Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 49 - 96 no 243
Kārtot pēc:
Parfimērijas ūdens Burberry Brit For Her Women, 100 ml
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
59,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Brit For Her Women, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry My Burberry, 50 ml
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,90 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry My Burberry, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Mr. Burberry, 100 ml
57,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Mr. Burberry, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Weekend for Men, 100 ml
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,49 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
Tualetes ūdens Burberry Weekend for Men, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Touch Men, 100 ml
28,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,79 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Tualetes ūdens Burberry Touch Men, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Brit For Her, 100 ml
37,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,57 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
Tualetes ūdens Burberry Brit For Her, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Burberry for Woman, 50 ml
28,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,90 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
0.05 l / 1 gab.
918,00 € / 1 l
Parfimērijas ūdens Burberry Burberry for Woman, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Touch For Women Women, 100 ml
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,61 €
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Touch For Women Women, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Burberry for Woman, 100 ml
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
0.1 l / 1 gab.
459,00 € / 1 l
Parfimērijas ūdens Burberry Burberry for Woman, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Burberry Hero, 2 gab.
93,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 87,19 €
130,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 130,90 €
Smaržu komplekts Burberry Hero, 2 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 110 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Her Parfum, 30 ml
69,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,46 €
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Her Parfum, 30 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Her Parfum, 100 ml
123,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 123,90 €
161,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 161,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Her Parfum, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Burberry Goddess, 150 ml
126,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 126,90 €
166,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 166,90 €
Smaržas Burberry Goddess, 150 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu uzpildes flakons Burberry Goddess Intense, 150 ml
118,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,25 €
155,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 118,90 €
Smaržu uzpildes flakons Burberry Goddess Intense, 150 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu uzpildes flakons Burberry Goddess, 150 ml
115,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 101,34 €
151,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 151,90 €
Smaržu uzpildes flakons Burberry Goddess, 150 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Burberry My Burberry Black Pure Perfume, 90 ml
66,32 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,32 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
0.09 l / 1 gab.
1.054,44 € / 1 l
Smaržas Burberry My Burberry Black Pure Perfume, 90 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Burberry My Burberry Black, 50 ml
66,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,70 €
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
0.05 l / 1 gab.
1.378,00 € / 1 l
Smaržas Burberry My Burberry Black, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Burberry Goddess, 30 ml
58,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
77,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,90 €
Jaunums
Smaržas Burberry Goddess, 30 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Burberry Goddess, 50 ml
79,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,06 €
112,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 112,90 €
Jaunums
Smaržas Burberry Goddess, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Hero, 100 ml
102,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 92,17 €
137,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 137,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Hero, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry My Burberry Blush, 30 ml
46,90 € / gab.
Parfimērijas ūdens Burberry My Burberry Blush, 30 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kosmētikas soma Burberry Textile Makeup Bag Dark Blue, zila krās.
17,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,39 €
23,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,89 €
Kosmētikas soma Burberry Textile Makeup Bag Dark Blue, zila krās.
  • Produkta veids: Kosmētikas soma
  • Zīmols: Burberry
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Hero, 50 ml
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,52 €
95,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 81,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Hero, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Her Elixir, 100 ml
121,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 98,70 €
162,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 151,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Her Elixir, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Hero, 50 ml
53,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
77,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
Tualetes ūdens Burberry Hero, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry London Pour Homme, 30 ml
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,90 €
Tualetes ūdens Burberry London Pour Homme, 30 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Brit For Men, 30 ml
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,90 €
Tualetes ūdens Burberry Brit For Men, 30 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Burberry, 30 ml
59,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Burberry, 30 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Her Blossom, 100 ml
81,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 80,90 €
106,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,90 €
Tualetes ūdens Burberry Her Blossom, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Mr. Burberry, 100 ml
57,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,90 €
0.1 l / 1 gab.
629,00 € / 1 l
Tualetes ūdens Burberry Mr. Burberry, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry My Burberry Blush, 50 ml
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
66,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry My Burberry Blush, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Her Intense, 100 ml
109,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 108,91 €
162,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 162,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Her Intense, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Her Intense, 50 ml
81,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,52 €
118,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 114,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Her Intense, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kosmētikas soma Burberry Makeup Bag, balta krās.
12,69 € / gab.
Kosmētikas soma Burberry Makeup Bag, balta krās.
  • Produkta veids: Kosmētikas soma
  • Zīmols: Burberry
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Burberry Hero
105,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 105,90 €
138,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 138,90 €
Smaržu komplekts Burberry Hero
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts vīriešiem Burberry Hero London England
84,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,90 €
110,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 110,90 €
Dāvanu komplekts vīriešiem Burberry Hero London England
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 10 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Her, 100 ml
81,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,72 €
107,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 107,90 €
Tualetes ūdens Burberry Her, 100 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Burberry Her, 50 ml
59,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 56,90 €
86,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
Tualetes ūdens Burberry Her, 50 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Burberry Mr. Burberry, 150 ml
75,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,66 €
99,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 99,90 €
Parfimērijas ūdens Burberry Mr. Burberry, 150 ml
  • Zīmols: Burberry
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa mazgāšanās želeja Burberry Goddess, 200 ml
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,79 €
57,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
Ķermeņa mazgāšanās želeja Burberry Goddess, 200 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa mazgāšanās želejas
  • Zīmols: Burberry
  • Tilpums: 200 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Burberry Her

Izpārdots

Dāvanu komplekts sievietēm Burberry Her
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 20 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 5 ml x 3, Tualetes ūdens (EDT), 5 ml
Dāvanu komplekts vīriešiem Burberry Hero

Izpārdots

Dāvanu komplekts vīriešiem Burberry Hero
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 125 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 75 ml, Tualetes ūdens (EDT), 50 ml
Dāvanu komplekts vīriešiem Burberry Hero Set, 3 gab.

Izpārdots

Dāvanu komplekts vīriešiem Burberry Hero Set, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Komplektā: Dušas želeja, 75 ml, Tualetes ūdens (EDT), 10 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml
Dāvanu komplekts sievietēm Burberry Goddess, 2 gab.

Izpārdots

Dāvanu komplekts sievietēm Burberry Goddess, 2 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 125 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 50 ml, Ķermeņa losjons, 75 ml
Rāda: 49 - 96 no 243