Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 34
Kārtot pēc:
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Puppy, lasis, 3 kg
19,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,98 €
37,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 37,90 €
Pieejama noliktavā
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Puppy, lasis, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Lasis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Purina, zivs/rīsi, 14 kg
57,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 57,90 €
75,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan Purina, zivs/rīsi, 14 kg
  • Svars: 14 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate, rīsi, 10 kg
87,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 87,90 €
113,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 113,90 €
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate, rīsi, 10 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 10 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Puppy, lasis, 12 kg
64,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,90 €
95,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 95,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Puppy, lasis, 12 kg
  • Svars: 12 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Lasis
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Sterilised, zivs, 10 kg
87,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,90 €
90,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 90,90 €
Sausā kaķu barība Pro Plan Sterilised, zivs, 10 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 10 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate, rīsi, 1.5 kg
18,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,69 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
1.5 kg / 1 gab.
23,93 € / 1 kg
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate, rīsi, 1.5 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 1.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan, 14 kg
74,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,25 €
97,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 97,90 €
14.0 kg / 1 gab.
6,99 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan, 14 kg
  • Svars: 14 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Small & Mini, 3 kg
30,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,95 €
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan Small & Mini, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Large Athletic Puppy, 12 kg
63,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,98 €
70,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 70,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan Large Athletic Puppy, 12 kg
  • Svars: 12 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Adult Sensitive Digestion, jēra gaļa/rīsi, 3 kg
28,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,98 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
3.0 kg / 1 gab.
11,97 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Adult Sensitive Digestion, jēra gaļa/rīsi, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Puppy, jēra gaļa/rīsi, 3 kg
23,41 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,41 €
45,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 45,90 €
3.0 kg / 1 gab.
15,30 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Puppy, jēra gaļa/rīsi, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Adult, 14 kg
65,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,98 €
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 73,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Adult, 14 kg
  • Svars: 14 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Purina, 14 kg
73,90 € / gab.
Sausā suņu barība Pro Plan Purina, 14 kg
  • Svars: 14 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan, jēra gaļa/rīsi, 12 kg
73,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,98 €
76,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 76,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan, jēra gaļa/rīsi, 12 kg
  • Svars: 12 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Jēra gaļa, Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate Optirenal, tītara gaļa/rīsi, 3 kg
34,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,69 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate Optirenal, tītara gaļa/rīsi, 3 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 3 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi, Tītara gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Sterilised, zivs, 0.4 kg
8,09 € / gab.
Sausā kaķu barība Pro Plan Sterilised, zivs, 0.4 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 0.4 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate, tītara gaļa/rīsi, 0.4 kg
8,09 € / gab.
Sausā kaķu barība Pro Plan Delicate, tītara gaļa/rīsi, 0.4 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 0.4 kg
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi, Tītara gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Adult Small And Mini, 3 kg
30,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,95 €
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
3.0 kg / 1 gab.
15,63 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan Adult Small And Mini, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Sterilised, zivs, 1.5 kg
23,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,98 €
28,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,69 €
1.5 kg / 1 gab.
19,13 € / 1 kg
Sausā kaķu barība Pro Plan Sterilised, zivs, 1.5 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 1.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Pieaugušajiem
  • Pamatsastāvs: Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan, vistas gaļa, 7 kg
55,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,90 €
71,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 71,90 €
7.0 kg / 1 gab.
10,27 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan, vistas gaļa, 7 kg
  • Svars: 7 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
  • Pamatsastāvs: Vistas gaļa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan, rīsi, 0.4 kg
6,59 € / gab.
Sausā kaķu barība Pro Plan, rīsi, 0.4 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 0.4 kg
  • Kaķiem: Kaķēniem
  • Pamatsastāvs: Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Adult Small And Mini Breed, 3 kg
30,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,95 €
46,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,90 €
3.0 kg / 1 gab.
15,63 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan Adult Small And Mini Breed, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Maziem suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Purina, zivs/rīsi, 3 kg
22,30 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,98 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
3.0 kg / 1 gab.
11,97 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan Purina, zivs/rīsi, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
  • Pamatsastāvs: Rīsi, Zivs
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Adult, 3 kg
24,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,09 €
27,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,89 €
3.0 kg / 1 gab.
9,30 € / 1 kg
Sausā suņu barība Pro Plan Medium Adult, 3 kg
  • Svars: 3 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem
  • Suņa izmērs: Vidēja izmēra suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā kaķu barība Pro Plan Junior, rīsi, 1.5 kg
23,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,98 €
28,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,69 €
1.5 kg / 1 gab.
19,13 € / 1 kg
Sausā kaķu barība Pro Plan Junior, rīsi, 1.5 kg
  • Zīmols: Pro Plan
  • Svars: 1.5 kg
  • Ēdiena tips: Sausā barība
  • Kaķiem: Kaķēniem
  • Pamatsastāvs: Rīsi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan Medium and Large 7 Plus, 14 kg
82,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 82,90 €
106,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 106,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan Medium and Large 7 Plus, 14 kg
  • Svars: 14 kg
  • Barība suņiem: Pieaugušajiem, Senioriem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem, Vidēja izmēra suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sausā suņu barība Pro Plan, 12 kg
72,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,90 €
94,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 94,90 €
Sausā suņu barība Pro Plan, 12 kg
  • Svars: 12 kg
  • Barība suņiem: Jauniešiem
  • Suņa izmērs: Lieliem suņiem
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā