Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Preču pieejamība
Cena
Zīmols
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Rāda: 1 - 48 no 642
Kārtot pēc:
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween, 50 ml
28,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,19 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 35,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween, 50 ml
  • Zīmols: Jesus Del Pozo
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Hugo Boss The Scent, 75 ml
13,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,36 €
15,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,19 €
75.0 ml / 1 gab.
0,20 € / 1 ml
Pieejama noliktavā
Vīriešu dezodorants Hugo Boss The Scent, 75 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rokas blenderis Camry CR 4621, melns krās./nerūsējošā tērauda krās.
23,25 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,25 €
28,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,69 €
Pieejama noliktavā
TOP prece
Rokas blenderis Camry CR 4621, melns krās./nerūsējošā tērauda krās.
  • Ātrumu skaits: 2
  • Jauda: 1000 W
  • Trauku skaits: 1
  • Uzgaļu skaits: 2
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Antonio Banderas Blue Seduction, 100 ml
22,59 € / gab.
0.1 l / 1 gab.
225,90 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Antonio Banderas Blue Seduction, 100 ml
  • Zīmols: Antonio Banderas
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Telefona lādētājs BlueStar TFK-TC-1099C, USB Type C/Apple Lightning, balta krās., 18 W
10,09 € / gab.
Pieejama noliktavā
Telefona lādētājs BlueStar TFK-TC-1099C, USB Type C/Apple Lightning, balta krās., 18 W
  • Jauda: 18 W
  • Izejas spriegums: 5 V
  • Nominālā strāva: 0.5 A
  • Savienojumi: Apple Lightning, USB Type C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 50 ml
14,40 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,20 €
16,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,69 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein In2U Her, 50 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sejas losjons Cerave Moisturizing, 473 ml
19,10 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,89 €
21,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,69 €
Pieejama noliktavā
Sejas losjons Cerave Moisturizing, 473 ml
  • Produkta veids: Losjons sejai
  • Tilpums: 473 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sejas losjons Cerave Moisturising, 1000 ml
31,41 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,69 €
41,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 41,90 €
Pieejama noliktavā
Sejas losjons Cerave Moisturising, 1000 ml
  • Produkta veids: Losjons sejai
  • Tilpums: 1000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Midnight Fantasy, 100 ml
28,44 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,16 €
29,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
0.01 l / 1 gab.
2.939,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Midnight Fantasy, 100 ml
  • Zīmols: Britney Spears
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein IN2U HER, 150 ml
22,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,12 €
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein IN2U HER, 150 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 150 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween, 30 ml
18,19 € / gab.
0.03 l / 1 gab.
606,33 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween, 30 ml
  • Zīmols: Jesus Del Pozo
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Hugo Boss Orange, 30 ml
12,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,69 €
25,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,19 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Hugo Boss Orange, 30 ml
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Skūšanās komplekts Gillette Mach 3
21,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,99 €
29,29 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 29,29 €
Pieejama noliktavā
Skūšanās komplekts Gillette Mach 3
  • Maināma skuvekļa galviņa: Jā
  • Skuvekļa galviņu skaits komplektā: 12
  • Vienību skaits iepakojumā: 1
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bezvadu austiņas Esperanza Libero EH163K, melna krās.
13,49 € / gab.
Pieejama noliktavā
Bezvadu austiņas Esperanza Libero EH163K, melna krās.
  • Bezvadu: Nē
  • Frekvences diapazons: 20 - 20000 Hz
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Nino Cerruti 1881, 50 ml
20,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 17,59 €
28,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,89 €
0.05 l / 1 gab.
563,80 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Nino Cerruti 1881, 50 ml
  • Zīmols: Nino Cerruti
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bezvadu lādētājs Xiaomi MI, USB Type C/Qi, 10.97 cm, melna krās., 20 W
22,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,00 €
26,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,39 €
26,19 € / 1 gab.
Pieejama noliktavā
Bezvadu lādētājs Xiaomi MI, USB Type C/Qi, 10.97 cm, melna krās., 20 W
  • Jauda: 20 W
  • Savienojumi: Qi, USB Type C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ķermeņa losjons Cerave Moisturising Lotion For Dry To Very Dry Skin, 236 ml
14,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Ķermeņa losjons Cerave Moisturising Lotion For Dry To Very Dry Skin, 236 ml
  • Produkta veids: Ķermeņa losjoni
  • Zīmols: Cerave
  • Produkts paredzēts: Ķermeņa ādas kopšanai
  • Tilpums: 236 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Hugo Boss The Scent, 150 ml
11,60 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,25 €
14,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 14,49 €
0.15 l / 1 gab.
96,60 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Vīriešu dezodorants Hugo Boss The Scent, 150 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Hugo Boss
  • Tilpums: 150 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sejas krēms Bioderma Sensibio Defensive, 40 ml
22,29 € / gab.
Pieejama noliktavā
Sejas krēms Bioderma Sensibio Defensive, 40 ml
  • Produkta veids: Sejas krēmi
  • Tilpums: 40 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gludeklis Standart SL-2022-22, zila krās./balta krās.
10,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 10,99 €
40,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 40,00 €
40,00 € / 1 gab.
Gludeklis Standart SL-2022-22, zila krās./balta krās.
  • Jauda: 2200 W
  • Pamatnes tehnoloģija: Keramika
  • Nepārtraukta tvaika padeve: 20 g/min
  • Noņemama ūdens tvertne: Nē
  • Kaļķa noņemšanas sistēma: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rokas blenderis Standart HB-2240T, melns krās./nerūsējošā tērauda krās.
26,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 26,99 €
46,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 46,00 €
46,00 € / 1 gab.
Rokas blenderis Standart HB-2240T, melns krās./nerūsējošā tērauda krās.
  • Ātrumu skaits: 3
  • Jauda: 400 W
  • Uzgaļu skaits: 3
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bezvadu skaļrunis Tracer Superbox TWS, melna krās., 10 W
27,39 € / gab.
Pieejama noliktavā
Bezvadu skaļrunis Tracer Superbox TWS, melna krās., 10 W
  • Zīmols: Tracer
  • Skaņas jauda: 10 W
  • Savienojumi: 3.5 mm Mini Stereo, Bluetooth, Micro SD, USB
  • Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz: 6 h
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Vīriešu dezodorants Paco Rabanne 1 Million, 75 ml
29,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,46 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,90 €
0.075 l / 1 gab.
452,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Vīriešu dezodorants Paco Rabanne 1 Million, 75 ml
  • Produkta veids: Vīriešu dezodoranti
  • Zīmols: Paco Rabanne
  • Tilpums: 75 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lādētājs-akumulators (Power bank) Intenso, 10000 mAh, zila krās.
22,24 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,92 €
23,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,89 €
Pieejama noliktavā
Lādētājs-akumulators (Power bank) Intenso, 10000 mAh, zila krās.
  • Svars: 182 g
  • Savienojumi: USB 2.0, USB Type C
  • Akumulatora tilpums: 10000 mAh
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Fantasy, 100 ml
22,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,59 €
30,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,09 €
0.01 l / 1 gab.
3.059,00 € / 1 l
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Fantasy, 100 ml
  • Zīmols: Britney Spears
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 100 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lādētājs-akumulators (Power bank) Forever TB-100M, 10000 mAh, melna krās.
12,21 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,21 €
30,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 30,19 €
Pieejama noliktavā
Lādētājs-akumulators (Power bank) Forever TB-100M, 10000 mAh, melna krās.
  • Savienojumi: USB
  • Akumulatora tilpums: 10000 mAh
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens S.Oliver So Pure Wom, 30 ml
13,09 € / gab.
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens S.Oliver So Pure Wom, 30 ml
  • Zīmols: S.Oliver
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sejas tīrīšanas līdzeklis Cerave Foaming Facial Cleanser, 1000 ml
29,50 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,96 €
35,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 34,90 €
Pieejama noliktavā
Sejas tīrīšanas līdzeklis Cerave Foaming Facial Cleanser, 1000 ml
  • Produkta veids: Sejas tīrīšanas līdzeklis
  • Tilpums: 1000 ml
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Fēns Philips BHD341/10, 2100 W, violeta krās.
18,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,99 €
33,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 33,90 €
Pieejama noliktavā
Fēns Philips BHD341/10, 2100 W, violeta krās.
  • Jauda: 2100 W
  • Difuzors: Nē
  • Jonizācijas funkcija: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Cacharel Anais Anais L´Original, 30 ml
23,52 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,52 €
27,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,89 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Cacharel Anais Anais L´Original, 30 ml
  • Zīmols: Cacharel
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 30 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Antonio Banderas The Golden Secret, 200 ml
31,59 € / gab.
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Antonio Banderas The Golden Secret, 200 ml
  • Zīmols: Antonio Banderas
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bezvadu skaļrunis RoGer RO-FM-BK, melna krās., 3 W
12,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,09 €
16,89 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 16,89 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Bezvadu skaļrunis RoGer RO-FM-BK, melna krās., 3 W
  • Zīmols: RoGer
  • Skaņas jauda: 3 W
  • Savienojumi: USB
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Baseus CCSUP-J01 30W PD Super Si Pro 5V-20V (3A Max) USB-C Type C Super Ātrs Tīkla lādētājs
13,95 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,95 €
23,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,39 €
Pieejama noliktavā
Baseus CCSUP-J01 30W PD Super Si Pro 5V-20V (3A Max) USB-C Type C Super Ātrs Tīkla lādētājs
  • Jauda: 30 W
  • Izejas spriegums: 5 - 20 V
  • Nominālā strāva: 3 - 5 A
  • Savienojumi: USB-C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Telefona lādētājs Baseus CCSUPP-E02, USB Type C/USB, balta krās., 30 W
21,19 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 19,29 €
23,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,79 €
Pieejama noliktavā
Telefona lādētājs Baseus CCSUPP-E02, USB Type C/USB, balta krās., 30 W
  • Jauda: 30 W
  • Savienojumi: USB, USB Type C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Fantasy, 50 ml
21,29 € / gab.
Pieejama noliktavā
Parfimērijas ūdens Britney Spears Fantasy, 50 ml
  • Zīmols: Britney Spears
  • Koncentrācija: Smaržūdens (EDP)
  • Tilpums: 50 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gludeklis Standart SL-6006D-26, melna krās.
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
31,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 31,00 €
31,00 € / 1 gab.
Gludeklis Standart SL-6006D-26, melna krās.
  • Jauda: 2600 W
  • Pamatnes tehnoloģija: Keramika
  • Nepārtraukta tvaika padeve: 25 g/min
  • Noņemama ūdens tvertne: Nē
  • Kaļķa noņemšanas sistēma: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween Man X, 75 ml
32,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 32,71 €
42,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 42,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Jesus Del Pozo Halloween Man X, 75 ml
  • Zīmols: Jesus Del Pozo
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 75 ml
  • Smaržu aromāts: Ziedi
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Fēns Philips BHD003/00, 1400 W, balta krās./rozā krās.
15,93 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,99 €
18,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 18,29 €
Pieejama noliktavā
Fēns Philips BHD003/00, 1400 W, balta krās./rozā krās.
  • Jauda: 1400 W
  • Ātrumu skaits: 2
  • Temperatūras režīmi: 2
  • Difuzors: Nē
  • Jonizācijas funkcija: Nē
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Shock For Him, 200 ml
26,79 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 23,49 €
36,90 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 36,90 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Calvin Klein CK One Shock For Him, 200 ml
  • Zīmols: Calvin Klein
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 200 ml
  • Smaržu aromāts: Cits
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Tualetes ūdens Davidoff Champion, 90 ml
20,09 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 20,09 €
27,69 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,69 €
Pieejama noliktavā
Tualetes ūdens Davidoff Champion, 90 ml
  • Zīmols: Davidoff
  • Koncentrācija: Tualetes ūdens (EDT)
  • Tilpums: 90 ml
  • Smaržu aromāts: Koksnes
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Sieviešu skuveklis Adler AD 2941, balta krās.
14,37 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 11,62 €
15,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 15,59 €
Pieejama noliktavā
Sieviešu skuveklis Adler AD 2941, balta krās.
  • Mitrā skūšanās: Jā
  • Var mazgāt ar ūdeni: Jā
  • Elektroapgāde: Baterija
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Lādētājs video kamerai Extra Digital DV00DV2012, Europlug
12,49 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 12,49 €
22,59 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,59 €
Laba cena
Pieejama noliktavā
Lādētājs video kamerai Extra Digital DV00DV2012, Europlug
  • Izejas spriegums: 12 V
  • Savienojumi: Europlug
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Gludeklis Standart SL-801D-28, violeta krās.
20,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,99 €
28,39 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 28,39 €
28,39 € / 1 gab.
Gludeklis Standart SL-801D-28, violeta krās.
  • Jauda: 2800 W
  • Nepārtraukta tvaika padeve: 25 g/min
  • Noņemama ūdens tvertne: Nē
  • Kaļķa noņemšanas sistēma: Jā
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Skuvekļa asmenis Gillette Fusion ProGlide, 4 gab
22,69 € / gab.
Pieejama noliktavā
Skuvekļa asmenis Gillette Fusion ProGlide, 4 gab
  • Skuvekļa galviņas asmeņu skaits: 5
  • Skuvekļa galviņu skaits komplektā: 4
  • Ādas mitrināšanai: Mitrinoša josla
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Bezvadu lādētājs Samsung Pad, 1 x USB Type C, melna krās., 15 W
34,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 25,30 €
47,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 47,00 €
47,00 € / 1 gab.
-10% AR KODU
Bezvadu lādētājs Samsung Pad, 1 x USB Type C, melna krās., 15 W
  • Jauda: 15 W
  • Savienojumi: 1 x USB Type C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Telefona lādētājs Apple MHJE3ZM/A 20W MUVV3ZM/A, USB Type C/AC, balta krās., 20 W
22,74 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 22,74 €
27,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,99 €
27,99 € / 1 gab.
TOP prece
Telefona lādētājs Apple MHJE3ZM/A 20W MUVV3ZM/A, USB Type C/AC, balta krās., 20 W
  • Jauda: 20 W
  • Savienojumi: AC, USB Type C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Ceļojumu lādētājs Samsung EP-TA1510, USB Type C, 100 cm, balta krās., 15 W
19,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 13,02 €
27,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 27,00 €
27,00 € / 1 gab.
Ceļojumu lādētājs Samsung EP-TA1510, USB Type C, 100 cm, balta krās., 15 W
  • Jauda: 15 W
  • Savienojumi: USB Type C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Adapteris Samsung EP-T1510, USB Type C, melna krās., 15 W
14,99 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 9,69 €
21,00 € / gab.
Zemākā cena pēdējo 30 dienu laikā: 21,00 €
21,00 € / 1 gab.
Adapteris Samsung EP-T1510, USB Type C, melna krās., 15 W
  • Jauda: 15 W
  • Izejas spriegums: 5 - 9 V
  • Nominālā strāva: 1.67 - 2 A
  • Savienojumi: USB Type C
Piegāde uz mājām
Izņemšana veikalā
Rāda: 1 - 48 no 642