Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 8
Kārtot pēc:
Līmes stienīši Buhnen 0210, 200 mm x 11.2 mm, dzeltena, 5 gab.
0,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,99 €
2,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
0.1 kg / 1 gab.
21,90 € / 1 kg
Līmes stienīši Buhnen 0210, 200 mm x 11.2 mm, dzeltena, 5 gab.
  • Diametrs: 1.12 cm
  • Garums: 20 cm
  • Vienību skaits iepakojumā: 5
  • Krāsa: Dzeltena krās.
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līmes stienīši Buhnen 0119, 200 mm x 11.2 mm, daudzkrāsains, 5 gab.
1,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,80 €
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
0.1 kg / 1 gab.
25,90 € / 1 kg
Līmes stienīši Buhnen 0119, 200 mm x 11.2 mm, daudzkrāsains, 5 gab.
  • Diametrs: 1.12 cm
  • Garums: 20 cm
  • Vienību skaits iepakojumā: 5
  • Krāsa: Daudzkrāsaina
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līmes stienīši Buhnen 0111, 200 mm x 11.2 mm, balta, 5 gab.
1,70 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,70 €
2,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,50 €
0.1 kg / 1 gab.
25,00 € / 1 kg
Līmes stienīši Buhnen 0111, 200 mm x 11.2 mm, balta, 5 gab.
  • Diametrs: 1.12 cm
  • Garums: 20 cm
  • Vienību skaits iepakojumā: 5
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmes pistole Buhnen HB191, 100 W, 12 mm
18,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,90 €
26,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,00 €
26,00 € / 1 gab.
Līmes pistole Buhnen HB191, 100 W, 12 mm
  • Svars: 0.27 kg
  • Jauda: 100 W
  • Līmes patēriņš: 6.7 g/min
  • Darba temperatūra: 190 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmes stienīši Buhnen 0220, 200 mm x 11.2 mm, dzeltena, 5 gab.
1,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,50 €
2,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
0.1 kg / 1 gab.
21,90 € / 1 kg
Līmes stienīši Buhnen 0220, 200 mm x 11.2 mm, dzeltena, 5 gab.
  • Diametrs: 1.12 cm
  • Garums: 20 cm
  • Vienību skaits iepakojumā: 5
  • Krāsa: Dzeltena krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmes stienīši Buhnen 0117, 200 mm x 11.2 mm, caurspīdīga, 5 gab.
1,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,59 €
1,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,85 €
0.1 kg / 1 gab.
18,50 € / 1 kg
Līmes stienīši Buhnen 0117, 200 mm x 11.2 mm, caurspīdīga, 5 gab.
  • Diametrs: 1.12 cm
  • Garums: 20 cm
  • Vienību skaits iepakojumā: 5
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmes stienīši Buhnen 0119, 200 mm x 11.2 mm, melna, 5 gab.
2,10 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,10 €
3,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,00 €
0.1 kg / 1 gab.
30,00 € / 1 kg
Līmes stienīši Buhnen 0119, 200 mm x 11.2 mm, melna, 5 gab.
  • Diametrs: 1.12 cm
  • Garums: 20 cm
  • Vienību skaits iepakojumā: 5
  • Krāsa: Melna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līmes stienīši Buhnen bespalviai, 200 mm x 11.2 mm, caurspīdīga
39,99 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
39,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Līmes stienīši Buhnen bespalviai, 200 mm x 11.2 mm, caurspīdīga
  • Diametrs: 1.12 cm
  • Garums: 20 cm
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā