Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Saderīgie ražotāji
Vienību skaits iepakojumā
Rāda: 49 - 96 no 277
Kārtot pēc:
Nagla pape Suki, 30 mm x 1.6 mm, 0.115 kg
2,49 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
2,49 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla pape Suki, 30 mm x 1.6 mm, 0.115 kg
  • Naglu tips: Pape
  • Garums: 30 mm
  • Diametrs: 1.6 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.115
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 20 mm x 2 mm, 0.075 kg
3,29 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,29 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 20 mm x 2 mm, 0.075 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 20 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.075
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 25 mm x 2.5 mm, 0.075 kg
3,29 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,29 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 25 mm x 2.5 mm, 0.075 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 25 mm
  • Diametrs: 2.5 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.075
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 30 mm x 1.4 mm, 250 gab.
4,79 € / pak.
250.0 gab. / 1 pak.
0,02 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 30 mm x 1.4 mm, 250 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 30 mm
  • Diametrs: 1.4 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 250
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 55 mm x 2.5 mm, 0.135 kg
3,89 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,89 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 55 mm x 2.5 mm, 0.135 kg
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 55 mm
  • Diametrs: 2.5 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.135
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla pape Suki, 50 mm x 2.2 mm, 0.135 kg
2,49 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
2,49 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla pape Suki, 50 mm x 2.2 mm, 0.135 kg
  • Naglu tips: Pape
  • Garums: 50 mm
  • Diametrs: 2.2 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.135
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 25 mm x 2 mm, 12 gab.
6,79 € / pak.
12.0 gab. / 1 pak.
0,57 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 25 mm x 2 mm, 12 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 25 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 12
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 40 mm x 2 mm, 10 gab.
2,39 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,24 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 40 mm x 2 mm, 10 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 40 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 10
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 40 mm x 2.5 mm, 27 gab.
2,39 € / pak.
27.0 gab. / 1 pak.
0,09 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 40 mm x 2.5 mm, 27 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 40 mm
  • Diametrs: 2.5 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 27
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 16 mm x 2 mm, 12 gab.
5,59 € / pak.
12.0 gab. / 1 pak.
0,47 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 16 mm x 2 mm, 12 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 16 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 12
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dekoratīvās Suki, 8 mm x 8 mm, 55 gab.
2,19 € / pak.
55.0 gab. / 1 pak.
0,04 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dekoratīvās Suki, 8 mm x 8 mm, 55 gab.
  • Naglu tips: Dekoratīvās
  • Garums: 8 mm
  • Diametrs: 8 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 55
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 30 mm x 2 mm, 50 gab.
2,39 € / pak.
50.0 gab. / 1 pak.
0,05 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 30 mm x 2 mm, 50 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 30 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 50
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 50 mm x 2 mm, 35 gab.
2,39 € / pak.
35.0 gab. / 1 pak.
0,07 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 50 mm x 2 mm, 35 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 50 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 35
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dekoratīvās Suki, 9 mm x 9 mm, 30 gab.
2,49 € / pak.
30.0 gab. / 1 pak.
0,08 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dekoratīvās Suki, 9 mm x 9 mm, 30 gab.
  • Naglu tips: Dekoratīvās
  • Garums: 9 mm
  • Diametrs: 9 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 30
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 16 mm x 2 mm, 80 gab.
2,39 € / pak.
80.0 gab. / 1 pak.
0,03 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 16 mm x 2 mm, 80 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 16 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 80
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 60 mm x 2 mm, 25 gab.
2,39 € / pak.
25.0 gab. / 1 pak.
0,10 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 60 mm x 2 mm, 25 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 60 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 25
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 14 mm x 1 mm, 0.06 kg
2,99 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
2,99 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 14 mm x 1 mm, 0.06 kg
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 14 mm
  • Diametrs: 1 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.06
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 23 mm x 2 mm, 70 gab.
2,39 € / pak.
70.0 gab. / 1 pak.
0,03 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 23 mm x 2 mm, 70 gab.
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 23 mm
  • Diametrs: 2 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 70
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 8 mm, 4 gab.
3,09 € / pak.
4.0 gab. / 1 pak.
0,77 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 8 mm, 4 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar plastmasas fiksatoriem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 985
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 25 mm x 1.75 mm, 100 gab.
3,49 € / pak.
100.0 gab. / 1 pak.
0,03 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 25 mm x 1.75 mm, 100 gab.
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 25 mm
  • Diametrs: 1.75 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 11 mm x 1 mm, 0.04 kg
2,79 € / pak.
0.04 kg / 1 pak.
69,75 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 11 mm x 1 mm, 0.04 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 11 mm
  • Diametrs: 1 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.04
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 10 mm x 1.4 mm, 0.06 kg
3,09 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,09 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 10 mm x 1.4 mm, 0.06 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 10 mm
  • Diametrs: 1.4 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.06
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 16 mm x 16 mm, 0.025 kg
3,79 € / pak.
0.025 kg / 1 pak.
151,60 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 16 mm x 16 mm, 0.025 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 16 mm
  • Diametrs: 16 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.025
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 40 mm x 1.75 mm, 100 gab.
5,49 € / pak.
100.0 gab. / 1 pak.
0,05 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 40 mm x 1.75 mm, 100 gab.
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 40 mm
  • Diametrs: 1.75 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 25 mm x 1.75 mm, 100 gab.
4,39 € / pak.
100.0 gab. / 1 pak.
0,04 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 25 mm x 1.75 mm, 100 gab.
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 25 mm
  • Diametrs: 1.75 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 8 mm, 4 gab.
2,09 € / pak.
4.0 gab. / 1 pak.
0,52 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 8 mm, 4 gab.
  • Uzgriežņu tips: Sešstūrains
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 934
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 3 mm, 16 gab.
2,99 € / pak.
16.0 gab. / 1 pak.
0,19 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 3 mm, 16 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar plastmasas fiksatoriem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 985
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 18 mm x 1.6 mm, 0.05 kg
2,99 € / pak.
0.05 kg / 1 pak.
59,80 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 18 mm x 1.6 mm, 0.05 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 18 mm
  • Diametrs: 1.6 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.05
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 20 mm x 1.8 mm, 0.03 kg
3,49 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,49 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 20 mm x 1.8 mm, 0.03 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 20 mm
  • Diametrs: 1.8 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.03
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 40 mm x 1.75 mm, 100 gab.
5,49 € / pak.
100.0 gab. / 1 pak.
0,05 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 40 mm x 1.75 mm, 100 gab.
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 40 mm
  • Diametrs: 1.75 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 5 mm, 10 gab.
2,89 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,29 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 5 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar plastmasas fiksatoriem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 985
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 26 mm x 1.6 mm, 0.07 kg
3,19 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,19 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 26 mm x 1.6 mm, 0.07 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 26 mm
  • Diametrs: 1.6 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.07
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 13 mm x 1.4 mm, 0.05 kg
2,89 € / pak.
0.05 kg / 1 pak.
57,80 € / 1 kg
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 13 mm x 1.4 mm, 0.05 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 13 mm
  • Diametrs: 1.4 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.05
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 6 mm, 10 gab.
2,19 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,22 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 6 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Sešstūrains
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 934
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 25 mm x 1.75 mm, 100 gab.
3,49 € / pak.
100.0 gab. / 1 pak.
0,03 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 25 mm x 1.75 mm, 100 gab.
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 25 mm
  • Diametrs: 1.75 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 6 mm, 10 gab.
3,09 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,31 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 6 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar plastmasas fiksatoriem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 985
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 4 mm, 10 gab.
2,89 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,29 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 4 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar plastmasas fiksatoriem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 985
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 4 mm, 10 gab.
2,39 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,24 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 4 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Sešstūrains
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 934
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 10 mm, 4 gab.
3,39 € / pak.
4.0 gab. / 1 pak.
0,85 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 985, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 10 mm, 4 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar plastmasas fiksatoriem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 985
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kontruzgrieznis Suki, DIN 315, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 8 mm, 4 gab.
3,49 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,49 €
5,09 € / pak.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,09 €
4.0 gab. / 1 pak.
1,27 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Kontruzgrieznis Suki, DIN 315, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 8 mm, 4 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar spārniņiem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 315
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki DIN 315, DIN 315, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda, 10 gab.
7,29 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,73 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki DIN 315, DIN 315, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar spārniņiem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 315
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 1587, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 6 mm, 10 gab.
6,79 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,68 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 1587, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 6 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Segtās
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 1587
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kontruzgrieznis Suki, DIN 315, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda, 10 gab.
8,19 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,82 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Kontruzgrieznis Suki, DIN 315, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Ar spārniņiem
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 315
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 5 mm, 10 gab.
2,09 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,21 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 934, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 5 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Sešstūrains
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 934
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla celtniecības Suki, 13 mm x 1.4 mm, 0.06 kg
3,29 € / pak.
1.0 iepakojums / 1 pak.
3,29 € / 1 iepakojums
Pieejama noliktavā
Nagla celtniecības Suki, 13 mm x 1.4 mm, 0.06 kg
  • Naglu tips: Celtniecības
  • Garums: 13 mm
  • Diametrs: 1.4 mm
  • Iepakojuma daudzums, kg: 0.06
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgrieznis Suki, DIN 1587, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 4 mm, 10 gab.
3,89 € / pak.
10.0 gab. / 1 pak.
0,39 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Uzgrieznis Suki, DIN 1587, nerūsējošā tērauda, nerūsējošā tērauda krās., 4 mm, 10 gab.
  • Uzgriežņu tips: Segtās
  • Pārklājums: Nerūsējošā tērauda
  • Standarts: DIN 1587
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Nagla dēlīši Suki, 40 mm x 1.75 mm, 100 gab.
5,29 € / pak.
100.0 gab. / 1 pak.
0,05 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Nagla dēlīši Suki, 40 mm x 1.75 mm, 100 gab.
  • Naglu tips: Dēlīši
  • Garums: 40 mm
  • Diametrs: 1.75 mm
  • Vienību skaits iepakojumā: 100
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Paplāksne Suki, 3 mm, 40 gab.
2,19 € / pak.
40.0 gab. / 1 pak.
0,05 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Paplāksne Suki, 3 mm, 40 gab.
  • Paplāksnes tips: Vienkāršs
  • Pārklājums: Plastmasa
  • Krāsa: Balta krās.
  • Standarts: DIN 125
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 49 - 96 no 277