Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Tilpums, l
Svars, kg
Rāda: 1 - 48 no 52
Kārtot pēc:
Tapešu līme Briko Ready Bond, 1 kg
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,34 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,34 €
4,34 € / 1 gab.
Tapešu līme Briko Ready Bond, 1 kg
  • Svars: 1 kg
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts šķidrajām tapetēm Domoletti Gruntas, 5 l
47,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,99 €
74,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,39 €
74,39 € / 1 gab.
Grunts šķidrajām tapetēm Domoletti Gruntas, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Briko Ready Bond, 5 kg
12,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,29 €
17,82 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,82 €
17,82 € / 1 gab.
Tapešu līme Briko Ready Bond, 5 kg
  • Svars: 5 kg
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Briko Bordofix, 0.5 kg
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
8,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,89 €
8,89 € / 1 gab.
Tapešu līme Briko Bordofix, 0.5 kg
  • Svars: 0.5 kg
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Briko Ready Bond, 10 kg
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,90 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,90 €
28,99 € / 1 gab.
Tapešu līme Briko Ready Bond, 10 kg
  • Svars: 10 kg
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Briko Ready Bond, 3 kg
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
11,59 € / 1 gab.
Tapešu līme Briko Ready Bond, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā līme Den Braven, 0.25 kg
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
3,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,79 €
3,79 € / 1 gab.
Sausā līme Den Braven, 0.25 kg
  • Svars: 0.25 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Kiilto Master Flis, 5 l
14,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,39 €
20,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,59 €
20,59 € / 1 gab.
Tapešu līme Kiilto Master Flis, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrā līme Metylan 92460, 0.06 kg
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
3,29 € / 1 gab.
Šķidrā līme Metylan 92460, 0.06 kg
  • Svars: 0.06 kg
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Metylan Direct Control, 0.2 kg
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,29 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Tapešu līme Metylan Direct Control, 0.2 kg
  • Svars: 0.2 kg
  • Līmes veids: Sauss
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Vincents Polyline FLIZELIN, 0.2 kg
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
0.205 kg / 1 gab.
14,59 € / 1 kg
Tapešu līme Vincents Polyline FLIZELIN, 0.2 kg
  • Svars: 0.2 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiklšķiedru tapešu līme Metylan Renofleece, 0.5 kg
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,69 €
15,69 € / 1 gab.
Stiklšķiedru tapešu līme Metylan Renofleece, 0.5 kg
  • Svars: 0.5 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Metylan Vinyl Spezial, 0.18 kg
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Tapešu līme Metylan Vinyl Spezial, 0.18 kg
  • Svars: 0.18 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Metylan Raufaser, 0.18 kg
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Tapešu līme Metylan Raufaser, 0.18 kg
  • Svars: 0.18 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Metylan Vlies / Fleece, 0.18 kg
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Tapešu līme Metylan Vlies / Fleece, 0.18 kg
  • Svars: 0.18 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Metylan Normal, 0.125 kg
3,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,15 €
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
4,59 € / 1 gab.
Tapešu līme Metylan Normal, 0.125 kg
  • Svars: 0.125 kg
  • Līmes veids: Sauss
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Kiilto Master Pro, 1 l
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
7,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,24 €
7,24 € / 1 gab.
Tapešu līme Kiilto Master Pro, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā līme Den Braven, 0.300 kg
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Sausā līme Den Braven, 0.300 kg
  • Svars: 0.300 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā līme Den Braven, 0.300 kg
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Sausā līme Den Braven, 0.300 kg
  • Svars: 0.300 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā līme Den Braven
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
3,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,39 €
3,39 € / 1 gab.
Sausā līme Den Braven
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Kiilto Master Pro, 15 l
38,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,69 €
56,10 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,10 €
56,10 € / 1 gab.
Tapešu līme Kiilto Master Pro, 15 l
  • Tilpums: 15 l
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Kiilto Master Pro, 5 l
20,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,85 €
29,57 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,85 €
29,57 € / 1 gab.
Tapešu līme Kiilto Master Pro, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Metylan Spezial, 0.2 kg
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Tapešu līme Metylan Spezial, 0.2 kg
  • Svars: 0.2 kg
  • Līmes veids: Sauss
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Vincents Polyline EXTRA, 0.2 kg
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
0.205 kg / 1 gab.
14,59 € / 1 kg
Tapešu līme Vincents Polyline EXTRA, 0.2 kg
  • Svars: 0.2 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Vincents Polyline VINIL, 0.2 kg
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
0.205 kg / 1 gab.
14,59 € / 1 kg
Tapešu līme Vincents Polyline VINIL, 0.2 kg
  • Svars: 0.2 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Metylan, 0.5 l
14,50 € / gab.
14,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Tapešu līme Metylan, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Kiilto Master Light, 5 l
13,50 € / gab.
5.0 l / 1 gab.
2,70 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tapešu līme Kiilto Master Light, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 52