Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 18
Kārtot pēc:
Uzgalis Valpro DK23, plastmasa/metāls, 10 l, melna krās./sarkana krās.
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
Uzgalis Valpro DK23, plastmasa/metāls, 10 l, melna krās./sarkana krās.
  • Materiāls: Metāls, Plastmasa
  • Tilpums: 10 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kanna degvielai Valpro DK52, metāls, 5 l, melna krās.
29,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,99 €
42,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,99 €
5.0 l / 1 gab.
8,60 € / 1 l
Kanna degvielai Valpro DK52, metāls, 5 l, melna krās.
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kanna degvielai Valpro DK56, metāls, 20 l, melna krās.
42,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,99 €
60,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 60,99 €
20.0 l / 1 gab.
3,05 € / 1 l
Kanna degvielai Valpro DK56, metāls, 20 l, melna krās.
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 20 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Degvielas tvertne Valpro VAL270S, metāls, 5 l
33,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,49 €
47,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,89 €
Degvielas tvertne Valpro VAL270S, metāls, 5 l
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 5 l
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kanna degvielai Valpro DK11, metāls, 20 l, sudraba krās.
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
55,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 55,99 €
Kanna degvielai Valpro DK11, metāls, 20 l, sudraba krās.
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 20 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Degvielas tvertne Valpro Jerry, metāls, 20 l, zaļa krās.
29,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,49 €
44,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,59 €
Degvielas tvertne Valpro Jerry, metāls, 20 l, zaļa krās.
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 20 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgalis Valpro DK24, plastmasa/metāls, 10 l, melna krās./sarkana krās.
24,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 24,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
Uzgalis Valpro DK24, plastmasa/metāls, 10 l, melna krās./sarkana krās.
  • Materiāls: Metāls, Plastmasa
  • Tilpums: 10 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgalis Valpro DK32, metāls, 0.320 kg, sarkana krās.
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
Uzgalis Valpro DK32, metāls, 0.320 kg, sarkana krās.
  • Materiāls: Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgalis Valpro DK51, metāls/termoplastiskā gumija (tpe), melna krās.
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
Uzgalis Valpro DK51, metāls/termoplastiskā gumija (tpe), melna krās.
  • Materiāls: Metāls, Termoplastiskā gumija (TPE)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgalis Valpro DK50, metāls/termoplastiskā gumija (tpe), sarkana krās.
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
Uzgalis Valpro DK50, metāls/termoplastiskā gumija (tpe), sarkana krās.
  • Materiāls: Metāls, Termoplastiskā gumija (TPE)
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kanna degvielai Valpro DK54, metāls, 10 l, melna krās.
36,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,49 €
53,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,00 €
10.0 l / 1 gab.
5,30 € / 1 l
Kanna degvielai Valpro DK54, metāls, 10 l, melna krās.
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 10 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kanna degvielai Valpro DK09, metāls, 20 l
43,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 43,69 €
63,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 63,00 €
Kanna degvielai Valpro DK09, metāls, 20 l
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 20 l
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Gumijas blīve Valpro Fuel Can Gasket DK31, plastmasa
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
Gumijas blīve Valpro Fuel Can Gasket DK31, plastmasa
  • Materiāls: Plastmasa
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Kanna degvielai Valpro DK06, metāls, 10 l, sudraba krās.
33,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,39 €
49,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 49,99 €
Kanna degvielai Valpro DK06, metāls, 10 l, sudraba krās.
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 10 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzskrūvējama elastīga tvertnes piltuve Valpro DK17, metāls, melna krās.
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
Uzskrūvējama elastīga tvertnes piltuve Valpro DK17, metāls, melna krās.
  • Materiāls: Metāls
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Kanna degvielai Valpro DK04, metāls, 10 l
36,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,49 €
53,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 53,00 €
Kanna degvielai Valpro DK04, metāls, 10 l
  • Materiāls: Metāls
  • Tilpums: 10 l
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Uzgalis Valpro DK35, metāls, Ø 25 mm, melna krās.
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
Uzgalis Valpro DK35, metāls, Ø 25 mm, melna krās.
  • Materiāls: Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Uzgalis Valpro DK34, metāls/termoplastiskā gumija (tpe), sarkana krās.
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
28,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,99 €
Uzgalis Valpro DK34, metāls/termoplastiskā gumija (tpe), sarkana krās.
  • Materiāls: Metāls, Termoplastiskā gumija (TPE)
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā