Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 1 - 48 no 160
Kārtot pēc:
Smaržas Mexx Ice Touch Women, 250 ml
7,89 € / gab.
Pieejama noliktavā
Smaržas Mexx Ice Touch Women, 250 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Ķermeņa sprejs
  • Tilpums: 250 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Forever Classic For Him, 30 ml
14,39 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Forever Classic For Him, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Ice Touch, 40.0 ml
16,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
22,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,89 €
Tualetes ūdens Mexx Ice Touch, 40.0 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 40.0 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Black, 30 ml
11,69 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Black, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Ice Touch Man, 30 ml
14,39 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Ice Touch Man, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Summer Bliss for Her, 20 ml
14,39 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Summer Bliss for Her, 20 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 20 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Summer Bliss for Him, 30 ml
15,69 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Summer Bliss for Him, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Woman, 20 ml
10,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,71 €
13,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,79 €
0.02 l / 1 gab.
689,50 € / 1 l
Tualetes ūdens Mexx Woman, 20 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 20 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržas Mexx Woman Women, 250 ml
7,89 € / gab.
Smaržas Mexx Woman Women, 250 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Ķermeņa sprejs
  • Tilpums: 250 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Fresh Splash, 30 ml
16,99 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Fresh Splash, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Him, 30 ml
14,39 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Him, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Her, 30 ml
16,99 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Her, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Man, 50 ml
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
23,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,59 €
Tualetes ūdens Mexx Man, 50 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Fresh, 30 ml
11,22 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,20 €
14,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,39 €
Tualetes ūdens Mexx Fresh, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml
15,79 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Limited Edition For Her Black & Gold, 30 ml
17,09 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Limited Edition For Her Black & Gold, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Glow, 30 ml
8,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
14,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,59 €
Jaunums
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Glow, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Salds
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Black Man, 50 ml
16,49 € / gab.
0.05 l / 1 gab.
329,80 € / 1 l
Tualetes ūdens Mexx Black Man, 50 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Warmth, 30 ml
11,39 € / gab.
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Warmth, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Nature, 30 ml
9,99 € / gab.
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Nature, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Him, 50 ml
16,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,69 €
17,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,39 €
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Him, 50 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Simply For Him, 30 ml
6,89 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Simply For Him, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Summer Daydream, 30 ml
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,89 €
15,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,39 €
Tualetes ūdens Mexx Summer Daydream, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Summer Daydream, 20 ml
13,09 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Summer Daydream, 20 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 20 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Simply For Him, 50 ml
13,99 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Simply For Him, 50 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx For Him, 30.0 ml
11,59 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx For Him, 30.0 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30.0 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Forever Classic For Her, 30 ml
14,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,36 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
Tualetes ūdens Mexx Forever Classic For Her, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Her, 15 ml
5,19 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Whenever Wherever For Her, 15 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 15 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Simply Fresh, 50 ml
9,89 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Simply Fresh, 50 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Glow, 50 ml
17,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,79 €
21,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,69 €
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Glow, 50 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa miglas Mexx For Her Limited Edition, 250 ml
14,59 € / gab.
Ķermeņa miglas Mexx For Her Limited Edition, 250 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Ķermeņa sprejs
  • Tilpums: 250 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Warmth, 50 ml
16,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Warmth, 50 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Summer Daydream, 40 ml
21,59 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Summer Daydream, 40 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 40 ml
  • Smaržu aromāts: Augļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Smaržu zīmulis Mexx Black Woman, 3 ml
5,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,89 €
6,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,89 €
Smaržu zīmulis Mexx Black Woman, 3 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržu zīmulis
  • Tilpums: 3 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Woman, 40 ml
14,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,90 €
15,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,79 €
0.04 l / 1 gab.
397,25 € / 1 l
Tualetes ūdens Mexx Woman, 40 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 40 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Life Is Now, 30 ml
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
0.03 l / 1 gab.
349,67 € / 1 l
Tualetes ūdens Mexx Life Is Now, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Woman, 40 ml
16,09 € / gab.
Parfimērijas ūdens Mexx Woman, 40 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 40 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Woman, 60 ml
17,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
24,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,19 €
0.06 l / 1 gab.
403,17 € / 1 l
Tualetes ūdens Mexx Woman, 60 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 60 ml
  • Smaržu aromāts: Citrusu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx City Breeze, 30 ml
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
12,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,39 €
Tualetes ūdens Mexx City Breeze, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Look Up Now, 30 ml
10,09 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Look Up Now, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Simply For Her, 20 ml
11,79 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Simply For Her, 20 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 20 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Black Woman, 30 ml
14,89 € / gab.
0.03 l / 1 gab.
496,33 € / 1 l
Tualetes ūdens Mexx Black Woman, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dāvanu komplekts sievietēm Mexx Woman
17,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,89 €
24,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,69 €
Dāvanu komplekts sievietēm Mexx Woman
  • Smaržas: Sievietēm
  • Tilpums: 70 ml
  • Komplektā: Dušas želeja, 50 ml, Tualetes ūdens (EDT), 20 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Dezodorants sievietēm Mexx, 75 ml
7,79 € / gab.
Dezodorants sievietēm Mexx, 75 ml
  • Produkta veids: Sieviešu dezodorants
  • Zīmols: Mexx
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Black Woman, 15 ml
17,09 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Black Woman, 15 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 15 ml
  • Smaržu aromāts: Austrumu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Nature, 30 ml
16,89 € / gab.
Parfimērijas ūdens Mexx Inspired Nature, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Mexx Summer Vibes, 20 ml
13,09 € / gab.
Tualetes ūdens Mexx Summer Vibes, 20 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 20 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Mexx Black, 30 ml
17,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,29 €
22,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,59 €
Parfimērijas ūdens Mexx Black, 30 ml
  • Zīmols: Mexx
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
1 3 ... 4
Rāda: 1 - 48 no 160