Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Darba temperatūras diapazons, °C
Svars, g/m²
Produkta svars ar iepakojumu, kg
Darba temperatūra, °C
Auduma svars g/m²
Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk)
Metāla apsmidzināšanai
Rāda: 1 - 48 no 316
Kārtot pēc:
Putas Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
7,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,09 €
10,28 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,28 €
10,28 € / 1 gab.
Putas Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
  • Tilpums: 750 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 35
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas mastika Briko, 7 kg
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
37,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,99 €
37,99 € / 1 gab.
Hidroizolācijas mastika Briko, 7 kg
  • Svars: 7 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 5 - 35 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas mastika Briko, 10 kg, melna krās.
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
28,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,50 €
28,50 € / 1 gab.
Hidroizolācijas mastika Briko, 10 kg, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 10 kg
  • Patēriņš: 0,5 - 0,9 kg/m2
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vasaras blīvēšanas puta Briko Straw 300, 300 ml
3,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,77 €
5,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,47 €
5,47 € / 1 gab.
Vasaras blīvēšanas puta Briko Straw 300, 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.030
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vasaras blīvēšanas puta Briko Straw 500, 500 ml
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
6,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,80 €
6,80 € / 1 gab.
Vasaras blīvēšanas puta Briko Straw 500, 500 ml
  • Tilpums: 500 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.030
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Putas Okko Mountage Foam, 600 ml, 930 g
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
6,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,09 €
6,09 € / 1 gab.
Putas Okko Mountage Foam, 600 ml, 930 g
  • Tilpums: 600 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.03
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Putas Okko Mountage Gun Foam, 600 ml, 780 g
4,31 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,31 €
5,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,29 €
5,29 € / 1 gab.
Putas Okko Mountage Gun Foam, 600 ml, 780 g
  • Tilpums: 600 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.03
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas lente Briko HJ, 50 m x 120 mm
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
99,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,00 €
50.0 m / 1 gab.
1,98 € / 1 m
Hidroizolācijas lente Briko HJ, 50 m x 120 mm
  • Platums: 120 mm
  • Garums: 50 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Kaučuks, Poliesters
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Montāžas putas Briko Smart Foam, 750 ml
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
7,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,24 €
7,24 € / 1 gab.
Montāžas putas Briko Smart Foam, 750 ml
  • Tilpums: 750 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.040
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vasaras blīvēšanas puta Briko Maxi Gun Foam, 870 ml
6,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,19 €
8,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,98 €
8,98 € / 1 gab.
Vasaras blīvēšanas puta Briko Maxi Gun Foam, 870 ml
  • Tilpums: 870 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.040
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Putas Briko HH, 750 ml
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,59 €
7,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,19 €
7,24 € / 1 gab.
Putas Briko HH, 750 ml
  • Tilpums: 750 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.030
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Putas Briko GG, 750 ml
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
7,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,24 €
7,24 € / 1 gab.
Putas Briko GG, 750 ml
  • Tilpums: 750 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.030
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas mastika Briko HD, 4 kg
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
18,99 € / 1 gab.
Hidroizolācijas mastika Briko HD, 4 kg
  • Svars: 4 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 5 - 35 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas mastika Briko, 1.2 kg
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
7,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,79 €
7,79 € / 1 gab.
Hidroizolācijas mastika Briko, 1.2 kg
  • Svars: 1.2 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 5 - 35 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģeomembrāna StarkeDach Drain Confol Beta 500, neausts, 20 x 2 m, 500 g/m²
76,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,90 €
117,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 117,90 €
Pieejama noliktavā
Ģeomembrāna StarkeDach Drain Confol Beta 500, neausts, 20 x 2 m, 500 g/m²
  • Platums: 20 m
  • Auduma svars g/m²: 500
  • Pielietojums: Aizsardzība no mitruma
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tvaika barjeras papīrs Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
1.2 m / 1 gab.
24,99 € / 1 m
Tvaika barjeras papīrs Briko, 2400 cm, 125 cm, 30 m²
  • Platums: 125 cm
  • Svars, g/m²: 104
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Membrāna Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
30,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,99 €
49,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
30.0 m2 / 1 gab.
1,67 € / 1 m2
Membrāna Briko, 2000 cm, 150 cm, 30 m²
  • Platums: 150 cm
  • Svars, g/m²: 400
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Membrāna Briko, 2000 cm, 100 cm, 20 m²
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
32,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
20.0 m2 / 1 gab.
1,65 € / 1 m2
Membrāna Briko, 2000 cm, 100 cm, 20 m²
  • Platums: 100 cm
  • Svars, g/m²: 400
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Membrāna Briko, 2000 cm, 200 cm, 40 m²
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
64,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,99 €
40.0 m2 / 1 gab.
1,62 € / 1 m2
Membrāna Briko, 2000 cm, 200 cm, 40 m²
  • Platums: 200 cm
  • Svars, g/m²: 400
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas iekšējais stūris Briko, 0.19 m x 136 mm
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
3,49 € / 1 gab.
Hidroizolācijas iekšējais stūris Briko, 0.19 m x 136 mm
  • Platums: 136 mm
  • Garums: 0.19 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Briko, 0.15 m x 150 mm
1,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,98 €
4,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,00 €
4,00 € / 1 gab.
Manžete Briko, 0.15 m x 150 mm
  • Platums: 150 mm
  • Garums: 0.15 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Briko, 0.25 m x 250 mm
3,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,98 €
8,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
8,00 € / 1 gab.
Manžete Briko, 0.25 m x 250 mm
  • Platums: 250 mm
  • Garums: 0.25 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Briko, 0.12 m x 120 mm
1,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,80 €
3,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,60 €
3,60 € / 1 gab.
Manžete Briko, 0.12 m x 120 mm
  • Platums: 120 mm
  • Garums: 0.12 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas ārējais stūris Briko, 0.135 m x 60 mm
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
3,49 € / 1 gab.
Hidroizolācijas ārējais stūris Briko, 0.135 m x 60 mm
  • Platums: 60 mm
  • Garums: 0.135 m
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas mastika Briko, 5 kg, melna krās.
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
16,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,50 €
16,00 € / 1 gab.
Hidroizolācijas mastika Briko, 5 kg, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 5 kg
  • Patēriņš: 0,5 - 0,9 kg/m2
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācija Sakret OAD ELASTIC, remonta, pelēka krās., 10 kg
42,91 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,91 €
70,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,00 €
10.0 kg / 1 gab.
7,00 € / 1 kg
Hidroizolācija Sakret OAD ELASTIC, remonta, pelēka krās., 10 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Hidroizolācijai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 10 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Porolons VB25, 200 cm x 120 cm x 2 cm
24,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,19 €
38,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,99 €
38,99 € / 1 gab.
TOP prece
Porolons VB25, 200 cm x 120 cm x 2 cm
  • Materiāls: Porolons
  • Garums: 200 cm
  • Platums: 120 cm
  • Biezums: 2 cm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Putas Soudal, 750 ml
7,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,59 €
11,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
0.75 l / 1 gab.
15,59 € / 1 l
Putas Soudal, 750 ml
  • Tilpums: 750 ml
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.03
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas pārklājums Fome Flex, 1 kg
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
18,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,89 €
1.0 kg / 1 gab.
18,89 € / 1 kg
Jaunums
Hidroizolācijas pārklājums Fome Flex, 1 kg
  • Svars: 1 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 40 - 80 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaļamie ieliktņi Klimas WKTHERM-S, paredzēts izolācijas materiāliem, 8 mm x 155 mm, 200 gab.
55,90 € / pak.
200.0 gab. / 1 pak.
0,28 € / 1 gab.
Kaļamie ieliktņi Klimas WKTHERM-S, paredzēts izolācijas materiāliem, 8 mm x 155 mm, 200 gab.
  • Opciju tips: Paredzēts izolācijas materiāliem
  • Garums: 155 mm
  • Opciju materiāls: Metāla, Politelēns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaļamie ieliktņi Klimas WKTHERM-S, paredzēts izolācijas materiāliem, 8 mm x 215 mm, 100 gab.
29,90 € / pak.
100.0 gab. / 1 pak.
0,30 € / 1 gab.
Kaļamie ieliktņi Klimas WKTHERM-S, paredzēts izolācijas materiāliem, 8 mm x 215 mm, 100 gab.
  • Opciju tips: Paredzēts izolācijas materiāliem
  • Garums: 215 mm
  • Opciju materiāls: Metāla, Politelēns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline, 25 m x 100 mm
5,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,89 €
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
25.0 m / 1 gab.
0,42 € / 1 m
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline, 25 m x 100 mm
  • Platums: 100 mm
  • Garums: 25 m
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Vincents Polyline, 0.15 m x 150 mm
2,53 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,53 €
4,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,00 €
4,00 € / 1 gab.
Manžete Vincents Polyline, 0.15 m x 150 mm
  • Platums: 150 mm
  • Garums: 0.15 m
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Porolons Various sizes
34,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,39 €
54,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,99 €
5.0 kg / 1 gab.
11,00 € / 1 kg
Porolons Various sizes
  • Materiāls: Porolons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācija Ceresit CR 166, 16 kg
70,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,99 €
84,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,99 €
84,99 € / 1 gab.
Hidroizolācija Ceresit CR 166, 16 kg
  • Svars: 16 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas pārklājums Vincents Polyline Hidroplast, augstas efektivitātes viena komponenta hidroizolācijas membrāna. 7 kg
26,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
47,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,99 €
47,99 € / 1 gab.
Hidroizolācijas pārklājums Vincents Polyline Hidroplast, augstas efektivitātes viena komponenta hidroizolācijas membrāna. 7 kg
  • Svars: 7 kg
  • Darba temperatūras diapazons: +5 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Putas Makroflex WhiteTeQ Thermal&Sound STD, 750 ml
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
12,29 € / 1 gab.
Putas Makroflex WhiteTeQ Thermal&Sound STD, 750 ml
  • Tilpums: 750 ml
  • Sasalšanas laiks: 7 min
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.0303
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena mastika Nexler Dysperbit, 20 kg, melna krās.
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
38,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,99 €
38,99 € / 1 gab.
Bitumena mastika Nexler Dysperbit, 20 kg, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 20 kg
  • Patēriņš: 0,8 - 1,2 kg/m² uz slāni
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena mastika Nexler STYRBIT 2000, 5 kg, melna
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
20,99 € / 1 gab.
Bitumena mastika Nexler STYRBIT 2000, 5 kg, melna
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 5 kg
  • Patēriņš: 1 - 1,2 kg/m²
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas mastika Saint-Gobain Weber TEC 915, melna krās.
84,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,89 €
129,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 129,00 €
30.0 l / 1 gab.
4,30 € / 1 l
Hidroizolācijas mastika Saint-Gobain Weber TEC 915, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Patēriņš: Grunts mitrums 3 mm (1-2 kārtas) 3-4 l/m2 Ūdens, kas neatrodas zem spiediena 3 mm (2 kārtās, starp kurām stūros un malās iestrādāts šķiedras audums) 4 l/m2 Ūdens zem grunts spiediena (līdz 3 m) 4 mm (2 kārtās, starp kurām pa visu laukumu iestrādāts šķiedras audums) 5,5 l/m2 Tikai siltumizolācijas plākšņu līmēšana 1 kārtā 1,5-2 l/m2
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tvaika barjeras plēve JUTADACH VB120, 150 cm, 75 m²
99,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,99 €
149,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 149,99 €
75.0 m2 / 1 gab.
2,00 € / 1 m2
Tvaika barjeras plēve JUTADACH VB120, 150 cm, 75 m²
  • Platums: 150 cm
  • Svars, g/m²: 9.3
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Putas Makroflex STD, 750 ml
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
14,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,09 €
14,09 € / 1 gab.
Putas Makroflex STD, 750 ml
  • Tilpums: 750 ml
  • Sasalšanas laiks: 20 min
  • Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk): 0.040
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācija Vincents Polyline Hidroplast, augstas efektivitātes viena komponenta hidroizolācijas membrāna, 4 kg
18,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,79 €
31,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,99 €
31,99 € / 1 gab.
Hidroizolācija Vincents Polyline Hidroplast, augstas efektivitātes viena komponenta hidroizolācijas membrāna, 4 kg
  • Svars: 4 kg
  • Darba temperatūras diapazons: +10 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Jumta seguma mastika Maxit Plastikol 1, 1 kg, melna krās.
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
23,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,50 €
1.0 kg / 1 gab.
23,50 € / 1 kg
Jumta seguma mastika Maxit Plastikol 1, 1 kg, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 1 kg
  • Patēriņš: skat. uz iepakojuma
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pamata hidroizolācijas plēve Confol Alfa 300, 0.365 cm, 18.25 m²
16,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,49 €
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
50.0 m / 1 gab.
0,50 € / 1 m
Pamata hidroizolācijas plēve Confol Alfa 300, 0.365 cm, 18.25 m²
  • Platums: 0.365 cm
  • Svars, g/m²: 275
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pamata hidroizolācijas plēve Confol Alfa 300, 5000 cm, 50 cm, 25 m²
22,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,49 €
32,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
50.0 m / 1 gab.
0,66 € / 1 m
Pamata hidroizolācijas plēve Confol Alfa 300, 5000 cm, 50 cm, 25 m²
  • Platums: 50 cm
  • Svars, g/m²: 275
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena mastika Nexler Arbolex Aqua Stop, 5 kg, melna krās.
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
36,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,99 €
36,99 € / 1 gab.
Bitumena mastika Nexler Arbolex Aqua Stop, 5 kg, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 5 kg
  • Patēriņš: 1,2 kg/1 mm/m2
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena mastika Nexler Arbolex Aqua Stop, 1 kg, melna krās.
7,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,29 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Bitumena mastika Nexler Arbolex Aqua Stop, 1 kg, melna krās.
  • Krāsa: Melna krās.
  • Svars: 1 kg
  • Patēriņš: 1,2 kg/1 mm/m2
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 7
Rāda: 1 - 48 no 316