Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Materiāls
Saderīgie ražotāji
Rāda: 49 - 96 no 117
Kārtot pēc:
Pretsala līdzeklis Vincents Polyline Wintermix, 25 l
30,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,99 €
36,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,00 €
25.0 l / 1 gab.
1,44 € / 1 l
Pretsala līdzeklis Vincents Polyline Wintermix, 25 l
  • Tilpums: 25 l
  • Darba temperatūra: -12 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Hidroizolācija Vincents Polyline Hidrostop H500, 17.5 kg
44,08 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,08 €
75,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 75,00 €
75,00 € / 1 gab.
Hidroizolācija Vincents Polyline Hidrostop H500, 17.5 kg
  • Svars: 17.5 kg
  • Darba temperatūras diapazons: 10 - 30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Vincents Polyline, 0.25 m x 250 mm
4,53 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,53 €
7,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,00 €
7,00 € / 1 gab.
Manžete Vincents Polyline, 0.25 m x 250 mm
  • Platums: 250 mm
  • Garums: 0.25 m
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Strukturējošs pretputekļu sastāvs betona virsmām Vincents Polyline Vi.P.Co, 5 l
8,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,89 €
11,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,65 €
11,65 € / 1 gab.
Strukturējošs pretputekļu sastāvs betona virsmām Vincents Polyline Vi.P.Co, 5 l
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācija Vincents Polyline Hidroplast, augstas efektivitātes viena komponenta hidroizolācijas membrāna, 1.5 kg
7,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,79 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
12,99 € / 1 gab.
Hidroizolācija Vincents Polyline Hidroplast, augstas efektivitātes viena komponenta hidroizolācijas membrāna, 1.5 kg
  • Svars: 1.5 kg
  • Darba temperatūras diapazons: +10 - +25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts Vincents Polyline Betongrunt, ar kvarca smiltīm, sārts tonis, 4 kg
10,86 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,86 €
15,75 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,75 €
15,75 € / 1 gab.
Grunts Vincents Polyline Betongrunt, ar kvarca smiltīm, sārts tonis, 4 kg
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline Hidrotape S1, 0.19 m x 136 mm
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,69 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
4,99 € / 1 gab.
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline Hidrotape S1, 0.19 m x 136 mm
  • Platums: 136 mm
  • Garums: 0.19 m
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline Hidrotape G, 10 m x 120 mm
13,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,09 €
19,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,49 €
19,49 € / 1 gab.
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline Hidrotape G, 10 m x 120 mm
  • Platums: 120 mm
  • Garums: 10 m
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts dispersijas Vincents Polyline, balta krās.
6,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,49 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
5.0 l / 1 gab.
1,80 € / 1 l
Grunts dispersijas Vincents Polyline, balta krās.
  • Grunts tips: Dispersijas
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts dispersijas Vincents Polyline, balta krās.
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
10.0 l / 1 gab.
1,70 € / 1 l
Grunts dispersijas Vincents Polyline, balta krās.
  • Grunts tips: Dispersijas
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts dispersijas Vincents Polyline, balta krās.
1,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,69 €
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
1.0 l / 1 gab.
2,29 € / 1 l
Grunts dispersijas Vincents Polyline, balta krās.
  • Grunts tips: Dispersijas
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Savienošanas līmlenta Vincents Polyline Butylband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 1000 cm, pelēka krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Savienošanas līmlenta Vincents Polyline Butylband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 1000 cm, pelēka krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Blīvēšanas lente Vincents Polyline Butylband, 15 cm x 1000 cm
16,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,69 €
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
22,99 € / 1 gab.
Blīvēšanas lente Vincents Polyline Butylband, 15 cm x 1000 cm
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betona plastifikatora piejaukums Vincents Polyline SPEED, 1 l
1,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,99 €
2,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,59 €
2,59 € / 1 gab.
Betona plastifikatora piejaukums Vincents Polyline SPEED, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Mazgāšanas šķidrums Vincents Polyline, 5 l
14,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,39 €
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,99 €
20,99 € / 1 gab.
Mazgāšanas šķidrums Vincents Polyline, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme Vincents Polyline Super 12/360, 1 l
4,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,09 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
4,99 € / 1 gab.
Līme Vincents Polyline Super 12/360, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts akrila Vincents Polyline ACRYLGRUNT, caurspīdīga krās.
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
5,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
5.0 l / 1 gab.
1,10 € / 1 l
Grunts akrila Vincents Polyline ACRYLGRUNT, caurspīdīga krās.
  • Grunts tips: Akrila
  • Apdares darbiem: Iekštelpu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tīrītājs Vincents Polyline R5, 1 l
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
3,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,09 €
1.0 l / 1 gab.
3,09 € / 1 l
Tīrītājs Vincents Polyline R5, 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme pva Vincents Polyline D3, 10 kg
40,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,19 €
57,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 57,29 €
10.0 kg / 1 gab.
5,73 € / 1 kg
Līme pva Vincents Polyline D3, 10 kg
  • Līmes veids: PVA
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līme pva Vincents Polyline D2, 1 kg
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,49 €
1.0 kg / 1 gab.
5,49 € / 1 kg
Līme pva Vincents Polyline D2, 1 kg
  • Līmes veids: PVA
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sveķi kokam Vincents Polyline, brūna krās., 1 l
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
13,99 € / 1 gab.
Sveķi kokam Vincents Polyline, brūna krās., 1 l
  • Apdares darbiem: Āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Vincents Polyline EXTRA, 0.2 kg
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
0.205 kg / 1 gab.
14,59 € / 1 kg
Tapešu līme Vincents Polyline EXTRA, 0.2 kg
  • Svars: 0.2 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tapešu līme Vincents Polyline VINIL, 0.2 kg
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
2,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,99 €
0.205 kg / 1 gab.
14,59 € / 1 kg
Tapešu līme Vincents Polyline VINIL, 0.2 kg
  • Svars: 0.2 kg
  • Līmes veids: Tapešu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas betona piejaukums Vincents Polyline DAMPPROOF, 1 l
2,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,39 €
3,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,09 €
1.0 l / 1 gab.
3,09 € / 1 l
Hidroizolācijas betona piejaukums Vincents Polyline DAMPPROOF, 1 l
  • Tilpums: 1 l
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 300 cm, brūna krās.
3,74 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,74 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
3.0 m / 1 gab.
1,66 € / 1 m
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 300 cm, brūna krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 300 cm, pelēka krās.
3,74 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,74 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
4,99 € / 1 gab.
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 300 cm, pelēka krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 300 cm, brūna krās.
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3.0 m / 1 gab.
1,33 € / 1 m
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 300 cm, brūna krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Brūna krās.
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 15 cm x 300 cm, pelēka krās.
5,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,39 €
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
7,99 € / 1 gab.
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 15 cm x 300 cm, pelēka krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 300 cm, pelēka krās.
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3.0 m / 1 gab.
1,33 € / 1 m
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 300 cm, pelēka krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 1000 cm, pelēka krās.
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,19 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
10.0 m / 1 gab.
1,60 € / 1 m
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 1000 cm, pelēka krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 1000 cm, pelēka krās.
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,19 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
10.0 m / 1 gab.
1,60 € / 1 m
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 10 cm x 1000 cm, pelēka krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 300 cm, pelēka krās.
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3.0 m / 1 gab.
1,33 € / 1 m
Bitumena blīvējuma lente Vincents Polyline Roofband, alumīnijs/bitumens, 7.5 cm x 300 cm, pelēka krās.
  • Materiāls: Alumīnijs, Bitumens
  • Krāsa: Pelēka krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme pvc pārklājums Vincents Polyline Vincents PL5, 1 kg
3,17 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,17 €
4,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,59 €
1.0 kg / 1 gab.
4,59 € / 1 kg
Līme pvc pārklājums Vincents Polyline Vincents PL5, 1 kg
  • Līmes veids: PVC pārklājums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Manžete Vincents Polyline, 0.12 m x 120 mm
2,01 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,01 €
3,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,00 €
3,00 € / 1 gab.
Manžete Vincents Polyline, 0.12 m x 120 mm
  • Platums: 120 mm
  • Garums: 0.12 m
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline, 0.135 m x 60 mm
2,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,69 €
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
4,99 € / 1 gab.
Hidroizolācijas lente Vincents Polyline, 0.135 m x 60 mm
  • Platums: 60 mm
  • Garums: 0.135 m
  • Krāsa: Zaļa krās.
  • Materiāls: Poliesters
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts Vincents Polyline, 3 l
9,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,69 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
3.0 l / 1 gab.
5,33 € / 1 l
Grunts Vincents Polyline, 3 l
  • Tilpums: 3 l
  • Darba temperatūras diapazons: 10 - 30 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Speciāla krāsa, daudzveidīgs Vincents Polyline, sarkana, 5 l
14,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,39 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Speciāla krāsa, daudzveidīgs Vincents Polyline, sarkana, 5 l
  • Spīdums: Pus-matēts
  • Atšķaidītājs: Neatšķaidīt
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Pilnīgi sausa pēc: 24 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betona plastifikators Vincents Polyline BMP, 0.016 kg
0,45 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,45 €
0,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 0,69 €
0,69 € / 1 gab.
Betona plastifikators Vincents Polyline BMP, 0.016 kg
  • Produkta svars ar iepakojumu: 0.016 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Strukturējošs pretputekļu sastāvs betona virsmām Vincents Polyline Vi.P.CO, 1 l
1,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,89 €
2,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,55 €
2,55 € / 1 gab.
Strukturējošs pretputekļu sastāvs betona virsmām Vincents Polyline Vi.P.CO, 1 l
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts vienkāršas konstrukcijas Vincents Polyline Hidrogrunt, gaiši zaļš krās., 1 l
3,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,79 €
5,70 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,70 €
5,70 € / 1 gab.
Grunts vienkāršas konstrukcijas Vincents Polyline Hidrogrunt, gaiši zaļš krās., 1 l
  • Grunts tips: Vienkāršas konstrukcijas
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Betona plastifikators Vincents Polyline Vinmix 4/108, 5 l
8,23 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,23 €
11,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,50 €
11,50 € / 1 gab.
Betona plastifikators Vincents Polyline Vinmix 4/108, 5 l
  • Tilpums: 5 l
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts universāls Vincents Polyline Acrylgrunt, balta krās., 10 l
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
12,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,39 €
12,39 € / 1 gab.
Grunts universāls Vincents Polyline Acrylgrunt, balta krās., 10 l
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts universāls Vincents Polyline Acrylgrunt, balta krās., 1 l
1,53 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 1,53 €
2,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,29 €
1.0 l / 1 gab.
2,29 € / 1 l
Grunts universāls Vincents Polyline Acrylgrunt, balta krās., 1 l
  • Grunts tips: Universāls
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts saķeres Vincents Polyline
12,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,59 €
16,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,00 €
4.0 kg / 1 gab.
4,00 € / 1 kg
Grunts saķeres Vincents Polyline
  • Grunts tips: Saķeres
  • Apdares darbiem: Āra
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Šķidrais stikls Vincents Polyline, 1.4 kg
2,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,39 €
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
3,99 € / 1 gab.
Šķidrais stikls Vincents Polyline, 1.4 kg
  • Produkta svars ar iepakojumu: 1.4 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Šķidrais stikls Vincents Polyline, 7 kg
10,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,59 €
16,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,79 €
16,79 € / 1 gab.
Šķidrais stikls Vincents Polyline, 7 kg
  • Produkta svars ar iepakojumu: 7 kg
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Antiseptisk Vincents Polyline Inwood Classic, brūna krās., 1 l
2,58 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,58 €
2,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,79 €
1.0 l / 1 gab.
2,79 € / 1 l
Antiseptisk Vincents Polyline Inwood Classic, brūna krās., 1 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 1
  • Krāsa: Brūna krās.
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Antiseptisk Vincents Polyline Inwood Classic, caurspīdīga krās., 5 l
8,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,19 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
5.0 l / 1 gab.
2,00 € / 1 l
Antiseptisk Vincents Polyline Inwood Classic, caurspīdīga krās., 5 l
  • Apdares darbiem: Iekštelpu un āra
  • Iepakojuma daudzums, l: 5
  • Krāsa: Caurspīdīga krās.
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Rāda: 49 - 96 no 117