Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 145 - 192 no 266
Kārtot pēc:
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, cementa pelēka krās., 1 kg
4,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,15 €
5,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,95 €
5,95 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, cementa pelēka krās., 1 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 1 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, anemone krās., 5 kg
16,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,49 €
23,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,59 €
23,59 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, anemone krās., 5 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, jasmin krās., 1 kg
4,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,15 €
5,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,95 €
5,95 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, jasmin krās., 1 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 1 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, karameles krās., 1 kg
4,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,15 €
5,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,95 €
5,95 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, karameles krās., 1 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 1 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, manhattan krās., 1 kg
4,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,15 €
5,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,95 €
5,95 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, manhattan krās., 1 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 1 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Silikons Knauf Antracito 586078, 300 ml, antracīta krās.
9,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,65 €
14,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,45 €
14,45 € / 1 gab.
Silikons Knauf Antracito 586078, 300 ml, antracīta krās.
  • Tilpums: 300 ml
  • Krāsa: Grafīta krās.
  • Darba temperatūra: 5 - 40 °C
  • Izturīgs pret mitrumu: Jā
  • Karstumizturība: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, balta krās., 1 kg
4,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,15 €
5,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,95 €
5,95 € / 1 gab.
Flīžu šuvotājs Knauf FLEXFUGE, dekoratīvs, balta krās., 1 kg
  • Maisījuma tips: Dekoratīvs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Flīžu spraugu šuvošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 1 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stūris Knauf, 1250 mm x 5 mm
59,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,00 €
82,60 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,60 €
100.0 gab. / 1 pak.
0,83 € / 1 gab.
Stūris Knauf, 1250 mm x 5 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 1250 mm
  • Platums: 5 mm
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Stiprinājuma detaļa Knauf, 120 mm x 60 mm
50,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,99 €
69,23 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,23 €
100.0 gab. / 1 pak.
0,69 € / 1 gab.
Stiprinājuma detaļa Knauf, 120 mm x 60 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 120 mm
  • Platums: 60 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts dziļumgruntis Knauf, 1 l
8,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,39 €
9,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,39 €
1.0 l / 1 gab.
9,39 € / 1 l
Grunts dziļumgruntis Knauf, 1 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts dziļumgruntis Knauf, 2 l
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
12,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,59 €
12,59 € / 1 gab.
Grunts dziļumgruntis Knauf, 2 l
  • Grunts tips: Dziļumgruntis
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Plātne Knauf, 60 cm x 60 cm x 1.5 cm
57,41 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 57,41 €
88,96 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 88,96 €
5.04 m2 / 1 pak.
17,65 € / 1 m2
Plātne Knauf, 60 cm x 60 cm x 1.5 cm
  • Zīmols: Knauf
  • Garums: 60 cm
  • Platums: 60 cm
  • Biezums: 1.5 cm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona profils Knauf UW75, UW, 3 m, 40 mm x 75 mm
5,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,89 €
7,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,47 €
7,47 € / 1 gab.
Ģipškartona profils Knauf UW75, UW, 3 m, 40 mm x 75 mm
  • Garums: 3 m
  • Platums: 40 mm
  • Augstums: 75 mm
  • Skārda biezums: 0.6 mm
  • Profila veids: UW
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lente Knauf, papīrs, 150 m x 50 mm
11,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,89 €
14,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,50 €
14,50 € / 1 gab.
Lente Knauf, papīrs, 150 m x 50 mm
  • Ruļļa garums: 150 m
  • Platums: 50 mm
  • Lietošanas nosacījumi: Iekšējās telpas, Sausās telpās
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Alumīnija profils Knauf, 3000 mm x 100 mm x 50 mm
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
7,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,00 €
7,00 € / 1 gab.
Alumīnija profils Knauf, 3000 mm x 100 mm x 50 mm
  • Pārklājums: Nav
  • Garums: 3000 mm
  • Platums: 100 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dībelis Knauf, paredzēts profilu fiksēšanai, 6x35 mm, 100 gab.
7,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
11,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,49 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
11,49 € / 1 iepakojums
Dībelis Knauf, paredzēts profilu fiksēšanai, 6x35 mm, 100 gab.
  • Opciju tips: Paredzēts profilu fiksēšanai
  • Garums: 35 mm
  • Opciju materiāls: Neilons
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Iekares augšdaļa Noniusa L=20cm
0,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,44 €
1,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,00 €
Iekares augšdaļa Noniusa L=20cm
  • Materiāls: Cinkotais tērauds
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 200 mm
  • Platums: 0.4 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Griestu stiprinājums Knauf, 700 mm x 0.4 mm
1,17 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,17 €
3,20 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,20 €
Griestu stiprinājums Knauf, 700 mm x 0.4 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 700 mm
  • Platums: 0.4 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Griestu stiprinājums Knauf, 1000 mm x 0.4 mm
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
4,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,00 €
Griestu stiprinājums Knauf, 1000 mm x 0.4 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 1000 mm
  • Platums: 0.4 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Profils Knauf UW100, UW, 4 m, 100 mm x 40 mm
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Profils Knauf UW100, UW, 4 m, 100 mm x 40 mm
  • Garums: 4 m
  • Platums: 100 mm
  • Augstums: 40 mm
  • Skārda biezums: 0.6 mm
  • Profila veids: UW
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Griestu stiprinājums Knauf, 400 mm x 0.4 mm
0,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,86 €
1,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,89 €
Griestu stiprinājums Knauf, 400 mm x 0.4 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 400 mm
  • Platums: 0.4 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Griestu stiprinājums Knauf, 500 mm x 0.4 mm
1,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,00 €
2,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,00 €
2,00 € / 1 gab.
Griestu stiprinājums Knauf, 500 mm x 0.4 mm
  • Materiāls: Tērauds
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 500 mm
  • Platums: 0.4 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona plāksne Knauf, 260 cm x 120 cm x 1.25 cm, ugunsizturīgs
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
16,78 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,78 €
16,78 € / 1 gab.
Ģipškartona plāksne Knauf, 260 cm x 120 cm x 1.25 cm, ugunsizturīgs
  • Garums: 260 cm
  • Platums: 120 cm
  • Biezums: 1.25 cm
  • Loksnes pielietojums: Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai
  • Mitrumizturība: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pašvītņojošā skrūve Knauf TB, 35 mm x 3.5 mm, 200 gab.
8,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
12,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
1.0 iepakojums / 1 pak.
12,99 € / 1 iepakojums
Pašvītņojošā skrūve Knauf TB, 35 mm x 3.5 mm, 200 gab.
  • Pašskrūvējošais tips: Ar uzgriezni, Pusapaļa galva
  • Garums: 35 mm
  • Diametrs: 3.5 mm
  • Pārklājums: Fosfatēts
  • Iespējamais materiāls: Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona plāksne Knauf Blue GKFI Mini, 130 cm x 90 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs, ugunsizturīgs
8,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,89 €
12,08 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,08 €
12,08 € / 1 gab.
Ģipškartona plāksne Knauf Blue GKFI Mini, 130 cm x 90 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs, ugunsizturīgs
  • Garums: 130 cm
  • Platums: 90 cm
  • Biezums: 1.25 cm
  • Loksnes pielietojums: Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai
  • Mitrumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona plāksne Knauf GKBI, 200 cm x 120 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
12,53 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,53 €
12,53 € / 1 gab.
Ģipškartona plāksne Knauf GKBI, 200 cm x 120 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs
  • Garums: 200 cm
  • Platums: 120 cm
  • Biezums: 1.25 cm
  • Loksnes pielietojums: Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai
  • Mitrumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona profils Knauf CW75, 3 m, 50 mm x 75 mm
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,59 €
8,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,19 €
8,19 € / 1 gab.
Ģipškartona profils Knauf CW75, 3 m, 50 mm x 75 mm
  • Garums: 3 m
  • Platums: 50 mm
  • Augstums: 75 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona profils Knauf 3292, CD, 2.6 m, 60 mm x 27 mm
3,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,39 €
5,02 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,02 €
5,02 € / 1 gab.
Ģipškartona profils Knauf 3292, CD, 2.6 m, 60 mm x 27 mm
  • Garums: 2.6 m
  • Platums: 60 mm
  • Augstums: 27 mm
  • Skārda biezums: 0.6 mm
  • Profila veids: CD
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona profils Knauf 60135, CD, 3 m, 60 mm x 27 mm
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,32 €
5,79 € / 1 gab.
Ģipškartona profils Knauf 60135, CD, 3 m, 60 mm x 27 mm
  • Garums: 3 m
  • Platums: 60 mm
  • Augstums: 27 mm
  • Skārda biezums: 0.6 mm
  • Profila veids: CD
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona profils Knauf 3253, CW, 3 m, 50 mm x 50 mm
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
7,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,47 €
7,47 € / 1 gab.
Ģipškartona profils Knauf 3253, CW, 3 m, 50 mm x 50 mm
  • Garums: 3 m
  • Platums: 50 mm
  • Augstums: 50 mm
  • Skārda biezums: 0.6 mm
  • Profila veids: CW
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
BLĪVĒJOŠĀ LENTE KNAUF, 95 mm x 3,2 mm x 30 m
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
29,99 € / 1 gab.
BLĪVĒJOŠĀ LENTE KNAUF, 95 mm x 3,2 mm x 30 m
  • Lentas pielietojums: Skaņas izolācijai
  • Garums: 30 m
  • Platums: 95 mm
  • Līpošs: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona profils Knauf 97974, UD, 3 m, 28 mm x 27 mm
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,69 €
3,43 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,43 €
3,43 € / 1 gab.
Ģipškartona profils Knauf 97974, UD, 3 m, 28 mm x 27 mm
  • Garums: 3 m
  • Platums: 28 mm
  • Augstums: 27 mm
  • Skārda biezums: 0.6 mm
  • Profila veids: UD
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipša apmetuma maisījums Knauf Rotband, remonta, ziloņkaula/balta, 10 kg
9,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,39 €
11,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,00 €
11,00 € / 1 gab.
Ģipša apmetuma maisījums Knauf Rotband, remonta, ziloņkaula/balta, 10 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Apdares darbiem, Iekšējā apmetuma darbiem, Sienu un griestu apmešanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 10 kg
  • Darba temperatūra: 5 - 30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiprinājuma detaļa Knauf, 100 mm x 100 mm
77,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,00 €
140,00 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 140,00 €
100.0 gab. / 1 pak.
1,40 € / 1 gab.
Stiprinājuma detaļa Knauf, 100 mm x 100 mm
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem
  • Garums: 100 mm
  • Platums: 100 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona plāksne Knauf GKB Mini, 130 cm x 90 cm x 1.25 cm
6,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,19 €
8,52 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,52 €
Min. pasūtījuma daudzums – 3 gab.
8,52 € / 1 gab.
Ģipškartona plāksne Knauf GKB Mini, 130 cm x 90 cm x 1.25 cm
  • Garums: 130 cm
  • Platums: 90 cm
  • Biezums: 1.25 cm
  • Loksnes pielietojums: Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai
  • Mitrumizturība: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona plāksne Knauf GKBI, 130 cm x 90 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs
6,35 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,35 €
9,14 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,14 €
9,14 € / 1 gab.
Ģipškartona plāksne Knauf GKBI, 130 cm x 90 cm x 1.25 cm, mitruma izturīgs
  • Garums: 130 cm
  • Platums: 90 cm
  • Biezums: 1.25 cm
  • Loksnes pielietojums: Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai
  • Mitrumizturība: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona plāksne Knauf GKB, 300 cm x 120 cm x 1.25 cm
11,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,39 €
18,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,00 €
18,00 € / 1 gab.
Ģipškartona plāksne Knauf GKB, 300 cm x 120 cm x 1.25 cm
  • Garums: 300 cm
  • Platums: 120 cm
  • Biezums: 1.25 cm
  • Loksnes pielietojums: Interjera apdarei
  • Mitrumizturība: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ģipškartona plāksne Knauf, 200 cm x 90 cm x 1.25 cm, ugunsizturīgs
8,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,19 €
10,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,85 €
10,85 € / 1 gab.
Ģipškartona plāksne Knauf, 200 cm x 90 cm x 1.25 cm, ugunsizturīgs
  • Garums: 200 cm
  • Platums: 90 cm
  • Biezums: 1.25 cm
  • Loksnes pielietojums: Par grīdu
  • Mitrumizturība: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme siltināšanas sistēmu Knauf Kleber PM, 25 kg
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
9,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,47 €
9,47 € / 1 gab.
Līme siltināšanas sistēmu Knauf Kleber PM, 25 kg
  • Līmes veids: Siltināšanas sistēmu
  • Paredzētais pielietojums: Minerālvate, Polistirola
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Speciāla krāsa saķeres Knauf
44,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,99 €
84,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 84,00 €
20.0 kg / 1 gab.
4,20 € / 1 kg
Speciāla krāsa saķeres Knauf
  • Grunts tips: Saķeres
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Ģipsis Knauf Baugips, 25 kg
6,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,29 €
7,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,39 €
7,39 € / 1 gab.
Ģipsis Knauf Baugips, 25 kg
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Piemērots izmantošanai ārā: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Knauf K4 C2T S1, 5 kg
5,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,39 €
8,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,50 €
8,50 € / 1 gab.
Līme flīžu Knauf K4 C2T S1, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas lente Knauf, 25 m x 100 mm
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
13,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,59 €
25.0 m / 1 gab.
0,54 € / 1 m
Hidroizolācijas lente Knauf, 25 m x 100 mm
  • Platums: 100 mm
  • Garums: 25 m
  • Krāsa: Balta krās.
  • Materiāls: Sintētiskās šķiedras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme Knauf Perlfix, remonta, 12 kg
7,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,49 €
10,15 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,15 €
12.0 kg / 1 pak.
0,85 € / 1 kg
Līme Knauf Perlfix, remonta, 12 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Ģipškartona plākšņu līmēšanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 12 kg
  • Darba temperatūra: +10 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais špakteles maisījums Knauf, izlīdzinošs, 25 kg
17,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,59 €
23,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,50 €
25.0 kg / 1 gab.
0,94 € / 1 kg
Sausais špakteles maisījums Knauf, izlīdzinošs, 25 kg
  • Maisījuma tips: Izlīdzinošs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Iekšējā apmetuma darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stienis Knauf, 250 mm
0,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,29 €
0,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,49 €
Stienis Knauf, 250 mm
  • Garums: 250 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pelēks cements Knauf, 42.5 N, 5 kg
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
5.0 kg / 1 gab.
4,40 € / 1 kg
Pelēks cements Knauf, 42.5 N, 5 kg
  • Cementa veids: CEM I
  • Iepakojuma daudzums, kg: 5
  • Cementa stiprības klase: 42.5 N
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
STIEPLE AR CILPU 50CM
0,42 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,42 €
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
STIEPLE AR CILPU 50CM
  • Materiāls: Metāls
  • Izmantošanas mērķis: Atsperu veida piekarēm
  • Garums: 500 mm
  • Platums: 2 mm
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 145 - 192 no 266