6,79
€
/ gab.
0.5 kg / 1 gab.
13,58 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Koks
- Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
15,90
€
/ gab.
2.0 kg / 1 gab.
7,95 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
45,50
€
/ gab.
5.5 kg / 1 gab.
8,27 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Koks
- Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
11,90
€
/ gab.
1.0 kg / 1 gab.
11,90 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Koks
- Paredzētais pielietojums: Koka
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
3,49
€
/ gab.
0.1 kg / 1 gab.
34,90 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
36,90
€
/ gab.
5.5 kg / 1 gab.
6,71 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
8,09
€
/ gab.
1.0 kg / 1 gab.
8,09 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
62,90
€
/ gab.
62,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
5,69
€
/ gab.
0.5 kg / 1 gab.
11,38 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
7,89
€
/ gab.
1.0 kg / 1 gab.
7,89 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Izpārdots
Līme koks Achema Lipalas D2, 5.5 kg, balta krās.- Līmes veids: Koks
- Paredzētais pielietojums: Koka
Izpārdots
Līme universālā līme Achema Lipalas 40, 1 kg, balta krās.- Līmes veids: Universālā līme
- Paredzētais pielietojums: Dabīgas un mākslīgas ādas, Koka, Papīrs/kartons