Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 34
Kārtot pēc:
Šķīstošā kafija Nescafe Gold, 0.1 kg
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Šķīstošā kafija Nescafe Gold, 0.1 kg
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Šķīstošā kafija
  • Svars: 0.1 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīstošā kafija Nescafe Classic Strong, 0.25 kg
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
15,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,69 €
0.25 kg / 1 gab.
62,76 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Šķīstošā kafija Nescafe Classic Strong, 0.25 kg
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Šķīstošā kafija
  • Svars: 0.25 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīstošā kafija Nescafe, 0.33 kg
8,99 € / gab.
Pieejama noliktavā
Šķīstošā kafija Nescafe, 0.33 kg
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Šķīstošā kafija
  • Svars: 0.33 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīstošā kafija Nescafe, 0.2 kg
10,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,19 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
0.2 kg / 1 gab.
74,95 € / 1 kg
TOP prece
Šķīstošā kafija Nescafe, 0.2 kg
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Šķīstošā kafija
  • Svars: 0.2 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.186 kg, 16 gab.
6,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
11,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,79 €
0.2 kg / 1 pak.
58,95 € / 1 kg
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.186 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.186 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Nescafe Espresso Intenso, 0.128 kg, 16 gab.
6,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
11,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,39 €
0.128 kg / 1 pak.
92,11 € / 1 kg
Kafijas kapsulas Nescafe Espresso Intenso, 0.128 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.128 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.160 kg, 16 gab.
6,99 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
11,79 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,79 €
0.16 kg / 1 pak.
73,69 € / 1 kg
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.160 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.160 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.101 kg, 16 gab.
7,37 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,37 €
11,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,69 €
11,69 € / 1 gab.
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.101 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.101 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.128 kg, 16 gab.
7,01 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,01 €
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
11,59 € / 1 gab.
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.128 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Svars: 0.128 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīstošā kafija Nescafe Gold, 0.2 kg
21,49 € / gab.
Šķīstošā kafija Nescafe Gold, 0.2 kg
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Šķīstošā kafija
  • Svars: 0.2 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķīstošā kafija Nescafe Classic, 0.1 kg
8,69 € / gab.
8,69 € / 1 gab.
Šķīstošā kafija Nescafe Classic, 0.1 kg
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Šķīstošā kafija
  • Svars: 0.1 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.56 kg, 64 gab.

Izpārdots

Kafijas kapsulas Nescafe, 0.56 kg, 64 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Grauzdēšana: Viegla
  • Svars: 0.56 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 64
Kafijas kapsulas Nescafe, 0.216 kg, 16 gab.

Izpārdots

Kafijas kapsulas Nescafe, 0.216 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas
  • Grauzdēšana: Viegla
  • Svars: 0.216 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16
Malta kafija Nescafe, 0.204 kg, 16 gab.

Izpārdots

Malta kafija Nescafe, 0.204 kg, 16 gab.
  • Zīmols: Nescafe
  • Kafijas veids: Kafijas kapsulas, Kakao kapsulas
  • Svars: 0.204 kg
  • Kapsulu iepakojumā: 16