Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 49 - 93 no 93
Kārtot pēc:
Mitrā kaķu barība Applaws, tunzivis, 0.07 kg, 12 gab.
18,89 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,89 €
29,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,19 €
0.84 kg / 1 pak.
34,75 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Applaws, tunzivis, 0.07 kg, 12 gab.
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.07 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws, lasis, 0.07 kg
2,39 € / gab.
0.07 kg / 1 gab.
34,14 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Applaws, lasis, 0.07 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.07 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Lasis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws Tuna Fillet with Mackerel in Jelly, tunzivis, 0.07 kg
2,29 € / gab.
Mitrā kaķu barība Applaws Tuna Fillet with Mackerel in Jelly, tunzivis, 0.07 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.07 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws Chicken Breast With Asparagus In Broth, vistas gaļa, 0.07 kg
2,29 € / gab.
Mitrā kaķu barība Applaws Chicken Breast With Asparagus In Broth, vistas gaļa, 0.07 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.07 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws 2002, vistas gaļa, 0.156 kg
2,89 € / gab.
0.156 kg / 1 gab.
18,53 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Applaws 2002, vistas gaļa, 0.156 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.156 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws 1038, zivs, 0.070 kg
2,49 € / gab.
Mitrā kaķu barība Applaws 1038, zivs, 0.070 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.070 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws Chicken Collection N12 /8014, vistas gaļa, 0.070 kg x 12 gab.
20,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
31,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,90 €
0.84 kg / 1 pak.
37,98 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Applaws Chicken Collection N12 /8014, vistas gaļa, 0.070 kg x 12 gab.
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.840 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Beef With Carrots, Peas & Kidney Beans, liellopa gaļa, 0.156 kg
2,99 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Beef With Carrots, Peas & Kidney Beans, liellopa gaļa, 0.156 kg
  • Svars: 0.156 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Beef, vistas gaļa, 0.156 kg
2,99 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Beef, vistas gaļa, 0.156 kg
  • Svars: 0.156 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Duck, vistas gaļa, 0.156 kg
2,99 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Duck, vistas gaļa, 0.156 kg
  • Svars: 0.156 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Lamb With Courgette, Carrots & Chickpeas, jēra gaļa, 0.085 kg
2,59 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Lamb With Courgette, Carrots & Chickpeas, jēra gaļa, 0.085 kg
  • Svars: 0.085 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With White Beans, Pumpkin & Peas, vistas gaļa, 0.085 kg
2,59 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With White Beans, Pumpkin & Peas, vistas gaļa, 0.085 kg
  • Svars: 0.085 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Beef With Green Beans, Sweet Potato & Red Pepper, liellopa gaļa, 0.085 kg
2,59 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Beef With Green Beans, Sweet Potato & Red Pepper, liellopa gaļa, 0.085 kg
  • Svars: 0.085 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Broccoli, Apple & Quinoa, vistas gaļa, 0.085 kg
2,59 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Broccoli, Apple & Quinoa, vistas gaļa, 0.085 kg
  • Svars: 0.085 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, vistas gaļa/siers, 0.070 kg
2,39 € / gab.
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, vistas gaļa/siers, 0.070 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.070 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Siers, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, vistas gaļa/siers, 0.156 kg
3,09 € / gab.
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, vistas gaļa/siers, 0.156 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.156 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Siers, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, vistas gaļa, 0.070 kg
2,29 € / gab.
0.07 kg / 1 gab.
32,71 € / 1 kg
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, vistas gaļa, 0.070 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.070 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, siers/tunzivis, 0.070 kg
2,49 € / gab.
Mitrā kaķu barība Applaws In Broth, siers/tunzivis, 0.070 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.070 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Siers, Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Pumpkin, Carrots & Peas In Broth, vistas gaļa/ķirbis/burkāns, 0.156 kg
2,99 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast With Pumpkin, Carrots & Peas In Broth, vistas gaļa/ķirbis/burkāns, 0.156 kg
  • Svars: 0.156 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Burkāns, Vistas gaļa, Ķirbis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast In Broth, vistas gaļa, 0.156 kg
2,99 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Taste Toppers Chicken Breast In Broth, vistas gaļa, 0.156 kg
  • Svars: 0.156 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Applaws Adult Large Breed, vistas gaļa, 15 kg
89,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,90 €
116,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 116,90 €
Sausā suņu barība Applaws Adult Large Breed, vistas gaļa, 15 kg
  • Svars: 15 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Applaws Chicken, vistas gaļa, 15 kg
89,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,90 €
116,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 116,90 €
Sausā suņu barība Applaws Chicken, vistas gaļa, 15 kg
  • Svars: 15 kg
  • Barība suņiem: Kucēni
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Natural, vistas gaļa, 0.156 kg
2,99 € / gab.
2,99 € / 1 gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Applaws Natural, vistas gaļa, 0.156 kg
  • Svars: 0.156 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Applaws, tunzivis/sardīnes, 0.07 kg
2,49 € / gab.
2,49 € / 1 gab.
Mitrā kaķu barība Applaws, tunzivis/sardīnes, 0.07 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.07 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Senioriem
  • Pamatsastāvs: Sardīnes, Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Applaws Adult, vistas gaļa, 2 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Applaws Adult, vistas gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Sausā suņu barība Applaws Adult Small Medium Breed, jēra gaļa/vistas gaļa, 15 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Applaws Adult Small Medium Breed, jēra gaļa/vistas gaļa, 15 kg
  • Svars: 15 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Vistas gaļa
Sausā suņu barība Applaws, vistas gaļa, 2 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Applaws, vistas gaļa, 2 kg
  • Svars: 2 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Mitrā kaķu barība Applaws, vistas gaļa, 0.07 kg

Izpārdots

Mitrā kaķu barība Applaws, vistas gaļa, 0.07 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.07 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Mitrā kaķu barība Applaws, vistas gaļa, 0.06 kg

Izpārdots

Mitrā kaķu barība Applaws, vistas gaļa, 0.06 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 0.06 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Sausā kaķu barība Applaws Adult Adult cat, jēra gaļa/vistas gaļa, 7.5 kg

Izpārdots

Sausā kaķu barība Applaws Adult Adult cat, jēra gaļa/vistas gaļa, 7.5 kg
  • Zīmols: Applaws
  • Svars: 7.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Vistas gaļa
Sausā suņu barība Applaws, vistas gaļa, 7.5 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Applaws, vistas gaļa, 7.5 kg
  • Svars: 7.5 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Maziem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Rāda: 49 - 93 no 93