Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 24
Kārtot pēc:
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.186 kg, 16 gab.
5,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.186 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.186 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.058 kg
2,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.058 kg / 1 pak.
86,03 € / 1 kg
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.058 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.058 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Aroma Gold Irish Cream, 0.256 kg
5,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Kafijas kapsulas Aroma Gold Irish Cream, 0.256 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.256 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.1872 kg
5,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.1872 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.1872 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.055 kg, 10 gab.
2,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
4,99 € / 1 iepakojums
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.055 kg, 10 gab.
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.055 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 10
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas pupiņas Aroma Gold Crema, 1 kg
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,50 €
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
29,99 € / 1 gab.
Kafijas pupiņas Aroma Gold Crema, 1 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas pupiņas
  • Svars: 1 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīstošā kafija Aroma Gold, 0.2 kg
7,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,59 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.2 kg / 1 gab.
49,95 € / 1 kg
Šķīstošā kafija Aroma Gold, 0.2 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Šķīstošā kafija
  • Grauzdēšana: Vidējs
  • Svars: 0.2 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Malta kafija Aroma Gold In-Cup, 0.5 kg
9,99 € / gab.
12,99 € / gab.
0.5 kg / 1 gab.
25,98 € / 1 kg
Malta kafija Aroma Gold In-Cup, 0.5 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Malta kafija
  • Grauzdēšana: Vidējs
  • Svars: 0.5 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Malta kafija Aroma Gold, 0.34 kg
3,59 € / pak.
4,99 € / pak.
20.0 gab. / 1 pak.
0,25 € / 1 gab.
Malta kafija Aroma Gold, 0.34 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas dzēriens
  • Svars: 0.34 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.128 kg, 16 gab.
5,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Kafijas kapsulas Aroma Gold, 0.128 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.128 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Aroma Gold Espresso & Lungo, 0.256 kg
5,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Kafijas kapsulas Aroma Gold Espresso & Lungo, 0.256 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.256 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.055 kg, 10 gab.
2,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
4,99 € / 1 iepakojums
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.055 kg, 10 gab.
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kakao kapsulas
  • Svars: 0.055 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 10
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.180 kg, 16 gab.
5,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.180 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kakao kapsulas
  • Svars: 0.180 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.056 kg, 10 gab.
2,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
4,99 € / 1 iepakojums
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.056 kg, 10 gab.
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kakao kapsulas
  • Svars: 0.056 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 10
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.160 kg, 16 gab.
5,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
8,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
8,99 € / 1 iepakojums
Kakao kapsulas Aroma Gold, 0.160 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kakao kapsulas
  • Svars: 0.160 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas pupiņas Aroma Gold Classic, 1 kg
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
29,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,90 €
1.0 kg / 1 gab.
29,90 € / 1 kg
Kafijas pupiņas Aroma Gold Classic, 1 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas pupiņas
  • Svars: 1 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas pupiņas Aroma Gold Esspreso, 1 kg
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,50 €
42,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,19 €
42,19 € / 1 gab.
Kafijas pupiņas Aroma Gold Esspreso, 1 kg
  • Zīmols: Aroma Gold
  • Kafijas veids: Kafijas pupiņas
  • Svars: 1 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā