Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 170
Kārtot pēc:
Sēklas Kurzemes sēklas rudzupuķes Red Ball, 4 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 gab.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas rudzupuķes Red Ball, 4 g
  • Ziedu tips: Rudzupuķes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas viengadīgās Swan Lake, 5 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.002 kg / 1 gab.
395,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas viengadīgās Swan Lake, 5 g
  • Ziedu tips: Viengadīgās
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, dīgsti Zirņi mikrozaļumiem, 20 g
1,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,79 €
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
0.02 kg / 1 gab.
124,50 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, dīgsti Zirņi mikrozaļumiem, 20 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Dīgsti
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi ADAM F1, 0.1 g
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
10.0 g / 1 gab.
0,30 € / 1 g
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi ADAM F1, 0.1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Gurķi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, pupiņas (mazas) Witkiem, 15 g
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
0.015 kg / 1 gab.
112,67 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, pupiņas (mazas) Witkiem, 15 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Pupiņas (mazas)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Bördi, 200 g
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.2 kg / 1 gab.
29,95 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Bördi, 200 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Zirņi
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, skābenes Broadleaved, 2 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.002 kg / 1 gab.
395,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, skābenes Broadleaved, 2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Skābenes
  • Dīgšanas sēklas: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas kreses Salmon Gleam F1, 3 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
Sēklas Kurzemes sēklas kreses Salmon Gleam F1, 3 g
  • Ziedu tips: Kreses
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, spināti Matador, 5 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.005 kg / 1 gab.
158,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, spināti Matador, 5 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Spināti
  • Dīgšanas sēklas: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, meža zemenes Erna, 0.1 g
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
20.0 g / 1 gab.
0,08 € / 1 g
Sēklas Kurzemes sēklas, meža zemenes Erna, 0.1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Meža zemenes
  • Dīgšanas sēklas: Nē
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas limonija Limonium Blue, 0.3 g
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
Sēklas Kurzemes sēklas limonija Limonium Blue, 0.3 g
  • Ziedu tips: Limonija
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, rutki Runder Schwarzer Winter, 5 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.005 kg / 1 gab.
158,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, rutki Runder Schwarzer Winter, 5 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Rutki
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, tomāti Malinowy Ożarowski, 0.1 g
1,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,49 €
2,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
Sēklas Kurzemes sēklas, tomāti Malinowy Ożarowski, 0.1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Tomāti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Kelvedon Wonder, 15 g
0,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.015 kg / 1 pak.
52,67 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Kelvedon Wonder, 15 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Zirņi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, zemenes Yellow Wonder, 0.1 g
1,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,49 €
2,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
Sēklas Kurzemes sēklas, zemenes Yellow Wonder, 0.1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Zemenes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas saulespuķes Abendsonne, 1 g
0,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 pak.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas saulespuķes Abendsonne, 1 g
  • Ziedu tips: Saulespuķes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Crimson, 2 g
0,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.002 kg / 1 pak.
395,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Crimson, 2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Zirņi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, pupiņas Orinoco, 10 g
1,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
0.01 kg / 1 pak.
169,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, pupiņas Orinoco, 10 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Pupiņas
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas lauvmutītes Canary Bird, 0.2 g
0,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
Sēklas Kurzemes sēklas lauvmutītes Canary Bird, 0.2 g
  • Ziedu tips: Lauvmutītes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, baklažāns Black Beauty, 0.2 g
0,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
Sēklas Kurzemes sēklas, baklažāns Black Beauty, 0.2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Baklažāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, tomāti Jūrmala, 0.1 g
1,19 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
Sēklas Kurzemes sēklas, tomāti Jūrmala, 0.1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Tomāti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, ķirbis Uchiki Kuri, 1 g
0,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 pak.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, ķirbis Uchiki Kuri, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Ķirbis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas alises, 1 g
0,59 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 pak.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas alises, 1 g
  • Ziedu tips: Alises
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, burkāns Rote Riesen 2, 4 g
1,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,79 €
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
0.004 kg / 1 gab.
622,50 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, burkāns Rote Riesen 2, 4 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Burkāns
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, melones Charentais, 2 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.002 kg / 1 gab.
395,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, melones Charentais, 2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Melones
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, patisoni Dsco, 2 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
Sēklas Kurzemes sēklas, patisoni Dsco, 2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Patisoni
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas rukola Olivetta, 1 g
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
Sēklas Kurzemes sēklas rukola Olivetta, 1 g
  • Garšaugu veids: Rukola
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas dilles Dill Common, 8 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.005 kg / 1 gab.
158,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas dilles Dill Common, 8 g
  • Garšaugu veids: Dilles
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, rukola Common, 4 g, 4 m
1,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,79 €
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
0.004 kg / 1 gab.
622,50 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, rukola Common, 4 g, 4 m
  • Augļu vai dārzeņu veids: Rukola
  • Dīgšanas sēklas: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Ambrosia, 15 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.015 kg / 1 gab.
52,67 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, zirņi Ambrosia, 15 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Zirņi
  • Dīgšanas sēklas: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas dilles Dill Mammut, 8 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.005 kg / 1 gab.
158,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas dilles Dill Mammut, 8 g
  • Garšaugu veids: Dilles
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, kāposti PAK-CHOI Seeds, 3 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.003 kg / 1 gab.
263,33 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, kāposti PAK-CHOI Seeds, 3 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Kāposti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, rabarberi Victoria, 0.5 g
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
0.001 kg / 1 gab.
1.690,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, rabarberi Victoria, 0.5 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Rabarberi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas dilles Dill Kurland, 8 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.005 kg / 1 gab.
158,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas dilles Dill Kurland, 8 g
  • Garšaugu veids: Dilles
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas viengadīgās Spencer Mix, 5 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.002 kg / 1 gab.
395,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas viengadīgās Spencer Mix, 5 g
  • Ziedu tips: Viengadīgās
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi Regina H, 1 g
1,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,19 €
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
0.001 kg / 1 gab.
1.690,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi Regina H, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Gurķi
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, tomāti Goldkrone, 0.2 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
Sēklas Kurzemes sēklas, tomāti Goldkrone, 0.2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Tomāti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, arbūzi Sugar Baby, 1 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 gab.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, arbūzi Sugar Baby, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Arbūzi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, kāposti Casiopea, 2 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.002 kg / 1 gab.
395,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, kāposti Casiopea, 2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Kāposti
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, kabacis Nefertiti, 1 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 gab.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, kabacis Nefertiti, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Kabacis
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, melones Jucar H, 1 g
1,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,49 €
2,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
0.001 kg / 1 gab.
2.190,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, melones Jucar H, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Melones
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi Green River H, 1 g
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
0.001 kg / 1 gab.
2.990,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi Green River H, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Gurķi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, kabacis Wanda, 1 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 gab.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, kabacis Wanda, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Kabacis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi Libelle H, 1 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 gab.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, gurķi Libelle H, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Gurķi
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, kabacis Goldena, 1 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 gab.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, kabacis Goldena, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Kabacis
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, arbūzi Bedouin H, 1 g
1,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,49 €
2,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,19 €
0.001 kg / 1 gab.
2.190,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, arbūzi Bedouin H, 1 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Arbūzi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, paprika Monanta, 0.5 g
0,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,59 €
0,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,79 €
0.001 kg / 1 gab.
790,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, paprika Monanta, 0.5 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Paprika
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sēklas Kurzemes sēklas, galda bietes Boro H Bio, 2 g
2,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,09 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
0.002 kg / 1 gab.
1.495,00 € / 1 kg
Sēklas Kurzemes sēklas, galda bietes Boro H Bio, 2 g
  • Augļu vai dārzeņu veids: Galda bietes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 4
Rāda: 1 - 48 no 170