Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 1 - 48 no 121
Kārtot pēc:
Šķidrās degvielas iekurs Kemper
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
74,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
Pieejama noliktavā
Šķidrās degvielas iekurs Kemper
  • Produkta veids: Šķidrās degvielas degļi
  • Ūdensnoturīgs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes reduktors Kemper 10/2-170312, 1 - 4 Bar
18,43 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,43 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
39,90 € / 1 gab.
Gāzes reduktors Kemper 10/2-170312, 1 - 4 Bar
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodalva Kemper SN 50%, 20 g, 1.5 mm
5,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,50 €
8,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,50 €
8,50 € / 1 gab.
Lodalva Kemper SN 50%, 20 g, 1.5 mm
  • Svars: 20 g
  • Diametrs: 1.5 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper 10/2-GPL707, 0.19 kg
3,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
4,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,19 €
4,90 € / 1 gab.
Gāzes balons Kemper 10/2-GPL707, 0.19 kg
  • Tilpums: 0.36 l
  • Svars: 0.19 kg
  • Balona veids: Vienreizējs
  • Balona tips: Iespraužams
  • Gāzes tips: Butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-T1062E
59,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,00 €
87,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 87,00 €
87,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-T1062E
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes deglis Kemper 10/2-T770 piezo, 0.19 l
30,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,90 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,50 €
45,90 € / 1 gab.
Gāzes deglis Kemper 10/2-T770 piezo, 0.19 l
  • Degvielas veids: Gāze
  • Degvielas tvertnes tilpums: 0.19 l
  • Aizstāt degvielas tvertni: Jā
  • Maksimālā degšanas temperatūra: 1800 °C
  • Darba ilgums ar pilnu degvielas tvertni: 110 min
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Supergas 1060
36,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,99 €
65,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 65,00 €
1.0 ct / 1 gab.
65,00 € / 1 ct
Deglis Kemper Supergas 1060
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper 10/2-571 (skābeklis)
30,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,85 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
1.31 kg / 1 gab.
35,04 € / 1 kg
Gāzes balons Kemper 10/2-571 (skābeklis)
  • Gāzu pamats: Skābeklis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodāmurs, elektriskā Kemper 10/2-M1600, 40 W
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
59,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,99 €
59,00 € / 1 gab.
Lodāmurs, elektriskā Kemper 10/2-M1600, 40 W
  • Jauda: 40 W
  • Spriegums: 210 - 240 V
  • Lodāmura tips: Elektriskā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodāmurs, akumulators Kemper 10/2-M1620, 8 W
11,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,50 €
19,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,00 €
19,00 € / 1 gab.
Lodāmurs, akumulators Kemper 10/2-M1620, 8 W
  • Jauda: 8 W
  • Spriegums: 1.5 V
  • Lodāmura tips: Akumulators
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes deglis Kemper, 0.19 l
29,40 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,40 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Gāzes deglis Kemper, 0.19 l
  • Degvielas veids: Gāze
  • Degvielas tvertnes tilpums: 0.19 l
  • Aizstāt degvielas tvertni: Jā
  • Maksimālā degšanas temperatūra: 1750 °C
  • Darba ilgums ar pilnu degvielas tvertni: 95 min
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper, 227 g
3,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,75 €
5,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,90 €
0.227 kg / 1 gab.
25,99 € / 1 kg
Gāzes balons Kemper, 227 g
  • Gāzu pamats: Butāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper, 0.46 kg
11,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,90 €
17,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,60 €
0.46 kg / 1 gab.
38,26 € / 1 kg
Gāzes balons Kemper, 0.46 kg
  • Svars: 0.46 kg
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Lodāmurs, elektriskā Kemper 10/2-M170100, 100 W
19,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,50 €
34,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,00 €
34,00 € / 1 gab.
Lodāmurs, elektriskā Kemper 10/2-M170100, 100 W
  • Jauda: 100 W
  • Spriegums: 230 V
  • Lodāmura tips: Elektriskā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodāmurs, elektriskā Kemper 10/2-M170080, 60 W
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
19,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,90 €
19,90 € / 1 gab.
Lodāmurs, elektriskā Kemper 10/2-M170080, 60 W
  • Jauda: 60 W
  • Spriegums: 230 V
  • Lodāmura tips: Elektriskā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper 10/2-G581N (750 ml) 7/16
12,76 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,76 €
15,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,50 €
15,50 € / 1 gab.
Gāzes balons Kemper 10/2-G581N (750 ml) 7/16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Burner 10/2-1062EKI
109,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 109,00 €
163,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 163,00 €
163,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper Burner 10/2-1062EKI
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper 10/2-G575 (600ml) 7-16
4,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,50 €
10,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,30 €
10,30 € / 1 gab.
Gāzes balons Kemper 10/2-G575 (600ml) 7-16
  • Gāzu pamats: Butāns, Propāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Burner 10/2-1047SC
20,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,90 €
30,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,90 €
30,90 € / 1 gab.
Deglis Kemper Burner 10/2-1047SC
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-T2019
20,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,49 €
34,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,00 €
34,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-T2019
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 12000, 260 mm, 0.26 kg
41,36 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,36 €
69,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,00 €
Deglis Kemper 12000, 260 mm, 0.26 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Set 10/2-T1047
27,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,00 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
41,90 € / 1 gab.
Deglis Kemper Set 10/2-T1047
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-T1060, 16 cm
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
58,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,00 €
58,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-T1060, 16 cm
  • Garums: 16 cm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Komplekts Kemper 10/2-1058KIT, 58 mm, 0.06 kg
26,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,63 €
39,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,90 €
Komplekts Kemper 10/2-1058KIT, 58 mm, 0.06 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-221960LT5RFE, 860 mm
67,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 67,00 €
97,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 97,00 €
97,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-221960LT5RFE, 860 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-221960LT5F, 860 mm
49,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
75,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,00 €
75,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-221960LT5F, 860 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper ar gāzi un šļūteni 10/2-T1217
49,31 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,31 €
85,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
85,00 € / 1 gab.
Deglis Kemper ar gāzi un šļūteni 10/2-T1217
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tehniskais fēns Kemper 10/2-1066, 560 W
94,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,00 €
149,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 149,00 €
Tehniskais fēns Kemper 10/2-1066, 560 W
  • Jauda: 560 W
  • Gaisa plūsmas caurlaidība: 0.16 l/min
  • Darba temperatūra: 450 - 550 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Pocket 10/2-M1048D
25,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,13 €
38,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,90 €
Deglis Kemper Pocket 10/2-M1048D
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-C12196L D60MM, 860 mm
35,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,59 €
51,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 51,99 €
Deglis Kemper 10/2-C12196L D60MM, 860 mm
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-1065E, 5.5 cm
79,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 79,90 €
119,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 119,00 €
Deglis Kemper 10/2-1065E, 5.5 cm
  • Garums: 5.5 cm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Multi Purpose Torch 1059 With Piezo
31,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,87 €
46,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,00 €
Deglis Kemper Multi Purpose Torch 1059 With Piezo
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Attaukošanas šķīdums Kemper 10/2-L0100
4,22 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,22 €
8,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,50 €
8,50 € / 1 gab.
Attaukošanas šķīdums Kemper 10/2-L0100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper Torch 1047 And 3 Super Gas
30,27 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,27 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
Deglis Kemper Torch 1047 And 3 Super Gas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elastīga gāzes šļūtene Kemper
34,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,99 €
50,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,99 €
10.0 m / 1 gab.
5,10 € / 1 m
Elastīga gāzes šļūtene Kemper
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper 10/2-G580 (600ml) 7/16
8,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,90 €
13,20 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,20 €
0.6 l / 1 gab.
22,00 € / 1 l
Gāzes balons Kemper 10/2-G580 (600ml) 7/16
  • Gāzu pamats: Butāns, Propāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper, 190 g
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
3,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,39 €
0.19 kg / 1 gab.
17,84 € / 1 kg
Gāzes balons Kemper, 190 g
  • Svars: 0.19 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-T820AK
25,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,90 €
47,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,90 €
47,90 € / 1 gab.
Deglis Kemper 10/2-T820AK
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper
11,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,55 €
21,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,90 €
Deglis Kemper
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes balons Kemper 10/2-G580S (380ml) 7/16
8,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,50 €
12,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,90 €
0.38 l / 1 gab.
33,95 € / 1 l
Gāzes balons Kemper 10/2-G580S (380ml) 7/16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Elastīga gāzes šļūtene Kemper 10/2-61805D, 5000 mm
21,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,90 €
26,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,50 €
26,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Elastīga gāzes šļūtene Kemper 10/2-61805D, 5000 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Deglis Kemper 10/2-T1040A
31,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,99 €
38,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,50 €
38,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Deglis Kemper 10/2-T1040A
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Zāles deglis Kemper 10/2-1047GB
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,09 €
45,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,50 €
45,50 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Zāles deglis Kemper 10/2-1047GB
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodāmurs, elektriskā Kemper Electric, 250 W
83,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,65 €
133,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 127,90 €
Lodāmurs, elektriskā Kemper Electric, 250 W
  • Jauda: 250 W
  • Spriegums: 230 V
  • Lodāmura tips: Elektriskā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gāzes deglis Kemper
33,42 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,42 €
80,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,90 €
Gāzes deglis Kemper
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Adapteris Kemper 7/18
25,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,69 €
43,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
Adapteris Kemper 7/18
  • Produkta veids: Adapteri
  • Svars: 60 g
  • Ūdensnoturīgs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodēšanas pasta Kemper, 100 g
23,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,03 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,90 €
Lodēšanas pasta Kemper, 100 g
  • Svars: 100 g
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lodāmurs, elektriskā Kemper 170060, 40 W
26,19 € / gab.
Lodāmurs, elektriskā Kemper 170060, 40 W
  • Jauda: 40 W
  • Spriegums: 220 - 240 V
  • Lodāmura tips: Elektriskā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 121