neaizmirsti atzīmēt arī smaržu Tipu un personas vecumu, Tas palīdzēs precīzāk atrast meklēto.
Steidz ielūkoties 1a.lv smaržu klāstā un atrodi aromātu, kas iekrāsos Tavu dienu citās krāsās!