Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 1 - 48 no 232
Kārtot pēc:
Mazgāšanas želeja Ariel Touch Of Lenor Gold Orchid, 3.6 l
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
26,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,69 €
Pieejama noliktavā
Mazgāšanas želeja Ariel Touch Of Lenor Gold Orchid, 3.6 l
  • Tilpums: 3.6 l
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel Color, 4.4 kg
24,09 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,26 €
29,29 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,29 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
29,29 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Veļas pulveris Ariel Color, 4.4 kg
  • Svars: 4.4 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Izmantot mazgāšanai: Veļas mazgājamā mašīnā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 Pods, 100 gab.
35,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
42,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
42,90 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 Pods, 100 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel Alpine Color, 5.5 kg
27,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,97 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
5.5 kg / 1 gab.
6,16 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Veļas pulveris Ariel Alpine Color, 5.5 kg
  • Svars: 5.5 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Izmantot mazgāšanai: Ar rokām, Veļas mazgājamā mašīnā
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 50 gab.
25,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 50 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 50
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 85 gab.
31,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,90 €
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 85 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 85
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Ariel Black Protection, 2.7 l
25,59 € / gab.
Pieejama noliktavā
Mazgāšanas želeja Ariel Black Protection, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Mazgāšanas piederumi: Mazgāšanas līdzeklis tumšajām drēbēm/veļai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Touch Of Lenor Gold Orchid, 50 gab.
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
28,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,59 €
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Touch Of Lenor Gold Orchid, 50 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 50
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Ariel Touch Of Lenor Spring Awakening, 4.05 l
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
27,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,09 €
Pieejama noliktavā
Mazgāšanas želeja Ariel Touch Of Lenor Spring Awakening, 4.05 l
  • Tilpums: 4.05 l
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power, 60 gab.
26,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,19 €
31,90 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,90 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
31,90 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power, 60 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 60
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, 50 gab.
25,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, 50 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 50
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel Mountain Spring, 4.4 kg
24,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
29,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,29 €
Pieejama noliktavā
Veļas pulveris Ariel Mountain Spring, 4.4 kg
  • Svars: 4.4 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Ariel Sensitive, 3.87 l
16,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,48 €
25,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,89 €
Pieejama noliktavā
Mazgāšanas želeja Ariel Sensitive, 3.87 l
  • Tilpums: 3.87 l
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS +Touch of Fresh Air Lenor, 44 gab.
25,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS +Touch of Fresh Air Lenor, 44 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 44
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, 70 gab.
19,33 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,33 €
20,39 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,39 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
20,39 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, 70 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 70
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 100 gab.
32,39 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,39 €
49,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
49,99 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 100 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power, 80 gab.
39,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,59 €
63,39 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,39 €
80.0 gab. / 1 pak.
0,79 € / 1 gab.
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS +Extra Clean Power, 80 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 80
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Colour, 80711110, 72 gab.
19,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
34,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,99 €
72.0 gab. / 1 pak.
0,49 € / 1 gab.
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Colour, 80711110, 72 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 72
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 70 gab.
23,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
49,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
49,99 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Color, 70 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 70
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel 3in1 Color, 45 gab.
14,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
25,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,59 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
25,59 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel 3in1 Color, 45 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 45
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra Clean Power, 60 gab.
26,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
44,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
44,99 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra Clean Power, 60 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 60
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra Clean, 26 gab.
21,01 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,19 €
30,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,79 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
30,79 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra Clean, 26 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 26
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel color, 13 gab.
10,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,59 €
16,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
16,99 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel color, 13 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 13
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel extra clean, 20 gab.
18,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,19 €
29,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,19 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
29,19 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel extra clean, 20 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 20
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel color 20washes, 1.1 kg
9,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
15,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,39 €
15,39 € / 1 gab.
Veļas pulveris Ariel color 20washes, 1.1 kg
  • Svars: 1.1 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel, 0.33 kg
4,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,44 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
0.33 kg / 1 gab.
21,18 € / 1 kg
Veļas pulveris Ariel, 0.33 kg
  • Svars: 0.33 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel, 1.65 kg
20,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,39 €
32,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,59 €
32,59 € / 1 gab.
Veļas pulveris Ariel, 1.65 kg
  • Svars: 1.65 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel, 0.33 kg
4,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,44 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
0.33 kg / 1 gab.
21,18 € / 1 kg
Veļas pulveris Ariel, 0.33 kg
  • Svars: 0.33 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Ariel Sensitive, 1.125 l
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
23,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,99 €
1.125 l / 1 gab.
21,32 € / 1 l
Mazgāšanas želeja Ariel Sensitive, 1.125 l
  • Tilpums: 1.125 l
  • Mazgāšanas piederumi: Bērnu apģērbi/ jutīgai ādai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel, P04D309, 26 gab.
16,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,97 €
27,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
27,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel, P04D309, 26 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Mazgāšanas līdzeklis tumšajām drēbēm/veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 26
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Ariel Color, 1.125 l
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
1.125 l / 1 gab.
15,99 € / 1 l
Mazgāšanas želeja Ariel Color, 1.125 l
  • Tilpums: 1.125 l
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel, P04D303, 30 gab.
21,39 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,39 €
34,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,19 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
34,19 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel, P04D303, 30 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 30
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel Mountain Spring, 1.8 l
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,86 €
25,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,59 €
25,59 € / 1 gab.
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel Mountain Spring, 1.8 l
  • Tilpums: 1.8 l
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Ariel Extra Clean, 2 l
24,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,59 €
39,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,39 €
39,39 € / 1 gab.
Mazgāšanas želeja Ariel Extra Clean, 2 l
  • Tilpums: 2 l
  • Mazgāšanas piederumi: Baltajai veļai, Kokvilnai, Krāsainajai veļai, Mazgāšanas līdzeklis tumšajām drēbēm/veļai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel COLOR, 2.7 l
27,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,79 €
44,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,39 €
44,39 € / 1 gab.
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel COLOR, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Amethyst flower, 36 gab.
27,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,79 €
44,39 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,39 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
44,39 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel Amethyst flower, 36 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 36
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas pulveris Ariel Color, 1.65 kg
20,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,39 €
32,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,59 €
32,59 € / 1 gab.
Veļas pulveris Ariel Color, 1.65 kg
  • Svars: 1.65 kg
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Izmantot mazgāšanai: Veļas mazgājamā mašīnā
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Ariel Sensitive, 2.25 l
24,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,59 €
39,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,39 €
39,39 € / 1 gab.
Mazgāšanas želeja Ariel Sensitive, 2.25 l
  • Tilpums: 2.25 l
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Fresh Air, 36 gab.
28,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,79 €
45,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
45,99 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel Fresh Air, 36 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 36
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Fresh Air, 20 gab.
10,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
19,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
19,99 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel Fresh Air, 20 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 20
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, 44 gab.
26,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,79 €
42,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,79 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
42,79 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel All-in-1 PODS Mountain Spring, 44 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 44
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Color, 44 gab.
24,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
29,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
29,99 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel Color, 44 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 44
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Color, 31 gab.
20,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
32,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,59 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
32,59 € / 1 iepakojums
Kapsulas mazgāšanai Ariel Color, 31 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 31
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra Clean All-in-1, 52 gab.
35,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,19 €
56,39 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,39 €
52.0 gab. / 1 pak.
1,08 € / 1 gab.
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra Clean All-in-1, 52 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Vienību skaits iepakojumā: 52
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel Color, 4.05 l
24,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
40,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,99 €
40,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel Color, 4.05 l
  • Tilpums: 4.05 l
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Mountain Spring, 22 gab.
10,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
17,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
17,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Mountain Spring, 22 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 22
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel Mountain Spring, 3.15 l
22,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
36,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,99 €
36,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Ariel Mountain Spring, 3.15 l
  • Tilpums: 3.15 l
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra stain removal, 26 gab.
13,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
21,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
21,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Kapsulas mazgāšanai Ariel Extra stain removal, 26 gab.
  • Mazgāšanas piederumi: Universāls
  • Vienību skaits iepakojumā: 26
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 5
Rāda: 1 - 48 no 232