Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Tilpums, l
Ūdensnoturīgs
Degļu skaits
Tilpums, l
Rāda: 1 - 48 no 393
Kārtot pēc:
Tūrisma plītiņa Atom Outdoors Gas Stove Small
12,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,29 €
17,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,69 €
Pieejama noliktavā
Tūrisma plītiņa Atom Outdoors Gas Stove Small
  • Diametrs: 7 mm
  • Materiāls: Alumīnijs, Tērauds
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Kārtridža/ savienojuma vārsts
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Outliner JY-500A-1
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
31,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,99 €
31,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Outliner JY-500A-1
  • Diametrs: 440 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Kārtridža/ savienojuma vārsts
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Comfortika Spyder
30,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,79 €
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
Pieejama noliktavā
Tūrisma plītiņa Comfortika Spyder
  • Diametrs: 115 mm
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Ar ventili
  • Aizdedzes veids: Elektrisks
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs Maku Cook’s Blowtorch 010260
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,46 €
17,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,19 €
Pieejama noliktavā
Grila aizdedzinātājs Maku Cook’s Blowtorch 010260
  • Krāsa: Melna krās., Sudraba krās.
  • Materiāls: Metāls, Plastmasa
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Campingaz Camping Kitchen 2
108,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
156,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 156,90 €
Pieejama noliktavā
Tūrisma plītiņa Campingaz Camping Kitchen 2
  • Diametrs: 24 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Degļu skaits: 2
  • Balona tips: Kārtridža/ savienojuma vārsts
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons GSI Outdoors Cartridge 48, 0.45 kg
18,79 € / gab.
Pieejama noliktavā
Gāzes balons GSI Outdoors Cartridge 48, 0.45 kg
  • Tilpums: 0.45 l
  • Svars: 0.45 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Iespraužams
  • Gāzes tips: Propāns un butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Statīvs NEO Cartridge Stand
15,09 € / gab.
Pieejama noliktavā
Statīvs NEO Cartridge Stand
  • Produkta veids: Statīvi
  • Svars: 30 g
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs Brabantia Classic
19,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Grila aizdedzinātājs Brabantia Classic
  • Krāsa: Melna krās., Sudraba krās.
  • Materiāls: Tērauds
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās degvielas iekurs Kemper
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Pieejama noliktavā
Šķidrās degvielas iekurs Kemper
  • Produkta veids: Šķidrās degvielas degļi
  • Ūdensnoturīgs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Campingaz CP 250, 0.370 kg
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,50 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
7,99 € / 1 gab.
TOP prece
Gāzes balons Campingaz CP 250, 0.370 kg
  • Tilpums: 0.25 l
  • Svars: 0.370 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Flakons
  • Gāzes tips: Butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Mustang 641385
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
34,83 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,83 €
Tūrisma plītiņa Mustang 641385
  • Diametrs: 200 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Flakons
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Enders, 0.450 kg
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
11,99 € / 1 gab.
Gāzes balons Enders, 0.450 kg
  • Tilpums: 0.425 l
  • Svars: 0.450 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Ar ventili
  • Gāzes tips: Butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Campingaz CV300, 0.39 kg
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Gāzes balons Campingaz CV300, 0.39 kg
  • Tilpums: 0.24 l
  • Svars: 0.39 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Ar ventili
  • Gāzes tips: Propāns un butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Campingaz CV470, 0.704 kg
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
12,99 € / 1 gab.
Gāzes balons Campingaz CV470, 0.704 kg
  • Tilpums: 0.45 l
  • Svars: 0.704 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Ar ventili
  • Gāzes tips: Propāns un butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Tarmo, 0.22 kg
2,11 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,11 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.22 kg / 1 gab.
22,68 € / 1 kg
Gāzes balons Tarmo, 0.22 kg
  • Tilpums: 0.98 l
  • Svars: 0.22 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Flakons
  • Gāzes tips: Propāns un butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Campingaz C 206, 0.28 kg
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,20 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Gāzes balons Campingaz C 206, 0.28 kg
  • Tilpums: 0.19 l
  • Svars: 0.28 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Iespraužams
  • Gāzes tips: Propāns un butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Campingaz BISTRO 3 2000038753
38,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
56,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
56,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Campingaz BISTRO 3 2000038753
  • Diametrs: 260 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Flakons
  • Aizdedzes veids: Elektrisks
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Campingaz 2000037217
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
99,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 83,90 €
99,00 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Campingaz 2000037217
  • Diametrs: 280 mm
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Degļu skaits: 2
  • Balona tips: Ar ventili
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Specialist+, 0.45 kg
4,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,50 €
7,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,75 €
0.45 kg / 1 gab.
17,22 € / 1 kg
Gāzes balons Specialist+, 0.45 kg
  • Svars: 0.45 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
  • Diametrs: 123 mm
  • Materiāls: Metāls, Plastmasa
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Iespraužams
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Orgaz K-502
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,90 €
19,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Orgaz K-502
  • Diametrs: 123 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Ar ventili
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper 10/2-GPL707, 0.19 kg
3,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
4,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
4,90 € / 1 gab.
Gāzes balons Kemper 10/2-GPL707, 0.19 kg
  • Tilpums: 0.36 l
  • Svars: 0.19 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Iespraužams
  • Gāzes tips: Butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Enders 1790
54,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,99 €
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
69,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Enders 1790
  • Diametrs: 260 mm
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Degļu skaits: 2
  • Balona tips: Kārtridža/ savienojuma vārsts
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs New Elfin TC 5 28001
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,59 €
1,59 € / 1 gab.
Grila aizdedzinātājs New Elfin TC 5 28001
  • Krāsa: Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa
  • Materiāls: Plastmasa
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Campingaz 206
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,50 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,90 €
35,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Campingaz 206
  • Materiāls: Metāls
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Ar ventili
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Enders, 0.227 kg
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Gāzes balons Enders, 0.227 kg
  • Tilpums: 0.410 l
  • Svars: 0.227 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Ar ventili
  • Gāzes tips: Butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Coleman 300, 0.240 kg
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Gāzes balons Coleman 300, 0.240 kg
  • Tilpums: 0.345 l
  • Svars: 0.240 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Ar ventili
  • Gāzes tips: Propāns un butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,57 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
13,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
  • Diametrs: 60 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Ar ventili
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs Bic Bic Mega 862261
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Grila aizdedzinātājs Bic Bic Mega 862261
  • Krāsa: Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa, Melna krās.
  • Materiāls: Metāls, Plastmasa
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Tarmo, 0.3 kg
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
Gāzes balons Tarmo, 0.3 kg
  • Tilpums: 0.6 l
  • Svars: 0.3 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Iespraužams
  • Gāzes tips: Propāns un butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs Brabantia Lighter Assortiment
16,19 € / gab.
Grila aizdedzinātājs Brabantia Lighter Assortiment
  • Krāsa: Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Enders OLYMP
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
24,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Enders OLYMP
  • Diametrs: 134 mm
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Iespraužams
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs Daily Flex Utility 56601
3,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,09 €
3,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,89 €
3,89 € / 1 gab.
Grila aizdedzinātājs Daily Flex Utility 56601
  • Krāsa: Daudzkrāsaina
  • Materiāls: Plastmasa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
17,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
  • Diametrs: 60 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Ar ventili
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Orgaz Orgaz
  • Diametrs: 75 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Ar ventili
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Coleman 1338
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
39,99 € / 1 gab.
Tūrisma plītiņa Coleman 1338
  • Diametrs: 130 mm
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Kārtridža/ savienojuma vārsts
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Specialist+ Basic, 0.19 kg
1,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,85 €
2,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,90 €
0.19 kg / 1 gab.
15,26 € / 1 kg
Gāzes balons Specialist+ Basic, 0.19 kg
  • Svars: 0.19 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs Brabantia 122002, 20 mm x 20 mm
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
Grila aizdedzinātājs Brabantia 122002, 20 mm x 20 mm
  • Krāsa: Melna krās., Pelēka krās.
  • Materiāls: Plastmasa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Spuldze Osram Nātrija gāzes spuldze, ED23, 2000 °K, E27, 70 W, 6600 lm
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Spuldze Osram Nātrija gāzes spuldze, ED23, 2000 °K, E27, 70 W, 6600 lm
  • Cokols: E27
  • Spuldzītes jauda: 70 W
  • Spriegums: 90 V
  • Gaismas plūsma: 6600 lm
  • Energoefektivitātes klase: G
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Atom 260665
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,62 €
34,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,99 €
Tūrisma plītiņa Atom 260665
  • Diametrs: 67 mm
  • Materiāls: Alumīnijs, Metāls, Nerūsējošais tērauds
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Kārtridža/ savienojuma vārsts
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper, 190 g
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
3,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,39 €
0.19 kg / 1 gab.
17,84 € / 1 kg
Gāzes balons Kemper, 190 g
  • Svars: 0.19 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper, 0.46 kg
11,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,90 €
17,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,60 €
0.46 kg / 1 gab.
38,26 € / 1 kg
Gāzes balons Kemper, 0.46 kg
  • Svars: 0.46 kg
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Tūrisma plītiņa Haeger GC-01E.024A
16,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,40 €
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
Tūrisma plītiņa Haeger GC-01E.024A
  • Materiāls: Alumīnijs
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: -
  • Aizdedzes veids: Manuāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Saurida, 27 l
66,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,90 €
76,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,99 €
76,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Gāzes balons Saurida, 27 l
  • Augstums: 58.5 cm
  • Diametrs: 30 cm
  • Svars: 12 kg
  • Tilpums: 27 l
  • Darba spiediens: 30 Bar
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tūrisma gāzes plītiņa Enders Maveriq
41,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
50,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Tūrisma gāzes plītiņa Enders Maveriq
  • Diametrs: 260 mm
  • Materiāls: Alumīnijs, Nerūsējošais tērauds, Plastmasa
  • Degļu skaits: 1
  • Balona tips: Kārtridža/ savienojuma vārsts
  • Aizdedzes veids: Piezo
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs Bic 895170
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
5,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,69 €
5,69 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Grila aizdedzinātājs Bic 895170
  • Krāsa: Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa
  • Materiāls: Metāls, Plastmasa
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grila aizdedzinātājs 28000/28100, 125 mm x 28 mm
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,59 €
1,59 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Grila aizdedzinātājs 28000/28100, 125 mm x 28 mm
  • Krāsa: Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa
  • Materiāls: Plastmasa
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 9
Rāda: 1 - 48 no 393

Gāzes plītiņas tūrismam – kam pievērst uzmanību izvēles procesā?

Tūrisma izbraucieni nav iedomājami bez piemērota aprīkojuma, kas ļaus pilnvērtīgi izbaudīt izbraucienus un kopējo ceļošanas komfortu. Tūrisma ceļojumos noder dažādi palīgrīki, taču viens no svarīgākajiem – gāzes deglis. Kā to izvēlēties un kam jāpievērš uzmanība iegādes procesā? Par to šajā ceļvedī.

Kādiem nolūkiem izmanto gāzes degļus?

Ar gāzes degļu palīdzību iespējams pagatavot ēdienu pat neierastākajās vietās, piemēram mežā pārgājiena laikā. Taču tas noderēs arī kempingos, kur nav pieejama virtuve vai vasarnīcā, kas nav aprīkota ar visu virtuves ekipējumu.
 
Gatavot ēdienu uz tūrisma gāzes plītiņas ir gluži tāpat, kā mājās uz plīts, tikai atšķiras vide, kur viss tiek darīts.

Gāzes degļu salīdzinājums 

Gāzes degļa veids
Priekšrocības
Dizaina iezīmes
Augšpusē uzstādīts deglis
Šis ir labs veids, kā gatavot. Vienkārši uz degļa novieto pannu vai katlu.
Parasti tas izskatās kā gāzes balons, tikai daudz mazāks. Pieejams dažādās krāsās.
Gāzes deglis ar šļūteni
Tas nozīmē, ka sildelements ir pievienojama pie mini gāzes balona.
Nedaudz sarežģītāks izmantošanas ziņā, jo jābūt līdzi gan pašam deglim, gan balonam, taču pietiekami praktisks lietošanai ārā.
Tūristu gāzes plītis
Pieejami gan grili, gan dažādas citas plītis, kas noderēs tūrisma izbraucienos.
Dažādi dizaini un variācijas, taču visas no tām – universālas.

Gāzes veidi balonos

  • Butāns – tiek iegūts no naftas. Tā ir viegli sašķidrināma, degtspējīga gāze. Piedāvājumā pieejami maz butāna gāzes balonu.
  • Propāns – propāns, tāpat kā visa veida gāzes ir īpaši sprāgstošs, ja tā koncentrācija ir lielāka par 2,2%. Propānu iegūst, pārstrādājot naftu un dabasgāzi. Piedāvājumā atrodami maz propāna gāzes balonu.
  • Propāns un butāns – šo abu divu gāzu savienojums ziemā var radīt problēmas, jo propāna iztvaikošanas temperatūra ir ap 0 grādiem. Propāna butāna savienojums ir populārākais, ko pilda gāzes balonos.

Laikapstākļi

Iegādājoties gāzes degli, noteikti uzmanība jāvērš laikapstākļiem. Piemēram, lietus, ziemas vai auksta laika gadījumā, noteikti jāizvēlas propāna vai butāna gāze, jo propāna-butāna savienojums iztvaikos aukstākā temperatūrā. Ir iespēja izvēlēties arī ūdensizturīgus balonus.

Vēja aizsardzība

Noteikti ir jādomā par vēja aizsardzību. Ja gāzes deglim nav pievienots kāds aizsargelements – ir jāpārliecinās, ka gatavojot dabā neraucēs apkārtējie apstākļi un vējš.

Gāzes balona tilpums

Pirms iegādes, noteikti padomā, cik cilvēkiem vēlēsies pasniegt maltīti izbrauciena laikā, jo no tā atkarīgs, kādu tilpumu vajadzēs. Piedāvājumā pieejami baloni ar tilpumu līdz 3 litriem. Tāpat pieejami arī viens vai divi degļi.

Cilindra veids

Pieejami dažādi cilindra veidi -  ar ventili, iespraužams, kārtridža/savienojuma vārsts, kas ir atkārtojami uzpildāms. Tāpat ir pieejams arī gāzes flakons – noderēs ugunskura iededzināšanai.

Svars

Izvēloties tūrisma plīti un gāzes balonu, noteikti jāiegādājas vieglāka svara balons un deglis. Citādāk to būs grūti nest.

Papildu tūrisma ekipējums

Tūrisma izbraucienos, lai pagatavotu lieliskas maltītes, noderēs aukstumkastes un somas, naži, kā arī dažādi ēšanas un dzeršanas piederumi. Pārliecinies, ka visu tūrisma izbraucienam nepieciešamo esi salicis kompakti un esi paņēmis tikai nepieciešamo.

Piesardzības pasākumi izmantojot gāzes plītiņu dabā

  1. Noteikti pārliecinies, ka bērni nevar pieskarties deglim.
  2. Neizmanto to teltī.
  3. Nenovieto to blakus lietām, kas var viegli aizdegties.
  4. Izmanto gāzes balonu atbilstoši visiem drošības standartiem.
  5. Gāzes plītiņu lieto tā, kā to norādījis ražotājs.

Zīmoli

Gāzes degļus iespējams iegādāties no populārākajiem zīmoliem – Campingaz, Edelbird, Jetboil, Kovea, Mil-Tec, Relags, Osram, Saurida, Fax Outdoor, Enders.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kam pievērst uzmanību, izvēloties gāzes degli tūrismam?
Uzmanība jāvērš tilpumam, gāzes veidam, cilindra veidam un svaram.
Kā izvēlēties pārgājiena plīti?
Jāņem vērā pārgājiena veids, jo pēc tā varēs noteikt, cik smagu plīti var ņemt līdzi.
Kāds ir nepieciešamais balona tilpums ēdiena gatavošanai kempingā?
Pietiek arī ar minimumu, ja ēdienu gatavo vienam cilvēkam. Vairāk cilvēkiem nepieciešams lielāks tilpums, piemēram 3l.
Butāns vai propāns. Kādu gāzi izvēlēties?
Katra no gāzēm ir pietiekami laba un strādā labi. Propāns ir vieglāk sprāgstošs.
Vai es varu izmantot gāzes kempinga plīti iekštelpās?
Jā, tikai izvairies no izmantošanas teltīs.