Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 18
Kārtot pēc:
Grīdas mazgāšanas līdzeklis Ewol, universāls, 5 l
5,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,45 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,60 € / 1 l
Grīdas mazgāšanas līdzeklis Ewol, universāls, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Grīdas tīrītājs paredzēts: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Ewol Appricote, 5000 ml
4,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,65 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,60 € / 1 l
Šķidrās ziepes Ewol Appricote, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes poda tīrītājs Ewol, 1 l
1,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,84 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
1.0 l / 1 gab.
2,99 € / 1 l
Tualetes poda tīrītājs Ewol, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes poda tīrītājs Ewol, 5 l
6,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,49 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,80 € / 1 l
Tualetes poda tīrītājs Ewol, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 1 l
1,23 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,23 €
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
1.0 l / 1 gab.
1,99 € / 1 l
Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Koncentrāts: Nē
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Ewol Extra-s Jasmine, 5000 ml
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,29 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
5.0 l / 1 gab.
2,00 € / 1 l
Šķidrās ziepes Ewol Extra-s Jasmine, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Ewol Citruss, 5000 ml
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,60 € / 1 l
Šķidrās ziepes Ewol Citruss, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Notekūdeņu tīrīšanas līdzekli Ewol, 5 l
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,40 € / 1 l
Notekūdeņu tīrīšanas līdzekli Ewol, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 1 l
1,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,44 €
2,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
1.0 l / 1 gab.
2,19 € / 1 l
Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas šķidrums Ewol, ūdensnecaurlaidīgai virsmai, 1 l
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
1.0 l / 1 gab.
2,99 € / 1 l
Mazgāšanas šķidrums Ewol, ūdensnecaurlaidīgai virsmai, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Ūdensnecaurlaidīgai virsmai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Ewol Extra-s Apple, 5000 ml
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,79 €
11,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,79 €
5.0 l / 1 gab.
2,36 € / 1 l
Šķidrās ziepes Ewol Extra-s Apple, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Ewol Extra-s Arielle, 5000 ml
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,29 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
5.0 l / 1 gab.
2,00 € / 1 l
Šķidrās ziepes Ewol Extra-s Arielle, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Ewol Linden, 5000 ml
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,60 € / 1 l
Šķidrās ziepes Ewol Linden, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas mazgāšanas līdzeklis Ewol, universāls, 5 l
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,20 € / 1 l
Grīdas mazgāšanas līdzeklis Ewol, universāls, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Grīdas tīrītājs paredzēts: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 1 l
1,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,39 €
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
1.0 l / 1 gab.
1,99 € / 1 l
Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Koncentrāts: Nē
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 5 l
2,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,89 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,00 € / 1 l
Stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzeklis Ewol, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Koncentrāts: Nē
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Ewol Apple, 5000 ml
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,60 € / 1 l
Šķidrās ziepes Ewol Apple, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas mazgāšanas līdzeklis Ewol, universāls, 5 l
6,17 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,17 €
9,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
5.0 l / 1 gab.
1,92 € / 1 l
Grīdas mazgāšanas līdzeklis Ewol, universāls, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Grīdas tīrītājs paredzēts: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā