Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Zīmols
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Koncentrācija
Koncentrācija norāda smaržu stiprumu un noturību. • EDT jeb tualetes ūdens ir gan sieviešu, gan vīriešu smaržas, kuru aromāts ir ar vidēju un ilgstošu noturību. • EDP jeb parfimērijas ūdens ir sieviešu smaržas, kuras atšķiras ar izteiktu un ilgstošu noturību.
Rāda: 1 - 48 no 5742
Kārtot pēc:
Parfimērijas ūdens Paco Rabanne 1 Million Royal, 100 ml
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
124,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 124,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Paco Rabanne 1 Million Royal, 100 ml
  • Zīmols: Paco Rabanne
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 200 ml
87,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 78,90 €
102,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 102,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Jean Paul Gaultier La Male Le Parfum Intense, 200 ml
135,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 119,00 €
161,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 161,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Jean Paul Gaultier La Male Le Parfum Intense, 200 ml
  • Zīmols: Jean Paul Gaultier
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Clinique Happy For Men, 100 ml
39,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Clinique Happy For Men, 100 ml
  • Zīmols: Clinique
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Hugo, 200 ml
54,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,43 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
0.2 l / 1 gab.
294,50 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Hugo, 200 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled, 200 ml
71,22 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,22 €
106,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,90 €
0.2 l / 1 gab.
534,50 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled, 200 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled, 100 ml
47,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled, 100 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 100 ml
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,90 €
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Carolina Herrera 212 Men NYC, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Eros Najim, 200 ml
119,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 111,90 €
156,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 156,90 €
Pieejama noliktavā
Smaržas Versace Eros Najim, 200 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Y, 100 ml
124,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 103,45 €
135,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 135,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Yves Saint Laurent Y, 100 ml
  • Zīmols: Yves Saint Laurent
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Gisada Ambassador Intense, 50 ml
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Gisada Ambassador Intense, 50 ml
  • Zīmols: Gisada
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Versace Eros Najim, 100 ml
84,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,90 €
127,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 127,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Smaržas Versace Eros Najim, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hermès Terre d'Hermes Eau Givree, 100 ml
101,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,90 €
124,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 124,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hermès Terre d'Hermes Eau Givree, 100 ml
  • Zīmols: Hermès
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Prada Paradigme, 50 ml
80,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
115,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 115,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Prada Paradigme, 50 ml
  • Zīmols: Prada
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Montblanc Explorer, 100 ml
69,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,96 €
86,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Montblanc Explorer, 100 ml
  • Zīmols: Montblanc
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Moschino Toy Boy, 100 ml
57,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Moschino Toy Boy, 100 ml
  • Zīmols: Moschino
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Gisada Ambassador Intense, 100 ml
127,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Gisada Ambassador Intense, 100 ml
  • Zīmols: Gisada
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria men, 100 ml
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,80 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
0.1 l / 1 gab.
429,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria men, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Valentino Born In Roma Intense Uomo, 100 ml
101,93 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,00 €
137,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 134,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Valentino Born In Roma Intense Uomo, 100 ml
  • Zīmols: Valentino
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Giorgio Armani Stronger With You Intensely, 100 ml
103,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Giorgio Armani Stronger With You Intensely, 100 ml
  • Zīmols: Giorgio Armani
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss The Scent For Him Elixir, 100 ml
73,52 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,36 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss The Scent For Him Elixir, 100 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween Man X, 125 ml
59,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween Man X, 125 ml
  • Zīmols: Jesus Del Pozo
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 125 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Paco Rabanne Invictus, 100 ml
71,56 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,00 €
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,90 €
0.1 l / 1 gab.
939,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Paco Rabanne Invictus, 100 ml
  • Zīmols: Paco Rabanne
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Montblanc Explorer, 60 ml
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Montblanc Explorer, 60 ml
  • Zīmols: Montblanc
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 60 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 100 ml
69,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Versace Pour Homme, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Paco Rabanne 1 Million, 100 ml
80,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,60 €
87,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 87,50 €
0.1 l / 1 gab.
875,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Paco Rabanne 1 Million, 100 ml
  • Zīmols: Paco Rabanne
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Jean Paul Gaultier La Male Le Parfum Intense, 75 ml
79,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,90 €
95,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Jean Paul Gaultier La Male Le Parfum Intense, 75 ml
  • Zīmols: Jean Paul Gaultier
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Antonio Banderas Blue Seduction, 100 ml
22,59 € / gab.
0.1 l / 1 gab.
225,90 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Antonio Banderas Blue Seduction, 100 ml
  • Zīmols: Antonio Banderas
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hermès Terre d'Hermes, 30 ml
27,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,49 €
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hermès Terre d'Hermes, 30 ml
  • Zīmols: Hermès
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 100 ml
67,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
0.1 l / 1 gab.
909,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 100 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Antonio Banderas Blue Seduction, 200 ml
26,08 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,79 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Antonio Banderas Blue Seduction, 200 ml
  • Zīmols: Antonio Banderas
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Extreme Bad Boy, 100 ml
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
122,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 122,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Carolina Herrera Extreme Bad Boy, 100 ml
  • Zīmols: Carolina Herrera
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 50 ml
47,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,76 €
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
0.05 l / 1 gab.
1.278,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 50 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Blue Men, 75 ml
18,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,79 €
25,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,89 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Blue Men, 75 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Davidoff Cool Water, 125 ml
28,57 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,19 €
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Davidoff Cool Water, 125 ml
  • Zīmols: Davidoff
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 125 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Armaf Club de Nuit Intense, 105 ml
40,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Armaf Club de Nuit Intense, 105 ml
  • Zīmols: Armaf
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 105 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lattafa Asad Elixir, 100 ml
36,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lattafa Asad Elixir, 100 ml
  • Zīmols: Lattafa
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Hugo Intense, 75 ml
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,24 €
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Hugo Boss Hugo Intense, 75 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love, 100 ml
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
92,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 92,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Dolce & Gabbana Light Blue Capri In Love, 100 ml
  • Zīmols: Dolce & Gabbana
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Prada Ocean Luna Rossa, 50 ml
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Prada Ocean Luna Rossa, 50 ml
  • Zīmols: Prada
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Paco Rabanne Black XS, 100 ml
46,96 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
0.1 l / 1 gab.
559,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Paco Rabanne Black XS, 100 ml
  • Zīmols: Paco Rabanne
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Rabanne Phantom In Red Parfum Elixir, 100 ml
71,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,90 €
108,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Rabanne Phantom In Red Parfum Elixir, 100 ml
  • Zīmols: Rabanne
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 Blanc, 50 ml
40,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 Blanc, 50 ml
  • Zīmols: Lacoste
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 Blanc, 100 ml
60,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Lacoste L.12.12 Blanc, 100 ml
  • Zīmols: Lacoste
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Lacoste Original, 60 ml
42,90 € / gab.
Pieejama noliktavā
Smaržas Lacoste Original, 60 ml
  • Zīmols: Lacoste
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 60 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 30 ml
28,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,59 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
0.03 l / 1 gab.
1.396,67 € / 1 l
Laba cena
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Versace Man Eau Fraiche, 30 ml
  • Zīmols: Versace
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled Unlimited, 100 ml
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,90 €
0.1 l / 1 gab.
619,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled Unlimited, 100 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled Night, 100 ml
51,03 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,79 €
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
0.1 l / 1 gab.
529,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Bottled Night, 100 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 5742

VĪRIEŠU SMARŽAS | 1a.lv

Oriģinālas, ikvienai gaumei un vajadzībām piemērotas smaržas ir lielisks personības papildinājums, kas izgaismos Tevi kā prožektoru gaismās un ļaus būt uzmanības centrā vai gluži otrādi – klusi noslēpsies Tavas ādas dziļumos, atstājot elegantu iespaidu. Smaržas ļaus Tev iejusties jebkurā tēlā, Tev tikai jāielūkojas 1a.lv Smaržu sadaļā un jāizdara sava izvēle, bet pārējo mēs paveiksim Tavā vietā.
1a.lv piedāvā iespēju savā īpašumā iegūt tieši Tavai personībai un gaumei vispiemērotāko aromātu. Sortimentā ir vairāki simti vīriešu aromātu, kas ir pieejami dažādos tilpumos un koncentrācijās. Bet, ja vēlies kādu īpaši iepriecināt, iegādājies oriģinālu dāvanu komplektu - smaržas kopā ar dušas želeju, ķermeņa losjonu vai kādu citu ķermeņa kopšanas produktu. Bez tam, pērkot komplektā izdevīgāk!
Lai atrastu savām vēlmēm vispiemērotākās smaržas, izmanto Filtru, kas ir smaržu sadaļas labajā pusē. Tas palīdzēs atlasīt smaržas pēc cenas, koncentrācijas, tilpuma, gaumes, vajadzībām, vecuma un smaržu aromātu grupas. Filtra augšdaļā zem Cenas ir plašs zīmolu uzskaitījums, kas dod iespēju izvēlēties smaržas pēc konkrēta zīmola. Turpat ir norādīta arī smaržu koncentrācija, ar kuru tiek apzīmēts to stiprums un noturība, un tālāk norādīts arī to tilpums.
• EDC ir vīriešu odekoloni, kuru aromāts ir vieglāks un ar mazāku noturību
• EDT jeb tualetes ūdens ir gan sieviešu, gan vīriešu smaržas, kuru aromāts ir ar vidēju un ilgstošu noturību
Filtra izvēlē Tips varēsi atrast tieši savai gaumei, videi un mērķim nepieciešamās smaržas, piemēram, šī gada jauno smaržu kolekciju aromātus, smaržas vakaram vai ikdienai, ballītei vai randiņam, klasiskās vai sportiskās. Smaržas var ērti atlasīt arī pēc to raksturiem un pielietojuma:
• 2014.gada jaunumi
• Svaigai vasarai
• Pavedinošās randiņam
• Vieglās ofisam un ikdienai
• Neaizmirstamai ballītei
• Svinīgam vakaram
• Siltai ziemai
• Atsvaidzinošās sportam
• Klasiskās vērtības
Ja palūkosies Filtra apakšdaļā, redzēsi iespēju smaržas atlasīt pēc vecuma iedalījuma un smaržu grupas. Smaržu grupā smaržas tiek iedalītas 7 apakšgrupās pēc to pamataromāta. Ja dod priekšroku kādai konkrētai grupai, piemēram, ambras, kas parasti atšķiras ar austrumniecisku un siltu aromātu, tad šī filtrēšanas iespēja Tev palīdzēs ietaupīt laiku un atvieglos perfektā aromāta meklēšanu.
Ja vēlies atrast dāvanu, bet veikalu izvēle un pārpilnie plaukti šķiet mulsinoši, šeit - 1a.lv - Filtra sadaļā atzīmē informāciju par personu, kurai smaržas ir paredzētas. Piemēram, Filtrā vari izvēlēties smaržas mammai un atzīmēt vecumu virs 25. Ja vēlies iegādāties smaržas ikdienas lietošanai, atzīmē arī to un, skat! No visa plašā klāsta tiek atlasītas Tevis meklētās smaržas, kas būs lieliski piemērota dāvana mammai. Pēc šāda paņēmiena vari atlasīt smaržas ne vien mammai vai tētim, bet arī māsai, brālim un pat mīļotajai. Neaizmirsti atzīmēt arī smaržu Tipu un personas vecumu, Tas palīdzēs precīzāk atrast meklēto.
Steidz ielūkoties 1a.lv smaržu klāstā un atrodi aromātu, kas iekrāsos Tavu dienu citās krāsās!