Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 145 - 192 no 290
Kārtot pēc:
Mitrā barība (konservi) suņiem Josera JosiDog In Sauce, liellopa gaļa/burkāns, 0.830 kg
3,39 € / gab.
Mitrā barība (konservi) suņiem Josera JosiDog In Sauce, liellopa gaļa/burkāns, 0.830 kg
  • Svars: 0.830 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Burkāns, Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, pīles gaļa, 0.060 kg
2,39 € / gab.
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, pīles gaļa, 0.060 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.060 kg
  • Ēdiena tips: Gardumi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, piens, 0.060 kg
2,39 € / gab.
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, piens, 0.060 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.060 kg
  • Ēdiena tips: Gardumi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Piens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, vistas gaļa, 0.060 kg
2,39 € / gab.
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, vistas gaļa, 0.060 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.060 kg
  • Ēdiena tips: Gardumi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kārumi kaķiem Josera Crunchies Dental, 0.060 kg
2,39 € / gab.
Kārumi kaķiem Josera Crunchies Dental, 0.060 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.060 kg
  • Ēdiena tips: Gardumi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, liellopa gaļa, 0.060 kg
2,39 € / gab.
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, liellopa gaļa, 0.060 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.060 kg
  • Ēdiena tips: Gardumi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera, liellopa gaļa, 0.07 kg
3,29 € / gab.
0.07 kg / 1 gab.
47,00 € / 1 kg
Gardums suņiem Josera, liellopa gaļa, 0.07 kg
  • Svars: 0.07 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Liellopa gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera, tītara gaļa, 0.07 kg
3,29 € / gab.
0.07 kg / 1 gab.
47,00 € / 1 kg
Gardums suņiem Josera, tītara gaļa, 0.07 kg
  • Svars: 0.07 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera Meat Bars, tītara gaļa, 0.04 kg, 2 gab.
2,59 € / gab.
0.04 kg / 1 gab.
64,75 € / 1 kg
Gardums suņiem Josera Meat Bars, tītara gaļa, 0.04 kg, 2 gab.
  • Svars: 0.04 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera, vistas gaļa, 0.07 kg
3,29 € / gab.
0.07 kg / 1 gab.
47,00 € / 1 kg
Gardums suņiem Josera, vistas gaļa, 0.07 kg
  • Svars: 0.07 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera Sensi Plus, 12.5 kg
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
TOP prece
Sausā suņu barība Josera Sensi Plus, 12.5 kg
  • Svars: 12.5 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera Mini Adult Chicken & Rice, vistas gaļa/rīsi, 10 kg
35,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,98 €
58,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,90 €
Sausā suņu barība Josera Mini Adult Chicken & Rice, vistas gaļa/rīsi, 10 kg
  • Svars: 10 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera NatureCat Adult, zivs/mājputnu gaļa, 10 kg
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
Sausā kaķu barība Josera NatureCat Adult, zivs/mājputnu gaļa, 10 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 10 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Josera Chicken Fillet, vistas gaļa/pīles gaļa, 0.07 kg
2,39 € / gab.
Mitrā kaķu barība Josera Chicken Fillet, vistas gaļa/pīles gaļa, 0.07 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.07 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Josera, zivs, 0.07 kg x 6 gab.
13,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,19 €
31,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,89 €
Mitrā kaķu barība Josera, zivs, 0.07 kg x 6 gab.
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.42 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera Kitten Grainfree, mājputnu gaļa, 0.4 kg
5,09 € / gab.
Sausā kaķu barība Josera Kitten Grainfree, mājputnu gaļa, 0.4 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.4 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Kaķēniem
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera Kitten Grainfree, mājputnu gaļa, 10 kg
56,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,90 €
75,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,90 €
Sausā kaķu barība Josera Kitten Grainfree, mājputnu gaļa, 10 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 10 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Kaķēniem
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera Senior, mājputnu gaļa, 10 kg
52,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 52,90 €
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 68,90 €
Sausā kaķu barība Josera Senior, mājputnu gaļa, 10 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 10 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Senioriem
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera High Protein, mājputnu gaļa, 12.5 kg
44,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
61,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,90 €
Sausā suņu barība Josera High Protein, mājputnu gaļa, 12.5 kg
  • Svars: 12.5 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera JOS0243, vistas gaļa/pīles gaļa, 0.4 kg
4,89 € / gab.
4,89 € / 1 gab.
Sausā kaķu barība Josera JOS0243, vistas gaļa/pīles gaļa, 0.4 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.4 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Pīles gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Josera, dārzeņi, 0.085 kg x 6 gab.
15,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,89 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,89 €
Mitrā kaķu barība Josera, dārzeņi, 0.085 kg x 6 gab.
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.51 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Dārzeņi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Josera Chicken Fillet, vistas gaļa, 0.07 kg
2,39 € / gab.
Mitrā kaķu barība Josera Chicken Fillet, vistas gaļa, 0.07 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.07 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Josera Chicken Fillet, vistas gaļa/teļa gaļa, 0.07 kg
2,39 € / gab.
Mitrā kaķu barība Josera Chicken Fillet, vistas gaļa/teļa gaļa, 0.07 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.07 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Teļa gaļa, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera Senior, mājputnu gaļa, 0.4 kg
4,49 € / gab.
Sausā kaķu barība Josera Senior, mājputnu gaļa, 0.4 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.4 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Senioriem
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera, 0.15 kg
2,79 € / gab.
Gardums suņiem Josera, 0.15 kg
  • Svars: 0.15 kg
  • Barība suņiem: Universāls
  • Suņa izmērs: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera YoungStar, mājputnu gaļa/kartupeļi, 3 kg
23,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,19 €
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
Sausā suņu barība Josera YoungStar, mājputnu gaļa/kartupeļi, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Kartupeļi, Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera Mother & Puppy, rīsi/lasis, 12.5 kg
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,98 €
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
Sausā suņu barība Josera Mother & Puppy, rīsi/lasis, 12.5 kg
  • Svars: 12.5 kg
  • Barība suņiem: Kucēni, Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Lasis, Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera Adult Medium & Maxi, vistas gaļa/rīsi, 12.5 kg
44,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,98 €
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,90 €
Sausā suņu barība Josera Adult Medium & Maxi, vistas gaļa/rīsi, 12.5 kg
  • Svars: 12.5 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi, Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera Mini Adult Salmon & Chicken, vistas gaļa, 10 kg
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,90 €
Sausā suņu barība Josera Mini Adult Salmon & Chicken, vistas gaļa, 10 kg
  • Svars: 10 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, kaķu zāle, 0.060 kg
2,69 € / gab.
Kārumi kaķiem Josera Crunchies, kaķu zāle, 0.060 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.060 kg
  • Ēdiena tips: Gardumi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Kaķu zāle
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera JosiCat Crunchy Chicken, vistas gaļa, 18 kg
51,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,90 €
67,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,90 €
Sausā kaķu barība Josera JosiCat Crunchy Chicken, vistas gaļa, 18 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 18 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera Light & Vital, mājputnu gaļa, 12.5 kg
42,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,98 €
68,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,90 €
Sausā suņu barība Josera Light & Vital, mājputnu gaļa, 12.5 kg
  • Svars: 12.5 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem, Sterilizētiem, kastrētiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera Denties, pīles gaļa/burkāns, 0.18 kg, 7 gab.
2,89 € / gab.
2,89 € / 1 gab.
Gardums suņiem Josera Denties, pīles gaļa/burkāns, 0.18 kg, 7 gab.
  • Svars: 0.18 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Burkāns, Pīles gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera Denties, tītara gaļa/ābols, 0.18 kg
2,89 € / gab.
2,89 € / 1 gab.
Gardums suņiem Josera Denties, tītara gaļa/ābols, 0.18 kg
  • Svars: 0.18 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Tītara gaļa, Ābols
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gardums suņiem Josera Denties, mājputnu gaļa/mellenes, 0.18 kg, 7 gab.
2,69 € / gab.
2,69 € / 1 gab.
Gardums suņiem Josera Denties, mājputnu gaļa/mellenes, 0.18 kg, 7 gab.
  • Svars: 0.18 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Universāls
  • Pamatsastāvs: Mellenes, Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Josera Optiness, 12.5 kg
40,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,90 €
60,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,90 €
Sausā suņu barība Josera Optiness, 12.5 kg
  • Svars: 12.5 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mitrā kaķu barība Josera Beef&Chicken Goulash, dārzeņi, 0.085 kg
3,59 € / gab.
Mitrā kaķu barība Josera Beef&Chicken Goulash, dārzeņi, 0.085 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.085 kg
  • Ēdiena tips: Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Dārzeņi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera Léger Adult Light, mājputnu gaļa, 0.4 kg
8,29 € / gab.
8,29 € / 1 gab.
Sausā kaķu barība Josera Léger Adult Light, mājputnu gaļa, 0.4 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.4 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Mājputnu gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Josera Naturelle, zivs, 10 kg

Izpārdots

Sausā kaķu barība Josera Naturelle, zivs, 10 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 10 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Kastrētiem runčiem un sterilizētām kaķenēm
  • Pamatsastāvs: Zivs
Sausā suņu barība Josera JOS0256, zivs, 0.9 kg

Izpārdots

Sausā suņu barība Josera JOS0256, zivs, 0.9 kg
  • Svars: 0.9 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Universāls, Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Peldbaseins dzīvniekiem Josera 30003756, sarkana krās./dzeltena krās.

Izpārdots

Peldbaseins dzīvniekiem Josera 30003756, sarkana krās./dzeltena krās.
  • Produkta veids: Peldbaseini dzīvniekiem
  • Paredzēts: Suņiem
  • Materiāls: Polivinilhlorīds (PVC)
  • Krāsa: Dzeltena krās., Sarkana krās.
  • Ūdensnoturīgs: Jā
Mitrā kaķu barība Josera JosiCat Beef In Jelly, liellopa gaļa, 0.4 kg

Izpārdots

Mitrā kaķu barība Josera JosiCat Beef In Jelly, liellopa gaļa, 0.4 kg
  • Zīmols: Josera
  • Svars: 0.4 kg
  • Ēdiena tips: Gaļas gabaliņi, Konservi
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Liellopa gaļa
Rāda: 145 - 192 no 290