Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Izmērs
Rāda: 37
Kārtot pēc:
Šķidrās ziepes Purenn rowanberry and linden, 0,5 l
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Šķidrās ziepes Purenn rowanberry and linden, 0,5 l
  • Tilpums: 500 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas želeja Purenn Summertime Love, 5 l
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
5.0 l / 1 gab.
4,60 € / 1 l
Mazgāšanas želeja Purenn Summertime Love, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Purenn sensitive, 0.5 l
3,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,59 €
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
5,59 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Purenn sensitive, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrīšanas līdzeklis, universālais Purenn Best Chef, 0.5 l
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
4,99 € / 1 gab.
Tīrīšanas līdzeklis, universālais Purenn Best Chef, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Universālais
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas mīkstinātājs Purenn Sunday Morning, šķidrums, 5 l
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
5.0 l / 1 gab.
4,60 € / 1 l
Veļas mīkstinātājs Purenn Sunday Morning, šķidrums, 5 l
  • Tilpums: 5 l
  • Mīkstinātāja tips: Šķidrums
  • Smaržu aromāts: Svaigi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas tīrīšanas šķidrums Purenn Juicy Berry Twist, universāls, 1000 l
3,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,69 €
5,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,29 €
1.0 l / 1 gab.
5,29 € / 1 l
Grīdas tīrīšanas šķidrums Purenn Juicy Berry Twist, universāls, 1000 l
  • Tilpums: 1000 l
  • Grīdas tīrītājs paredzēts: Universāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Traipu tīrīšanas līdzeklis Purenn Universal stain remover, 0.1 l
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
0.1 l / 1 gab.
32,90 € / 1 l
Traipu tīrīšanas līdzeklis Purenn Universal stain remover, 0.1 l
  • Tilpums: 0.1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgājamās mašīnas sāls Purenn Dishwasher Salt, 1.2 kg
3,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
1.2 kg / 1 gab.
4,16 € / 1 kg
Trauku mazgājamās mašīnas sāls Purenn Dishwasher Salt, 1.2 kg
  • Svars: 1.2 kg
  • Materiāls: PET
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Stiklu tīrīšanas līdzeklis Purenn levander, 0,5 l
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
4,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,39 €
4,39 € / 1 gab.
Stiklu tīrīšanas līdzeklis Purenn levander, 0,5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Koncentrāts: Nē
  • Ar smidzinātāju: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn for sensitive skin, 1 l
4,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,89 €
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
6,99 € / 1 gab.
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn for sensitive skin, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Mazgāšanas piederumi: Bērnu apģērbi/ jutīgai ādai
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn for kids clothing chamomile, 1 l
5,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,19 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn for kids clothing chamomile, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Apģērbam
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn universal, 1 l
4,36 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,34 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn universal, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Veļas mazgāšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrās ziepes Purenn rowanberry and linden, 1 l
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
10,99 € / 1 gab.
Šķidrās ziepes Purenn rowanberry and linden, 1 l
  • Tilpums: 1000 ml
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn calendula, 1 l
5,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,09 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Šķidrs mazgāšanas līdzeklis Purenn calendula, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Mazgāšanas piederumi: Krāsainajai veļai
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
WC tīrīšanas gēls Purenn juniper and pine, 1 l
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
5,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,59 €
5,59 € / 1 gab.
WC tīrīšanas gēls Purenn juniper and pine, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Veļas mīkstinātājs Purenn levander and aloe, 1 l
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,79 €
5,79 € / 1 gab.
Veļas mīkstinātājs Purenn levander and aloe, 1 l
  • Tilpums: 1 l
  • Produkts paredzēts: Apģērbam
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Purenn lime, 0.5 l
2,46 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,46 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Purenn lime, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Pielietojums: Trauku mazgāšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Trauku mazgāšanas līdzeklis Purenn aloe and lingonberry, 0.5 l
2,46 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,46 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Trauku mazgāšanas līdzeklis Purenn aloe and lingonberry, 0.5 l
  • Tilpums: 0.5 l
  • Produkts paredzēts: Pielietojums: Trauku mazgāšanai
  • Ar smidzinātāju: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Traipu tīrīšanas līdzeklis Purenn Colored Fabrics, 0.5 kg
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,59 €
0.5 kg / 1 gab.
13,18 € / 1 kg
Traipu tīrīšanas līdzeklis Purenn Colored Fabrics, 0.5 kg
  • Svars: 0.5 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Traipu tīrīšanas līdzeklis Purenn, 0.5 kg
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,59 €
0.5 kg / 1 gab.
13,18 € / 1 kg
Traipu tīrīšanas līdzeklis Purenn, 0.5 kg
  • Svars: 0.5 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā