Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties
Rāda: 1 - 48 no 71
Kārtot pēc:
Līme flīžu Briko B3 Plus, 25 kg
7,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,59 €
12,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,55 €
12,55 € / 1 gab.
Līme flīžu Briko B3 Plus, 25 kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Briko B4, 25 kg
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
15,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,50 €
15,50 € / 1 gab.
Līme flīžu Briko B4, 25 kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1 Super Flexible, 25 kg, pelēka krās.
18,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
29,80 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,80 €
29,80 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1 Super Flexible, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Moment 100 % Gel, 0.008 kg, caurspīdīga krās.
3,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,39 €
4,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,29 €
4,29 € / 1 gab.
TOP prece
Līme universālā līme Moment 100 % Gel, 0.008 kg, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Dabīgas un mākslīgas ādas, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Papīrs/kartons, Plastmasas, Polistirola, Stikls, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Moment 100 %, 0.05 kg, caurspīdīga krās.
4,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,79 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
5,99 € / 1 gab.
Līme universālā līme Moment 100 %, 0.05 kg, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Dabīgas un mākslīgas ādas, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Papīrs/kartons, Plastmasas, Polistirola, Stikls, Tekstila
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Knauf K1, 25 kg, pelēka krās.
7,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,39 €
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
13,99 € / 1 gab.
TOP prece
Līme flīžu Knauf K1, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme universālā līme Foam-glue FLEX60, dzeltena krās.
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
12,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,79 €
Līme universālā līme Foam-glue FLEX60, dzeltena krās.
  • Līmes veids: Universālā līme
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Metāls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Moment One For All High Tack, 0.44 kg, balta krās.
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
11,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Moment One For All High Tack, 0.44 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Metāls, Plastmasas, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 10 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme gatavs lietošanai Soudal, 0.29 l
8,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,89 €
11,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,79 €
0.29 l / 1 gab.
40,66 € / 1 l
Līme gatavs lietošanai Soudal, 0.29 l
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
  • Paredzētais pielietojums: Cementa, Flīzes, Metāls, Stikls
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Knauf K4 C2T S1, 12 kg
9,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,29 €
13,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,55 €
13,55 € / 1 gab.
Līme flīžu Knauf K4 C2T S1, 12 kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Sakret FFK, 5 kg
5,81 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,81 €
9,10 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,10 €
5.0 kg / 1 gab.
1,82 € / 1 kg
Līme flīžu Sakret FFK, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1, 5 kg, pelēka krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
13,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,50 €
13,50 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM17 C2TE S1, 5 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Flīzes
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Sakret FKE, 25 kg
9,66 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,66 €
16,20 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,20 €
16,20 € / 1 gab.
Līme flīžu Sakret FKE, 25 kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Keramikas, Koka, Ģipša
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM17 LD, 25 kg, pelēka krās.
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
33,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,50 €
33,50 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM17 LD, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme poliuretāna Makroflex PU Adhesive EPS, XPS, MW, 0.75 l, pelēka krās.
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Līme poliuretāna Makroflex PU Adhesive EPS, XPS, MW, 0.75 l, pelēka krās.
  • Līmes veids: Poliuretāna
  • Paredzētais pielietojums: Betons, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Polistirola, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme - armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Sakret BAK, 25 kg
7,65 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,65 €
10,43 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,43 €
10,43 € / 1 gab.
Līme - armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Sakret BAK, 25 kg
  • Līmes veids: Siltināšanas sistēmu
  • Paredzētais pielietojums: Polistirola
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Knauf K2 C2TE, 25 kg, pelēka krās.
9,74 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,74 €
13,32 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,32 €
13,32 € / 1 gab.
Līme flīžu Knauf K2 C2TE, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Bostik Fix Pro HP805, 0.29 l, balta krās.
7,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,19 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Bostik Fix Pro HP805, 0.29 l, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Lamināts, Marmora, Metāls, PVC, Stikls, Ģipša
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Moment Total Crystal, 0.29 kg, caurspīdīga krās.
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
12,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Moment Total Crystal, 0.29 kg, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Plastmasas, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 10 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Moment Fix Extreme Total, 0.44 kg, balta krās.
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
8,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Moment Fix Extreme Total, 0.44 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Plastmasas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 10 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Mira 3110 UNIFIX(C2TE S1), 5 kg
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
13,20 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,20 €
5.0 kg / 1 gab.
2,64 € / 1 kg
Līme flīžu Mira 3110 UNIFIX(C2TE S1), 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme gatavs lietošanai Soudal T-REX, 0.31 l
6,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,59 €
8,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,69 €
0.31 l / 1 gab.
28,03 € / 1 l
Līme gatavs lietošanai Soudal T-REX, 0.31 l
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Koka, Plastmasas, Ģipša, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme gatavs lietošanai Soudal, 0.29 l
7,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,89 €
10,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,59 €
0.29 l / 1 gab.
36,52 € / 1 l
Līme gatavs lietošanai Soudal, 0.29 l
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Keramikas
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme gatavs lietošanai Soudal T-REX, 0.31 l
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
9,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,59 €
0.31 l / 1 gab.
30,94 € / 1 l
Līme gatavs lietošanai Soudal T-REX, 0.31 l
  • Līmes veids: Gatavs lietošanai
  • Paredzētais pielietojums: Betons, Flīzes, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Plastmasas, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Grunts šķidrums Sakret TGW
13,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
16,99 € / 1 gab.
Grunts šķidrums Sakret TGW
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Knauf K5, 25 kg, balta krās.
15,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,69 €
25,55 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,55 €
25,55 € / 1 gab.
Līme flīžu Knauf K5, 25 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Flīzes, Keramikas, Marmora, Porcelāns, Stikls
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Mira 3110 Unifix C2TE S1, 25 kg
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,99 €
20,42 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,42 €
25.0 kg / 1 gab.
0,82 € / 1 kg
Līme flīžu Mira 3110 Unifix C2TE S1, 25 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīzes Mira Superfix 3130, 15 kg
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
22,38 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,38 €
15.0 kg / 1 gab.
1,49 € / 1 kg
Līme flīzes Mira Superfix 3130, 15 kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Flīzes
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Grunts šķidrums Sakret TGW
19,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,79 €
27,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,79 €
10.0 l / 1 gab.
2,78 € / 1 l
Grunts šķidrums Sakret TGW
  • Līmes veids: Šķidrums
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM11 C1T, 25 kg, pelēka krās.
7,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,39 €
13,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,50 €
13,50 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM11 C1T, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme - armēšanas maisījums putuplasta Knauf Klebespachtel, 25 kg
8,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,99 €
11,70 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,70 €
11,70 € / 1 gab.
Līme - armēšanas maisījums putuplasta Knauf Klebespachtel, 25 kg
  • Līmes veids: Putuplasta
  • Paredzētais pielietojums: Betons, Polistirola
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM 16 C2T S1, 25 kg, pelēka krās.
12,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,99 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM 16 C2T S1, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Polistirola, Ģipša, Ķieģeļu
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme Flīžu Knauf K4 Flexklebr C2ts1 25kg
12,77 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,77 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
19,99 € / 1 gab.
Līme Flīžu Knauf K4 Flexklebr C2ts1 25kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme komplekti Bostik Fix Pro HP803, 0.29 l, caurspīdīga krās.
6,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 6,99 €
9,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
9,99 € / 1 gab.
Līme komplekti Bostik Fix Pro HP803, 0.29 l, caurspīdīga krās.
  • Līmes veids: Komplekti
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Keramikas, Koka, Metāls, Plastmasas, Stikls, Ģipša
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme izmantošanai gatavām flīzēm Kiilto Kerafix, 1 l, balta krās.
8,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,49 €
14,46 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,46 €
14,46 € / 1 gab.
Līme izmantošanai gatavām flīzēm Kiilto Kerafix, 1 l, balta krās.
  • Līmes veids: Izmantošanai gatavām flīzēm
  • Paredzētais pielietojums: Flīzes
Nav pieejama piegāde
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM11 C1T, 5 kg
4,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 4,99 €
8,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,00 €
8,00 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM11 C1T, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Flīzes, Keramikas
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Ceresit CM12 Plus, 25 kg, pelēka krās.
12,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,69 €
19,46 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,46 €
19,46 € / 1 gab.
Līme flīžu Ceresit CM12 Plus, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Betons, Cementa, Flīzes, Izolācijas čaulas , Keramikas, Ģipša, Ķieģeļu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Mira 3130 Superfix, 20 kg, balta krās.
22,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,99 €
33,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,39 €
20.0 kg / 1 gab.
1,67 € / 1 kg
Līme flīžu Mira 3130 Superfix, 20 kg, balta krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Flīzes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Mira GRESPO FIX (C2TE S1), 25 kg
11,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,59 €
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,99 €
25.0 kg / 1 gab.
0,80 € / 1 kg
Līme flīžu Mira GRESPO FIX (C2TE S1), 25 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Ceresit CT80, 25 kg, pelēka krās.
7,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,90 €
15,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,99 €
15,99 € / 1 gab.
Armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Ceresit CT80, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Siltināšanas sistēmu
  • Paredzētais pielietojums: Minerālvate, Polistirola
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu, 5 kg
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
35,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,99 €
5.0 kg / 1 gab.
7,20 € / 1 kg
Līme flīžu, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Sakret FK plus, 25 kg, pelēka krās.
7,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,99 €
11,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,50 €
25.0 kg / 1 gab.
0,46 € / 1 kg
Līme flīžu Sakret FK plus, 25 kg, pelēka krās.
  • Līmes veids: Flīžu
  • Paredzētais pielietojums: Akmens, Flīzes, Keramikas
  • Uzglabāšanas temperatūra: 5 - 25 °C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu K6, 5 kg
5,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,89 €
8,58 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 8,58 €
5.0 kg / 1 gab.
1,72 € / 1 kg
Līme flīžu K6, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Knauf, 5 kg
5,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,79 €
7,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 7,09 €
5.0 kg / 1 gab.
1,42 € / 1 kg
Līme flīžu Knauf, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Glue Elvi For Stone Tiles, 3 kg
9,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,49 €
16,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,99 €
3.0 kg / 1 gab.
5,66 € / 1 kg
Līme flīžu Glue Elvi For Stone Tiles, 3 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Glue Elvi For Stone Tiles, 0.3 kg
2,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 2,49 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
0.3 kg / 1 gab.
19,97 € / 1 kg
Līme flīžu Glue Elvi For Stone Tiles, 0.3 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Glue Elvi For Stone Tiles, 1 kg
3,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 3,99 €
5,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 5,99 €
1.0 kg / 1 gab.
5,99 € / 1 kg
Līme flīžu Glue Elvi For Stone Tiles, 1 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Līme flīžu Mira 3230 SUPERRAFIDFIX(C2FT S1, 5 kg
11,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,99 €
13,88 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,88 €
5.0 kg / 1 gab.
2,78 € / 1 kg
Līme flīžu Mira 3230 SUPERRAFIDFIX(C2FT S1, 5 kg
  • Līmes veids: Flīžu
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 71