Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 429
Kārtot pēc:
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 160 ml
67,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 160 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 160 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Women, 100 ml
44,18 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,99 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
0.1 l / 1 gab.
459,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Women, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria men, 100 ml
33,40 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,80 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
0.1 l / 1 gab.
429,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria men, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 50 ml
14,40 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,20 €
16,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,69 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein CK Free For Men, 100 ml
23,82 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,36 €
27,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein CK Free For Men, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Sheer Beauty, 100 ml
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Sheer Beauty, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein IN2U HER, 150 ml
22,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,12 €
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein IN2U HER, 150 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity Air For Men, 100 ml
25,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,39 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity Air For Men, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Beauty, 100 ml
19,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,49 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Beauty, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity For Men Cologne, 100 ml
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity For Men Cologne, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Shock For Him, 200 ml
26,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,49 €
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Shock For Him, 200 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 100 ml
18,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,49 €
28,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,29 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Bold Elixir, 50 ml
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Bold Elixir, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Calvin Klein Eternity, 75 ml
12,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,40 €
13,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,29 €
Pieejama noliktavā
Vīriešu dezodorants Calvin Klein Eternity, 75 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity Eau Fresh, 100 ml
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,56 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Pieejama noliktavā
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity Eau Fresh, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity for Men Suede Essence, 50 ml
63,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Jaunums
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity for Men Suede Essence, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Obsession Night Women, 100 ml
28,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,29 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Obsession Night Women, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Calvin Klein Defy, 75 ml
11,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,05 €
14,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,49 €
Vīriešu dezodorants Calvin Klein Defy, 75 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity Suede Essence, 30 ml
51,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Jaunums
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity Suede Essence, 30 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu komplekts Calvin Klein Euphoria Set, 3 gab.
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
0 € uz pakomātu
Smaržu komplekts Calvin Klein Euphoria Set, 3 gab.
  • Smaržas: Vīriešiem
  • Tilpums: 215 ml
  • Komplektā: Pēcskūšanās balzāms, 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 100 ml, Tualetes ūdens (EDT), 15 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Sheer Beauty Women, 50 ml
22,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,49 €
29,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,69 €
0.05 l / 1 gab.
589,80 € / 1 l
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Sheer Beauty Women, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Calvin Klein Euphoria, 3 gab.
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
97,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 97,90 €
0 € uz pakomātu
Dāvanu komplekts sievietēm Calvin Klein Euphoria, 3 gab.
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 230 ml
  • Komplektā: Parfimērijas ūdens (EDP), 100 ml, Parfimērijas ūdens (EDP), 30 ml, Ķermeņa losjons, 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Defy, 50 ml
34,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Defy, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Calvin Klein Defy, 150 ml
16,89 € / gab.
Vīriešu dezodorants Calvin Klein Defy, 150 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Gold, 100 ml
24,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,40 €
30,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,69 €
0.1 l / 1 gab.
306,90 € / 1 l
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Gold, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein CK Everyone, 50 ml
28,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein CK Everyone, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Bold Elixir, 30 ml
54,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Bold Elixir, 30 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa miglas Calvin Klein Silky Coconut, 236 ml
24,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,48 €
29,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,19 €
0 € uz pakomātu
Ķermeņa miglas Calvin Klein Silky Coconut, 236 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Ķermeņa sprejs
  • Tilpums: 236 ml
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity for Men Reflections, 100 ml
29,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,19 €
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity for Men Reflections, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity Intense, 100 ml
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
59,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,90 €
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Eternity Intense, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pēc skūšanās losjons Calvin Klein Euphoria Men, 100 ml
20,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,19 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,09 €
0 € uz pakomātu
Pēc skūšanās losjons Calvin Klein Euphoria Men, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Tilpums: 100 ml
  • Ādas tips, stāvoklis: Visiem ādas tipiem
  • Vecuma iedalījums: Nav
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein CK Everyone, 100 ml
38,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein CK Everyone, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein CK Everyone, 50 ml
31,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,79 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein CK Everyone, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa losjons vīriešiem Calvin Klein Ck One, 250 ml
17,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,69 €
21,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,49 €
Ķermeņa losjons vīriešiem Calvin Klein Ck One, 250 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa losjoni vīriešiem
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Tilpums: 250 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Defy, 100 ml
40,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Defy, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity, 50 ml
36,34 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,29 €
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Obsession Night, 125 ml
25,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,59 €
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Obsession Night, 125 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 125 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity Flame For Men, 50 ml
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,46 €
26,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,49 €
Tualetes ūdens Calvin Klein Eternity Flame For Men, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Be, 50 ml
17,49 € / gab.
Tualetes ūdens Calvin Klein Be, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Shock For Him, 100 ml
17,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,49 €
24,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,49 €
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Shock For Him, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa miglas Calvin Klein CK Nude Vanilla, 236 ml
24,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,79 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
0 € uz pakomātu
Ķermeņa miglas Calvin Klein CK Nude Vanilla, 236 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Ķermeņa sprejs
  • Tilpums: 236 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Calvin Klein Euphoria Solar Elixir, 30 ml
49,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
53,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,90 €
0 € uz pakomātu
Smaržas Calvin Klein Euphoria Solar Elixir, 30 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržas (PP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Dzintara
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir, 30 ml
53,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir, 30 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir, 50 ml
64,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,21 €
69,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Solar Elixir, 50 ml
69,90 € / gab.
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria Solar Elixir, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 100 ml
44,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
62,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
0 € uz pakomātu
Parfimērijas ūdens Calvin Klein Euphoria, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria, 100 ml
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,90 €
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria, 100 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria men, 50 ml
27,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,72 €
30,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,69 €
0.05 l / 1 gab.
613,80 € / 1 l
0 € uz pakomātu
Tualetes ūdens Calvin Klein Euphoria men, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 9
Rāda: 1 - 48 no 429