Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Saderīgie ražotāji
Rāda: 145 - 192 no 370
Kārtot pēc:
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 7, balts krās., 0.9 l
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
19,35 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,35 €
19,35 € / 1 gab.
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 7, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 5, balts krās., 0.9 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
19,35 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,35 €
19,35 € / 1 gab.
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 5, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Akrila krāsa Tikkurila Optiva Colour, balts krās., 0.9 l
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
14,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,55 €
14,55 € / 1 gab.
Akrila krāsa Tikkurila Optiva Colour, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas gruntēšanai Tikkurila Optiva Primer, balts krās., 0.9 l
6,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,19 €
9,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
9,59 € / 1 gab.
Krāsas gruntēšanai Tikkurila Optiva Primer, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lateksa krāsas Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balts krās., 9 l
89,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,99 €
130,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 130,49 €
130,49 € / 1 gab.
Lateksa krāsas Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balts krās., 9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Akrila krāsa Tikkurila Optiva Colour, balts krās., 2.7 l
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
32,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,25 €
32,25 € / 1 gab.
Akrila krāsa Tikkurila Optiva Colour, balts krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas gruntēšanai Tikkurila Optiva Primer, balts krās., 2.7 l
14,97 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,97 €
23,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,25 €
23,25 € / 1 gab.
Krāsas gruntēšanai Tikkurila Optiva Primer, balts krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 7, balts krās., 9 l
83,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,90 €
129,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 86,90 €
129,00 € / 1 gab.
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 7, balts krās., 9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas gruntēšanai Tikkurila Optiva Primer, balts krās., 9 l
40,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,86 €
63,35 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,35 €
63,35 € / 1 gab.
Krāsas gruntēšanai Tikkurila Optiva Primer, balts krās., 9 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lateksa krāsas Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balts krās., 2.7 l
30,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,99 €
44,94 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,94 €
44,94 € / 1 gab.
Lateksa krāsas Tikkurila Optiva 3 Ceramic, balts krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 7, balts krās., 2.7 l
26,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
41,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,85 €
41,85 € / 1 gab.
Akrila krāsa Tikkurila Optiva 7, balts krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Emulsija
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, apdares darbiem, melna krās., 2.7 l
38,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
46,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,99 €
46,99 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, apdares darbiem, melna krās., 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
  • Krāsa: Melna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, caurspīdīga krās., 2.7 l
30,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,99 €
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
39,99 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, caurspīdīga krās., 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, caurspīdīga krās., 0.9 l
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
16,99 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, caurspīdīga krās., 0.9 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, brūna krās., 2.7 l
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
46,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,99 €
46,99 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, brūna krās., 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, pelēka krās., 0.9 l
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
17,99 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, pelēka krās., 0.9 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, apdares darbiem, melna krās., 0.9 l
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
17,99 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, apdares darbiem, melna krās., 0.9 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
  • Krāsa: Melna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, pelēka krās., 2.7 l
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
46,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,99 €
46,99 € / 1 gab.
Koksnes eļļa Tikkurila Valtti Terrace Oil Plus, pelēka krās., 2.7 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrītājs, iekštelpu un āra Tikkurila
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
1.0 l / 1 gab.
15,99 € / 1 l
Tīrītājs, iekštelpu un āra Tikkurila
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts, aizsargā metāla konstrukcijas pret koroziju Tikkurila, matēts, rostexsuper sarkanbrūna krās.
58,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 58,99 €
91,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 91,45 €
3.0 l / 1 gab.
30,48 € / 1 l
Grunts, aizsargā metāla konstrukcijas pret koroziju Tikkurila, matēts, rostexsuper sarkanbrūna krās.
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Emaljas tips: Pret-korozija
  • Krāsas tonis: Sarkana krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Tikkurila C BĀZE, daudzkrāsains, 0.9 l
16,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,69 €
25,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,89 €
0.9 l / 1 gab.
28,77 € / 1 l
Grīdas krāsa Tikkurila C BĀZE, daudzkrāsains, 0.9 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Bezkrāsaina
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koka beice Tikkurila Parketti-Äasä, 0.9 l
15,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,39 €
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
21,99 € / 1 gab.
Koka beice Tikkurila Parketti-Äasä, 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koka beice Tikkurila Parketti-Ässä, 2.7 l
40,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,55 €
50,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 50,90 €
50,90 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Koka beice Tikkurila Parketti-Ässä, 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.7
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Tikkurila Ultra Classic A, balts krās., 2.7 l
41,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,59 €
64,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 64,49 €
2.7 l / 1 gab.
23,89 € / 1 l
Krāsas koka fasādēm Tikkurila Ultra Classic A, balts krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vasks Tikkurila Helmi Furniture Wax, balts krās., 0.33 l
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
13,99 € / 1 gab.
Vasks Tikkurila Helmi Furniture Wax, balts krās., 0.33 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.33
  • Krāsa: Balta krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas koka fasādēm Tikkurila Ultra Classic, balts krās., 0.9 l
15,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,29 €
23,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,69 €
23,69 € / 1 gab.
Krāsas koka fasādēm Tikkurila Ultra Classic, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Speciāli dažādām krāsām
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Āra
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vasks Tikkurila Helmi Furniture Wax, caurspīdīga krās., 0.225 l
7,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,09 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Vasks Tikkurila Helmi Furniture Wax, caurspīdīga krās., 0.225 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.225
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Tikkurila PONTTI, balts krās., 0.9 l
19,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,85 €
30,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,79 €
0.9 l / 1 gab.
34,21 € / 1 l
Grīdas krāsa Tikkurila PONTTI, balts krās., 0.9 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Tikkurila C BĀZE, daudzkrāsains, 2.7 l
46,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,79 €
72,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,55 €
2.7 l / 1 gab.
26,87 € / 1 l
Grīdas krāsa Tikkurila C BĀZE, daudzkrāsains, 2.7 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Bezkrāsaina
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa grīdai Tikkurila PONTTI, 1 l
29,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,19 €
39,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,99 €
1.0 l / 1 gab.
39,99 € / 1 l
Eļļa grīdai Tikkurila PONTTI, 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pilnīgi matēta Tikkurila Pontti Floor Laquer 5, 0.9 l
25,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
0.9 l / 1 gab.
39,99 € / 1 l
Laka, pilnīgi matēta Tikkurila Pontti Floor Laquer 5, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa mēbelēm Tikkurila Helmi Furniture Oil, 0.25 l
17,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,69 €
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
21,99 € / 1 gab.
Eļļa mēbelēm Tikkurila Helmi Furniture Oil, 0.25 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.25
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grīdas krāsa Tikkurila, balts krās., 2.7 l
55,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,19 €
85,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 85,55 €
2.7 l / 1 gab.
31,69 € / 1 l
Grīdas krāsa Tikkurila, balts krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 1 - 3 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa grīdai Tikkurila Pontti, 2.5 l
55,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,99 €
89,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,99 €
2.5 l / 1 gab.
36,00 € / 1 l
Eļļa grīdai Tikkurila Pontti, 2.5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Iepakojuma daudzums, l: 2.5
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Pontti Floor Laquer 50, 0.9 l
25,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,47 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
0.9 l / 1 gab.
39,99 € / 1 l
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Pontti Floor Laquer 50, 0.9 l
  • Tilpums: 0.9 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pilnīgi matēta Tikkurila Pontti Floor Laquer 5, 2.7 l
61,97 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,97 €
77,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 77,19 €
2.7 l / 1 gab.
28,59 € / 1 l
Laka, pilnīgi matēta Tikkurila Pontti Floor Laquer 5, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pilnīgi matēta
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Pontti Floor Laquer 50, 2.7 l
62,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 62,39 €
74,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 74,99 €
2.7 l / 1 gab.
27,77 € / 1 l
Laka, pus-spīdīgs Tikkurila Pontti Floor Laquer 50, 2.7 l
  • Tilpums: 2.7 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Atšķaidītājs: Ūdens
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsa Tikkurila, ūdens bāzes, matēts
89,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 89,99 €
139,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 139,00 €
10.0 l / 1 gab.
13,90 € / 1 l
Krāsa Tikkurila, ūdens bāzes, matēts
  • Iepakojuma daudzums, kg: 14
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas pamatne Tikkurila, ūdens bāzes, matēts
93,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 93,59 €
145,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 145,00 €
10.0 l / 1 gab.
14,50 € / 1 l
Krāsas pamatne Tikkurila, ūdens bāzes, matēts
  • Iepakojuma daudzums, kg: 14
  • Spīdums: Matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Āra
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Sienu krāsa Tikkurila Luja, 2.7 l
38,47 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 38,47 €
59,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 59,65 €
2.7 l / 1 gab.
22,09 € / 1 l
Sienu krāsa Tikkurila Luja, 2.7 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Bezkrāsaina
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sienu krāsa Tikkurila Luja, balta, 0.9 l
18,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,79 €
29,15 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,15 €
0.9 l / 1 gab.
32,39 € / 1 l
Sienu krāsa Tikkurila Luja, balta, 0.9 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
KRĀSA SIENĀM LUJA 40 2,7L A-BALTA
46,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,79 €
72,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 72,55 €
2.7 l / 1 gab.
26,87 € / 1 l
KRĀSA SIENĀM LUJA 40 2,7L A-BALTA
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sienu krāsa Tikkurila Luja, balta krās., 2.7 l
39,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 39,59 €
61,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 61,39 €
2.7 l / 1 gab.
22,74 € / 1 l
Sienu krāsa Tikkurila Luja, balta krās., 2.7 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Balta krās.
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sienu krāsa Tikkurila Luja, daudzkrāsains
15,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,59 €
24,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,19 €
0.9 l / 1 gab.
26,88 € / 1 l
Sienu krāsa Tikkurila Luja, daudzkrāsains
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Bezkrāsaina
  • Spīdums: Matēts
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sienu krāsa Tikkurila Luja, balta, 2.7 l
42,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,99 €
66,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 66,65 €
2.7 l / 1 gab.
24,69 € / 1 l
Sienu krāsa Tikkurila Luja, balta, 2.7 l
  • Krāsas tips: Ūdens bāzes
  • Krāsas tonis: Bezkrāsaina
  • Spīdums: Pus-spīdīgs
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
  • Žāvēšanas laiks pirms apstrādes: 2 - 4 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Krāsas pamatne Tikkurila Luja Ceramic Tiles C, emulsija, pus-matēts, 0.9 l
17,98 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,98 €
27,85 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,85 €
0.9 l / 1 gab.
30,94 € / 1 l
Krāsas pamatne Tikkurila Luja Ceramic Tiles C, emulsija, pus-matēts, 0.9 l
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.9
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Ūdens
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila, 0.33 l
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
8,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,09 €
0.33 l / 1 gab.
24,52 € / 1 l
Koksnes eļļa Tikkurila, 0.33 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.33
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Koksnes eļļa Tikkurila, 0.33 l
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
7,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,69 €
0.33 l / 1 gab.
23,30 € / 1 l
Koksnes eļļa Tikkurila, 0.33 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 0.33
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 145 - 192 no 370