Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Saderīgie ražotāji
Rāda: 1 - 48 no 63
Kārtot pēc:
Atkaļķošanas līdzeklis, kafijas aparātiem Kvadro Coffee Machines
6,76 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,03 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.7 l / 1 gab.
14,27 € / 1 l
TOP prece
Atkaļķošanas līdzeklis, kafijas aparātiem Kvadro Coffee Machines
  • Produkts paredzēts: Kafijas aparātiem
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vannas istabas tīrīšanas līdzeklis Kvadro
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.73 l / 1 gab.
6,84 € / 1 l
Vannas istabas tīrīšanas līdzeklis Kvadro
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiklu tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.73 l
2,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,55 €
4,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
0.73 l / 1 gab.
6,70 € / 1 l
TOP prece
Stiklu tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.73 l
  • Tilpums: 0.73 l
  • Koncentrāts: Nē
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aizsvīšanas līdzeklis Kvadro, 150 ml
2,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,89 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.15 l / 1 gab.
39,93 € / 1 l
Aizsvīšanas līdzeklis Kvadro, 150 ml
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līdzeklis pret kodēm Kvadro, 150 ml
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
0.15 l / 1 gab.
31,93 € / 1 l
Līdzeklis pret kodēm Kvadro, 150 ml
  • Tilpums: 150 ml
  • Ietekme uz kaitēkļiem: Iznīcinātājs
  • Kaitēkļu kontroles tips: Blusas, Kodes, Skudras
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Silikons Kvadro, 150 ml
2,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,55 €
3,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,90 €
0.15 l / 1 gab.
26,00 € / 1 l
Silikons Kvadro, 150 ml
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.73 l
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
0.73 l / 1 gab.
6,42 € / 1 l
Kanalizācijas cauruļu tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.73 l
  • Tilpums: 0.73 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Antistatisks Kvadro Dana, 0.15 l
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
4,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,19 €
0.15 l / 1 gab.
27,93 € / 1 l
Antistatisks Kvadro Dana, 0.15 l
  • Tilpums: 0.15 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Antistatisks Kvadro Dana, 0.3 l
2,88 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,78 €
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
0.3 l / 1 gab.
11,63 € / 1 l
Antistatisks Kvadro Dana, 0.3 l
  • Tilpums: 0.3 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro MAGA PLUS+, 150 ml
6,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,49 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
0.15 l / 1 gab.
66,60 € / 1 l
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro MAGA PLUS+, 150 ml
  • Tilpums: 150 ml
  • Ietekme uz kaitēkļiem: Atbaidītājs
  • Kaitēkļu kontroles tips: Odi, Ērces
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ledus kausētājs Kvadro, 300 ml
2,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,55 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.3 l / 1 gab.
16,63 € / 1 l
Ledus kausētājs Kvadro, 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mēbeļu kopšanas līdzeklis Kvadro, 0.3 l
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,69 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
0.3 l / 1 gab.
14,30 € / 1 l
Mēbeļu kopšanas līdzeklis Kvadro, 0.3 l
  • Tilpums: 0.3 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro, 150 ml
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,69 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
0.15 l / 1 gab.
28,60 € / 1 l
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro, 150 ml
  • Tilpums: 150 ml
  • Ietekme uz kaitēkļiem: Iznīcinātājs
  • Kaitēkļu kontroles tips: Rāpuļi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Augu aizsardzības līdzeklis Kvadro Augu lapu laka, 0.3 l
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.3 l / 1 gab.
16,63 € / 1 l
Augu aizsardzības līdzeklis Kvadro Augu lapu laka, 0.3 l
  • Tilpums: 0.3 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis, pielietojums: trauku mazgāšanai Kvadro Eco
2,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,39 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
0.52 l / 1 gab.
8,25 € / 1 l
Trauku mazgāšanas līdzeklis, pielietojums: trauku mazgāšanai Kvadro Eco
  • Produkts paredzēts: Pielietojums: Trauku mazgāšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Kvadro, 5 l
9,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
5.0 l / 1 gab.
2,80 € / 1 l
Trauku mazgāšanas līdzeklis Kvadro, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Kvadro Aloe Aroma, 5000 ml
8,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,39 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
5.0 l / 1 gab.
2,40 € / 1 l
Šķidrās ziepes Kvadro Aloe Aroma, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai/tauki, 1 l
3,64 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,64 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 l / 1 gab.
4,99 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai/tauki, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, grili/cepeškrāsnīm/plītīm, 0.7 l
3,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,59 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.7 l / 1 gab.
8,56 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, grili/cepeškrāsnīm/plītīm, 0.7 l
  • Tilpums: 0.7 l
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vannas tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.7 l
3,91 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,90 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.7 l / 1 gab.
8,56 € / 1 l
Vannas tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.7 l
  • Tilpums: 0.7 l
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai, 0.7 l
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
0.7 l / 1 gab.
6,13 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai, 0.7 l
  • Tilpums: 0.7 l
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes poda tīrītājs Kvadro, 0.73 l
3,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,24 €
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
0.73 l / 1 gab.
6,42 € / 1 l
Tualetes poda tīrītājs Kvadro, 0.73 l
  • Tilpums: 0.73 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 5 l
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
5.0 l / 1 gab.
3,00 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Klozetpoda tīrīšanas līdzeklis, tualetes tīrīšanai Kvadro Eco
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
1.0 l / 1 gab.
4,59 € / 1 l
Klozetpoda tīrīšanas līdzeklis, tualetes tīrīšanai Kvadro Eco
  • Produkts paredzēts: Tualetes tīrīšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Kvadro, 0.3 l
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
Smidzinātājs Kvadro, 0.3 l
  • Instrumenta veids: Smidzinātājs
  • Paredzētas lietošanai: Automašīnas panelis
  • Tilpums: 0.3 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai, 0.73 l
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.73 l / 1 gab.
6,84 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai, 0.73 l
  • Tilpums: 0.73 l
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Kvadro, 0.3 l
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
Smidzinātājs Kvadro, 0.3 l
  • Instrumenta veids: Smidzinātājs
  • Paredzētas lietošanai: Automašīnas panelis
  • Tilpums: 0.3 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mēbeļu tīrītājs Kvadro beeswax and antistatic, 0.3 l
2,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,77 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
0.3 l / 1 gab.
14,30 € / 1 l
Mēbeļu tīrītājs Kvadro beeswax and antistatic, 0.3 l
  • Tilpums: 0.3 l
  • Antistatisks efekts: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, keramika/cepeškrāsnīm, 0.73 l
3,34 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,34 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.73 l / 1 gab.
8,21 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, keramika/cepeškrāsnīm, 0.73 l
  • Tilpums: 0.73 l
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smidzinātājs Kvadro, 0.73 l
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
0.73 l / 1 gab.
9,58 € / 1 l
Smidzinātājs Kvadro, 0.73 l
  • Instrumenta veids: Smidzinātājs
  • Paredzētas lietošanai: Motors
  • Tilpums: 0.73 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro MAGA,PRĀTA VĒTRA, 100 ml
3,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,69 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.1 l / 1 gab.
59,90 € / 1 l
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro MAGA,PRĀTA VĒTRA, 100 ml
  • Tilpums: 100 ml
  • Ietekme uz kaitēkļiem: Atbaidītājs
  • Kaitēkļu kontroles tips: Odi, Ērces
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,69 €
4,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,69 €
0.15 l / 1 gab.
31,27 € / 1 l
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro
  • Ietekme uz kaitēkļiem: Atbaidītājs
  • Kaitēkļu kontroles tips: Lapsenes, Odi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
0.3 l / 1 gab.
16,63 € / 1 l
Aerosoli pret lidojošiem un rāpojošiem kukaiņiem Kvadro
  • Ietekme uz kaitēkļiem: Atbaidītājs
  • Kaitēkļu kontroles tips: Lapsenes, Odi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ledus kausētājs Kvadro, 50 ml
2,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,85 €
4,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,39 €
0.05 l / 1 gab.
87,80 € / 1 l
Ledus kausētājs Kvadro, 50 ml
  • Tilpums: 50 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ledus kausētājs Kvadro De-icer For Car Windows, 700 ml
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
0.7 l / 1 gab.
9,99 € / 1 l
Ledus kausētājs Kvadro De-icer For Car Windows, 700 ml
  • Tilpums: 700 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Silikons Kvadro Universal, 150 ml
2,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,75 €
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
0.15 l / 1 gab.
30,60 € / 1 l
Silikons Kvadro Universal, 150 ml
  • Tilpums: 150 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Atkaļķošanas līdzeklis, kaļķakmens Kvadro
3,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,89 €
7,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,19 €
0.7 l / 1 gab.
10,27 € / 1 l
Atkaļķošanas līdzeklis, kaļķakmens Kvadro
  • Produkts paredzēts: Kaļķakmens
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, universālais
3,87 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,87 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.7 l / 1 gab.
8,56 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, universālais
  • Produkts paredzēts: Universālais
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Kvadro
4,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,55 €
7,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,19 €
0.7 l / 1 gab.
10,27 € / 1 l
Pretpelējumu līdzeklis, pelējuma un sēnīšu Kvadro
  • Produkts paredzēts: Pelējuma un sēnīšu
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Traipu tīrīšanas līdzeklis Kvadro
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
5,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,39 €
0.7 l / 1 gab.
7,70 € / 1 l
Traipu tīrīšanas līdzeklis Kvadro
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.7 l
3,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,45 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.7 l / 1 gab.
8,56 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 0.7 l
  • Tilpums: 0.7 l
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Kvadro Aloe Aroma, 1000 ml
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 l / 1 gab.
4,99 € / 1 l
Šķidrās ziepes Kvadro Aloe Aroma, 1000 ml
  • Tilpums: 1000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes poda tīrītājs Kvadro, 1 l
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
1.0 l / 1 gab.
5,99 € / 1 l
Tualetes poda tīrītājs Kvadro, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai, 1 l
3,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,25 €
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
1.0 l / 1 gab.
4,49 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Virtuves tīrīšanai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes poda tīrītājs Kvadro, 1 l
3,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,69 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
1.0 l / 1 gab.
5,99 € / 1 l
Tualetes poda tīrītājs Kvadro, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 1 l
3,52 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,52 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 l / 1 gab.
4,99 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai/tauki, 5 l
10,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,95 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
5.0 l / 1 gab.
2,80 € / 1 l
Tīrīšanas līdzeklis Kvadro, virtuves tīrīšanai/tauki, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Notekūdeņu tīrīšanas līdzekli Kvadro, 1 l
3,04 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,04 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.0 l / 1 gab.
4,99 € / 1 l
Notekūdeņu tīrīšanas līdzekli Kvadro, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 63