Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Produkta veids
Materiāls
Operatīvā atmiņa (RAM)
Operatīvā atmiņa (no angļu valodas RAM - Random Access Memory) ir īslaicīga datu krātuve. Tajā glabājas informācija, kas var būt gan programmas, gan dati. Operatīvās atmiņas lielums nosaka, cik daudz failu vienlaikus varat lietot (attēli, web lapas, video), lai dators darbotos pietiekamā ātrumā. Jo augstāks rādītājs, jo dators var veikt vairāk vienlaicīgus uzdevumus.
SSD/eMMC diska ietilpība
SSD ( no angļu val. Solid State drive) diski ir jaunas paaudzes datu glabāšanas iekārtas, kuriem ir lielāks darbības ātrums, nekā HHD jeb parastajam cietajam diskam. Šo disku ražošanā tiek izmantotas zibatmiņas, kas sastāv no mikroshēmu kopuma un kontroliera, nodrošinot diska un datora mijiedarbību. SSD disku priekšrocība ir tā, ka disks gandrīz nemaz neuzkarst, un tā darbība ir pilnīgi nedzirdama.
Video kartes modelis
Mēdz būt divu veidu videokartes. Neiebūvētajai ir atsevišķa atmiņa, kas ir īpaši aktuāla spēlēm un grafiskām programmām. Iebūvējamās (integrētās) izmanto procesora resursus un izmanto nepieciešamo atmiņu no operatīvās atmiņas (dinamiskās atmiņa).
VR (Virtual reality) ready
Datora atbalsts uz simulētās virtuālās realitātes pasauli, kur iespēja mijiedarboties ar apkārtējo virtuālo vidi. Lai šo funkciju varētu izmantot ir nepieciešama papildus iekārta, kā piemēram: HTC Vive, Oculus Rift, u.c.
Savienojumi
Interfeiss ir līdzekļu un noteikumu kopa, kura nodrošina cilvēka un programmas un aparatūras savstarpējo mijiedarbību.
Diskdzinis
Mēdz būt divu veidu diskdziņi. Vieni atbalsta DVD/CD lasīšanu un ierakstīšanu, otri – DVD/CD/Blu-ray.
Atjaunots
Atjaunotas preces ir preces, kas pēc neilga lietošanas laika ir atdotas atpakaļ ražotājam. Preces ir pārbaudītas, atjaunotas un tām ir ražotāja garantija. Ierīce, tās daļas un funkcijas ir pilnībā funkcionālas. Retos gadījumos iespējamas ārējas lietošanas pazīmes vai nelieli skrāpējumi.
Izmērs
Rāda: 25
Kārtot pēc:
Eļļa WD-40, 400 ml
5,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,29 €
9,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
9,49 € / 1 gab.
Eļļa WD-40, 400 ml
  • Tilpums: 400 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla, Plastmasas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 100 ml
2,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,55 €
4,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,49 €
4,49 € / 1 gab.
Eļļa WD-40, 100 ml
  • Tilpums: 100 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla, Plastmasas
  • Temperatūras izturība: -50 - 150 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40 Premium, 250 ml
9,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40 Premium, 250 ml
  • Tilpums: 250 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 1), 300 ml
8,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,79 €
17,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,99 €
17,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 1), 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla
  • Temperatūras izturība: -18 - 45 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 400 ml
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
13,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40, 400 ml
  • Tilpums: 400 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 400 ml
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
18,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
18,59 € / 1 gab.
Eļļa WD-40, 400 ml
  • Tilpums: 400 ml
  • Temperatūras izturība: -20 - 90 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 200 ml
3,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,29 €
5,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,39 €
5,39 € / 1 gab.
Eļļa WD-40, 200 ml
  • Tilpums: 200 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla, Plastmasas
  • Temperatūras izturība: -50 - 150 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 6), 300 ml
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,19 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 6), 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 4), 300 ml
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
12,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 4), 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 5000 ml
44,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 44,99 €
69,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 69,99 €
69,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40, 5000 ml
  • Tilpums: 5000 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 420 ml
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40, 420 ml
  • Tilpums: 420 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla, Plastmasas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 200 ml
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
7,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,19 €
0.2 l / 1 gab.
35,95 € / 1 l
Eļļa WD-40, 200 ml
  • Tilpums: 200 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Virsmas pārklājuma līdzeklis WD-40 Premium, 250 ml
9,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,19 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Virsmas pārklājuma līdzeklis WD-40 Premium, 250 ml
  • Tilpums: 250 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 3), 300 ml
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
14,99 € / 1 gab.
Eļļa WD-40 Specialist (Spec 3), 300 ml
  • Tilpums: 300 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40 Smart, 250 ml
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
0.25 l / 1 gab.
51,96 € / 1 l
Eļļa WD-40 Smart, 250 ml
  • Tilpums: 250 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 400 ml
9,00 € / gab.
0.4 l / 1 gab.
22,50 € / 1 l
Eļļa WD-40, 400 ml
  • Tilpums: 400 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla, Plastmasas
  • Temperatūras izturība: -20 - 90 °C
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Eļļa WD-40, 400 ml

Izpārdots

Eļļa WD-40, 400 ml
  • Tilpums: 400 ml
  • Virsmu tīrīšanai: Metāla, Plastmasas
  • Temperatūras izturība: -35 - 200 °C