Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 49 - 96 no 142
Kārtot pēc:
Aerosols Motip Tyre Repair, 0.5 l
11,59 € / gab.
Aerosols Motip Tyre Repair, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Riepu ātrā remonta līdzekļi
  • Paredzētas lietošanai: Riepām
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Citrus, 0.5 l
20,29 € / gab.
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Citrus, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Tauku tīrīšanas līdzeklis, Tīrīšanas līdzekli
  • Paredzētas lietošanai: Virsbūvei
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Speciāla krāsa, daudzveidīgs Motip Line Marker, balts krās., 0.75 l
26,09 € / gab.
Speciāla krāsa, daudzveidīgs Motip Line Marker, balts krās., 0.75 l
  • Spīdums: Nav (neapstrādātas virsmas)
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Virsmas pārklājuma līdzeklis Motip Vaseline, 0.5 l
10,89 € / gab.
Virsmas pārklājuma līdzeklis Motip Vaseline, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Aerosola
  • Paredzētas lietošanai: Virsbūvei
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosols Motip RAL 1006, 0.4 l
11,09 € / gab.
Aerosols Motip RAL 1006, 0.4 l
  • Instrumenta veids: Aerosola
  • Paredzētas lietošanai: Automašīnas panelis
  • Tilpums: 0.4 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Motip Diesel Injecttion Cleaner, 0.3 l
13,49 € / gab.
Tīrīšanas līdzeklis Motip Diesel Injecttion Cleaner, 0.3 l
  • Instrumenta veids: Tīrīšanas līdzekli
  • Paredzētas lietošanai: Motors
  • Tilpums: 0.3 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Wheelspray, 0.5 l
7,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,77 €
11,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Wheelspray, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Aerosola laka
  • Paredzētas lietošanai: Diskiem
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Motip Silicone Remover, 0.4 l
9,99 € / gab.
Tīrīšanas līdzeklis Motip Silicone Remover, 0.4 l
  • Instrumenta veids: Aerosola
  • Paredzētas lietošanai: Virsbūvei
  • Tilpums: 0.4 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ledus kausētājs Motip De-Icer, 400 ml
7,69 € / gab.
7,69 € / 1 gab.
Ledus kausētājs Motip De-Icer, 400 ml
  • Tilpums: 400 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla
  • Temperatūras izturība: -40 - 1 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Auto krāsas Motip Wheelspray, 0.5 l, sudraba krās.
7,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,77 €
11,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
Auto krāsas Motip Wheelspray, 0.5 l, sudraba krās.
  • Piemērotās virsmas: Metāla
  • Krāsa: Sudraba krās.
  • Spīdums: Pilnīgi spīdīga
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsu aerosoli Motip Colormark Ecomarker 500ml White, marķēšanas, balta krās., 0.5 l
16,39 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Ecomarker 500ml White, marķēšanas, balta krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker, marķēšanas, sarkana krās., 0.5 l
16,29 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker, marķēšanas, sarkana krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Sarkana krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker, marķēšanas, melna krās., 0.5 l
16,29 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker, marķēšanas, melna krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Melna krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker, marķēšanas, dzeltena krās., 0.5 l
16,29 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker, marķēšanas, dzeltena krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Dzeltena krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker Fluo, marķēšanas, zila krās., 0.5 l
16,79 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker Fluo, marķēšanas, zila krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Zila krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker Fluo, marķēšanas, sarkana krās., 0.5 l
16,79 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker Fluo, marķēšanas, sarkana krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Sarkana krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker Fluo, marķēšanas, sarkana krās., 0.5 l
16,79 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Colormark Spotmarker Fluo, marķēšanas, sarkana krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Sarkana krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Krāsu aerosoli Motip Colormark Spotmarker Fluo 500ml, marķēšanas, dzeltena krās., 0.5 l
16,79 € / gab.
Krāsu aerosoli Motip Colormark Spotmarker Fluo 500ml, marķēšanas, dzeltena krās., 0.5 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.5
  • Aerosola krāsas tips: Marķēšanas
  • Krāsas tonis: Dzeltena krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
Piegāde uz mājām
Nav pieejama preces izņemšana
Tīrīšanas līdzeklis Motip Rubber & Plastic Conditioner, 0.6 l
11,89 € / gab.
Tīrīšanas līdzeklis Motip Rubber & Plastic Conditioner, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Tauku tīrīšanas līdzeklis
  • Paredzētas lietošanai: Gumijai
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray Lavander, 0.6 l
9,19 € / gab.
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray Lavander, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Tīrīšanas līdzekli
  • Paredzētas lietošanai: Salons
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray Apple, 0.6 l
9,19 € / gab.
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray Apple, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Tīrīšanas līdzekli
  • Paredzētas lietošanai: Salons
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosols Motip Industrial Cleaner, speciāliem mērķiem, 500 ml
5,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,86 €
8,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,89 €
Aerosols Motip Industrial Cleaner, speciāliem mērķiem, 500 ml
  • Zīmols: Motip
  • Tilpums: 500 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosols Motip Glass Cleaner, 0.6 l
6,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,39 €
9,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,69 €
Aerosols Motip Glass Cleaner, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Aerosola
  • Paredzētas lietošanai: Logiem
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gaisa atsvaidzinātājs Motip, 0.6 l
11,39 € / gab.
Gaisa atsvaidzinātājs Motip, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Aerosola
  • Paredzētas lietošanai: Salons
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray Cranberry, 0.6 l
9,19 € / gab.
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray Cranberry, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Tīrīšanas līdzekli
  • Paredzētas lietošanai: Salons
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automobīļu vasks Motip Speed Vax, 0.6 l
7,57 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,32 €
10,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,49 €
Automobīļu vasks Motip Speed Vax, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Vasks
  • Paredzētas lietošanai: Virsbūvei
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automobīļa stikla tīrīšanas līdzeklis Motip Anti Condens, 0.5 l
7,13 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,13 €
10,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,79 €
Automobīļa stikla tīrīšanas līdzeklis Motip Anti Condens, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Smidzinātājs
  • Paredzētas lietošanai: Priekšējo stiklu (universālā)
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Motip, 0.6 l
7,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,44 €
11,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,19 €
Tīrīšanas līdzeklis Motip, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Pulēšanas līdzeklis
  • Paredzētas lietošanai: Diskiem
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Marķieris Motip LineMarker, zila krās.
22,89 € / gab.
Marķieris Motip LineMarker, zila krās.
  • Zīmols: Motip
  • Virsmām: Universāls
  • Krāsa: Zila krās.
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosols Motip Multi Spray, 0.5 l
10,09 € / gab.
0.5 l / 1 gab.
20,18 € / 1 l
Aerosols Motip Multi Spray, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Aerosola, Rūsas noņēmēji, Tīrīšanas līdzekli, Ūdeni atgrūdošs līdzeklis
  • Paredzētas lietošanai: Ķēdēm
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray, 0.6 l
6,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,47 €
9,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,79 €
0.6 l / 1 gab.
16,32 € / 1 l
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip Cockpit Spray, 0.6 l
  • Instrumenta veids: Aerosola
  • Paredzētas lietošanai: Salons
  • Tilpums: 0.6 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis Motip Stainless Steel, 0.5 l
10,09 € / gab.
Tīrīšanas līdzeklis Motip Stainless Steel, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Tīrīšanas līdzekli
  • Paredzētas lietošanai: Automašīnas panelis
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa Motip Grease Oil, 500 ml
7,66 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,66 €
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
0.5 l / 1 gab.
23,18 € / 1 l
Eļļa Motip Grease Oil, 500 ml
  • Zīmols: Motip
  • Tilpums: 500 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Auto bremžu sistēmas tīrītājs Motip, 25 l
114,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 114,90 €
150,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 131,90 €
Auto bremžu sistēmas tīrītājs Motip, 25 l
  • Instrumenta veids: Šķīdinātājs
  • Paredzētas lietošanai: Diskiem
  • Tilpums: 25 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip, 5 l
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,96 €
54,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 54,90 €
Automašīnu tīrīšanas līdzeklis Motip, 5 l
  • Instrumenta veids: Šķīdinātājs
  • Paredzētas lietošanai: Diskiem
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Aerosols Motip Rain Away, 0.5 l
9,28 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,19 €
13,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,19 €
Aerosols Motip Rain Away, 0.5 l
  • Instrumenta veids: Smidzinātājs
  • Paredzētas lietošanai: Logiem, Priekšējo stiklu (universālā)
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa Motip, 500 ml
9,79 € / gab.
9,79 € / 1 gab.
Eļļa Motip, 500 ml
  • Tilpums: 500 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 49 - 96 no 142