2,49
€
/ gab.
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Tunzivis, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
0.07 kg / 1 gab.
35,57 € / 1 kg
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Rīsi, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
0.07 kg / 1 gab.
35,57 € / 1 kg
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Garneles, Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
0.07 kg / 1 gab.
35,57 € / 1 kg
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Sardīnes, Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Siers, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
0.07 kg / 1 gab.
35,57 € / 1 kg
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
0.07 kg / 1 gab.
35,57 € / 1 kg
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Garneles, Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
0.07 kg / 1 gab.
35,57 € / 1 kg
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
2,49
€
/ gab.
- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Tunzivis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Izpārdots
Vadu austiņas Encore RockMaster, melna krās.- Bezvadu: Nē
- Frekvences diapazons: 20 - 20000 Hz
- Pretestība: 32 Ω
- Jutība: 107 dB
Izpārdots
Bezvadu austiņas Encore MH-2001, melna krās.- Bezvadu: Jā
- Frekvences diapazons: 20 - 20000 Hz
- Pretestība: 8 Ω
- Jutība: 112 dB
Izpārdots
Vadu austiņas Encore RockMaster Live, melna krās.- Bezvadu: Nē
- Frekvences diapazons: 20 - 20000 Hz
- Pretestība: 32 Ω
- Jutība: 98 dB
Izpārdots
Mitrā kaķu barība Encore In Broth 170877, tunzivis, 0.070 kg- Zīmols: Encore
- Svars: 0.070 kg
- Ēdiena tips: Konservi
- Kaķiem: Pieaugušajiem
- Pamatsastāvs: Tunzivis