Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Rāda: 1 - 48 no 284
Kārtot pēc:
Logu aizsargrežģi Trixie VAT009061, pelēka krās.
5,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,09 €
5,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,89 €
Pieejama noliktavā
Logu aizsargrežģi Trixie VAT009061, pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Logu aizsargrežģi Trixie 44182, balta krās.
11,32 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,32 €
13,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,49 €
Pieejama noliktavā
Logu aizsargrežģi Trixie 44182, balta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Zolux Nature's Miracle Urine Remover, 0.946 l
12,39 € / gab.
Pieejama noliktavā
Smidzinātājs Zolux Nature's Miracle Urine Remover, 0.946 l
  • Tilpums: 0.946 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Kaķa atstātu traipu tīrītājs, Smakas noņēmējs, Tīrīšanai, Urīna smakas neitralizētājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Furminator Undercoat deShedding Tool M/L Short Hair 151326, violeta krās.
22,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,69 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
35,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Ķemme kaķiem Furminator Undercoat deShedding Tool M/L Short Hair 151326, violeta krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Ķemme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaķu tualetes atsvaidzinātājs Petkit Concentrated Air Purifying Refill P9214, 50 ml x 4 gab., (krāsa/dizains tiek izvēlēts nejauši)
26,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,49 €
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
0.05 l / 1 gab.
1.018,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Kaķu tualetes atsvaidzinātājs Petkit Concentrated Air Purifying Refill P9214, 50 ml x 4 gab., (krāsa/dizains tiek izvēlēts nejauši)
  • Tilpums: 0.05 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Kastītes deorotizators
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Flamingo Catnip KF29601, 0.06 l
2,99 € / gab.
Pieejama noliktavā
Smidzinātājs Flamingo Catnip KF29601, 0.06 l
  • Tilpums: 0.06 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Dzīvnieku pievilināšanas līdzeklis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīdumi Beaphar Multi Fresh Ocean Breeze, 0.4 kg
14,39 € / gab.
Pieejama noliktavā
Šķīdumi Beaphar Multi Fresh Ocean Breeze, 0.4 kg
  • Svars: 0.4 kg
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Smakas noņēmējs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaku neitralizators AS Fresh
3,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,69 €
5,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,39 €
5,39 € / 1 gab.
Smaku neitralizators AS Fresh
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Smakas noņēmējs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smakas noņemšanas līdzeklis HG Stain & Odour Away 706050106, 0.5 l
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.5 l / 1 gab.
19,98 € / 1 l
Smakas noņemšanas līdzeklis HG Stain & Odour Away 706050106, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Kaķa atstātu traipu tīrītājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Losjons Vetocanis VITA208, 0.6 l
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
6,69 € / 1 gab.
Losjons Vetocanis VITA208, 0.6 l
  • Tilpums: 0.6 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Profilaksei
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaķu tualetes atsvaidzinātājs HG 705050106, 0.5 l
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.5 l / 1 gab.
19,98 € / 1 l
Kaķu tualetes atsvaidzinātājs HG 705050106, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Smakas noņēmējs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaķumētras aerosols Flamingo CATNIP SPRAY, 0.25 l, brūna krās.
7,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,69 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Kaķumētras aerosols Flamingo CATNIP SPRAY, 0.25 l, brūna krās.
  • Tilpums: 0.25 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Dzīvnieku pievilināšanas līdzeklis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīdumi Vetocanis Prevention VITA616, 2 gab.
8,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,59 €
12,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,39 €
12,39 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Šķīdumi Vetocanis Prevention VITA616, 2 gab.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pilieni pret parazītiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Birstes kaķiem Ferplast
5,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,29 €
7,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,69 €
7,69 € / 1 gab.
Birstes kaķiem Ferplast
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Ķemme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smakas noņemšanas līdzeklis HG Extremely Powerful 703050106, 0.5 l
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.5 l / 1 gab.
19,98 € / 1 l
Smakas noņemšanas līdzeklis HG Extremely Powerful 703050106, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Smakas noņēmējs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Cimdi Dirt Devil, sarkana krās.
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
5,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,69 €
Cimdi Dirt Devil, sarkana krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Ķemme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smakas noņemšanas līdzeklis Nature’s Miracle, 0.709 l
9,29 € / gab.
9,29 € / 1 gab.
Smakas noņemšanas līdzeklis Nature’s Miracle, 0.709 l
  • Tilpums: 0.709 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Kaķa atstātu traipu tīrītājs, Smakas noņēmējs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH SOFT SLICKER 550002
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
7,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,39 €
7,49 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH SOFT SLICKER 550002
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Furminator
26,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,29 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
Ķemme kaķiem Furminator
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT RUBBER BRUSH, rozā krās.
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
5,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
5,69 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT RUBBER BRUSH, rozā krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Ķemme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT SLICKER, balta krās./rozā krās.
5,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
6,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,19 €
6,89 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT SLICKER, balta krās./rozā krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Ķemme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT SLICKER S, balta krās./rozā krās.
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,69 €
6,29 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT SLICKER S, balta krās./rozā krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Ķemme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT SLICKER, balta krās./rozā krās.
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Ķemme kaķiem Zolux ANAH CAT SLICKER, balta krās./rozā krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Ķemme
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Soft Glitter, sudraba krās.
5,96 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,96 €
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Soft Glitter, sudraba krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pret-insektu apkakle
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Soft Velvet, sarkana krās.
5,96 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,96 €
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Soft Velvet, sarkana krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pret-insektu apkakle
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Soft Sparkle, sarkana krās.
5,96 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,96 €
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Soft Sparkle, sarkana krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pret-insektu apkakle
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Trixie Chewing stop 2931, 0.175 l
4,19 € / gab.
4,19 € / 1 gab.
Smidzinātājs Trixie Chewing stop 2931, 0.175 l
  • Tilpums: 0.175 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Kaķu atbaidītājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šampūns Kay Hair Renewal 2413-11008
3,89 € / gab.
Šampūns Kay Hair Renewal 2413-11008
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Tīrīšanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Spot On Spray 13792, 0.15 l
12,69 € / gab.
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Spot On Spray 13792, 0.15 l
  • Tilpums: 0.15 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pret parazītiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaķu tualetes atsvaidzinātājs Beaphar Multi Fresh Vanilla & Melon, 0.4 kg
11,69 € / gab.
Kaķu tualetes atsvaidzinātājs Beaphar Multi Fresh Vanilla & Melon, 0.4 kg
  • Svars: 0.4 kg
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Smakas noņēmējs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šampūns Charme Nutri+, 1 l, balta krās.
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
Šampūns Charme Nutri+, 1 l, balta krās.
  • Tilpums: 1 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Šampūns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķemme kaķiem Springos PA0219
9,89 € / gab.
Ķemme kaķiem Springos PA0219
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Tīrīšanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Trixie Matatabi 42423, 0.050 l, balta krās.
3,19 € / gab.
Smidzinātājs Trixie Matatabi 42423, 0.050 l, balta krās.
  • Tilpums: 0.050 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Sajūtām
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Trixie Fresh'n'Easy, 0.175 l, balta krās.
3,49 € / gab.
Smidzinātājs Trixie Fresh'n'Easy, 0.175 l, balta krās.
  • Tilpums: 0.175 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Smakas noņēmējs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaķu kaklasiksna Beaphar
8,59 € / gab.
Kaķu kaklasiksna Beaphar
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Sajūtām
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Trixie Keep off 2928, 0.175 l
5,39 € / gab.
5,39 € / 1 gab.
Smidzinātājs Trixie Keep off 2928, 0.175 l
  • Tilpums: 0.175 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Kaķu atbaidītājs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pilieni Beaphar, 0.012 l
8,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,89 €
10,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,09 €
Pilieni Beaphar, 0.012 l
  • Tilpums: 0.012 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šampūns Trixie Long Hair 29191, 0.25 l
4,19 € / gab.
Šampūns Trixie Long Hair 29191, 0.25 l
  • Tilpums: 0.25 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Šampūns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais šampūns Dufta Dry Shampoo, 2.5 l
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,90 €
121,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 121,90 €
Sausais šampūns Dufta Dry Shampoo, 2.5 l
  • Tilpums: 2.5 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Tīrīšanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais šampūns Dufta Dry Shampoo, 1 l
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,90 €
Sausais šampūns Dufta Dry Shampoo, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Tīrīšanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kaķu kaklasiksna Beaphar Flea, balta krās./dzeltena krās.
5,96 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,96 €
6,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,69 €
Kaķu kaklasiksna Beaphar Flea, balta krās./dzeltena krās.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pret parazītiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Veto Pure, 3 gab.
11,09 € / gab.
Līdzeklis pret parazītiem Beaphar Veto Pure, 3 gab.
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pilieni pret parazītiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līdzeklis pret parazītiem Trixie, 0.5 l, balta krās.
12,59 € / gab.
Līdzeklis pret parazītiem Trixie, 0.5 l, balta krās.
  • Tilpums: 0.5 l
  • Kaķu apkopes piederumu tips: Pret parazītiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 6
Rāda: 1 - 48 no 284