Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 10
Kārtot pēc:
Kaļķa apmetuma maisījums Naks, remonta, 25 kg
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
25.0 kg / 1 gab.
0,64 € / 1 kg
Kaļķa apmetuma maisījums Naks, remonta, 25 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Iekšējā apmetuma darbiem, Ārējā apmetuma darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: +1 - +30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Maisījums Naks, blīvēšanas, 25 kg
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
25.0 kg / 1 gab.
0,76 € / 1 kg
Maisījums Naks, blīvēšanas, 25 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Mūrēšanas darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 25 kg
  • Darba temperatūra: +1 - +30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausais mūrēšanas maisījums Naks, 25 kg
14,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,79 €
19,58 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,58 €
25.0 kg / 1 gab.
0,78 € / 1 kg
Sausais mūrēšanas maisījums Naks, 25 kg
  • Krāsa: Pelēka krās.
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Iepakojuma daudzums, kg: 25
  • Žūšanas laiks (pirms pieskaršanās): 2 - 28 min
  • Var tonēt: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Maisījums Naks, blīvēšanas, 5 kg
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
15,38 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,38 €
5.0 kg / 1 gab.
3,08 € / 1 kg
Maisījums Naks, blīvēšanas, 5 kg
  • Maisījuma tips: Blīvēšanas
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Mūrēšanas darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +30 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kaļķis Naks, izlīdzinošs, 2.5 kg
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
2.5 kg / 1 gab.
2,80 € / 1 kg
Kaļķis Naks, izlīdzinošs, 2.5 kg
  • Maisījuma tips: Izlīdzinošs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Apdares darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 2.5 kg
  • Darba temperatūra: 10 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betons Naks, izlīdzinošs, 5 kg
7,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,39 €
12,48 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,48 €
5.0 kg / 1 gab.
2,50 € / 1 kg
Betons Naks, izlīdzinošs, 5 kg
  • Maisījuma tips: Izlīdzinošs
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Betona maisījumu ražošanai
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +1 - +30 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Granīta smiltis betonēšanas darbiem/apdares darbiem Naks, 7.5 kg
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
10,56 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,56 €
7.5 kg / 1 gab.
1,41 € / 1 kg
Granīta smiltis betonēšanas darbiem/apdares darbiem Naks, 7.5 kg
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Apdares darbiem, Betonēšanas darbiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Maisījums Naks Uninaks, remonta, 5 kg
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
5.0 kg / 1 gab.
2,00 € / 1 kg
Maisījums Naks Uninaks, remonta, 5 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Mūrēšanas darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 5 kg
  • Darba temperatūra: +1 - +30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Granīta smiltis ieklājamā seguma stabilitātei Naks, 25 kg
6,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,19 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
25.0 kg / 1 gab.
0,56 € / 1 kg
Granīta smiltis ieklājamā seguma stabilitātei Naks, 25 kg
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Ieklājamā seguma stabilitātei
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mūrjava šamota kieģeļiem Naks, remonta, 20 kg

Izpārdots

Mūrjava šamota kieģeļiem Naks, remonta, 20 kg
  • Maisījuma tips: Remonta
  • Vielas/maisījuma pielietojums: Mūrēšanas darbiem
  • Produkta svars ar iepakojumu: 20 kg
  • Darba temperatūra: +5 - +30 °C