Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 1 - 48 no 67
Kārtot pēc:
Vienreizlietojamais maiņas paklājiņš Happy, 90 cm x 60 cm, 10 gab.
7,69 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,77 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Vienreizlietojamais maiņas paklājiņš Happy, 90 cm x 60 cm, 10 gab.
  • Garums: 90 cm
  • Platums: 60 cm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy Soft & Delicate, 0 izmērs, 1 - 2 kg, 46 gab.
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,53 €
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
Pieejama noliktavā
Autiņbiksītes Happy Soft & Delicate, 0 izmērs, 1 - 2 kg, 46 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 0
  • Maksimālais bērna svars: 1 - 2 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 46
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bērnu salvetes Happy, 10 gab.
1,79 € / gab.
Pieejama noliktavā
Bērnu salvetes Happy, 10 gab.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bērnu salvetes Happy Classic Sensitive, 56 gab.
2,89 € / pak.
56.0 gab. / 1 pak.
0,05 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Bērnu salvetes Happy Classic Sensitive, 56 gab.
  • Ieteicamais vecums no: 0 mēn.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vannas putas Happy SENSITIVE
5,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,00 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
0.4 l / 1 gab.
19,98 € / 1 l
Vannas putas Happy SENSITIVE
  • Produkta veids: Vannas putas
  • Zīmols: Happy
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy, 3 izmērs, 5 - 9 kg, 50 gab.
9,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
18,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
50.0 gab. / 1 pak.
0,38 € / 1 gab.
Autiņbiksītes Happy, 3 izmērs, 5 - 9 kg, 50 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 3
  • Maksimālais bērna svars: 5 - 9 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 50
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 44 gab.
9,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
18,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
44.0 gab. / 1 pak.
0,43 € / 1 gab.
Autiņbiksītes Happy, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 44 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 4
  • Maksimālais bērna svars: 8 - 14 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 44
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy, 3 izmērs, 5 - 9 kg, 16 gab.
3,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
6,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
16.0 gab. / 1 pak.
0,44 € / 1 gab.
Autiņbiksītes Happy, 3 izmērs, 5 - 9 kg, 16 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 3
  • Maksimālais bērna svars: 5 - 9 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 16
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Papīra dvieļi Happy Universal, 2 sl, 150 gab.
2,69 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,39 €
3,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
150.0 gab. / 1 pak.
0,03 € / 1 gab.
Papīra dvieļi Happy Universal, 2 sl, 150 gab.
  • Slāņu skaits: 2
  • Vienību skaits iepakojumā: 150
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa mazgāšanās želeja Happy Sensitive, 400 ml
6,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,49 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
0.4 l / 1 gab.
22,48 € / 1 l
Ķermeņa mazgāšanās želeja Happy Sensitive, 400 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa mazgāšanās želejas
  • Zīmols: Happy
  • Tilpums: 400 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy, 1 - 2 izmērs, 3 - 6 kg, 38 gab.
6,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
12,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
38.0 gab. / 1 pak.
0,34 € / 1 gab.
Autiņbiksītes Happy, 1 - 2 izmērs, 3 - 6 kg, 38 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 1 - 2
  • Maksimālais bērna svars: 3 - 6 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 38
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Krēms Happy
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.075 l / 1 gab.
66,53 € / 1 l
Krēms Happy
  • Ieteicamais vecums no: 0 mēn.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 14 gab.
3,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
6,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
14.0 gab. / 1 pak.
0,50 € / 1 gab.
Autiņbiksītes Happy, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 14 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 4
  • Maksimālais bērna svars: 8 - 14 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 14
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Ķermeņa piens Happy, 300 ml
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
0.03 l / 1 gab.
366,33 € / 1 l
Ķermeņa piens Happy, 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
  • Ieteicamais vecums no: 0 mēn.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy Newborn Soft & Delicate, 1 izmērs, 2 - 5 kg, 42 gab.
10,49 € / gab.
Autiņbiksītes Happy Newborn Soft & Delicate, 1 izmērs, 2 - 5 kg, 42 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 1
  • Maksimālais bērna svars: 2 - 5 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 42
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy Midi, 3 izmērs, 5 - 9 kg, 13 gab.
5,09 € / gab.
Autiņbiksītes Happy Midi, 3 izmērs, 5 - 9 kg, 13 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 3
  • Maksimālais bērna svars: 5 - 9 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 13
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Midi, 3 izmērs, 6 - 11 kg, 48 gab.
17,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,45 €
24,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,19 €
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Midi, 3 izmērs, 6 - 11 kg, 48 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 3
  • Maksimālais bērna svars: 6 - 11 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 48
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Junior, 5 izmērs, 11 - 18 kg, 40 gab.
16,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,45 €
24,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,19 €
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Junior, 5 izmērs, 11 - 18 kg, 40 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 5
  • Maksimālais bērna svars: 11 - 18 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 40
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Maxi, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 24 gab.
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,59 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Maxi, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 24 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 4
  • Maksimālais bērna svars: 8 - 14 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 24
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Junior, 5 izmērs, 11 - 18 kg, 22 gab.
11,99 € / gab.
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Junior, 5 izmērs, 11 - 18 kg, 22 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 5
  • Maksimālais bērna svars: 11 - 18 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 22
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa eļļa Happy natural, 200 ml
3,69 € / gab.
Ķermeņa eļļa Happy natural, 200 ml
  • Tilpums: 200 ml
  • Ieteicamais vecums no: 1 g.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bērnu salvetes Happy, 64 gab.
3,19 € / gab.
Bērnu salvetes Happy, 64 gab.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Midi, 3 izmērs, 6 - 11 kg, 26 gab.
11,99 € / gab.
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Midi, 3 izmērs, 6 - 11 kg, 26 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 3
  • Maksimālais bērna svars: 6 - 11 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 26
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Maxi, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 44 gab.
17,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,45 €
24,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,19 €
Autiņbiksītes - apakšbiksītes Happy Pants Maxi, 4 izmērs, 8 - 14 kg, 44 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 4
  • Maksimālais bērna svars: 8 - 14 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 44
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy Maxi, 4 izmērs, 8 - 18 kg, 12 gab.
5,09 € / gab.
Autiņbiksītes Happy Maxi, 4 izmērs, 8 - 18 kg, 12 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 4
  • Maksimālais bērna svars: 8 - 18 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 12
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy Micro, 0.6 - 1.2 kg, 30 gab.
8,18 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,50 €
9,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,09 €
Autiņbiksītes Happy Micro, 0.6 - 1.2 kg, 30 gab.
  • Maksimālais bērna svars: 0.6 - 1.2 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 30
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Autiņbiksītes Happy Maxi, 4 izmērs, 9 - 15 kg, 56 gab.
10,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,53 €
11,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,39 €
Autiņbiksītes Happy Maxi, 4 izmērs, 9 - 15 kg, 56 gab.
  • Autiņbiksīšu izmērs: 4
  • Maksimālais bērna svars: 9 - 15 kg
  • Vienību skaits iepakojumā: 56
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bērnu salvetes Happy, 56 gab.
3,19 € / gab.
Bērnu salvetes Happy, 56 gab.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kabatlakatiņi Happy, 3 sl, 90 gab.
3,19 € / gab.
Kabatlakatiņi Happy, 3 sl, 90 gab.
  • Slāņu skaits: 3
  • Vienību skaits iepakojumā: 90
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dušas želeja Happy Natural care, 300 ml
4,79 € / gab.
Dušas želeja Happy Natural care, 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
  • Ieteicamais vecums no: 1 g.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šampūns Happy Natural Care, 200 ml
3,49 € / gab.
Šampūns Happy Natural Care, 200 ml
  • Tilpums: 200 ml
  • Ieteicamais vecums no: 0 mēn.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vates kociņi Happy Baby cotton buds
2,39 € / gab.
Vates kociņi Happy Baby cotton buds
  • Produkta veids: Kosmētiskie vates kociņi
  • Zīmols: Happy
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bērnu salvetes Happy, 64 gab.
3,19 € / gab.
Bērnu salvetes Happy, 64 gab.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lācīte zīdainim, vienreizlietojamais Happy Disposable Bibs, balta krās./daudzkrāsaina, 10 gab.
3,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,79 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
Lācīte zīdainim, vienreizlietojamais Happy Disposable Bibs, balta krās./daudzkrāsaina, 10 gab.
  • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 67